خدا جوونم

عاشق پیشه

عضو جدید
بابا خسته شدیم از بس توهین شنیدیم این مدت
یکی میاد با کلمات ادبی چنان توهینی به همه چیزت میکنه که ......
چی بگم والا
شاید باور نمیکنید من همه روزه هر بحثی میشه رو پست به پست میخونم از همه این دوستان دیگه شناخت دارم
الان میان برای من مدعی ادب میشن آدم هنگ میکنه واقعن
تذکر دادم دیگه ..گفتم توهین نکنید بسه دیگه انتقاد داری تا صبح بیا انتقاد کن نه تمسخر نه توهین ... عرض کردم من معصوم نیستم
خدا پدرت را بیامرزه
ما هیچ کدام معصوم نیستیم ولی شیوه ی معصوم را که باید پیش بگیریم
عصبانیت از شیطانه
شما هر روز که میایی باشگاه باید با این تفکر بیایی که اون آدمی که به نظر شما خاطی هست امروز توبه کرده و بی گناه اومده:D
بیاد حکایت زندان زاویرا و یوسف پیامبر باش

عاشق پیشه

عضو جدید
به نظر من اون دختری که موهاش بیرونه ایمان داره و اعتقاد هم داره ولی درکش از خدا اینطوری بوده
درک انسانها از خدا و دین متفاوته
داستان حضرت موسی و چوپان را شنیدین؟ یا براتون بگم:D

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب نیس که یه چیزایی رو ببینیم و اون رو به کل (بدون مطالعه) تعمیم بدیم و بخوایم نتیجه خودمون رو بگیریم
آدم اگه با همین منطق و عقلی که خدادی هست در مورد مسائل تحقیق کنِ فکر می کنم ممکنِ نیس بد متوجه بشه
...
حجاب همان چادری بود که پشت در سوخته خونه علی از سر مادر حسین نیفتاد.

بعضی از خونواده ها پدر براشون خیلی مهمِ و احترامش رو نگه میدارن
پسر خونواده سیگاری هست ولی ممکن نیس جلوی باباش که بهش ایمان واعتقاد داره (به عنوان پدر) یه کاری انجام بده که اونو ناراحت کنِ

این جملتون که درک انسانها از خدا ودین متفاوت هست رو 100% قبول دارم

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز
سلام علیکم . طاعات و عبادات دوستان قبول.

من یه نکته وقتی داشتم مکالمات این تاپیک را میخوندم توی ذهنم آمد که خواستم بنویسم.

نمیدونم چرا هر وقت یکی از دوستانی که اعتقادی به دین ندارد ، توهین به دین و مذهب و افراد متدین میکنن ، اصلا بی ادبی و بی حرمتی و ... نیست ؛ اما همین که یکی از بچه های مذهبی نظر میدهند یا مسئله ای را بیان میکنند ، میشن متحجر بی عقل یا تندروی افراطی ، یا تروریست و آدم کش .

واقعا خداوندا از منطق این قوم ( که خود را علامه و عاقل و منطقی میدانند) به تو پناه میبرم .

پ.ن :شاید من هم یک متحجرم.

یاعلی

آخرین ویرایش: