تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به مهندس آزاده
یکی از دوستان این تاپیک رو بهم معرفی کرد.من برای ارشد 94 دارم آماه میشم.همزمان در کنار مطالعه روزی تا 2 ساعت برای اسکیس تمرین میکنم.ولی چون مشغول مطالعه هستم نمیتونم وقت بیشتری بزارم.البته تمرینات مقدماتی خیلی ساده. رو دارم انجام میدم حدود 3/4 روزه شروع کردم.
میتونم برای تمرینات مقدماتی و گرفتن راهنمایی از شما در کارگروه شرکت کنم؟البته فعلا چون فقط 2/3 کتاب خوندم نمیتونم تو تمرینات اصلی شرکت کنم به نظر خودم!.وضعیت کشیدن درخت و فیگور و ... و مخصوصا دست خطم و طبیعتا فونتم هم واقعا افتضاحه.فقط برای کشیدن خط راست,دستم یاری میکنه.تمرین فیگور و ... رو هم منابع باید داشته باشم والا میشه نقاشی بچه 5 ساله از فلان شهر :smile:
حالا هرطور شما صلاح میدونید شروع به کار کنم.تعریف از خود نباشه ولی پشتکارم خوبه,شروع کنم دیگه ولکن معامله نیستم

از الان واسه کنکور ۹۴ ؟!!!
برو بازیتو بکن...

حالم بده.چیزی دیدم که بدجور داغونم کرد.منم میام اسکیس کار کنم شاید اینجوری آروم بگیرم:(

واااااا مگه چی دیدی؟!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

razi azad

عضو جدید
بچه ها سلام.
احساس نمیکنید سرعت عملمون کم شده؟ازاده جون واسه شما تمرینارو فرستاده ایا؟

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام استاد عزیزم.واقعا خسته نباشی که حوصله میکنی و برای تک تک چیزا وقت میزاری.در مورد خط من یک سوال داشتم.من خط درشت و متوسط روتو یک خط چارچوب نوشتم به نظرت واسه خط ریز هم همین کارو بکنم؟وقت گیر نیست؟اصلا کار درستیه؟پارسال سرجلسه دیدم بعضیها این کارو میکردن ولی در نهایت وقت کم آوردن.
درمورد کنتراست سعی میکن اصلاحش کنم.فاش هم دوباره تمرین میکنم.
در مورد خط ريز براي تمرين اين كار را انجام بديد ولي ايشالا تا زمان اسكيس انقدر كار ميكنيد كه به راحتي خط مي نويسين.. نگران نباشين :smile: ... سر جلسه اين كار خيلي زمان بره.. با تمرين بايد به اين مهارت برسيد.
ايشالا در مورد كنتراست هم يك مطلب ميذارم :gol:

رامين جان خيلي خيلي عاليه ;).. مشكل عمده اينه كه اين شيت كاملا معماريه.. شيت طراحي شهري فرق ميكنه با اين شيت. اينجوري نيست كه بتوني يك پرسپكتيو بزرگ بكشي.. مطلب براي گذاشتن زياده اين پرسپكتيو شايد 1/4 اندازه الانش بشه

من تمرین نوشته ها را تمام کردم دارم هاشور تمرین می کنم البته این یکم سادست...این قسمت کلا سادست...
زودددددددددددددددددددد

منم هستم.دارم درخت میکشم.خیلی عقبم :(

صوفيااااااااا زود..... :evil:

درود به مهندس آزاده
یکی از دوستان این تاپیک رو بهم معرفی کرد.من برای ارشد 94 دارم آماه میشم.همزمان در کنار مطالعه روزی تا 2 ساعت برای اسکیس تمرین میکنم.ولی چون مشغول مطالعه هستم نمیتونم وقت بیشتری بزارم.البته تمرینات مقدماتی خیلی ساده. رو دارم انجام میدم حدود 3/4 روزه شروع کردم.
میتونم برای تمرینات مقدماتی و گرفتن راهنمایی از شما در کارگروه شرکت کنم؟البته فعلا چون فقط 2/3 کتاب خوندم نمیتونم تو تمرینات اصلی شرکت کنم به نظر خودم!.وضعیت کشیدن درخت و فیگور و ... و مخصوصا دست خطم و طبیعتا فونتم هم واقعا افتضاحه.فقط برای کشیدن خط راست,دستم یاری میکنه.تمرین فیگور و ... رو هم منابع باید داشته باشم والا میشه نقاشی بچه 5 ساله از فلان شهر :smile:
حالا هرطور شما صلاح میدونید شروع به کار کنم.تعریف از خود نباشه ولی پشتکارم خوبه,شروع کنم دیگه ولکن معامله نیستم
شما طبق دستور عمل صفحه اول به من ايميل بزنيد من تمرينها را براتون ميفرستم منتها بايد تمرين كنيد كه جلسات بعدي براتون فرستاده بشه..
براي 94 از الان يك كم تمرين كنيد خيلي خوبه.. هيج اشكالي هم نداره كه دستتون ضعيفه بيشتر بچه ها اولش همينجورين :smile:

یه صحنه ی دلخراش از حقیقتای این مملکت
اين مملكت متاسفانه پر از صحنه هاي دلخراشه!!! اگه بخواي فكر كني فقط بايد حرص بخوري و عصبي بشي.. پس بهتره فعلا 3-4 ماه از حقايق مملكت دور بشيم و اسكيس كار كنيم:)

دوستاني كه تمرين نكردن به جاي پاي اينترنت نشستن لطفا تمرين كنند :D

امیدهک1

عضو جدید
هاشورا تمام شد....رامین یه جوک گفت دارم می خندم صحنه دلخراش تو این مملکت برو از خدا بترس...اصلا چرا تی وی نگاه می کنی یا می ری بیرون...اگه اینجوریه چرا من تو اتاقم چیزی نمی بینم...اصلا تسبیح من کوووووووووووووووووووو...........من باور نمی کنم .........

sardarekord

عضو جدید
از الان واسه کنکور ۹۴ ؟!!!
برو بازیتو بکن...
ممنونم از پیشنهاد سخاوتمندانه شما.به شخصه وقت زیادی تلف کردم در چند سال اخیر.وقت بازیمونم گذشته,شما بلدی چندتا بگو اگه وقت داشتم حتما

شما طبق دستور عمل صفحه اول به من ايميل بزنيد من تمرينها را براتون ميفرستم منتها بايد تمرين كنيد كه جلسات بعدي براتون فرستاده بشه..
براي 94 از الان يك كم تمرين كنيد خيلي خوبه.. هيج اشكالي هم نداره كه دستتون ضعيفه بيشتر بچه ها اولش همينجورين :smile:
بهتون ایمیل زدم مهندس و منتظر تمرین اول هستم.حتما تمریناتو به موقع انجام میدم
سپاس از وقت و انرژی که میگذارید

mahfa90

عضو جدید
سلام همکلاسی های عزیز.نه خسته(به قول اصفهانی ها)
خب ازاده جون تمرین های جلسه دوم رو فرستادن...واما مسئله این است کتاب !!! به دلیل عدم دسترسی به کتابخونه یا زندگی در شهر های کوچیک و .... تهیه همه کتاب ها برای همه سخته الان وقتشه که نهایت همکاری رو با هم داشته باشیم.هرکسی هر کدام از این کتاب ها رو که داره رو کنه لطفا و در اختیار بقیه قرار بده..
من کتاب هایی که برای کنکور امانت گرفته بودم پس دادم و اونایی که خودم دارم اکثرا تو این لیست نیست.هرچی داشته باشم در طبق اخلاص میزارم.کتاب فرآیند طراحی شهری پاکزاد رو کامل عکس گرفتم و pdf کردم هرکس خواست بگه تا براش ایمیل کنم(اگه شده تو باشگاه میزارمش).کتاب طراحی فضای شهری توسلی و فرآیند طراحی شهری بحرینی رو هم دارم.

آخرین ویرایش:

r.a.m.in

عضو جدید
سلام.واقعا دست گلت ئرد نکنه.ممنون میشم واسه منم بفرستی
artimah22@gmail.com

آزاده جان مرسی بابت راهنماییات.اره راس میگی.:D

آخرین ویرایش توسط مدیر:

امیدهک1

عضو جدید
خب ازاده جون تمرین های جلسه دوم رو فرستادن...واما مسئله این است کتاب !!! به دلیل عدم دسترسی به کتابخونه یا زندگی در شهر های کوچیک و .... تهیه همه کتاب ها برای همه سخته الان وقتشه که نهایت همکاری رو با هم داشته باشیم.هرکسی هر کدام از این کتاب ها رو که داره رو کنه لطفا و در اختیار بقیه قرار بده..
من کتاب هایی که برای کنکور امانت گرفته بودم پس دادم و اونایی که خودم دارم اکثرا تو این لیست نیست.هرچی داشته باشم در طبق اخلاص میزارم.کتاب فرآیند طراحی شهری پاکزاد رو کامل عکس گرفتم و pdf کردم هرکس خواست بگه تا براش ایمیل کنم(اگه شده تو باشگاه میزارمش).کتاب طراحی فضای شهری توسلی و فرآیند طراحی شهری بحرینی رو هم دارم.

من می خوامممممممممممممم..منم ندارم به کتابم دسترسی ندارم..اگه می شه لطف کنید برام میل کنید ممنون میشم

far.t

عضو جدید
سلام بچه ها و ازاده جون.من این پرسپکتیو رو با استفاده از تمرین های جلسه اول مثل فیگور و درخت و ... کشیدم.مثلا به عنوان ورودی یک فضای شهری زمانش 45 دقیقه.لطفا نظرتون رو بگید مرسی.:gol:
مشاهده پیوست 198360
likeمهفا جون;) کارت خوبه

رامین معلومه دستت درسته;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arefe-rad

عضو جدید

سلام دوست خوب
مرسی از حرکت قشنگت.ممنون میشم واسه منم بفرستی.البته من تازه اومدم به جمع و تازه امروز تمرین 1 رو گرفتم اما برای تمرین بعدی لازم میشه ممنون میشم ازت.ایمیلم رو برات میفرستم:gol:

mahfa90

عضو جدید
بچه ها ببخشید تا فصل 13 مبانی طراحی شهری پاکزاد رو داشتم.(کلا 18 فصل هست)برای رامین و عارفه فرستادم.امید ایمیل بده تا بفرستم.اگه کتاب دوباره دستم بیاد بقیه اش رو میفرستم.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

رامین پرچمت بالاسا!
شبانه روزی آنلاینی :p

r.a.m.in

عضو جدید
اره دیگه.سیستم کلا آنلاینه و مام داریم کار میکنیم.ا یه طرف برا طراحی شهری ا یه طرفم برا معماری

2:eek:چراااااااااااااااااااااا؟امشب احتمالا تمومش کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

r.a.m.in

عضو جدید
چرا.خب آرزو تمرینای دوم که امر فرستاد دارم رو اونا کار میکنم

r.a.m.in

عضو جدید
ای وااااااااااااااااااااااااای اصلا حواسم نبود:(بهش نگییا؟

امیدهک1

عضو جدید
چرا.خب آرزو تمرینای دوم که امر فرستاد دارم رو اونا کار میکنم

آرزو کیههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!نگی آرزو همون آزدست چون معلومه نیست...برم به مامانش بگم...شماره خونتونو بده............آرزووووووووووووووووووووکیهههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرزو کیههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!نگی آرزو همون آزدست چون معلومه نیست...برم به مامانش بگم...شماره خونتونو بده............آرزووووووووووووووووووووکیهههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟
خو نبر آبروی بچه رو!!!!! اینم دل داره خووووووووو :w00:
دست خودش نیست دوسش داره!!!!!!!! کاره دله!!
:w40:

بالا