جملاتی در مورد حجاب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
چيزي كه وجود داره رو نميشه انكار كرد. ايشون فقط از چيزايي حرف زدن كه بيشتر محجبه ها باهاش برخورد كردن.
باور كنيد رفتيم تو مغازه مغازه دار يا اصلا محل نذاشته يا به حالت تحقير آميزي برخورد كرده. مثلا ميگي فلان جنسو دار؟ ميگه آره. ميگم ميشه لطفا بياريد؟ با حالت تحقير آميزي ميگه قيمتش فلانه ها بيارم؟ در صورتي كه كافيه يه نفر با تيپ آنچناني بياد تو مغازه تا مغازه دار هرچي جنس داره براش بريزه رو ويترين. و جالبيش اينه كه طرف آخرم نميخره و ميره بيرون.
يا مثلا تو دانشگاه استادايي كه با دانشجوهايي كه حجاب كمتري دارن برخورداي خوبي دارن و درس نخونده هم بهشون نمره ميدن اما دانشجوهاي محجبه كه تلاش بيشتري كردن و نمره خودشون رو گرفتن بايد در رده پايين تر قرار بگيرن.
دقیقا همین طوره که میگی... بدو تا چادرو میبینن میگن فلان قیمته میتونی بخریش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وااااااااااااااااا
مگه چادریا پول ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه ربطی داره..................

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااااااااااه
آخه تا کی میخوایید به این حرفا ادامه دید؟؟؟؟؟
هر کس نظر خودش محترمه . به هیچ کس و ناکس ربط نداره اگه یکی دلش می خواد بی حجاب باشه ! طعمه باشه !
به هیچ کسی هم ربط نداره اگه یکی عاشق پوششه .
چطور به خودتون اجازه میدید راجب حق انتخاب کسی اینجوری نظر بدید،توهین کنید و به یکی کرم و به یکی امل بگید! متاسفم واقعا...
دقیقا همینه کسی نمیخواد تحمیل کنه اما واقعا کسی حق نداره در مورد شخصیت افراد با توجه به پوشششون نظر بده.. اینو که قبول دارید؟؟؟؟؟؟؟

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز چند تا بیکار پیدا شدند، بابا یه زمانی سر این موضوع بحث کردیم تموم شد رفت، اگرم میخواین بحث کنید منو مخاطب قرار ندین خواهشا که اصلا حوصله کسی رو ندارم، بیایین از متن پست اول تعریف کنید و خوش باشید.

بیکار چیه. من فقط نظر دادم. این که آزاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
کی با شما بود...

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیکار چیه. من فقط نظر دادم. این که آزاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
کی با شما بود...
عزیزم تو دو تا پست جواب منو دادی بعد میگی کی با شما بود؟ تاریخ استارت تاپیک رو ببین، اون موقع بحثشو کردیم تموم شده رفته، دوباره نبش قبر میکنی! جوابتو بدم کلی باید دوباره بحث کنیم ندم نمیشه! میگم پستای منو بیخیال شید.
ولی باز میگم، طرف مغازه زده که جنس بفروشه، مگه پولی که از شمای چادری میگیره، پول نیست؟ براش چه فرقی میکنه که شما باشین یا یکی غیر چادری؟ طرف انقدر بدهی و کرایه مغازه و پول برق و آب و ... داره که اصلا به این چیرا اهمیت نمیده، حالا شما بشین فکر کن که شما چادریا چکارکردین که شما رو تحویل نمیگیرن، یا میری مغازه 20 تا جنس رو قیمت میگیری و آخرشم نمیخری، یا اینکه کلی چونه میزنی واسه طرف سودی نمیمونه یا یه دلیلی داره دیگه، یا اینکه دست رو جنس میزاری که میدونه شمای چادری اونو بخر نیستین، فقط دارین وقتشو میگیرین!

کلا اعصاب نداره.
تو راحت باش دردونه;)
:biggrin::biggrin::biggrin:
این دیگه آخرین پست من اینجا بود، هر چی پشت سرم بگین نوش جونتون

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم تو دو تا پست جواب منو دادی بعد میگی کی با شما بود؟ تاریخ استارت تاپیک رو ببین، اون موقع بحثشو کردیم تموم شده رفته، دوباره نبش قبر میکنی! جوابتو بدم کلی باید دوباره بحث کنیم ندم نمیشه! میگم پستای منو بیخیال شید.
ولی باز میگم، طرف مغازه زده که جنس بفروشه، مگه پولی که از شمای چادری میگیره، پول نیست؟ براش چه فرقی میکنه که شما باشین یا یکی غیر چادری؟ طرف انقدر بدهی و کرایه مغازه و پول برق و آب و ... داره که اصلا به این چیرا اهمیت نمیده، حالا شما بشین فکر کن که شما چادریا چکارکردین که شما رو تحویل نمیگیرن، یا میری مغازه 20 تا جنس رو قیمت میگیری و آخرشم نمیخری، یا اینکه کلی چونه میزنی واسه طرف سودی نمیمونه یا یه دلیلی داره دیگه، یا اینکه دست رو جنس میزاری که میدونه شمای چادری اونو بخر نیستین، فقط دارین وقتشو میگیرین!

نه شما گفتید من حوصله کسی رو ندارم گفتم الزامی به بحث نیست... من فقط نظر دادم.... کاملا شخصی بود و هر کسی حق انتقاد از نظرمو داره...
خب من که نگفتم بحثو باز کنید... خب فاتحه هم واسه قبر لازمه... قصد من نبش قبر نبود... چون اهل بحث نیستم...
و اینکه قرار نیس با یه حرف قهر کنیماااااااا.... اولین چیز داشتن جنبه است... باز نرید بگید به من گفتن بی جنبه دیگه اینجا تاپیک نمیدم....

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز

اصن دوس ندارم بحث کنم ولی خدارو شکر از اوناشم که تا نخوام جنسی بخرم عمرا وقت بزارم واسه بازار و مغازه ها... بعدشم همه آدما مثه هم نیستن...
اینقدر هستن مغازه دارایی که بی نهایت مؤدبن و چادریایی که علنا خودم دیدم زیر چادر دزدی کردند ... البته بحث شما استثنائات نبود... چون اون فرد دزده نه چادری... و اون پوششی واسه کارش میشه... من فقط از تجربه ام گفتم که چرا این باید باشه... خب همه خوب باشیم.. چون از نظر من اصلا پوشش ملاک نیست... چون من دارم دوستایی که شاید هیچ حجابی ندارن اما به معنای کلمه انسانن. اگه دقت کرده باشید من گفتم کاش به آدما با توجه به شخصیتشون نمره بدیم نه پوششون.... مهم انسانیت و اخلاق خداپسند یا بهتره بگم همه پسنده....
شاید دیگران پشت نیت های مهربانانه تو خودخواهی را تعبیر کنند اما تو همواره مهربان باش....
این قانون منه..
اگرم بهتون بی احترامی شد معذرت میخوام....

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصن دوس ندارم بحث کنم ولی خدارو شکر از اوناشم که تا نخوام جنسی بخرم عمرا وقت بزارم واسه بازار و مغازه ها... بعدشم همه آدما مثه هم نیستن...
اینقدر هستن مغازه دارایی که بی نهایت مؤدبن و چادریایی که علنا خودم دیدم زیر چادر دزدی کردند ... البته بحث شما استثنائات نبود... چون اون فرد دزده نه چادری... و اون پوششی واسه کارش میشه... من فقط از تجربه ام گفتم که چرا این باید باشه... خب همه خوب باشیم.. چون از نظر من اصلا پوشش ملاک نیست... چون من دارم دوستایی که شاید هیچ حجابی ندارن اما به معنای کلمه انسانن. اگه دقت کرده باشید من گفتم کاش به آدما با توجه به شخصیتشون نمره بدیم نه پوششون.... مهم انسانیت و اخلاق خداپسند یا بهتره بگم همه پسنده....
شاید دیگران پشت نیت های مهربانانه تو خودخواهی را تعبیر کنند اما تو همواره مهربان باش....
این قانون منه..
اگرم بهتون بی احترامی شد معذرت میخوام....

وا... ما که بالاخره نفهمیدیم پوشش ملاک هست نیست، کی خوب برخورد میشه کی بد برخورد میشه، مهم این شد که یه جوری حرفمون خریدار داشته باشه.
ممنونم از شما، باز یه کم بهتر از بقیه بحث میکنید.
ایشالا همه خواهرای محجبه ما، به اون احترامی که لیاقتشونه تو جامعه دست پیدا کنند.
موفق باشید :gol::gol::gol::gol:

آرام1994

عضو جدید
نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى سیاهى چادرم، دل مردهایى که چشمشان به دنبال خوش‏رنگ‏ترین زن‏هاست را مى‏زند.

نمى‏دانید چقدر لذت‏بخش است وقتى وارد مغازه‏اى مى‏شوم و مى‏پرسم: آقا! اینا قیمتش چنده؟ و فروشنده جوابم را نمى‏دهد؛ دوباره مى‏پرسم: آقا! اینا چنده؟ فروشنده که محو موهاى مش‏کرده زن دیگرى است و حالش دگرگون است، من را اصلاً نمى‏بیند. باز هم سؤالم بى‏جواب مى‏ماند و من، خوشحال، از مغازه بیرون مى‏آیم.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى مردهایى که به خیابان مى‏آیند تا لذت ببرند، ذره‏اى به تو محل نمى‏گذارند.

مى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى شاد و سرخوش، در خیابان قدم مى‏زنید؛ در حالى که دغدغه این را ندارید که شاید گوشه‏اى از زیبایى‏هاتان، پاک شده باشد و مجبور نیستید خود را با دلهره، به نزدیک‏ترین محل امن برسانید تا هر چه زودتر، زیبایى خود را کنترل کنید؛ زیبایى از دست رفته‏تان را به صورتتان باز گردانید و خود را جبران کنید.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى جولانگاه نظرهاى ناپاک و افکار پلید مردان شهرتان نیستید.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى کرم قلاب ماهى‏گیرى شیطان براى به دام انداختن مردان شهر نیستید.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى مى‏بینى که مى‏توانى اطاعت خدایت را بکنى؛ نه هوایت را.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى در خیابان راه مى‏روید؛ در حالى که یک عروسک متحرک نیستید؛ یک انسان رهگذرید.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد این حجاب! خدایا! لذتم مدام باد

----------------------------------------------------------------------------------------------------

شب معراج زنانی از زنان امتم را دیدم که سخت در عذاب بودند.زنی را دیدم که با موی جلوی سر او را به دیوار جهنم آویزان کرده بودندو مغزش از شدت عذاب در حال جوشیدن بود آن زن از امتم بود که موی جلوی سر خود را از نامحرم حفظ نمی کرد. (بحار الانوار. ج 103)

پیامبر گرامی اسلام فرمودند: شب معراج زنانی از زنان امتم را دیدم که سخت در عذاب بودند.زنی را دیدم که دارد گوشت بدن خود را می خورد و از زیرش اتش میزند بیرون. و او زنی بود که بدن خود را برای مردان غیر شوهرش آرایش می کرد وعشوه گری و طنازی می کرد . )بحار الانوار. ج 103)
واقعا زیبا بود..آفرین

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز

وا... ما که بالاخره نفهمیدیم پوشش ملاک هست نیست، کی خوب برخورد میشه کی بد برخورد میشه، مهم این شد که یه جوری حرفمون خریدار داشته باشه.
ممنونم از شما، باز یه کم بهتر از بقیه بحث میکنید.
ایشالا همه خواهرای محجبه ما، به اون احترامی که لیاقتشونه تو جامعه دست پیدا کنند.
موفق باشید :gol::gol::gol::gol:
تنها حجاب که ملاک نیست.. نه معلومه که نیس..اما خب بازم هر کی یه نظری داره.. اتز نظرم من انسانیت آدما مهمترین ملاکه.. با حجاب باشیو ببخشید گنده دماغ..... پشیزی نمی ارزه... می ارزه؟دوستان می ارزه؟؟؟؟؟؟؟/ من چادر سرم باشه زورم بیاد قدم خیر بردارم.... لبخند بزنم...نگاه مهربانانه و با بخشش داشته باشم... خداییش می ارزه؟ یه ده شاهی هم به قول قدیمیا نمی ارزه... صبور بودن و مهربونی یکی از بهترین چیزاست... برا رسیدن به کمال یه چیز کافی نیست. کلی قدم باید برداری... یک قدمش حجابه.. پس بقیش چی؟ ها؟من به حجابم غره بشم بدون اخلاق نیک؟ بعد برم جلو اونی که حجاب نداره ولی محبوب تره واسه اخلاقش نیکش جولان بدم؟؟؟؟؟؟؟؟/ کجای دین تأیید میکنه... پله ها ..قدم ها.. پشت سر هم باید برداشته بشن تا ادمی بشه اونی که خالقش میخواد.. دوستان اشتباه میگم؟؟؟؟؟/

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها حجاب که ملاک نیست.. نه معلومه که نیس..اما خب بازم هر کی یه نظری داره.. اتز نظرم من انسانیت آدما مهمترین ملاکه.. با حجاب باشیو ببخشید گنده دماغ..... پشیزی نمی ارزه... می ارزه؟دوستان می ارزه؟؟؟؟؟؟؟/ من چادر سرم باشه زورم بیاد قدم خیر بردارم.... لبخند بزنم...نگاه مهربانانه و با بخشش داشته باشم... خداییش می ارزه؟ یه ده شاهی هم به قول قدیمیا نمی ارزه... صبور بودن و مهربونی یکی از بهترین چیزاست... برا رسیدن به کمال یه چیز کافی نیست. کلی قدم باید برداری... یک قدمش حجابه.. پس بقیش چی؟ ها؟من به حجابم غره بشم بدون اخلاق نیک؟ بعد برم جلو اونی که حجاب نداره ولی محبوب تره واسه اخلاقش نیکش جولان بدم؟؟؟؟؟؟؟؟/ کجای دین تأیید میکنه... پله ها ..قدم ها.. پشت سر هم باید برداشته بشن تا ادمی بشه اونی که خالقش میخواد.. دوستان اشتباه میگم؟؟؟؟؟/

نه آبجی درست میگی، الان حرفات تکمیل ترشد، کسانی که خیلی به حجابشون مینازیدن ولی ادبو گذاشته بودن کنار، یاد بگیرن

ensan1

عضو جدید
سلام

حجاب به نظرم یه نوع مدیریت احساسه و تفکر عمیقه ... که باید با فلسفه و منطق بررسی بشه تا جواب بده....باید راه تفکر رو باز کرد که خانم ها و آقایون حتی، به موضوع ارتباط کمی عمیق تر از این روابط سطحی نگاه کنند.
بگیم چی هست خیلی راحتره تا بگیم چی نیست...ولی ما بیشتر اوقات چون راه صحیح انتقال دانش رو نمیدونیم،میگیم دوستان نگاه کنید این نیست...

بحث حجاب به نظرم بحث لذت و... نیست(البته میر حسین هم قبلا گفته بود)...یک بخش مدیریت ذهنی است برای خانم ها بیشتر که ربطی هم به دین نداره،ولی از آنجاییکه که نظریات عقل سلیم با توصیه ها (نه دستورات) دین در یک راستاست دین هم به آن توصیه کرده است.

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه دل خوشی دارید!
فروشنده های ما انقدر سرخوشن که با فروشنده ها سلیقه ای رفتار کنند؟
میدونید ماهی چقدر کرایه میدن؟ میدونید چقدر هزینه جاری مغازشونه؟
واقعا آدم این حرفای شما رو میخونه فکر میکنه از یه جای دیگه اومدین!
طرف بفهمه شما خریدارین، حتی با پوشش طالبانی هم باشین، ولتون نمیکنه!
از طرفیف چرا به مردم تهمت میزنید؟ هیچ یک از فامیلای ما تو کار فروش البسه یا ... نیستند، اینم عرض کردم که فکر نکنید به خاطر خودمون میگم، ولی که چی؟ مگه فروشنده ها، جز این مردم نیستند؟ چرا به اونا توهین میکنید؟
ببینید میر حسین ، من قصد نبش قبر ندارم یا اینکه شمایی رو که بی حوصله ای دوباره بکشونم تو بحث ، پست شما رو مخاطب قرار دادم که به برادرای عزیز یه مطلبی رو بفهمونم ، اونم اینکه شماها هیچ وقت نمی تونید اینطوری راجع به حجاب خانما قضاوت کنین !
شما نه هیچ وقت انقدر محدود بودین نه انقدر تحت فشار و تنش !
هیچ کس قصد توهین به فرد یا افراد خاصی رو نداره ، فقط بحث تجربه های شخصیه .
عین این مطلب چند وقت پیش برای خود من پیش اومده ، رفته بودم شال بخرم ، تو اون مغازه جز من دو تا خانم بودن ، همون طوری که این متن گفته بودن ( و البته من چادری نیستم ) اون خانما جلوی همون دوتا فروشنده دونه دونه ی شالارو امتحان می کردن و خیلی راحت روسریاشونو برداشته بودن و البته از فروشنده هم نظر می خواستن !!
فروشنده هام از اونایی بودن که به قول شما دنبال چراغ سبز بودن .
من هرچی خواستم و گفتم اصلا اعتنا نکردن و از سر بازم کردن . ولی احساسی که اون لحظه داشتم دقیقا " همونی بود که این متن توصیف کرده :smile: با تمام وجود خوشحال بودم از اینکه متانت من اجازه نمی ده یه غریبه حریم شخصی منو زیر سوال ببره حتی اگه به قیمت برخورد بد تموم شه !

vuvuzella

عضو جدید
ببینید میر حسین ، من قصد نبش قبر ندارم یا اینکه شمایی رو که بی حوصله ای دوباره بکشونم تو بحث ، پست شما رو مخاطب قرار دادم که به برادرای عزیز یه مطلبی رو بفهمونم ، اونم اینکه شماها هیچ وقت نمی تونید اینطوری راجع به حجاب خانما قضاوت کنین !
عین این مطلب چند وقت پیش برای خود من پیش اومده ، رفته بودم شال بخرم ، تو اون مغازه جز من دو تا خانم بودن ، همون طوری که این متن گفته بودن ( و البته من چادری نیستم ) اون خانما جلوی همون دوتا فروشنده دونه دونه ی شالارو امتحان می کردن و خیلی راحت روسریاشونو برداشته بودن و البته از فروشنده هم نظر می خواستن !!
من هرچی خواستم و گفتم اصلا اعتنا نکردن و از سر بازم کردن . ولی احساسی که اون لحظه داشتم دقیقا " همونی بود که این متن توصیف کرده :smile: با تمام وجود خوشحال بودم از اینکه متانت من اجازه نمی ده یه غریبه حریم شخصی منو زیر سوال ببره حتی اگه به قیمت برخورد بد تموم شه !

کاملا تایید میشود....... تاپیک هم بسیار تاپیک جالبی بود ....... لعنت خدا بر اون دسته از مردانی که جز هوس و خوی حیوانی و رذالت سرمایه ی دیگری ندارند......

و همچنین لعنت خدا بر اون دسته از زنانی که با گناهشون اسباب لذت مردانی خوک صفت رو فراهم میکنند

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا منم چو تجربه کردم همینو میگم... آره واقعا اون موقع اگه حجاب واست یه باور شده باشه لذت میبری و به خودت افتخار میکنی که نجابتتو کف دستت یا به حراج نزاشتی.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان به گفته های این خواهرمون که تکیه هم به من میندازن و میگن بی حوصله ام دقت کنید
جاهایی که قرمز کردم رو عرض میکنم.
من دیگه چیزی نمیگم چون همون 3 جمله گویای همه چی هست، در واقع ایشون گفته های منو تایید کردند.
ممنون

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به گفته های این خواهرمون که تکیه هم به من میندازن و میگن بی حوصله ام دقت کنید
جاهایی که قرمز کردم رو عرض میکنم.
من دیگه چیزی نمیگم چون همون 3 جمله گویای همه چی هست، در واقع ایشون گفته های منو تایید کردند.
ممنون
نه من همین جا اعلام میکنم میرحسین بی حوصله نیست...
ولی حرف دوستمون هم اشتباه نبود. این اتفاق میتونه واسه مانتوییای سنگین و رنگین هم اتفاق بیفته.. مگه همه مانتوییال حجابشون ناقصه؟ نه... خیلیاشون بهتر از بعضی چادریا هستن...( اونایی که آدم خجالت میکشه بگه چادریه).

zahra az iran

کاربر بیش فعال
نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى مى‏بینى که مى‏توانى اطاعت خدایت را بکنى؛ نه هوایت را.

jiferjibox

عضو جدید
نظر بعضی از افراد جامعه اینه ک،هر چه حجاب را بیشتر سخت بگیریم،بدحجابی بیشتر می شود.چون دختر عفیف و با حجاب در خیابان نمی چرخد. دختر بی حجاب است که مرتب در خیابان می چرخد و با خود فکر می کنن همه در جامعه اسلامی ما همین طور اند در واقع این نظرشون یکی از برداشت های غلط درباره ی حجاب است
خدادر آیه ی 26 و 27 سوره ی اعراف گفتند
ای فرزند آدم ما برای شما لباس فرو فرستادیم . بر شما باد لباس تقوا که بهترین لباس هاست.

یعنی همین لباس و پوشش ظاهری داشتن،هدف نیست. در واقع هدف تقوی ،ایمان و کرامت انسانی ماست.مبارزه با برهنگی فرهنگ مختص به اسلام نیست

Gordia

عضو جدید
نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى سیاهى چادرم، دل مردهایى که چشمشان به دنبال خوش‏رنگ‏ترین زن‏هاست را مى‏زند.

نمى‏دانید چقدر لذت‏بخش است وقتى وارد مغازه‏اى مى‏شوم و مى‏پرسم: آقا! اینا قیمتش چنده؟ و فروشنده جوابم را نمى‏دهد؛ دوباره مى‏پرسم: آقا! اینا چنده؟ فروشنده که محو موهاى مش‏کرده زن دیگرى است و حالش دگرگون است، من را اصلاً نمى‏بیند. باز هم سؤالم بى‏جواب مى‏ماند و من، خوشحال، از مغازه بیرون مى‏آیم.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى مردهایى که به خیابان مى‏آیند تا لذت ببرند، ذره‏اى به تو محل نمى‏گذارند.

مى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى شاد و سرخوش، در خیابان قدم مى‏زنید؛ در حالى که دغدغه این را ندارید که شاید گوشه‏اى از زیبایى‏هاتان، پاک شده باشد و مجبور نیستید خود را با دلهره، به نزدیک‏ترین محل امن برسانید تا هر چه زودتر، زیبایى خود را کنترل کنید؛ زیبایى از دست رفته‏تان را به صورتتان باز گردانید و خود را جبران کنید.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى جولانگاه نظرهاى ناپاک و افکار پلید مردان شهرتان نیستید.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى کرم قلاب ماهى‏گیرى شیطان براى به دام انداختن مردان شهر نیستید.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى در خیابان راه مى‏روید؛ در حالى که یک عروسک متحرک نیستید؛ یک انسان رهگذرید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

شب معراج زنانی از زنان امتم را دیدم که سخت در عذاب بودند.زنی را دیدم که با موی جلوی سر او را به دیوار جهنم آویزان کرده بودندو مغزش از شدت عذاب در حال جوشیدن بود آن زن از امتم بود که موی جلوی سر خود را از نامحرم حفظ نمی کرد. (بحار الانوار. ج 103)

پیامبر گرامی اسلام فرمودند: شب معراج زنانی از زنان امتم را دیدم که سخت در عذاب بودند.زنی را دیدم که دارد گوشت بدن خود را می خورد و از زیرش اتش میزند بیرون. و او زنی بود که بدن خود را برای مردان غیر شوهرش آرایش می کرد وعشوه گری و طنازی می کرد . )بحار الانوار. ج 103)

هیچ لذتی نداره شنیدن این چیزی که داری میگی داری میگی: مردان ایرانی هوس ران و چشم چرانن پس چاره ای نیست جز این که پتو دور خودت بکشی...................
...

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
ببخشید اون موقع که پیامبر به معراج رفتن، پرسیدن این زنان

برای کدوم دوره بودن؟

تو دوره ما ، همسر دلخواه که چشم و دل پاک باشه و سرش

تو زندگی خودش باشه و به یک همسر قانع باشه پیدا میشه

که ما خودمون رو براش آراسته کنیم آیا؟؟؟!!!

در ضمن عده خیلی کمی هستن که برای مردای خیابون خودشونو

درست میکنن.

مثلا من و دوستام برای همدیگه برای اینکه تمیز و آراسته باشیم

آرایش میکنیم نه برای اینکه تو خیابون بیفتن دنبالمون!!

اینکه همه نگاه میکنن آدم معذب میشه نه خوشحال!

اگر من جای این خانم چادری بودم کلا از زندگی سیر میشدم!!!

اینجوری که آدم تحقیر میشه کسی نه نگاهش میکنه نه بهش محل

میده!!

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چرا میدانیم...میدانیم که این کارو میکنیم دیگهههه
عااااااااااااااااااااااااااالی بود متنت عزیزمممممم
واقعا ممنون

sajjad_mke

عضو جدید
زماني كه حاج خانوما زحمت كشيدن خودشونو براي ما اماده كرده بابا بي معرفتي كه دست خالي برگردن اي بابا زحمت كشيدن

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام ...

قرائتی: دخترهای ما آرایش می کنند و مفت می‌گویند: نگاهم کن!

اسلام چقدر به زن گفته تو گران هستی ، و زنها چقدر نمی‌فهمند و خودشان را در خیابان‌ها حراج می‌کنند. می‌گوید: پسر می‌خواهد به تو نگاه کند، باید پول بدهد. اگر خواستی همیشه به تو نگاه کند باید خرجی تو را بدهد. دخترهای ما خودشان را آرایش می‌کنند، مفت می‌گوید: نگاهم کن. یعنی اسلام گفته ارزش داری، دختر می‌گوید حراج هستم. حالا ببینید اسلام طرفدار زن است یا خود زنها طرفدار …

.
.
.

حق نگهدارتون ...

آتيش

عضو جدید
زماني كه حاج خانوما زحمت كشيدن خودشونو براي ما اماده كرده بابا بي معرفتي كه دست خالي برگردن اي بابا زحمت كشيدن
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آتيش

عضو جدید
سلام ...

قرائتی: دخترهای ما آرایش می کنند و مفت می‌گویند: نگاهم کن!

اسلام چقدر به زن گفته تو گران هستی ، و زنها چقدر نمی‌فهمند و خودشان را در خیابان‌ها حراج می‌کنند. می‌گوید: پسر می‌خواهد به تو نگاه کند، باید پول بدهد. اگر خواستی همیشه به تو نگاه کند باید خرجی تو را بدهد. دخترهای ما خودشان را آرایش می‌کنند، مفت می‌گوید: نگاهم کن. یعنی اسلام گفته ارزش داری، دختر می‌گوید حراج هستم. حالا ببینید اسلام طرفدار زن است یا خود زنها طرفدار …
بابا تروخدا اینا چیه می گین...
هیچ دختری نمی گه حراج هستم...
چرا اینجوری حرف میزنین...
من خودم خیلی از چادری هارو دیدم که خیلی کارا کردن...
ای بابا...
دارین بی احترامی می کنین به دخترا...(دختر می گه حراج هستم نگاهم کن!!!) اینارو از کجا شنیدی؟؟؟ از دخترااااااااااااا!!!!

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
بابا تروخدا اینا چیه می گین...
هیچ دختری نمی گه حراج هستم...
چرا اینجوری حرف میزنین...
من خودم خیلی از چادری هارو دیدم که خیلی کارا کردن...
ای بابا...
دارین بی احترامی می کنین به دخترا...(دختر می گه حراج هستم نگاهم کن!!!) اینارو از کجا شنیدی؟؟؟ از دخترااااااااااااا!!!!

لازم میدونم اول از هر چیزی معذرت خواهی کنم ...

و بگم که این جمله رو از جایی کپی کردم و ابتدای جمله هم گفته شده از قول حاجاقا قرائتی گفته شده ...

و اینکه فکر کنم یکم زود قضاوت کرده باشین و شاید من منظورم رو نتونستم برسونم ...

به هر حال ممنون و شرمنده ...

.
.
.

حق نگهدارتون ...

آخرین ویرایش:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مرسي مرسي....واقعا عالي بود..... دمت گرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا