شما عشق رو چی تعریف می کنین؟؟

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وافعا شما عشق رو چی تعریف میکنین؟تفاوت عشق واقعی با هوس چیه؟؟؟میخوام بدونم...من هنوز برا این حرفا بچه ام ولی باید ذهنیت درستی ازش داشته باشم تا بزرگ ک شدم اشتباه نکنم

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ببنید دوست خوبم
به نظرم باید اول درک دقیقی از اتفاقاتی که داره میفته داشته باشی . عشق رو با تجربه باید به دست بیاری . نه اینکه با هزار نفر دوست باشی که تجربه کنی . نه اینطوی نیست . تجربه زندگی
هر کسی برای خودش عشقو ی چیزی تعریف میکنه .

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مهندس شیمی هیچوقت عاشق نمیشه ....اگه عاشق شد مهندس شیمی نمیشه :|
این یه شعار نیست یه واقعیت .....به نظر من نباید سمت عشخ رفت ....آدم نابود می کنه .....

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من هنوز برا این حرفا بچه ام ولی باید ذهنیت درستی ازش داشته باشم تا بزرگ ک شدم اشتباه نکنم
شما فعلاً سرت تو درس و مشقت باشه:w02:

براي عاشق نشدن فقط يه راه وجود داره: اينكه به هيچ آدم عاشقي نخندي:w05:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به نظر من هر چی زمان میگذره، بی اهمیت تر و بی ارزش تر میشه از دید خیلی ها!

نباید هر علاقه ای رو با عشق اشتباه گرفت. عشق یه علاقه ی عرفانی و بزرگه! هر کسی عاشق واقعی نیست. در حال حاضر همه عاشقن!

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وافعا شما عشق رو چی تعریف میکنین؟تفاوت عشق واقعی با هوس چیه؟؟؟میخوام بدونم...من هنوز برا این حرفا بچه ام ولی باید ذهنیت درستی ازش داشته باشم تا بزرگ ک شدم اشتباه نکنم

میتونید از تجربه ی دیگران استفاده کنید امافقط هروقت عاشق شدی میفهمی عشق یعنی چی....

zahra az iran

کاربر بیش فعال
تفاوت عشق و هوس اینه که چند ماه از عشقت دور باشی اگه موقع برگشتن بازم بهش علاقه مند بودی یعنی هوس نیست

یا با دیدن یه آدم با موقعیت بهتر از عشقت حواست نرفت پیش اون یعنی آرررررررررررررررررررره

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظر من هر چی زمان میگذره، بی اهمیت تر و بی ارزش تر میشه از دید خیلی ها!

نباید هر علاقه ای رو با عشق اشتباه گرفت. عشق یه علاقه ی عرفانی و بزرگه! هر کسی عاشق واقعی نیست. در حال حاضر همه عاشقن!

شاعر میگه : همه عاشق ان پ منم حتما عاشق ام ....روز ولنتاین من همراه تو سوار قایقم ........
تلاش ات بکن عاشق نشی :|

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگه منظورت عشق بین دختر و پسره قبل از رسمی شدن هیچ وقت عاشق نشو...
قبل ازدواج چشم و گوشتو باز کن و بعدش ببند...

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عشق تو یه نگاه بوجود نمیاد.
عشق با حرف زدن طرفین بوجود می آد،وقتی دوتا آدم بالغ و سالم میشینن و مث دوتا آدم متمدن همه شرایط همو میسنجن اونم در نهایت صداقت.
بعد وقتی همه چیز در حد قابل قبول بود،دلبستگیی بینشون بوجود می آد که طرف نیمه دومشه.علائم:کم خوابی،خوشحالی ناگهانی و زودگذر(خنده یه دفعه ای)،کم غدایی و لوس شدن فراوان.

اگر این موارد در شما بود،شما یک عاشق هستین و امیدوارم که به عشقتون برسین.

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوری نابود میکنه؟

با مرکاوا میاد از رو آدم رد میشه :| ......
خیلی راحت ....اول فکر ات مشغول می کنه ....بعد هدف هات از زندگی پاک می کنه ....اگه برسی که همه چیز درست میشه و راضی ...اما اگه نرسی نابود میشی و چیزی برات معنا نداره

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
با مرکاوا میاد از رو آدم رد میشه :| ......
خیلی راحت ....اول فکر ات مشغول می کنه ....بعد هدف هات از زندگی پاک می کنه ....اگه برسی که همه چیز درست میشه و راضی ...اما اگه نرسی نابود میشی و چیزی برات معنا نداره

واسه چی هدفا رو پاک کنه؟ تازه کلی هدف جدید ایجاد میکنه!
کی گفته اگر برسی همه چی درست میشه و راضی؟ بر عکس تازه شروع سختیاست به نظر من!!
اینم قبول ندارم نرسی زندگیت بی معنی میشه اگه کسیو واقعا دوست داشته باشی حتی یادش هم برات کافیه!

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببنید دوست خوبم
به نظرم باید اول درک دقیقی از اتفاقاتی که داره میفته داشته باشی . عشق رو با تجربه باید به دست بیاری . نه اینکه با هزار نفر دوست باشی که تجربه کنی . نه اینطوی نیست . تجربه زندگی
هر کسی برای خودش عشقو ی چیزی تعریف میکنه .
من موافقم البته ن با هر تجربه ن تو خیابون و دوستیای خیابونی

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مهندس شیمی هیچوقت عاشق نمیشه ....اگه عاشق شد مهندس شیمی نمیشه :|
این یه شعار نیست یه واقعیت .....به نظر من نباید سمت عشخ رفت ....آدم نابود می کنه .....
من هنوز مهندس نیستم ولی عشقم چیز بدی نیس ب شرطی ک عشق واعقی باشه عشق بعد ازدواج باشه

aminkhan_913

عضو جدید
عشق هوسه ولی هوس عشق نیست.لازمه ی وجود عشق هوسه چون اگه هوس نباشه چشمو دلت دنبال هیچکسی نمیره اما اگه رفت و پای اون وایسادی و واسش ارزش قائل شدی و نتونستی دیگه ازش دل بکنی عاشق شدی

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق هوسه ولی هوس عشق نیست.لازمه ی وجود عشق هوسه چون اگه هوس نباشه چشمو دلت دنبال هیچکسی نمیره اما اگه رفت و پای اون وایسادی و واسش ارزش قائل شدی و نتونستی دیگه ازش دل بکنی عاشق شدی
ایول موافقم درسته;)

barani8787

عضو جدید
به نظر من از عشق هیچ تعریفی نمیشه کرد... اون دوستمونم که گفت عشق نابود میکنه به نظرم عشق هم مرگ هست وهم تولد ... اصلا هیچ تعریف خاصی براش ندارم

hasan_g2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک مثل قدیمی هست که میگه : عشق : علاقه شدید قلبی ...
اما تعریف عشق ، مقوله ای فراتر و بالاتر از علاقه آتشینه ...
عشق قرار نیست کسی را در خود بسوزاند
در عشق نابودی نیست ، آسیب نیست ، جنگ و جدل نیست ، عشق شفافیت نقره است در کوره ، آن حدی که تصویر هر چه مقابلش باشد را باز می تاباند ...
نقره با تمام براقی و شفافبت ، تا در کوره ذوب نشه و ناخالصی هاش رو از دست نده ، هیچ تصویر شفافی نمیده ...