تعریف شما از عشق چیه؟

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی من عشق به یه آدم رو نمیگم کلا از بدبختی های جامعه و زندگی گفتم.

nader azimi

عضو جدید
شما فکر می کنید من زنده ام نه نیستم دلم رو خوش کردم به دو تا کتاب نخونده و دو تا آهنگ که فقط با گوش دادن به اونا می تونم آروم بشه.
حق با شماست الان هیچ کسی از عشق تعریفی نداره چون نمی دونه چیه!
این حرفو نزنین.......

آخرین ویرایش:

شهرآفتابی

عضو جدید
عشق یعنی اینکه اگه دیدی کسی که برات خیلی عزیزه وسالها به انتظار بودن درکنارش صبر کردی وفکر کردی مال توه بایه کس دیگه ای خوشحاله توهم خوشحال شی نه اینکه پردرد وکینه شی اینقد دل بزرگی داشته باشی که بتونی ازش بگذری:cry:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق یعنی اینکه اگه دیدی کسی که برات خیلی عزیزه وسالها به انتظار بودن درکنارش صبر کردی وفکر کردی مال توه بایه کس دیگه ای خوشحاله توهم خوشحال شی نه اینکه پردرد وکینه شی اینقد دل بزرگی داشته باشی که بتونی ازش بگذری:cry:

ای بابا اخه اینم شد عشق این که زجر جهنمه:cry:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اونوخ کار کو که من مرحله بعدشم؟
دادش شهرام یه چیز میگم شاید قبول نکنی ولی من چند تا از دوستام به خصوص داداشاشون کارم نداشتن ولی رفتن مرحله بعد این قدر کار واسشون ریخته که نگو البته با حقوق کم دیگه
بابا ایه قرانه میگه که حتی کارادرست میشه
دیگه خداییش الان نه پس کی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادش شهرام یه چیز میگم شاید قبول نکنی ولی من چند تا از دوستام به خصوص داداشاشون کارم نداشتن ولی رفتن مرحله بعد این قدر کار واسشون ریخته که نگو البته با حقوق کم دیگه

من مخلصتم داداش ولی من شرایطم صفره .
فعلا شبت بخیر

atimehr

عضو جدید
عشق در اوج ایثارش به قساوت رسیده است.همچین چیزی ممکن نیست.

atimehr

عضو جدید
خب راس میگن دیگه.دیر میشه ها.

atimehr

عضو جدید
عشق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/به نظر من قابل تعریف نیست.اخه تو چند تا کلمه نمیشه این همه عظمت رو گنجوند.ریختن بحر را میماند در درون کوزه.

samira.it

عضو جدید
با هم کمی از عشق بگوییم...

نه نمیشه گفت
عشق هیچ کدوم اینا نیست بعضیا تجربه نکردن بعضیا هم دچارش نشدن
واژه ها خیلی حقیرتر از اونین که بشه عشق رو با اونا توصیف کرد
عشق آدمو بزرگ میکنه پخته تر میکنه

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق قابل تعریف و مختصات دهی نیست عشق رو فقط باید درک کرد وسلام

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بحران احساسیه که باید ازش حذر کرد!!!
اگه گرفتارش شدی خانمان سوز میشه!!!:)

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق یعنی اول بیچارگی
عشق یعنی این تووُ ...........:razz:

آخرین ویرایش:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چیزی بی موقع باشه بده بارون بی موقع محصول رو نابود میکنه خورشید و گرمای بی موقع محصول رو نابود میکنه کار بی موقع باعث ازار و اذیت میشه و .... عشق هیچگاه بد یا خانمانسوز نیست همانطور که باران و خورشید و ... نیستند ولی عشق هم باید وقتی که شرایطش هست وقتی که توان و جنبه اش هست پدید بیاید وگرنه مثل باران بی موقع خانمانسوز میشود ولی به موقع که باشد نعمت است و رحمت و با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
هر چیزی بی موقع باشه بده بارون بی موقع محصول رو نابود میکنه خورشید و گرمای بی موقع محصول رو نابود میکنه کار بی موقع باعث ازار و اذیت میشه و .... عشق هیچگاه بد یا خانمانسوز نیست همانطور که باران و خورشید و ... نیستند ولی عشق هم باید وقتی که شرایطش هست وقتی که توان و جنبه اش هست پدید بیاید وگرنه مثل باران بی موقع خانمانسوز میشود ولی به موقع که باشد نعمت است و رحمت و با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست

دقیقا باید ادم به وقتش عاشق شه وقتی که شر ایطشو داشت این جوری سریع میره خواستگار ی یا به هم میرسن یا تسلیم تقدیر میشن
میگن باغبان باغشو پر از ابم بکنه درختان در فصلی به جز موقعش میوه نمیدهند

ولی سوال اینجاست مگه ادم به دست خودش عاشق میشه؟؟؟؟که مثلا بگیم بله الان شرایط خوبه عاشق شیم کاشکی این جوری بود.

tomas.edison

عضو جدید
فکر میکنم یه جور نیاز به توجه جنس مخالف باشه ... بعضی ها خیلی بزرگش میکنن

لوتوسو

عضو جدید
عشق یه هوسه...مثل هوس خوردن بستنی!بعد از وصل از این هوس هیچی نمیمونه...اون چه ک همه ی ما ب اشتباه از عشق ازش یاد میکنیم...دوست داشتنه....ک پاکه و مقدس
دوست داشتن همراهه با شناخت،یه لحظه ای نیست ک یه لحظه ایم از بین بره...و هرچیم زمان بگذره عمیق تر میشه
ب قول دکتر شریعتی:
*عشق زیبایی های دلخواه را در معشوق می آفریند
دوست داشتن زیبایی های دلخواه را در دوست می بیند و می یابد

*عشق همواره با شک آلوده است
دوست داشتن سرا پا یقین است و شک ناپذیر

*از عشق هرچه بیشتر نوشیم سیراب تر می شویم
از دوست داشتن هرچه بیشتر، تشنه تر

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق یعنی طرفتو همونطور که هست دوسداشته باشی و سعی کنین مشکلاتتون و با هم و در کنار هم حل کنین ......البته عشقی که به خیانت و قال گذاشتن ختم نشه..........تا انقدر دیگران نسبت بهش بدبین نشن
.
:w16:

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق یه هوسه...مثل هوس خوردن بستنی!بعد از وصل از این هوس هیچی نمیمونه...اون چه ک همه ی ما ب اشتباه از عشق ازش یاد میکنیم...دوست داشتنه....ک پاکه و مقدس
دوست داشتن همراهه با شناخت،یه لحظه ای نیست ک یه لحظه ایم از بین بره...و هرچیم زمان بگذره عمیق تر میشه
ب قول دکتر شریعتی:
*عشق زیبایی های دلخواه را در معشوق می آفریند
دوست داشتن زیبایی های دلخواه را در دوست می بیند و می یابد

*عشق همواره با شک آلوده است
دوست داشتن سرا پا یقین است و شک ناپذیر

*از عشق هرچه بیشتر نوشیم سیراب تر می شویم
از دوست داشتن هرچه بیشتر، تشنه تر
بسیار زیبا و دقیق . دوست داشتن از عشق بهتره .

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق یه دریاست ..تو میتونی به ماهی هایی که دارن تو دریای دلت شنا می کنن عشق بدی یا بفرستیشون لب ساحل تا از بی عشقیت بمیرن...کسی نیست که نتونه عشق بورزه/و این تعریف مختص جنس مخالف نیست...واسه همه ی چیزهای دوست داشتنی که تو زندگی هر آدمی وجود داره . نمی بیندشون..همه ی نعمت هایی که دارن فدا میشن حتی واسه هوس هایی که اسمشونو عشق می ذاریم..دیگه عشق مقدس رفت تو کتابا و خاطرات مامان باباهامون ...خوشا به حال اونهایی که واقعا عاشقند و این یک درد نیست....رحمتیه از جانب خدای بزرگ...

«آن‌گاه که عشق تورا می‌خواند، به‌راهش گام نه! هرچند راهی پرنشیب. آنگاه که تورا زیر گستره بال‌هایش پناه می‌دهد، تمکین کن! هرچند تیغ پنهانش جانکاه. آن‌گاه که باتو سخن آغاز کند، بدو ایمان آور! حتی اگر آوای او رؤیای شیرینت را درهم‌کوبد، مانند باد شرطه که بوستانی را.».........جبران خلیل جبران .......

omid_008

عضو جدید
بسیار زیبا و دقیق . دوست داشتن از عشق بهتره .

ولی مزه ای که عشق داره دوست داشتن نداره .یه یادگاری اساسی واست می زاره که تا عمر داری یادش کنی

می تونی همزمان چند نفر رو دوست داشته باشی ولی فقط عاشق یک نفر می تونی باشی:)
هر کدوم هم جای خودشو داره