تعقیرات دوره زمونه

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

[h=6]سال 1230 : مرد : دختره خیر ندیده من تا نكشمت راحت نمیشم…..
زن : آقا حالا یه غلطی كرد شما ببخشید! نا محرم كه تو خونمون نبود.

حالا این بنده خدا یه بار بلند خندید…!!!
مرد : بلند خندیده؟ این اگه الان جلوشو نگیرم لابد پس فردا می خواد بره بقالی ماست بخره.

نخیر نمی شه باید بكشمش….
بالاخره با صحبتهای زن ، مرد خونه از خر شیطون پیاده می شه و دختر گناهكارشو می بخشه.

سال 1280: مرد : واسه من می خوای بری درس بخونی؟
می كشمت تا برات درس عبرت بشه. یه بار كه مُردی دیگه جرات نمی كنی از این حرفا بزنی. تو غلط می كنی. تقصیر من بود كه گذاشتم این ضعیفه بهت قرآن خوندن یاد بده. حالا واسه من میخای درس بخونی؟؟؟
زن : آقا ، آروم باشین. یه وقت قلبتون خدای نكرده می گیره ها!
مرد (با نعره حمله می كنه طرف دخترش) : من باید بكشمت. تا نكشمت آروم نمی شم. خودت بیای خودتو تسلیم كنی بدون درد می كشمت…
بالاخره با صحبتهای زن، مرد خونه از خر شیطون پیاده می شه و دختر گناهكارشو می بخشه

سال 1330 : مرد : چی؟ دانشسرا (همون دانشگاه خودمون) حالا می خوای بری دانشسرا؟ می خوای سر منو زیر ننگ بكنی؟ فاسد شدی برا من؟؟ شیكمتو سورفه (سفره) می كٍونم…
زن : آقا، ترو خدا خودتونو كنترل كنین. خدا نكرده یه وخ (وقت) سكته می كنین آ…
مرد : چی می گی ززززززن؟؟ من اگه اینو امشب نكوشم (نكشم) دیگه فردا نمی تونم جلوی این فسادو بیگیرم. یه دانشسرایی نشونت بدم كه خودت كیف كٍونی…
بالاخره با صحبتهای زن، مرد خونه از خر شیطون پیاده می شه و دختر گناهكارشو می بخشه

سال 1380 : مرد : كجا؟ می خوای با تكپوش (از این مانتو آستین كوتاها كه نیم مترم پارچه نبردن و وقتی می پوشیشون پستی بلندی پیدا می كنن) و شلوارك (از این شلوار ها كه خیلی كم پارچه اسراف می كنن!) بری بیرون؟ می كشمت. من… تو رو… می كشم…
زن : ای آقا. چی كار به كارش داری. الان دیگه همه همینطورین
مرد : من… اینطوری نیستم. دختر لااقل یه كم اون شلوارو پائین تر بكش كه تا زانوتو بپوشونه. نه… نه… نمی خواد. بدتر شد. همون بالا ببندیش بهتره…

سال 1400 : زن : دخترم. حالا بابات یه غلطی كرد. تو اعصاب خودتو خراب نكن. لاك ناخنت می پره. آروم باش عزیزم. رنگ موهات یه وقت كدر می شه، بسشه دیگه مامی. باباتم قول می ده دیگه از این حرفا نزنه…
بالاخره با صحبتهای زن، دخترخونه از خر شیطون پیاده می شه و بابای گناهكارشو می بخشه
[/h]

بالا