جملاتی در مورد حجاب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

phalagh

مدیر بازنشسته
عزیزم شما ......
از تاريخ عضويتتون معلومه كه تازه عضو شديد. موقع ثبت نام يه سري قوانين به شما نشون داده شد كه بايد ميخونديد و فقط در صورت موافقت با اونها ميتونستيد در اين سايت عضو بشيد.
يكي از اون قوانين احترام به به كاربران ديگر هست. كه شما سريعا در بدو ورودتون به سايت اونو نقض كرديد. به احترام تازه وارد بودنتون بهتون اخطار نميدم. و به همين تذكر اكتفا ميكنم.
لطفا پس از اين احترام ديگر كاربران رو نگه داريد و اگر با متني مخالفيد با استدلال منطقي بحث كنيد.
متشكرم.
پي نوشت: به علت توهين آميز بودن پستتون فقط قسمتي از اون رو نقل قول كردم.

pesareiran

عضو جدید
از تاريخ عضويتتون معلومه كه تازه عضو شديد. موقع ثبت نام يه سري قوانين به شما نشون داده شد كه بايد ميخونديد و فقط در صورت موافقت با اونها ميتونستيد در اين سايت عضو بشيد.
يكي از اون قوانين احترام به به كاربران ديگر هست. كه شما سريعا در بدو ورودتون به سايت اونو نقض كرديد. به احترام تازه وارد بودنتون بهتون اخطار نميدم. و به همين تذكر اكتفا ميكنم.
لطفا پس از اين احترام ديگر كاربران رو نگه داريد و اگر با متني مخالفيد با استدلال منطقي بحث كنيد.
متشكرم.
پي نوشت: به علت توهين آميز بودن پستتون فقط قسمتي از اون رو نقل قول كردم.
ممنون اما دگرباش بودن توهین نیست. نوعی گرایش جنسی است که گاها نیاز به جراحی دارد. توهینی در کار نبود عزیز

زيگورات

عضو جدید
سلام دوست عزيز
شما فرموديد ( من در حالت کلی معتقدم که موی زن جز حجاب حساب نمیشه) لازم به ذكر است اگر شمامسلمان باشيد با عرض پوزش خدمت شما عارض هستم كه در قرآن گردن زنان را نيز جزء حجاب آورده است چه رسد به مو

زيگورات

عضو جدید
دوست عزيز
شما فرموديد "اسلام پایه هاش داره ضعیف میشه شماها هم به هر شیوه ای شده میخواید پایدارش کنید . . ." لازم به ذكر مي‌داند هيچگاه دين اسلام پايه‌ةايش ضعيف نشده و گذشت بيش از 1400 از آن نشانه‌ايي از استواري دين اسلام مي‌باشد لاكن حكومت هاي اسلامي به دليل فاسد شدن پايه‌هايشان ضعيف مي‌گردد نه دين اسلام

زيگورات

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام دوستان گرامي[/FONT]
[FONT=&quot]از اينكه قشر فرهيخته جامعه نميتواند چند كلام با هم بحث منطقي نمايند و به دليل كم آوردن بحث منطقي شروع به توهين به هم ميكنيم واقعاً متأسفم [/FONT].
[FONT=&quot]متأسفانه به دليل مشكل فرهنگي هيچگاه نميخواهيم حريم خصوصي همديگر را رعايت كنيم چه حريم خصوصي دختران چادري و يا حريم خصوصي به زعم شما دختران بزك كرده ، كي ميخواهيم از نگاه كردن به ديگران و با عرض پوزش دخالت در طرز لباس پوشيدن و يا طرح مو همديگر دست برداريم هرگاه از اين عادت زشت دست برداريم خواهيم ديد كه ديگر دختران بزك كرده‌ايي در خيابان نخواهند بود . چرا در كشور مسلمان و با فرهنگ كهن ايران ميزان مصرف لوازم آرايشي از خيلي از كشورهاي بي بند و بار بيشتر است ، دليل آن اينه كه حتي دختران محجبه‌ايي نظير شما هم در حال پايش و نگاه كردن به دختران بزك كرده هستيد لذا خواهش ميكنم همچون مردم كشورهاي پيشرفته از نگاه كردن به همديگر و عيب جويي و يا حسن جويي ديگران دست برداريد.[/FONT]
[FONT=&quot]ام از نظر اين حقير دختران بدون آرايش و چادري بسيار جذاب تر از دختران به اصطلاح شما بزك كرده ميباشد چون به قول يك كارگران بزرگ چادر با كادر كردن صورت دختران زيبايي آنها را دو چندان ميكند.
قبلا از كسانيكه كه از متن بنده ناراحت شده‌اند ، پوزش ميخواهم
[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
اگر از تمام بحث های دینی و منطقی بگذریم، برای من واقعاً جای سواله که چطور مردی حاضره خواهر، مادر یا زن خودش رو به دیگران عرضه کنه؟ چطوریه که زنش چنان برای دیگران آرایش می کنه که فکر کنم حتی برای مرد خودش این کار رو نمی کنه. واقعاً اون مردی که به زنش اجازه میده به صورت آرایش کرده و بدون حجاب درست از خونه خارج بشه، فکر می کنه که داره به سایر مردها فخر فروشی می کنه از داشتن چنان زنی یا داره به اشتراک میگذاره؟
نمی دونم این دوستمون با قصد و غرض این پاورپوینت رو گذاشتن یا چیزه دیگه ولی به هر حال نشون دادن که هستند افراد بولهوسی که حتی به افراد محجبه رحم نمی کنن چه برسه به افراد بد حجاب.

یه فایل با پسوند پاورپوینت دارم که جالبه :

دانلود

تقدیمش میکنم به خانوم مهندسای محجبه ی سایت .:redface:

شما این تصاویر رو از افراد چادری در پاورپوینتتون نشون دادید:

واقعاً دلیلی داره که نوامیس مردم به چشم من و شما که غریبه ایم به شکل نیکل کیدمن یا آنجلینا جولی دیده بشن؟ اتفاقاً این تصاویر نشون میدن که بهترین راه برای حفظ نوامیس از شر چشم چران های جامعه، پوشش حجاب هست.

sadeghol

عضو جدید
اصلا به حجاب نیست و به دل پاکیه خیلی ها هم که بیحجابنو مردم نفرینو افسوس باسشون میخورن خیلی بیشتر از بقیه دل پاکن واگه یه مرد زنشو مجبور کنه محجبه باشه بیشتر ننگه باسه اون زن تا بقیه چیزا:confused: از همه هم مهمتر این که باسه قضاوت دیگران مباشه :warn:

Mohsen_1111

عضو جدید
به مردان با ايمان بگو ديده فرو نهند و پاكدامنى ورزند كه اين براى آنان پاكيزه‏تر است زيرا خدا به آنچه مى‏كنند آگاه است(30)
و به زنان با ايمان بگو چشمهاي خود را (از نگاه هوس آلود) فرو گيرند،
و دامان خويش را حفظ كنند، و زينت خود را جز آن مقدار كه ظاهر است آشكار ننمايند، و (اطراف) روسريهاي خود را بر سينه خود افكنند (تا گردن و سينه با آن پوشانده شود) و زينت خود را آشكار نسازند مگر براي شوهرانشان يا پدرانشان يا ... و همگي به سوي خدا بازگرديد اي مؤ منان تا رستگار شويد.(31)
سوره مبارکه نور

روی صحبت بنده با دوستان مسلمان هست که اسلام رو پذیرفتند پس به این اعتقاد دارند که خداوندی که انسان رو آفریده یه دفترچه راهنما هم کنارش گذاشته بنام قرآن . حالا انسانی که می خواد به سعادت برسه باید طبق این دفترچه راهنما عمل کنه تا روی رستگاری رو ببینه
آیه 31 هم که نیاز به تفسیر نداره خیلی واضحه که خداوند به زنان دستور داده که حجاب رو رعایت کنند البته چادر حجاب برتره ولی کسانی که که نمی تونن از چادر استفاده کنند هم به راحتی می تونن حجابشون رو حفظ کنن ولی قطعا اکثر کسانی که در خیابون می بینیم از پوششی غیر از چادر استفاده می کنن نمی شه واژه حجاب رو براشون تعریف کرد
کاش انسان می دونست اگر امر خدا رو اطاعت کنه و چشمش رو روی این لذات مادی و زودگذر ببنده چه لذت هایی خداوند بعنوان پاداش براش در نظر گرفته البته خوش به حال انسانی که این کار ها رو بدون چشم داشت و فقط بخاطر خدا انجام بده

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
اصلا به حجاب نیست و به دل پاکیه خیلی ها هم که بیحجابنو مردم نفرینو افسوس باسشون میخورن خیلی بیشتر از بقیه دل پاکن واگه یه مرد زنشو مجبور کنه محجبه باشه بیشتر ننگه باسه اون زن تا بقیه چیزا:confused: از همه هم مهمتر این که باسه قضاوت دیگران مباشه :warn:

شیطان به 2 شکل انسان رو فریب میده: 1- با وسوسه کردن، 2- با مغرور کردن و خودشیفتگی. شکل اولش که مشخصه، ابتدایی ترین شکله. اما شکل دوم که یه خرده پیشرفته تره اینه که به انسان القا می کنه که ای بابا، مگه از تو بهتر هم هست؟ عجب نماز با حضور قلبی! تو که قلبت پاکه، برای چی دیگه عبادت می کنی؟ مگه نه این که خدا به نیتت آگاهه، دیگه لازم نیست صورت دین رو حفظ کنی!

در مورد مطلبی که شما فرمودید، 2 تا مسئله هست:
1- با چه وزنه ای، چه معیاری می فهمید که یک نفر دلش پاکه؟ مثلاً از کجا می فهمی که این خانم بد حجاب دلش پاکه اما اون خانم بد حجاب دلش پاک نیست؟
2- هر چی انسان پاک تر باشه به خدا نزدیک تره. می شود به خدا نزدیک بود و از دستوراتش اطاعت نکرد؟ میشه گفت من دلم پاکه، پیش خدا عزیزم ولی نماز نمی خونم؟!! خب، این چه جور دل پاکیه که انسان رو به سرپیچی از دستور خدا دعوت می کنه؟
به عنوان مثال، مگه میشه گفت که طرف خیلی مغز پُری داره، خیلی با معلوماته اما امتحانش رو صفر گرفته!!! اگه مغزش پره، با معلوماته پس نمره پایین دلیلش چیه؟

این که به حجاب نیست، به نماز نیست، به روزه نیست و به خیلی های دیگه نیست و فقط به دل پاکه، خود گول زنیه. دل پاک وقتی به دست میاد که بریم دستورات الهی رو انجام بدیم، به درگاه خدا زاری کنیم نه اینکه بشینیم یه کناری و بگیم ما دلمون پاکه! با حلوا حلوا گفتن که دهن شیرین نمیشه.

اون تیکه قرمز رو هم باز نکنم خیلی بهتره. شما یا معنی ننگ رو نمی دونی یا معنای عفاف رو.

?Why

عضو جدید
Sparrow ی عزیز
اول عارضم خدمتتون که منظورتون از قصد و غرض! رو ، متوجه نمیشم ، ولی هدفم بیشتر جنبه ی فانِ اون پاورپوینت بود . فکرم نکنم به کسی توهین شده باشه ! به هر حال ... ممنون از اینکه با نقلِ قولتون باعث شدین این پست باقی بمونه تا دوستان بتونن قضاوت کنن.

اما راجع به کلیتِ ماجرا :

ببین برادر ، مشکل اینجاست :

"برای من واقعاً جای سواله که چطور مردی حاضره خواهر، مادر یا زن خودش رو به دیگران عرضه کنه؟ چطوریه که زنش چنان برای دیگران آرایش می کنه که فکر کنم حتی برای مرد خودش این کار رو نمی کنه. واقعاً اون مردی که به زنش اجازه میده به صورت آرایش کرده و بدون حجاب درست از خونه خارج بشه، فکر می کنه که داره به سایر مردها فخر فروشی می کنه از داشتن چنان زنی یا داره به اشتراک میگذاره ؟ "

مشکل ، فرهنگیه که توش ، یه مرد با افتخار! ، چنین جملاتی رو بنویسه . جملاتی که توش ، حسِ مالکیتش بر زنان رو بی پرده و تعارف بریزه رو دایره .
زن خودش !
مادر خودش !
اجازه ...!؟
به اجازه ی شما چه نیازی هست مردِ مومن؟
مگه زنها برای وضعِ ظاهریشون باید از من و شما اجازه بگیرن ؟

حالا اون جاهایی رو که ، ما رو از "عرضه کردن" و "اشتراک گذاشتن" مستفیض کردین بگذریم .
نمیدونم ، واقعاً نمیدنم ، یعنی تو این دنیا فقط مردای مسلمون غیرت ! و تعصب ! و از اینجور چیزا دارن و بقیه ی مردای دنیا همه "عرضه " میکنن و "به اشتراک" میذارن ؟
اگه واستون جایِ سوال بود که یه زن (فقط و فقط یک زن ؛ بدون حضور و قضاوتِ هیچ مردی) ، چطور حاضرِ چنین و چنان باشه ، باز قابل تحمل تر بود .

همونطور که گفتم هدفم فقط جنبه ی فانیِ اون پاورپوینت بود و امیدوار بودم کسی که بدون تعصب نگاش میکنه ، از تناقضی که توش بود لحظه ای بخنده و لذت ببره ؛ وگرنه من نه فمنیستم و نه دوس دارم شعاراشون رو تکرار کنم و ترجیح میدم خودِ خانوما از حقوقشون دفاع کنن .

بحثهای عقیدتی هم ، چون همیشه یه سر ، عقیدش مقدسِ و عقایدش رو ، خودِ خدا تو گوشش گفته ! ، محکوم به بی نتیجه موندن هستن .
این بحث هم همینطور .
اگه جاهایی لحن ، تند و تیز بود ، باور کن که نیاز بوده . هدف ناراحت کردنِ هیچ کس نبوده ؛ چه برسه به شمایی که تو بخشِ هوافضا به ما لطف داشتی دوستِ عزیز .
موفق باشی .

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
Sparrow ی عزیز
اول عارضم خدمتتون که منظورتون از قصد و غرض! رو ، متوجه نمیشم ، ولی هدفم بیشتر جنبه ی فانِ اون پاورپوینت بود . فکرم نکنم به کسی توهین شده باشه ! به هر حال ... ممنون از اینکه با نقلِ قولتون باعث شدین این پست باقی بمونه تا دوستان بتونن قضاوت کنن.

اما راجع به کلیتِ ماجرا :

ببین برادر ، مشکل اینجاست :

"برای من واقعاً جای سواله که چطور مردی حاضره خواهر، مادر یا زن خودش رو به دیگران عرضه کنه؟ چطوریه که زنش چنان برای دیگران آرایش می کنه که فکر کنم حتی برای مرد خودش این کار رو نمی کنه. واقعاً اون مردی که به زنش اجازه میده به صورت آرایش کرده و بدون حجاب درست از خونه خارج بشه، فکر می کنه که داره به سایر مردها فخر فروشی می کنه از داشتن چنان زنی یا داره به اشتراک میگذاره ؟ "

مشکل ، فرهنگیه که توش ، یه مرد با افتخار! ، چنین جملاتی رو بنویسه . جملاتی که توش ، حسِ مالکیتش بر زنان رو بی پرده و تعارف بریزه رو دایره .
زن خودش !
مادر خودش !
اجازه ...!؟
به اجازه ی شما چه نیازی هست مردِ مومن؟
مگه زنها برای وضعِ ظاهریشون باید از من و شما اجازه بگیرن ؟

حالا اون جاهایی رو که ، ما رو از "عرضه کردن" و "اشتراک گذاشتن" مستفیض کردین بگذریم .
نمیدونم ، واقعاً نمیدنم ، یعنی تو این دنیا فقط مردای مسلمون غیرت ! و تعصب ! و از اینجور چیزا دارن و بقیه ی مردای دنیا همه "عرضه " میکنن و "به اشتراک" میذارن ؟
اگه واستون جایِ سوال بود که یه زن (فقط و فقط یک زن ؛ بدون حضور و قضاوتِ هیچ مردی) ، چطور حاضرِ چنین و چنان باشه ، باز قابل تحمل تر بود .

همونطور که گفتم هدفم فقط جنبه ی فانیِ اون پاورپوینت بود و امیدوار بودم کسی که بدون تعصب نگاش میکنه ، از تناقضی که توش بود لحظه ای بخنده و لذت ببره ؛ وگرنه من نه فمنیستم و نه دوس دارم شعاراشون رو تکرار کنم و ترجیح میدم خودِ خانوما از حقوقشون دفاع کنن .

بحثهای عقیدتی هم ، چون همیشه یه سر ، عقیدش مقدسِ و عقایدش رو ، خودِ خدا تو گوشش گفته ! ، محکوم به بی نتیجه موندن هستن .
این بحث هم همینطور .
اگه جاهایی لحن ، تند و تیز بود ، باور کن که نیاز بوده . هدف ناراحت کردنِ هیچ کس نبوده ؛ چه برسه به شمایی که تو بخشِ هوافضا به ما لطف داشتی دوستِ عزیز .
موفق باشی .

دوست عزیز،
آهنگی که روی پاورپوینت بود، سراسر طعنه و توهین بود.
در مورد اون قسمتی که پر رنگ کردم، مشخصه که حس مالکیت وجود داره. میگیم مادر
م، خواهرم، همسرم. اولین قانون در رابطه موفق همسران، همین احساس مالکیته. وقتی مردی، همسر خودش رو خانومم اطلاق می کنه، یا زنی مرد خودش رو همسرم صدا می کنه، اعلام می کنه که عواطف و زندگیش در تمام دنیا فقط و فقط به یک نفر تعلق داره و اون همسرشه. البته اگر شما به سیستم کمونیستی و اشتراکی بودن خانواده اعتقاد نداشته باشید.

مادر، خواهر و همسر من خودشون حجاب رو انتخاب کردن ولی وقتی خواهرم یا همسرم می بینه که من هم از این تصمیمش حمایت می کنم، از انتخاب خودش خوشحال و راضی می شه.
اما در مورد اجازه گرفتن در مورد وضع ظاهری، مسلماً چه مرد و چه زن باید به شکلی در جامعه تردد کنه که باعث آزردن همسرش و صدمه خوردن به ساختار خانواده اش نشه.

در مورد قسمتی که قرمز کردم، تشریف ببرید فیلم American Beauty رو ببینید تا متوجه بشید که خود آمریکایی ها هم به ساختار شکسته خانواده اشون معترفن.

ضمن اینکه باید بگم که اون قسمتی رو که نقل قول گرفتید، اصلاً روی صحبتم با شخص خاصی نبود. به طور کلی عرض کردم.

آخرین ویرایش:

زيگورات

عضو جدید
جميع دوستان سلام عليكم​
تمامي اختلاف نظرها ناشي از زواياي ديد دوستان است حجاب در دين ها و تفكرات مختلف فرق ميكند اگر مسلمان هستيد كه تكليف را قران روشن كرده و دوست بسيار اززشمند جناب آقاي mohsen_1111 فرمودند حال اگر مسلمان نباشي تكليف چيست؟​
وقتي كه كسي در دين و كيش ديگري است نيز بايد قوانين اسلام را رعايت كند؟ [FONT=&quot][/FONT]

زيگورات

عضو جدید

نمى‏دانید چقدر لذت‏بخش است وقتى وارد مغازه‏اى مى‏شوم و مى‏پرسم: آقا! اینا قیمتش چنده؟ و فروشنده جوابم را نمى‏دهد؛ دوباره مى‏پرسم: آقا! اینا چنده؟ فروشنده که محو موهاى مش‏کرده زن دیگرى است و حالش دگرگون است، من را اصلاً نمى‏بیند. باز هم سؤالم بى‏جواب مى‏ماند و من، خوشحال، از مغازه بیرون مى‏آیم.

خواهر گرامي
drippy *
درخصوص ساير گفته هاي شما قبلا بحث كردم اما در خصوص جمله فوق خيلي فكر كردم به اين نتيجه رسيدم كه
نكته اول:احتمالا شما يا مجرد هستيد و يا مردان را بخوبي نمي شناسيد .
بر طبق بحث هاي روانشناسي مرد‌ها برخلاف زنان فقط بر روي يك موضوع بيشتر نميتوانند تمركز كنند به عنوان مثال وقتي فيلم مي‌ببنند و شما باآنها صحبت ميكنيد اصلا حرفهاي شمارا متوجه نميشوند و فقط براي اينكه دلخور نشويد گاهي عكس العمل كاذب از خود نشان ميدهند درحاليكه زنان همزمان با ديدن فيلم ميتوانند با تلفن صحبت كرده و همچنين قلاب بافي نيز بكنند
علي ايحال شايد مرد فروشند در حال معامله با آزن زن خريدار بوده و متوجه سئوال شما نشده كه در اينصورت شما به ايشان تهمت زده ايد
نكته دوم : فروشندگان كالا با توجه به نحوه سئوال شما سريع شما را روانشناسي مي‌كنند كه آيا خريداريد و يا صرفا يك قيمت گيرنده و يا وقت گذران هستيد لذا در صورتيكه به هر قصدي وارد مغازه ميشود با لحن قاطع و مطمئن از خريد قيمت و يا جنس را جهت وارسي درخواست كنيد اگر از جنس و يا قيمت آن را مناسب نديديد و خواستيد از مغازه بيرون بيايد هرگز از جمله " يه دور بزنم بعدا ميام" استفاده نكنيد بلكه به دقت در مغازه نگاه كرده و رنگي و يا مدلي را كه وجود ندارد آن را از مغازه دار درخواست كنيد و بعد با افسوس از نبود آن از مغازه خارج شويد . مطمئن باشيد اگر چنين برخورد قاطعي را با فروشنده داشته باشيد ، فروشنده با كمال ميل در خدمت شما است.

آخرین ویرایش:

As7az

عضو جدید

نمى‏دانید چقدر لذت‏بخش است وقتى وارد مغازه‏اى مى‏شوم و مى‏پرسم: آقا! اینا قیمتش چنده؟ و فروشنده جوابم را نمى‏دهد؛ دوباره مى‏پرسم: آقا! اینا چنده؟ فروشنده که محو موهاى مش‏کرده زن دیگرى است و حالش دگرگون است، من را اصلاً نمى‏بیند. باز هم سؤالم بى‏جواب مى‏ماند و من، خوشحال، از مغازه بیرون مى‏آیم.

خواهر گرامي
drippy *
درخصوص ساير گفته هاي شما قبلا بحث كردم اما در خصوص جمله فوق خيلي فكر كردم به اين نتيجه رسيدم كه
نكته اول:احتمالا شما يا مجرد هستيد و يا مردان را بخوبي نمي شناسيد .
بر طبق بحث هاي روانشناسي مرد‌ها برخلاف زنان فقط بر روي يك موضوع بيشتر نميتوانند تمركز كنند به عنوان مثال وقتي فيلم مي‌ببنند و شما باآنها صحبت ميكنيد اصلا حرفهاي شمارا متوجه نميشوند و فقط براي اينكه دلخور نشويد گاهي عكس العمل كاذب از خود نشان ميدهند درحاليكه زنان همزمان با ديدن فيلم ميتوانند با تلفن صحبت كرده و همچنين قلاب بافي نيز بكنند
علي ايحال شايد مرد فروشند در حال معامله با آزن زن خريدار بوده و متوجه سئوال شما نشده كه در اينصورت شما به ايشان تهمت زده ايد
نكته دوم : فروشندگان كالا با توجه به نحوه سئوال شما سريع شما را روانشناسي مي‌كنند كه آيا خريداريد و يا صرفا يك قيمت گيرنده و يا وقت گذران هستيد لذا در صورتيكه به هر قصدي وارد مغازه ميشود با لحن قاطع و مطمئن از خريد قيمت و يا جنس را جهت وارسي درخواست كنيد اگر از جنس و يا قيمت آن را مناسب نديديد و خواستيد از مغازه بيرون بيايد هرگز از جمله " يه دور بزنم بعدا ميام" استفاده نكنيد بلكه به دقت در مغازه نگاه كرده و رنگي و يا مدلي را كه وجود ندارد آن را از مغازه دار درخواست كنيد و بعد با افسوس از نبود آن از مغازه خارج شويد . مطمئن باشيد اگر چنين برخورد قاطعي را با فروشنده داشته باشيد ، فروشنده با كمال ميل در خدمت شما است.

سلام دوست

احرفات رو قبول ندارم
به نظر من متن اصلی یعنی این:
اون فروشنده ای که به دنبال ...... هست اصلا دقتی به یه خانوم محجبه نمی کنه......
حالا هستن فروشنده هایی که برای همه ی مشتری ها ارزش قائلن و جواب همشون رو با هم می دن......

اصلنم ربطی به همه ی فروشنده ها نداره.....

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست

احرفات رو قبول ندارم
به نظر من متن اصلی یعنی این:
اون فروشنده ای که به دنبال ...... هست اصلا دقتی به یه خانوم محجبه نمی کنه......
حالا هستن فروشنده هایی که برای همه ی مشتری ها ارزش قائلن و جواب همشون رو با هم می دن......

اصلنم ربطی به همه ی فروشنده ها نداره.....
چه دل خوشی دارید!
فروشنده های ما انقدر سرخوشن که با فروشنده ها سلیقه ای رفتار کنند؟
میدونید ماهی چقدر کرایه میدن؟ میدونید چقدر هزینه جاری مغازشونه؟
واقعا آدم این حرفای شما رو میخونه فکر میکنه از یه جای دیگه اومدین!
طرف بفهمه شما خریدارین، حتی با پوشش طالبانی هم باشین، ولتون نمیکنه!
از طرفیف چرا به مردم تهمت میزنید؟ هیچ یک از فامیلای ما تو کار فروش البسه یا ... نیستند، اینم عرض کردم که فکر نکنید به خاطر خودمون میگم، ولی که چی؟ مگه فروشنده ها، جز این مردم نیستند؟ چرا به اونا توهین میکنید؟

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
با کمال احترام نظر من اینه که امیدوارم یه روزی برسه که همه انسانها به اون کاری که انجام میدن ایمان و باور قلبی داشته باشن...;)

As7az

عضو جدید
چه دل خوشی دارید!
فروشنده های ما انقدر سرخوشن که با فروشنده ها سلیقه ای رفتار کنند؟
میدونید ماهی چقدر کرایه میدن؟ میدونید چقدر هزینه جاری مغازشونه؟
واقعا آدم این حرفای شما رو میخونه فکر میکنه از یه جای دیگه اومدین!
طرف بفهمه شما خریدارین، حتی با پوشش طالبانی هم باشین، ولتون نمیکنه!
از طرفیف چرا به مردم تهمت میزنید؟ هیچ یک از فامیلای ما تو کار فروش البسه یا ... نیستند، اینم عرض کردم که فکر نکنید به خاطر خودمون میگم، ولی که چی؟ مگه فروشنده ها، جز این مردم نیستند؟ چرا به اونا توهین میکنید؟

رفیق من از چیزی میگم که دیدم نه از دردی که اکثرشون میکشن......
وقتی گفته میشه اونهایی که مشکل دارن دیگه نقطه ی بی احترامیش رو نمی بینم که نیاز به دفاع داشته باشه.....
اونایی که مشکل دارن.....ربطی به همشون نداره که بخوام بهشون تهمت بزنم......

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سفسته ننکید متن بسیار زیبایی بود ************** فقط یه زن اینو با تمام وجود میفهمه

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم با چادرم همچین اینقدرام که میگی راحت و اسوده نیستیم!

khordad64

عضو جدید
ربطی ب تخریب آقایون نداره.
متاسفانه حقیقت جامعه اس و باز هم متاسفانه حقیقت تلخه آقای محترم!!!

Engshimi

عضو جدید
در کل بد نبود
ولی عنوان تاپیک نامناسبه و دو دسته کردن دختران به صورت مطلق به شکل بزک کرده و با حجاب ،خوب نیست

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى سیاهى چادرم، دل مردهایى که چشمشان به دنبال خوش‏رنگ‏ترین زن‏هاست را مى‏زند.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى مردهایى که به خیابان مى‏آیند تا لذت ببرند، ذره‏اى به تو محل نمى‏گذارند.

مى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى شاد و سرخوش، در خیابان قدم مى‏زنید؛ در حالى که دغدغه این را ندارید که شاید گوشه‏اى از زیبایى‏هاتان، پاک شده باشد و مجبور نیستید خود را با دلهره، به نزدیک‏ترین محل امن برسانید تا هر چه زودتر، زیبایى خود را کنترل کنید؛ زیبایى از دست رفته‏تان را به صورتتان باز گردانید و خود را جبران کنید.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى جولانگاه نظرهاى ناپاک و افکار پلید مردان شهرتان نیستید.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى کرم قلاب ماهى‏گیرى شیطان براى به دام انداختن مردان شهر نیستید.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى مى‏بینى که مى‏توانى اطاعت خدایت را بکنى؛ نه هوایت را.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى در خیابان راه مى‏روید؛ در حالى که یک عروسک متحرک نیستید؛ یک انسان رهگذرید.

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد این حجاب! خدایا! لذتم مدام باد

----------------------------------------------------------------------------------------------------

شب معراج زنانی از زنان امتم را دیدم که سخت در عذاب بودند.زنی را دیدم که با موی جلوی سر او را به دیوار جهنم آویزان کرده بودندو مغزش از شدت عذاب در حال جوشیدن بود آن زن از امتم بود که موی جلوی سر خود را از نامحرم حفظ نمی کرد. (بحار الانوار. ج 103)

پیامبر گرامی اسلام فرمودند: شب معراج زنانی از زنان امتم را دیدم که سخت در عذاب بودند.زنی را دیدم که دارد گوشت بدن خود را می خورد و از زیرش اتش میزند بیرون. و او زنی بود که بدن خود را برای مردان غیر شوهرش آرایش می کرد وعشوه گری و طنازی می کرد . )بحار الانوار. ج 103)
عالی بود..............عالی.....
منم به همه این حفا معتقدم.... و به همه هم میگم..............نگاه خدا زیباترین نگاهه...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا کی میخواهید به مردها بی احترامی کنید خانوم محترم؟ بس کنید!!!!!!!!
واسه اینکه از خودتون تعریف کنید بقیه رو تخریب نکنید
بی احترامی چیه... تو همه اقشار هم خوب هست هم بد... منظور مردان بد.... ما دختر بد هم داریم.... منطقی باشیم بهتره... بحث کلی بوذ...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرافکنی نکنید خواهشا!
بقیه اش به کنار
فروشنده که محو موهاى مش‏کرده زن دیگرى است و حالش دگرگون است

نمى‏دانید؛ واقعاً نمى‏دانید چه لذتى دارد وقتى کرم قلاب ماهى‏گیرى شیطان براى به دام انداختن مردان شهر نیستید.

طرف مقابل این حرفا مردا هستن که از نظر شما آدمهایی چنان ضعیف هستن که تو خیابون آب از لب و لوچشون میریزه، انقدر خودتون رو تحویل میگیرین که اگه کسی نشناسه فکر میکنه چه خبره!!!!
مگه چی هستین شماها؟
مردهایی هم که نگاه میکنن لذت نمیبرن!
دنبال چراغ سبز میگردن
من قبول دارم.... خودم چندین بار شده رفتم تو مغازه به خاطر چادرم ج نشنیدم... چی میگید شما.... وقتی ندیدید.... این نگاه هارو... اگه وعده های خدا نباشه که هیچی.. ما خدا را داریم..

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز چند تا بیکار پیدا شدند، بابا یه زمانی سر این موضوع بحث کردیم تموم شد رفت، اگرم میخواین بحث کنید منو مخاطب قرار ندین خواهشا که اصلا حوصله کسی رو ندارم، بیایین از متن پست اول تعریف کنید و خوش باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا