خلیج همیشه فارس ایران

Sarp

مدیر بازنشسته
با با ای پی نمیخواد که من کلکشو خوندم وقتی user ویندوطتو عوض میکنی هم میشه رای داد من دو بار اینطوری دادم باور کنید یه بار امتحان کنید لطفا یا یه یوزر جدیدی تو ویندوز ایجاد کنید بعد برید از اونجا رای بدید یا اینکه اگه یوزر دیگه ای دارید از اونجا منظورو از یوزرو که گرفتید همون اکانت
این دیگه چجورشه ؟ :D
تست میکنم

اگه این چیزا جواب بده که فکر کنم بتونم ساعتی 200 - 300 تا رای بدم :D

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
با با ای پی نمیخواد که من کلکشو خوندم وقتی user ویندوطتو عوض میکنی هم میشه رای داد من دو بار اینطوری دادم باور کنید یه بار امتحان کنید لطفا یا یه یوزر جدیدی تو ویندوز ایجاد کنید بعد برید از اونجا رای بدید یا اینکه اگه یوزر دیگه ای دارید از اونجا منظورو از یوزرو که گرفتید همون اکانت
نمیشه! آخرش آی پی یکیه ...می خواین امتحان کنید.

anjam.vazife

عضو جدید
این تاپیک حداقل این حسن رو داشت که راه کلک رو یاد گرفتیم
کارتون راه افتاد بعد بگید انجام وظیفه نمیکنن بعضی ایرانی ها بابا من ساخته شدم واس همین پدر این خلیج عربی رو در میاریم تا خلیج پارسی شه نه فارسی فارسی هم عربیه که عربا چون نمیتونن پارسی رو تلفظ کنن میگن فارسی

anjam.vazife

عضو جدید
ویندوزم 7 هستش 64 بیتی jتو xp , 32 bit امتحان نکردم - شاید هم یه بار اون سایته گیج شده ولی اینجا من با این کامپیوتر دو بار دادم باور کنین

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

لطفا واضحتر بگو ببینم چی کار باید بکنیم

اخه من فقط لابی بلدم
مرسی دوست عزیزم :gol::gol:
من می خواستم لینکشو بزارم تو امضام، هم هفته پیش ، هم دیروز امتحان کردم ، ولی نشد :(

مرسی دوست عزیز :gol::gol:
نکته جالب بود، امتحان خواهم کرد ;)

من امضامو برای همین عوض کردم

آره خیلی خوبه که بچه ها همه تو دور زدن سایت ها فعال و اکتیون : دی

بچه ها هر وقت بخوان کاری رو انجام بدن اون کارو می کنن . این هوش ایرانیه . خلیج پارس باید به ما بنازه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کارتون راه افتاد بعد بگید انجام وظیفه نمیکنن بعضی ایرانی ها بابا من ساخته شدم واس همین پدر این خلیج عربی رو در میاریم تا خلیج پارسی شه نه فارسی فارسی هم عربیه که عربا چون نمیتونن پارسی رو تلفظ کنن میگن فارسی

بابا انجام وظیفه!!!! دستت درد نکنه زحمت می کشی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

ویندوزم 7 هستش 64 بیتی jتو xp , 32 bit امتحان نکردم - شاید هم یه بار اون سایته گیج شده ولی اینجا من با این کامپیوتر دو بار دادم باور کنین

شما هم سایتو گیج کردین و هم منو

به نام خدای آفریننده ی خلیج همیشه پارس

anjam.vazife

عضو جدید
یه راه دیگه هم هست از ***** شکن تور استفاده کنین که فقط با فایر فاکس کار میکنه با اون میتونید هر چند بار آی پی خودتونو عوض کنی با استفاده از گرینه تغییر هویت تو اون فارسی هم هست ولی کار آمریکاست

یه راه دیگه هم هست از ***** شکن تور استفاده کنین که فقط با فایر فاکس کار میکنه با اون میتونید هر چند بار آی پی خودتونو عوض کنی با استفاده از گرینه تغییر هویت تو اون فارسی هم هست ولی کار آمریکاست

آقا دمت گرم اینقدر راه های جور و واجور یاد نده به بچه ها خوب نیست!!!! :دی
فکر کنم همون روزی یه رای هم کفایت کنه!!!!

anjam.vazife

عضو جدید
شما هم سایتو گیج کردین و هم منو

به نام خدای آفریننده ی خلیج همیشه پارس

بابا چرا میکیجی - چیز سختی نگفتم شما تو ویندوز میتنید اکانت ایجاد کنید یه چرخی تو گوگل بزنید آموزشش هست با هر اکانت هم میتونی رای بدی همین !!

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته با عوض کردن یوزر نمیشه چون آی پی یکیه... اما در مورد دوم درست میگین این جور ***** شکن ها مثل این که شما شهروند یه کشورر دیگه میشی که خوب آی پی ام عوض میشه.....

anjam.vazife

عضو جدید
می گم باید براشون اسپند دود کنیم یا ببریمش خلیج پارس
همین که منو از پشت کامپیوترتون دعا کنین بسنده میکنه ---> راستی خلیج پارس گفتین نه حرفمو پس گرفتم میخوام برم ا.ونجا من دریا میخوام از نوع ایرانیش اونم حیف که صاحلاش خلوته ولی بازم دلچسبن

anjam.vazife

عضو جدید
من یه بار دیگه اون روش ایجاد اکانت جدیدو اکتحان میکنم چند دقیقه بعد نتیجشو میگم

anjam.vazife

عضو جدید
بچه ها بخدا کار کرد اولش خودم شک کردم ولی جواب داد این هم عکسش همون روش عوض کردن اکانت به مرگ خودم یه بار امتحانش کنید

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بخدا کار کرد اولش خودم شک کردم ولی جواب داد این هم عکسش همون روش عوض کردن اکانت به مرگ خودم یه بار امتحانش کنید

دست گلت درد نکنه

حالا بگو من باید چه کار هایی رو برای تغییر اکانت انجام بدم .

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
اگه به امضای من مراجعه بفرمایید ملاحظه میفرمایید که خیلی خیلی وقت پیش منهم به این نکته اشاره کرده م و خبر های مربوط به آخرین آمار هاش رو هم تا حد امکان میگذاشتم اما (نمیدونم چرا) تاپیک اخیرا قفل شد که لابد مدیرا بهتر میدونن و الان موضوع بحث من اصلا این نیست.
اخیرا ایمیل جدیدی در این مورد دریافت کردم که بنظر منطقی میرسه و از شما هم دعوت میکنم که این ایمیل رو بخوننین که ذیلا عینا کپی پیست میکنم.
__
احتمالاً شما هم با این موضوع برخورد کرده اید که چندی است ایمیل هایی با موضوع حمایت از خلیج فارس در فضای اینترنتی در حال دست به دست شدن است. موضوع بیشتر این ایمیل ها در خواست از شما برای رای دادن در یک وب سایت در حمایت از نام خلیج فارس به جای نام های جعلی آن است. و یا اینکه مثلاً اخطار می دهد که در Google این نامهای جعلی را جستجو کنید و نتیجه ی آنرا ببینید یا مثلا برای مبارزه با این نتیجه حالا بروید به فلان سایت و مخالفت خود را اعلام کنید و شما هم احتمالا این جستجو را می کنید و نتیجه را می بینید! غافل از این که همین کار آمار جستجوی نامهای جعلی ای که اعراب به جای خلیج فارس به کار می برند را در google بیشتر از کلمه "خلیج فارس" می کند و در نتیجه آن نام جعلی برای نمایش در اولویت بالاتری نسب به کلمه "خلیج فارس" قرار می گیرد.
مهم: برای مبارزه با این ترفند زیرکانه که حالا از سمت هرکسی می تواند باشد یک راه حل ساده وجود دارد و آن هم اینکه به جای رای دادن در هر سایتی، روزانه و یا هر وقت دستتان رسید سعی کنید حداقل یک بار نام "خلیج فارس" و یک بار نام انگلیسی آن یعنی "Persian Gulf" را در Google جستجو کنید این از هر رای دادنی در هر سایتی موثر تر است. به خصوص اگر نام انگلیسی آنرا جستجو کنید آنهم به طور همه گیر پس از مدتی تقریباً نام های جعلی دیگر از صفحه اینترنتی محو خواهند شد!

برای حمایت از این طرح این پیام را چه از طریق ایمیل و چه گفتاری به گوش دوستان میهن دوستتان برسانید

با امید به همکاری شما در این مبارزه خاموش و همه گیر با دشمنان ایران و ایرانی​

==

موفق باشید
امین رخ

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام به همه دوستان
اگه به امضای من مراجعه بفرمایید ملاحظه میفرمایید که خیلی خیلی وقت پیش منهم به این نکته اشاره کرده م و خبر های مربوط به آخرین آمار هاش رو هم تا حد امکان میگذاشتم اما (نمیدونم چرا) تاپیک اخیرا قفل شد که لابد مدیرا بهتر میدونن و الان موضوع بحث من اصلا این نیست.
اخیرا ایمیل جدیدی در این مورد دریافت کردم که بنظر منطقی میرسه و از شما هم دعوت میکنم که این ایمیل رو بخوننین که ذیلا عینا کپی پیست میکنم.
__
احتمالاً شما هم با این موضوع برخورد کرده اید که چندی است ایمیل هایی با موضوع حمایت از خلیج فارس در فضای اینترنتی در حال دست به دست شدن است. موضوع بیشتر این ایمیل ها در خواست از شما برای رای دادن در یک وب سایت در حمایت از نام خلیج فارس به جای نام های جعلی آن است. و یا اینکه مثلاً اخطار می دهد که در Google این نامهای جعلی را جستجو کنید و نتیجه ی آنرا ببینید یا مثلا برای مبارزه با این نتیجه حالا بروید به فلان سایت و مخالفت خود را اعلام کنید و شما هم احتمالا این جستجو را می کنید و نتیجه را می بینید! غافل از این که همین کار آمار جستجوی نامهای جعلی ای که اعراب به جای خلیج فارس به کار می برند را در google بیشتر از کلمه "خلیج فارس" می کند و در نتیجه آن نام جعلی برای نمایش در اولویت بالاتری نسب به کلمه "خلیج فارس" قرار می گیرد.
مهم: برای مبارزه با این ترفند زیرکانه که حالا از سمت هرکسی می تواند باشد یک راه حل ساده وجود دارد و آن هم اینکه به جای رای دادن در هر سایتی، روزانه و یا هر وقت دستتان رسید سعی کنید حداقل یک بار نام "خلیج فارس" و یک بار نام انگلیسی آن یعنی "Persian Gulf" را در Google جستجو کنید این از هر رای دادنی در هر سایتی موثر تر است. به خصوص اگر نام انگلیسی آنرا جستجو کنید آنهم به طور همه گیر پس از مدتی تقریباً نام های جعلی دیگر از صفحه اینترنتی محو خواهند شد!

برای حمایت از این طرح این پیام را چه از طریق ایمیل و چه گفتاری به گوش دوستان میهن دوستتان برسانید

==

موفق باشید
امین رخ
والا اینو خیلی وقته میخوام بگم

ولی گفتم ارزشش رو نداره که به وطنفروشی و .. .متهم شم
پس بیخیال شدم

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا اینو خیلی وقته میخوام بگم

ولی گفتم ارزشش رو نداره که به وطنفروشی و .. .متهم شم
پس بیخیال شدم
به نظر من هم که راست میگی این احتمال زیاد وجود داره و سایت هم یه کم الکی هستش البته من رای رو دادم سایته حتی تصویری نداره تا شما موقع رای دادن به اون نگاه کنی به راحتی می شه یه برنامه نوشت تا بره مثل یه روبات انجا رای بده

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان و مهندسان ایران
خیلی جا خوردم، دیدم تاپیک ما رو کلا حذفش کردن بعد فهمیدم که ادغام شده!!!
از زحمات همه تشکر میکنم که این موضوع رای دادن به جاهای خوبی رسید.
خلیج همیشگی پارس

سلام به همه دوستان
__

==

موفق باشید
امین رخ

این موضوع که می فرمایید هم خوبه و می تونه در راستای همین هدف باشه.
ممنون از اطلاع رسانیتون
آقا بابک گل حرف حق که جواب نداره. شما هم می گفتی همه می گفتن حرفت درسته و دستت درد نکنه.