جمع صمیمی از کارشناسی تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
منم بعد از مدتها اومدم...دی
خوشحالم که هنوزم به اینجا سر میزنین
دلم براتون خیلی تنگ شدهههههههه فرزانه ها سحر سپیده داش علی
سینا کجاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟

elham omidi

عضو جدید
سلام بچه ها من یک سوال اساسی دارم میخوام بدونم امتحان اسکیس ازاد چطوری ؟؟؟؟ یعنی چیو باید طراحی کنیم ؟؟ طرحمون باید ذهنی باشه یا نه ؟؟؟ بر اساس اطلاعاتی که خودشون میدنه ؟؟؟ اسکیس 89 رنگی بود یا سیاه و سفید ؟ سوالشون در اسکیس چطوریه ؟
ممنون میشم کمک کنید .

ghasemzadeh

عضو جدید
با سلام ببخشید کسی سوالات کارشناسی ناپیوسته معماری ازاد 88 داره برام بذاره ممنون می شم

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
عيدتون مبارك باشه !
كارنامه نهايي كنكور كارشناسي ناپيوسته از كجا بايد ديد ؟
اگه كسي لينكش بزام ممنون مي شم.

hamed behdad

عضو جدید
درخواست اورزانسی

درخواست اورزانسی

سلام دوستان کتابی مرجع میخواستم برای ترسیم نقشه های معماری و سازه معرفی کنین ممنون میشم

سلام به همگی. تو این روزها که وقت شده طلا دیگه نمیشه مداوم تو باشگاه فعالیت کرد. برای همتون آرزوی موفقیت دارم.

atitak1

عضو جدید
:gol:سلام کسی عکس در مورد کانستراکتیویسم داره؟ اگه دارین ممنون میشم

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
يه سوال دارم . خواهشا جواب بديد .
اگه كسي توي كنكور مجاز شده باشه و توي يه غيرانتفاهي ثبت نام كرده باشه و الان رفته باشه ثبت نامه كرده باشه . دانشجو باشه . مي تونه واسه تكميل ظرفيت ثبت نام بكنه؟
من از چندتا اموزش غير انتفاهي پرسيدم گفتن نميشه . چون جاي يه نفر تو دانشگاه گرفته .
ولي يكي از بچه هاي خوابگاهيمون با قاطعيت تمام گفت ميشه.​

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
يه سوال دارم . خواهشا جواب بديد .
اگه كسي توي كنكور مجاز شده باشه و توي يه غيرانتفاهي ثبت نام كرده باشه و الان رفته باشه ثبت نامه كرده باشه . دانشجو باشه . مي تونه واسه تكميل ظرفيت ثبت نام بكنه؟
من از چندتا اموزش غير انتفاهي پرسيدم گفتن نميشه . چون جاي يه نفر تو دانشگاه گرفته .
ولي يكي از بچه هاي خوابگاهيمون با قاطعيت تمام گفت ميشه.​

آره میشه دخمل
فقط اگه قبول شدی اون دانشگاهی که الان دانشجوشی دیگه دانشجوش نیستی :دی

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره میشه دخمل
فقط اگه قبول شدی اون دانشگاهی که الان دانشجوشی دیگه دانشجوش نیستی :دی

سلام .مرسي كه جواب دادي.
متوجه نشدم .
من كه دانشگاه ارم مي رم توي تكميل ظرفيت مي تونم شركت كنم و دانشگاه ديگه اي به جز ارم انتخاب كنم ؟
اگه توي تكميل ظرفيت شركت كردم قبول نشدم ديگه همون ارم ( همون دانشگاهي كه الان مي خونم ) هم نمي تونم ادامه تحصيل بدم ؟

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .مرسي كه جواب دادي.
متوجه نشدم .
من كه دانشگاه ارم مي رم توي تكميل ظرفيت مي تونم شركت كنم و دانشگاه ديگه اي به جز ارم انتخاب كنم ؟ آره میتونی شرکت کنی
اگه توي تكميل ظرفيت شركت كردم قبول نشدم ديگه همون ارم ( همون دانشگاهي كه الان مي خونم ) هم نمي تونم ادامه تحصيل بدم ؟اگه قبول شدی میری دانشگاهی که تو تکمیل ظرفیت قبولیدی و میشی دانشجوی اونجا اگه نه دانشجوی ارم باقی میمونی
تو پستت جوابیدم

atitak1

عضو جدید
سلام دوستان حتما همه میدونید که تکمیل ظرفیت اومده ! ا 29 مهلت داشته ولی من 30 ثبت نام کردم!!!!!! به نظر شما اسم منم بررسی میشه؟:cry::(

سلام دوستان حتما همه میدونید که تکمیل ظرفیت اومده ! ا 29 مهلت داشته ولی من 30 ثبت نام کردم!!!!!! به نظر شما اسم منم بررسی میشه؟:cry::(
سلام. مطمئن باش بررسی میشه چون هر وقت زمان تموم بشه سایت دیگه ثبت نام جدید نمیکنه. اگه ثبت نامت انجام شد پس حله.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا