جمع صمیمی از کارشناسی تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sunshid

عضو جدید
:redface::heart::gol:سلام بروبچ معمار.کسی میدونه سطح دانشگاه آپادانای شیراز چجوریه:؟!
اگه میدونید توروخدا بهم بگید.خیلی واجب و ضروریه برام:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

sunshid

عضو جدید
:cry::cry::cry:هیچکسی نیست که بهم جواب بده؟هیشکیییییییییییی منو دوست ندارهههههههههههههههه:cry::cry::cry:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
لام بچه هاجوووووووووووووووووون :D
ببخشید من باز سرو کله م پیدا شد اینجا:redface:
یه سوال داشتم ، دیدم هیچ جا رو نمی شناسم گفتم بیام اینجا بپرسم 2شنبه ما امتحان رسم فنی داریم استادش امتحان تئوری هم می خواد بگیره به ما گفته کتاب رسم فنی هنرستانیا (سال سوم) رو بخونیم ولی بچه های اون یکی گروه که امروز امتحان دادن می گن هیچی ازش نیومده بود و هیچ کدوم از سوالا رو نمی فهمیدن چیه بعد استاد گفته شما اگه حداقل اطلاعات عمومی یه دانشجوی معماری رو داشتین می تونستین جواب بدین حالا من موندم این اطلاعات عمومی معماری یعنی چی؟؟؟؟ :surprised: از کجا باید یاد بگیریم؟؟؟ واقعا تعریف یا منبع خاصی داره یا استاده الکی ما رو سر کار گذاشته؟؟؟:razz:
ممنون می شم اگه جواب بدین :gol:
و یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه که تو امتحان بیان معماری چه موضوعاتی ممکنه بدن؟ استادمون گفته یه موضوع می دم یه سایت و یه نما باید براش بکشیم (البته گفته ممکنه موضوع آزاد هم باشه) این استاد فقط 1 ساله اومده اینجا بچه های سال بالایی می گن ترم قبل موضوعش سایت و نمای "پل" بوده حالا نمی دونن این ترم چی ممکنه بده...شما با توجه به تجربه هاتون چه موضوعاتی به ذهن تون می رسه که من برم تمرین کنم...البته گفته بیشتر به کیفیت خط و رنگ و ایناتون نگاه می کنم تا به چیزی که کشیدین ولی من تو جو امتحان اونقد گیج می شم که هیچچچچچچچی به ذهنم نمی رسه می خوام قبل امتحان یه سری از موضوعات رایج رو که ممکنه به دانشجوهای ترم اولی بدن تمرین کنم شما پیشنهادتون چیه؟ممنون:heart:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
:redface::heart::gol:سلام بروبچ معمار.کسی میدونه سطح دانشگاه آپادانای شیراز چجوریه:؟!
اگه میدونید توروخدا بهم بگید.خیلی واجب و ضروریه برام:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

سلام . دانشگاه خوبي هست . استاداي خوبي داره . و امكاناتشم تقريبا خوبه . من دوستم اونجا درس مي خونه.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
لام بچه هاجوووووووووووووووووون :D
ببخشید من باز سرو کله م پیدا شد اینجا:redface:
یه سوال داشتم ، دیدم هیچ جا رو نمی شناسم گفتم بیام اینجا بپرسم 2شنبه ما امتحان رسم فنی داریم استادش امتحان تئوری هم می خواد بگیره به ما گفته کتاب رسم فنی هنرستانیا (سال سوم) رو بخونیم ولی بچه های اون یکی گروه که امروز امتحان دادن می گن هیچی ازش نیومده بود و هیچ کدوم از سوالا رو نمی فهمیدن چیه بعد استاد گفته شما اگه حداقل اطلاعات عمومی یه دانشجوی معماری رو داشتین می تونستین جواب بدین حالا من موندم این اطلاعات عمومی معماری یعنی چی؟؟؟؟ :surprised: از کجا باید یاد بگیریم؟؟؟ واقعا تعریف یا منبع خاصی داره یا استاده الکی ما رو سر کار گذاشته؟؟؟:razz:
ممنون می شم اگه جواب بدین :gol:
و یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه که تو امتحان بیان معماری چه موضوعاتی ممکنه بدن؟ استادمون گفته یه موضوع می دم یه سایت و یه نما باید براش بکشیم (البته گفته ممکنه موضوع آزاد هم باشه) این استاد فقط 1 ساله اومده اینجا بچه های سال بالایی می گن ترم قبل موضوعش سایت و نمای "پل" بوده حالا نمی دونن این ترم چی ممکنه بده...شما با توجه به تجربه هاتون چه موضوعاتی به ذهن تون می رسه که من برم تمرین کنم...البته گفته بیشتر به کیفیت خط و رنگ و ایناتون نگاه می کنم تا به چیزی که کشیدین ولی من تو جو امتحان اونقد گیج می شم که هیچچچچچچچی به ذهنم نمی رسه می خوام قبل امتحان یه سری از موضوعات رایج رو که ممکنه به دانشجوهای ترم اولی بدن تمرین کنم شما پیشنهادتون چیه؟ممنون:heart:

سلام . تا اونجايي كه من مي دونم امتحان رسم فني اسونه. البته منم كه ترم 1 بودم واقعا اسم سخت بود . سوالايي كه من تو ترسيم فني ديدم اينجوري بود كه يه تركيب حجم مي دن كه دو تا از نماهاش مي دن نماي سوم از تون ميخوان .
يه كتاب ابي رنگ هست كه متاسفانه اسم نويندش الان يادم نيست كه پر هست از اين شكل ها و نماهش.
يا ممكنه انواه پله بدن بگن چه نوع پله اي هست .
و يه حجم به صورت كترده مي دن ميگن وقتي سر هم كنيمش چه شكلي ميشه.
ضخامت قلم ها واسه ترسيم از تون مي پرسن. ضخامت قلم واسه خط برش- خط نما - خط مبلمان....

توي بيان هم نوع راندو و نوع خط كشيدن معمولا واسه استادا مهم هست تا طراحي.
موفق باشي .

atitak1

عضو جدید
سلام دوستان معمار امیدوارم همگی در امتحانات پایان ترم موفق باشید خودمم همین طور:D

من دنبال خرید چندتا مجله خارجی هستم. کسی میدونه تو ایران چه جوری میشه این مجلات لاتین رو تهیه کرد؟

atitak1

عضو جدید
سلام دوستان اگه جزوه ای از هندسه پرسپکتیو و سایه ها دارین ممنون میشم برام بزارین تا دانلود کنم

sunshid

عضو جدید
:redface:سلام بچه ها لطفا هرکسی از تاریخ اعلام نتایج تکمیل ظرفیت باخبر شد توی تایپیک اعلام کنه.مرسییییییییییی:heart::gol::gol::heart::gol::gol:

sunshid

عضو جدید
کسی جوابشو میدونه؟؟؟؟؟؟؟

کسی جوابشو میدونه؟؟؟؟؟؟؟

سلام بچه ها توروخدا هرکی جواب این سوال رو میدونه بگه:
اگه کسی غیرانتفاعی قبول بشه و ترم آخر کاردانی باشه یکی از درساش پاس نشه دیگه نمیتونه توی دانشگاهی که قبول شده ثبتنام کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

atitak1

عضو جدید
سلام عزیزم اگه نیمه دوم هم باشی و ترم بهمنتو نتونی پاس کنی نمیشه

امیرعطا

عضو جدید
سلام.من تازه کارشناسی ناپیوسته آزاد مشهد قبول شدم.میخوام حتما برا ارشد هم بخونم.کسی میدونه معدل چند به بالا نیازی به کنکور نداره؟میشه یه نفر راجع به گرایشای ارشد هم برام توضیح بده.ممنون از همتون

ali707

عضو جدید
بچه ها کسی دانشگاه آزاد شیراز قبول نشده؟
کلا اصلا دانشگاه آزادی داریم؟(تو مقطع کارشناسی)

samar_eng

عضو جدید
سلام.من تازه کارشناسی ناپیوسته آزاد مشهد قبول شدم.میخوام حتما برا ارشد هم بخونم.کسی میدونه معدل چند به بالا نیازی به کنکور نداره؟میشه یه نفر راجع به گرایشای ارشد هم برام توضیح بده.ممنون از همتون

سلام.من کارشناسی ناپیوسته رو نمیدونم که شرایطش فرق داره یا نه ولی برای کارشناسی پیوسته معدل 17 به بالا که البته تضمین نمیکنه قبولی رو .من خودم 17/60 بودم قبول نشدم.:cry:
منظورم اینه که هر چی معدل بالاتر بهتر.

sunshid

عضو جدید
شنیدم کسایی که تو کاردانی معدلشون زیر 14 هستش باید تو کارشناسی 28 واحد اضافه تر بگذرونن.
کسی میدونه جریانش چیه؟؟؟؟
یعنی ماها که بالای 14 هستیم دیگه لازم نیست این واحدارو بگذرونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدم کسایی که تو کاردانی معدلشون زیر 14 هستش باید تو کارشناسی 28 واحد اضافه تر بگذرونن.
کسی میدونه جریانش چیه؟؟؟؟
یعنی ماها که بالای 14 هستیم دیگه لازم نیست این واحدارو بگذرونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​

از اين ترم كارشناسيا به سه گروه تقسيم ميشن : اونايي كه كارداني پيوسته معدل بالا 14 كه حدود 12 واحد بيشتر از قبل بايد پاس كنن
اونايي كه كارداني پيوسته معذل زير 14 شدن كه حدود 24 واحد بيشتر از قبل بايد پاس كنن
و اونايي كه كارداني ناپيوسته گرفتن كه واحد اضافه تر نمي خواد پاس كنن .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا