تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخوام اسپم کنم بیاین اخراجم کنید
همش که نمیشه حرف درس!
اصلا خوشم نیومد از رفتار بعضیا.ناراحتین نیاین.اگه بازم ناراحتید بگین بقیه نیان شما راحت باشین
خودم سعی کنم از این به بعد خیلی کم پست بذارم
فقط پاسخده رو تا جایی که بتونم عکس میگیرم میذارم
موفق باشید همگی

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
ماشالا چقدر شلوغ مي كنيد اينجا :D

از اين به بعد هم لطف كنيد بذاريد تمرينات آموزشي را من بفرستم. خصوصا براي كساني كه اصلا تو تاپيك فعاليت نميكنند و ممكنه از فوروم هاي ديگه بيان و مثلا بهتون پيغام خصوصي بدن. حالا صوفيا اينجا از خودمونه اشكال نداره ولي از اين به بعد لطف كنيد رعايت كنيد.

نكته بعدي اينكه تمرينات را با حجم كم بفرستيد.. تو فوتوشاپ رزولوشن را پايين بياريد كه مجموع حجم فايلتون كم بشه.. منم براي دانلود كردنش دچار مشكل نشم
ممنون :gol:

Arch-Azadeh

صوفيا:
درختها خيلي خوبه .. فقط درخت تو پلان اصلا نداري!!
فيگورها و هاشورها هم خيلي عاليه...
تمرين خط چرا نداري؟؟؟؟
اين همه هي ميگي عقب موندم عقب موندم زود باشيد برا من فايل بفرستيد كه تمرين خط كه اصل كاره رو نداشتي؟؟؟ :question:

شما عقب نميفتين اگه آموزش نگيريد اگه تمرين ها را انجام ندين حتما عقب ميفتيد.. شما اگه 20 جلسه جزوه درس رو بخونيد ولي هيچ تمريني انجام نديد .. ميزان موفقيت صفره!!! اين را براي همه گفتم نه فقط شما

اميد جان شما و صوفيا جان حجم فايلتون بالا بود من تو محل كارم نميتونم زياد حجم بالا فايل بگيرم.يكيش را گرفتم.. برا شما را شب ميبينم و تمرينات را ميفرستم (اگه هنوز نگرفتين) لطفا هر صفحه تمرين از 200-300 كيلو بايت بالاتر نره..
ممنون ميشم

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
من میخوام اسپم کنم بیاین اخراجم کنید
همش که نمیشه حرف درس!
اصلا خوشم نیومد از رفتار بعضیا.ناراحتین نیاین.اگه بازم ناراحتید بگین بقیه نیان شما راحت باشین
خودم سعی کنم از این به بعد خیلی کم پست بذارم
فقط پاسخده رو تا جایی که بتونم عکس میگیرم میذارم
موفق باشید همگی

سوفیا جان همه میتونن هر زمان که بخوان تفریح کنن اما در مکان خودش ، اسم تاپیک مشخصه و پست های زیادی که اینجا گذاشته میشه و مرتبط با تاپیک نیست فایده ای جز بی نظم کردن تاپیک و گرفتن وقت بقیه دوستان ( و همینطور آزاده جون که با همه گرفتاریاش داره اینجا وقت میذاره) برای پیدا کردن تمرینات و یا توضیحات مفید نداره . همونطور که گفتم برای زنگ تفریح میتونین از تاپیک های دیگه مثل گفتگوی شهرسازی استفاده کنین . اگر هم لازم شد تاپیک جداگانه ای واسه تفریحات بچه های اینجا درنظر میگیریم اما اینجا اسپم ممنونعه .

ممنونم :gol:

امیدهک1

عضو جدید
صوفيا:
درختها خيلي خوبه .. فقط درخت تو پلان اصلا نداري!!
فيگورها و هاشورها هم خيلي عاليه...
تمرين خط چرا نداري؟؟؟؟
اين همه هي ميگي عقب موندم عقب موندم زود باشيد برا من فايل بفرستيد كه تمرين خط كه اصل كاره رو نداشتي؟؟؟ :question:

شما عقب نميفتين اگه آموزش نگيريد اگه تمرين ها را انجام ندين حتما عقب ميفتيد.. شما اگه 20 جلسه جزوه درس رو بخونيد ولي هيچ تمريني انجام نديد .. ميزان موفقيت صفره!!! اين را براي همه گفتم نه فقط شما

اميد جان شما و صوفيا جان حجم فايلتون بالا بود من تو محل كارم نميتونم زياد حجم بالا فايل بگيرم.يكيش را گرفتم.. برا شما را شب ميبينم و تمرينات را ميفرستم (اگه هنوز نگرفتين) لطفا هر صفحه تمرين از 200-300 كيلو بايت بالاتر نره..
ممنون ميشم

سلام از زحمتی که می کشید ممنونم...من نمرین خطا را نفرستادم چون کار هر روزمه...خیلی زیادن....می دم خواهرزدم خط خطیش می کنه...حالا بعدا ایشالا می فرستم...
حالا هدیه خانم شما هم سخت نگیرین ولا بچه های معماری هم تو تاپیک اسکیسشون شلوغ می کنن تو کلاسای معماری یادتون نیست...اصلا مگه تا حالا شده سر کلاس اسکیس کسی ارامش بگیره خو نتیجش بازتاب داده شده تو دنیای مجازی ...حالا شما ببخشید...من خودمم دیشب ناراحت شدم ولی فکر کردم دیدم حق با شماست...

maryampiry

عضو جدید
سلام بچه ها . خسته نباشین . منم اومدم . به نسبت زحمتی ک کشیدم واسه مرحله 1 یکم درصدام بد شدن واسه همین ناامید شدم :( دستم ب تمرین واسه مرحله 2 نمیره . اما فعالیت شما رو دیدم انگیزه گرفتم . ممنون میشم دست منم بگیرین تا راه بیفتم :( . مرسی

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

سلام بچه ها . خسته نباشین . منم اومدم . به نسبت زحمتی ک کشیدم واسه مرحله 1 یکم درصدام بد شدن واسه همین ناامید شدم :( دستم ب تمرین واسه مرحله 2 نمیره . اما فعالیت شما رو دیدم انگیزه گرفتم . ممنون میشم دست منم بگیرین تا راه بیفتم :( . مرسی

شروع کن تمرین ۱ رو انجام بده دیگه.منتظر چی هستی
ایمیل بده آزاده خانم بفرستن

r.a.m.in

عضو جدید
DSC_0099.jpgDSC_0100.jpgتمرینات 2 هستن.بچه ها برا بیشترشدن دیالوگای علمی بنظرم کاراتونو بزارین.اینجا من کار یکی دو نفر دیدموبهتره بیشتر با کارای هم آشنا بشیم.آزاده جان من معذرت میخام.

فقط شماهاهم کاراتونو بزارید خب.اینا از رو کتاب مفاهیم پایه ی طراحی شهریه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

r.a.m.in

عضو جدید
باشششششششششششششششد.راحت باشید دوستان

مث اینکه امشب قرار نیس کسی کار بزاره؟باشد....

والا فقط یکیش زیرش نوشته بود واس همین.چرا کسی نیست؟حوصله م سررفت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

r.a.m.in

عضو جدید
DSC_0106.jpgاینم فونت.مرسی که یادم انداختی

سلام امید جان.عاقا کاراتونو بزارین نظر بدیم. من چنتاشو گذاشتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Arch-Azadeh

کرکسیون تمرین های جلسه اول

کرکسیون تمرین های جلسه اول

امید

تمرینات فلش کمه باید بیشتر تمرین کنی.. از کتاب پلان گرافیک خصوصا
و هاشور خوبه
فیگور کمه
درخت ها احتیاج به تمرین بیشتری داره
برای تمرین فلش و فیگور از تمرین هایی که بچه ها گذاشتن حتما استفاده کن

تمرین خط خوب نیست. خطتت را حتما باید عوض کنی.

تمرین خط:
برای تمرین خط جدید دقیقا همین کاری را باید انجام بدی که این جلسه دوم داری انجام میدی.. تو کامپیوتر یک فونت انتخاب میکنی (فونت هما فونت خوبیه) بعد به اندازه خط بزرگ و متوسط مطالبی تایپ می کنی و پرینت میگیری. روشون پوستی میندازی و خط را با پوستی از رو مینویسی... حدود 10 صفحه بنویسی از هر نوع خط کاملا به طرز نوشتن اون فونت مسلط میشی و خطتت خیلی بهتر میشه

این ها را همزمان با تمرین هفته ات حتما انجام بده:gol:

پیوست ها

• omid1.jpg
    omid1.jpg
    27.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • omid 2.jpg
    omid 2.jpg
    33.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Arch-Azadeh

ماری

تمرینات همه خیلی عالی هستن.. ولی تعدادشون کمه حالا نمیدونم بیشتر از این کار کردی یا نه

تمرین فلش حتما انجام بده . فلشها کمه.. خط بزرگ هم خیلی عالیه ولی چند صفحه دیگه حتما بنویس

دوستان:
به تمرینات ایشون نگاه کنید.. کنتراست تو درخت و فیگور را خیلی خوب انجام دادن. یعنی از یک طرف مثل اینکه نور داریم و سمت دیگر سایه خورده

پیوست ها

• tamrin mary-1.jpg
    tamrin mary-1.jpg
    27 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • tamrin mary-3.jpg
    tamrin mary-3.jpg
    18.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Arch-Azadeh

تمرین درخت

تمرین درخت

یکی دیگر از تمرینات خانوم ماری :smile: