تبلیغ مشروبات الکلی در رستوران های شمال شهر تهران + عکس

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش پایگاه 598، چندی است که برخی از رستوران های شمال شهر تهران در تراکت ها و تبلیغات شهری خود تصاویری از مشروبات الکلی را در کنار غذاهای خود قرار می دهند.

بنابر این گزارش این رستوران های که معمولا غذاهای ملیت های دیگر را نیز سرو می نمایند با انتشار و توزیع تراکت ها و پوستر های تبلیغاتی خود عملاً در حال ترویج و تبلیغ برای مارک های مشهور مشروبات الکلی می باشند.

همچنین چندی پیش برخی از منابع خبری از سرو مشروبات الکلی و آبجو در برخی از رستوران ها و کافه های بالای شهر تهران به صورت خصوصی برای میهمانان خود خبر داده بودند.

امروزه مصرف مشروبات الکلی در جوامع مختلف به یک معضل تبدیل شده است که با توجه به تلاش های غرب برای ترویج و تبلیغ مشروبات الکلی در کشورهای اسلامی نیازمند عزم بالای مسئولان در مبارزه با این امر می باشیم.

تصاویر زیر نمونه ای از این تراکت های تبلیغاتی می باشد.

منبع

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
چه جالب خوب مگه بده
اقایون و خانمهای روشن فکر تحویل بگیرید هی تبلیغ منفی نکنید بگید ایران فلان ایران بهمان اه اینم ازادی که می خواستین برید حال کنید.میگم نیمه پر لیوانم ببینید واسه اینه
.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
:biggrin:
چه جالب خوب مگه بده
اقایون و خانمهای روشن فکر تحویل بگیرید هی تبلیغ منفی نکنید بگید ایران فلان ایران بهمان اه اینم ازادی که می خواستین برید حال کنید.میگم نیمه پر لیوانم ببینید واسه اینه
.
حس میکنم جای دو نفر اینجا خالیه ولی بازم حس میکنم که بوی تاپیک رو خواهند فهمید:دی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
حس میکنم جای دو نفر اینجا خالیه ولی بازم حس میکنم که بوی تاپیک رو خواهند فهمید:دی

میان نگران نباش یه چندتایی روشن فکر داریم خوشبختانه

خدایا شکرت که همه جور ادمی افریدی

اوستا کریم نوکرتم با خلایق جوراجورت

esmikhani.m

عضو جدید
نمیدونم چرا هر چی درمیاد از این پولدارا در میاد
یه سری گفتم حرفاتون یه بویی میده پستش رو حذف کردن...
آخه این حرف ...ه چه معنی میده....اونا هم خیلی راحت میتونن بگن هرچی کثافت کاری و دزدی ......هست از گور......بلند میشه.
ببین برو خودتو اصلاح کن
آخه از کی تا حالا شیشه روغن زیتون و شامپاین بدون الکل شده مشروبات الکلی.....(تو بقالیای شوش دولت خانی آبادم هست تو یزدم هست تو قم هم هست و.......)
خیلی شرکتا هستن که هر دو محصول رو تولید میکنن که بدون الکلش وارد ایران میشه و حق اینم دارن پوستر تبلیغاتی بزنن...
اگر اینجوری نبودcarlsberg هم به ایران واردات داشت

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیه خب؟؟؟؟؟
مگه بده؟؟؟
خیلی هم خوبه.
هرکی دوست داشته باشه استفاده میکنه و هرکی هم نخواد نه...
اجبار که نیست....

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا معلوم این عکسا از رستورانهای تهرانن ؟
به قول شما از کجا معلوم که این عکسا از تهرانن...
تازه اگرم باشن از کجا معلوم که این نوشیدنیا الکلی باشن...فقط شیشه هاشون شبیه نوشیدنیهای الکلیه...از این نوشیدنیا هزار و یه مدلش تو بازار هست اونم نه بالا شهر تهرون...تو همه ی سوپر مارکتا...
انقده زود باور نباشید...
آخه این منبعی که لینک کردی خودش معلوم نیست از کجا این خبر دسته 10امو آورده که حالا شما اینجوری با آب و تاب پست میکنی...
آخه چی بگم...:wallbash:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازه اگرم باشن از کجا معلوم که این نوشیدنیا الکلی باشن...فقط شیشه هاشون شبیه نوشیدنیهای الکلیه...از این نوشیدنیا هزار و یه مدلش تو بازار هست اونم نه بالا شهر تهرون...تو همه ی سوپر مارکتا...
انقده زود باور نباشید...
آخه این منبعی که لینک کردی خودش معلوم نیست از کجا این خبر دسته 10امو آورده که حالا شما اینجوری با آب و تاب پست میکنی...
آخه چی بگم...:wallbash:

شما ناراحت نشو و خودزنی نکن...
نظر دادیم دیگه حالا...

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه ماخ!!!

چه کار جالبی.....
به نظرم،بعد از یه مدت سر کردن با این دلستر های لیمویی و بعد هم ساندیس های انگور،حالا وقتشه که طرفداراش برن طرف اصل جنس!!!!
حالا میشه بگین تو ایلام هم میشه از این رستوران ها زد یا پول مجوزش(بخون رشوه!) اش خیلی زیاده؟

اقا هر کی رفت،جای ما رو هم خالی کنه.......

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقده زود باور نباشید...
آخه چی بگم...
:wallbash:
حتما انتظار داشتی خودم برم خبرنگار شم و اونا رو تست کنم و بعد بیام اینجا پست کنم که شما و بقیه خوشتون بیاد........:biggrin:

جواد111

عضو جدید
خوب که چی از ساندیس که بهتره، خدای نکرده برا بعضیا سوتفاهم پیش نیاد از ساندیس هیچ منطوری نداشتم
چرا ذهناتون داره میره اون ور ...........