تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

سلام دوستان عزیز.زحمت داشتم.چندتافضابرای اسکیس ازخیابونای تهران میخواستم.اسکیساتونوبفرستید
بعدشماکتاب یاخلاصه ای ازکتاب کندوکاوی درتحریف طراحی شهری دارید؟ممنون میشم ازکمکتون

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
دوستان تمرین بعدی رو دارین؟
اگر نه، کسایی ک تمرین قبلو انجام دادن ایمیلشونو پ خ کنن.
ممنون

a.rahmani?

عضو جدید
سوالم رو دوباره تکرار میکنم بچه هااااااااااااااا جواب نمیدین چرا !!!!!!!!!!!!!!خانم آزاده فرمودند کنتراست نداره دقیقا نفهیدم یعنی چی اگه لطف کنید و یکم توضیح بدید یا نمونه کار بزارید ممنون میشم و اینکه تو تمرین دوم اشاره کردند که حفظی نکشید دقیقا از روش بکشید(کروکی هارو)

a.rahmani?

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.زحمت داشتم.چندتافضابرای اسکیس ازخیابونای تهران میخواستم.اسکیساتونوبفرستید
بعدشماکتاب یاخلاصه ای ازکتاب کندوکاوی درتحریف طراحی شهری دارید؟ممنون میشم ازکمکتون
فک کنم کتاب گلکار(کند و کاو) رو تو اینترنت بتونی پیداش کنی من پی دی افشو دارم

r.a.m.in

عضو جدید
سلام.
بحثه کنتراست بنظرم عمق دادن به کارا باشه منظورش.بحث بعدی تنرین از رو کروکی های موردی هستش.شما باید تمرین کنید از رو تا اون ذهنیت در شما ایجاد شه برا درست کشیدن.البته این نظر منه

r.a.m.in

عضو جدید
مهفااااااااااااا؟کارت درسته ها.دستت قویه.افرین.موندم چرا کارات انقد خوبه اما نمیزاریشون.:w06:

mahfa90

عضو جدید
مهفااااااااااااا؟کارت درسته ها.دستت قویه.افرین.موندم چرا کارات انقد خوبه اما نمیزاریشون.:w06:
بابا کار نکردم که بزارم..اینم که گذاشتممال قبل بود که تفریحی روش کارکردم....حالا شما حرص نخور....
.

arc eng

عضو جدید
میبینم کههههههههههه امروز من باید شروع کنم :cool: مایه مسرت اینجانبه :D خب من تازه باید شروع کنم با این دست درد و ... :razz:

arc eng

عضو جدید
بچه هاااااااااااااا ی چیزی ! من خیلی سریع خسته و بی حوصله میشم فکر کنم همین ی علت مهمه واسه کیفیت پایین کارام. امیدوارم بتونم حلش کنم.:D

mahfa90

عضو جدید
بچه هاااااااااااااا ی چیزی ! من خیلی سریع خسته و بی حوصله میشم فکر کنم همین ی علت مهمه واسه کیفیت پایین کارام. امیدوارم بتونم حلش کنم.:D
من همینطوری شدم.واسه تمرین قبلی خیلی ذوق داشتم ولی الان زیاد دست و دلم به کار نمیره....چرااااا؟؟؟؟؟چکارکنیم؟؟؟

مشاهده پیوست 199359مشاهده پیوست 199360 اینا از کتاب پاکزاد هستش.راهنمای طراحی فضای شهری. خیلی جاها سوتی دادم. :redface: دیگه خودتون ببخشید:cry:
خیلی خوبه آفرین دوستم .... ادامه بده...

far.t

عضو جدید
بچه ها من تازه از خابگا اومدم خونه واسه تعطیلات عید...هنوز شرو نکدم تمرین بعدیو:( استرسی میشم کاراتونو میبینم:D

ایکاروس

عضو جدید
بچه ها من تازه از خابگا اومدم خونه واسه تعطیلات عید...هنوز شرو نکدم تمرین بعدیو:( استرسی میشم کاراتونو میبینم:D
سلام ی سوال تو کتاب طراحی شهری هنر نو کردن ساختار شهر و نداری ؟! من مشهدو زیر و رو کردم پیداش نکردم؟!!!!!!!!

ایکاروس

عضو جدید
سلام بچه ها من خیلی وقته حدود دو سه ساله که نه روان نویس نه ماژیک خریدم:eek:

الانم دقیقا نمی دونم کدوم مارکا بهتره چی بگیریم چی نگیریم...تو بازارم که رفته بودم هرکی یه قیمتی میداد ....:cry:... اگه شما جدیدا خریدید قیمتا رو بگید

روان نویس چی چی بهتره ؟؟؟ یونی پن ؟؟؟ اسنو من؟؟؟ آرت لاین؟؟؟یکی می گفت آرت لاین بهتره چون اگه مایلم بگیریمش بازم می نویسه مث یونی پن نیست که خیلی مایل شه ننویسه :confused:

ماژیک چی؟؟ تاچ؟؟؟کیو کالر؟؟؟اسنو من ؟؟؟؟الخطاط

اگه مارک بهتر از اینا رو میشناسید معرفی کنید چون زمان ما از اینا مد بود ....:(

حالا قیمتاشونم هرکی میدونه بگه ؟؟؟

راسی قیمت F , M چقدره ؟؟؟:biggrin:

می ترسم برم بهم بندازن :mad:

far.t

عضو جدید
سلام بچه ها من خیلی وقته حدود دو سه ساله که نه روان نویس نه ماژیک خریدم:eek:

الانم دقیقا نمی دونم کدوم مارکا بهتره چی بگیریم چی نگیریم...تو بازارم که رفته بودم هرکی یه قیمتی میداد ....:cry:... اگه شما جدیدا خریدید قیمتا رو بگید

روان نویس چی چی بهتره ؟؟؟ یونی پن ؟؟؟ اسنو من؟؟؟ آرت لاین؟؟؟یکی می گفت آرت لاین بهتره چون اگه مایلم بگیریمش بازم می نویسه مث یونی پن نیست که خیلی مایل شه ننویسه :confused:

ماژیک چی؟؟ تاچ؟؟؟کیو کالر؟؟؟اسنو من ؟؟؟؟الخطاط

اگه مارک بهتر از اینا رو میشناسید معرفی کنید چون زمان ما از اینا مد بود ....:(

حالا قیمتاشونم هرکی میدونه بگه ؟؟؟

راسی قیمت F , M چقدره ؟؟؟:biggrin:

می ترسم برم بهم بندازن :mad:
من Fوm خریدم 4ت بودن دونه ای مارک استدلر-ماژیکم تاچ ک از قبل داشتمو الان قیمتشو نمدونم

marziyeh.m

عضو جدید
ماژیک pentel هم خیلی خوبه
من پارسال کلی تاچ و کیوکالر خریدم و مارک های دیگه اما خیلی زود تموم میشد اما این مارک به نظرم بهتره و قیمتش هم مناسب تر تاچ و کیوکالر:victory:

r.a.m.in

عضو جدید
سلام خحسته نباشی مهفا جان.
کارت خوبه
ایراااااااااااااد؟گشتم نبود نگرد نیست:D

بالا