نظرتون در مورد کاربرهایی که برای تاپیک هاشون تبلیغ میکنند چیه؟

پرنسس دیانا

عضو جدید
من چندتا کاربر رو نگاه کردم که امتیازاتشون توی تالار آزاد بالاس.
وقتی به تاپیک هاشون نگاه کردم حتی یه دونه از خودشون نیست و همش کپی شده از اینور اونوره و از طرفی کلی تشکر پاش داره.

تعجب کردم و رفتم تو پروفایل هاشون دیدم اینا واسه هر مطلبی که کپی میکنن کل ملت رو دعوت میکنن تا اونیکه اومده یه تشکری بده تا بنده خدا ناراحت نشه. :biggrin:

نظرتون در مورد چنین کارهایی چیه؟
شما چنین اقداماتی رو تا چه حد مجاز میدونین؟

....

شما اینکارو میکنین؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

پرنسس دیانا

عضو جدید
من سعی میکنم اونایی که اینجوری تشکر میکنن رو به این تاپیک دعوت کنم تا علت تشکرشون رو بدونم.
مخصوصا اینکه به مشابه اون تاپیکی که مثال زدم :

ممکنه بدون دعوت سر بزنن و تشکر کنن؟ یا چون دعوت شدن میگن زشته عیبه تشکر نکنیم؟

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی به تاپیک هاشون نگاه کردم حتی یه دونه از خودشون نیست و همش کپی شده از اینور اونوره و از طرفی کلی تشکر پاش داره.

تعجب کردم و رفتم تو پروفایل هاشون دیدم اینا واسه هر مطلبی که کپی میکنن کل ملت رو دعوت میکنن تا اونیکه اومده یه تشکری بده تا بنده خدا ناراحت نشه. :biggrin:

...

شما اینکارو میکنین؟

خب این کارشون بد نیست که

شاید کپی باشه ولی ممکنه ما بهشون برخورد نکرده باشیم و واسمون تازگی داشته باشه

تبلیغ هم مشکلی نداره

اگه یه جور دیگه به قضیه نگاه کنیم می تونیم بگیم اونا یه چیز جالب دیدن که دوس دارن بقیه هم ببینن!

من شخصاً خوشحال میشم ببینم همچین چیزی هست

درسته تاپیکای تکراری هم زیاده

اما سخت نگیرین

به امتیازا که حقوق نمیدن!

پرنسس دیانا

عضو جدید
خب این کارشون بد نیست که

شاید کپی باشه ولی ممکنه ما بهشون برخورد نکرده باشیم و واسمون تازگی داشته باشه

تبلیغ هم مشکلی نداره

اگه یه جور دیگه به قضیه نگاه کنیم می تونیم بگیم اونا یه چیز جالب دیدن که دوس دارن بقیه هم ببینن!

من شخصاً خوشحال میشم ببینم همچین چیزی هست

درسته تاپیکای تکراری هم زیاده

اما سخت نگیرین

به امتیازا که حقوق نمیدن!

ولی اینجوری هرکسی بخواد چنین کاری کنه، فضا بهم میریزه و یه عده ممکنه فکر کنن این کارو نکنن تاپیک هاشون مورد بازدید قرار نمیگیره.
در حالیکه اینجور تاپیک های خبری رو هر جایی میشه دید.

ولی من میخوام بیشتر بدونم اونیکه به این تاپیک ها دعوت میشه چند درصد به خاطر دعوت و رفیق بازی تشکر میکنه و چند درصد احتمال داشت اگه همین مطلب رو یک کاربر تازه وارد توی همین تالار آزاد میزد بخونه یا تشکر کنه؟

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی اینجوری هرکسی بخواد چنین کاری کنه، فضا بهم میریزه و یه عده ممکنه فکر کنن این کارو نکنن تاپیک هاشون مورد بازدید قرار نمیگیره.
در حالیکه اینجور تاپیک های خبری رو هر جایی میشه دید.

ولی من میخوام بیشتر بدونم اونیکه به این تاپیک ها دعوت میشه چند درصد به خاطر دعوت و رفیق بازی تشکر میکنه و چند درصد احتمال داشت اگه همین مطلب رو یک کاربر تازه وارد توی همین تالار آزاد میزد بخونه یا تشکر کنه؟
درسته

چیزی که میگم نظر شخصیمه

من همه تاپیکایی رو که دعوت میشم می بینم

دوست یا غیر دوست واسم فرقی نداره

تاپیکا و پستای خوبو همیشه لایک میکنم حتی اگه دعوت نشده باشم!

چه بشناسم چه نشناسم

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته که کپی هست اما بعضی از مطالب واقعا" خوب هستن من خودم به هرحال تشکر میکنم چراکه زحمت کشیده هرچند برای همین کپی و خیلی وقتها شده که از همین کپی ها خیلی اطلاعات کسب کردم شماهم بهتره ازین دید نگاه نکنیدبه قضیه:smile:

پرنسس دیانا

عضو جدید
درسته که کپی هست اما بعضی از مطالب واقعا" خوب هستن من خودم به هرحال تشکر میکنم چراکه زحمت کشیده هرچند برای همین کپی و خیلی وقتها شده که از همین کپی ها خیلی اطلاعات کسب کردم شماهم بهتره ازین دید نگاه نکنیدبه قضیه:smile:

برای یک یا دو تاپیک در هر چند ماه باهاتون موافقم.
ولی وقتی آمارش از یک حدی فراتر بره یعنی هر دو سه روز یکی بیاد کل ملت رو دعوت کنه، این یه جورایی اعتیاد به تشکر گرفتن رو هم میرسونه.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به به :d

والا من خودم بالشخصه برای بعضی تاپیکام که احساس کنم موضوع خیلی جالبی دارن (مثلا دانلود یه کتاب خوب یا یه تاپیک عکس باحال و ...) یه تعداد خاص از دوستامو دعوت میکنم . فقط برای اینکه میخوام اونا هم اون چیز جالب رو ببین و مثل خودم کیفور بشن:d
و همینطور تاپیک هایی که جنبه ی اطلاع رسانی دارن مثل همین تاپیکی که لینشکو گذاشتین (لازمه همه خبر داشته باشن)

ولی خب یه سری دوستان هم هستن که واسه ی تمام تاپیک های جالب و غیرجالبشون تمام باشگاه رو دعوت میکنن:huh:
که به نظر من زیاد جالب نیست
وقتی هم لینک برام میفرستن به احتمال خیلی زیاد روش کلیک میکنم ولی ممکنه تشکر نکنم! چون مجبور نیستم:)

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای یک یا دو تاپیک در هر چند ماه باهاتون موافقم.
ولی وقتی آمارش از یک حدی فراتر بره یعنی هر دو سه روز یکی بیاد کل ملت رو دعوت کنه، این یه جورایی اعتیاد به تشکر گرفتن رو هم میرسونه.

من خیلی متوجه این موضوع نشدم تاالان هروقت دعوتم کردن معمولا" تکراری نبوده ولی واقعا" نباید چندین بار تکرار شه

• Like
واکنش ها: mpb

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ممنون بابت دعوت که البته چون از پارمهر تشکر کردم دعوت شدم:)
نظر شخصیه من اینه که موردی نداره.........چون به شخصه وقت نمیکنم دنبال خبرا برم.......وبه خاطر همین خوشحال میشم وقتی یه مطلبی واسه کسی جالبه منم دعوت میکنه که ببینم.واطلاعاتم بالا بره یا...

دنیای مجازی بزرگه وهرکس شاید وقت نداشته باشه همه جا رو سر بزنه وببینه واسه ی همین موردی نداره به نظرم...

درضمن من تکرار توتاپیکای دعوتی ندیدم اگه توسایت دیگه هم هست مشکلی نیس....:gol:

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

...
شما اینکارو میکنین؟
به هر حال یه سری اطلاعاتو ممکنه هر کسی ندونه و مجبوره صرفا جهت اطلاع دیگران از جایی کپی کنه و بزاره !
طرف زحمت میکشه تاپیک میزنه و دعوت میکنه یه تشکر لازمه

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام... من شخصا برام فرق نمی کنه کاربر معمولی باشه یا دوستم، اگه تاپیکی جالب باشه تشکر می کنمبوده دوستام یه تاپیک رو پروفایلم گذاشته بودن اما تشکر نکردم چون بنظرم جالب نبوده یا باهاش موافق نبودم

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

...
شما اینکارو میکنین؟

سلام دوست خوبم:gol:

اول از همه يک انتقاد از شما بابت اينکه مستقيم به يک کاربر خاص اشاره کرديد...اين کار شما واقعا

اشتباهه!!..اميدوارم درک کنيد حرفمو:gol:

و يک نکته رو هم به شما ياداوري کنم ک فک کنم از نظر شما پنهان مونده ...و اونم اينکه امتياز در اينجا

هيچ ارزشي نداره...واسه شماارزشي داره؟؟... از اين بحث هم بگذريم:gol:

شما چرا نکته مثبت قضيه رو نگاه نميکنيد؟...اين ديد منفيه شما از چ بابته؟؟

مطلبي کپي شده...درسته و درش هيچ شکي نيست اما شما در تالار گفت گو ازاد چند نمونه تاپيک

اطلاع رساني از جنس اين تاپيک بياريد ک متن و خبر کپي نباشه!!...اگ اينجوري نباشه ک خبر

نيست...شايعس..کذبه!!

دوستمون در کمال حسن نيت امده خبري در قالب تاپيک براي اگاهاي کاربران ايجاد کرده و با زحمت

لينک اين تاپيکو براي کاربران ديگارسال کرده...اين به نظرتون مشکلي داره؟؟

ب نظر من نه تنها ک مشکلي نداره...خيليم کار خوبي کردن ايشون:gol:

و يک نکته ديگه هم اينکه در اين باشگاه هيچ کاربر و هيچ مديري بابت اينکه چرا از يک تاپيک تشکر کرده

و يا چرا تاپيک مورد نظرشو در پروف بقيه قرار داده. و يا اينکه چرا تعداد امتياز و يا پستش بالاست مورد

بازخواست و انتقاد قرار نميگره

موفق باشيد دوست خوبم:gol:

آخرین ویرایش:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب که چی دوست عزیز؟ الان نون شبت کم شده؟ یا خوابت نا آروم شده؟ اصن ماکسیموم امتیازات باشگاه ما شما؟ که چی؟

هرکسی دلش به چیزی خوشه... این دوستمونم تاپیک میزنه از دوستاش دعوت میکنه به دیدن تاپیکاش.. خیلی هم وقت میذاره... انصافا هم تاپیک چرت و پرت نمیذاره... لابد اونقدر وجه خوبی هم تو باشگاه داره که این همه رو میکشونه به سمت مطالبش.... من واقعا نمیفهمم هدف شما از زدن این تاپیک چی میتونه باشه... جز تخریب هم نوعتون!

md.reza

عضو جدید
واقعا براتون متاسفم که با این طرز فکر اقدام به زدن همچین تاپیکی کردید
که البته با شناختی که منو سایر دوستان از پامهر داریم اصلا تا بحال تاپیک بی ربط یا موضوع بیخودی ازشون ندیدیم
اما اینکه یه نفر اختصاصی برای دیگران دعوت نامه میذاره تا بیانو از مطلب استفاده کنن یک جور احترام گذاشتنه
من خودم به شخصه لذت میبرم کسی منو به تاپیکی که زده دعوت کنه بارها دیدم پارمهر به دوستانش میگه تشکر نکنید این همه لامپ روشن میخوام چیکار اینا همش شوخیه
اما اینکه که شما با صراحت لهجه بگید این دوستمون محتاج تشکره واقعا بی انصافی و بی احترامیه شمارو میرسونه
تا اینجا هم دوستان خوب جوابتونو دادن

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
من خودم به شخصه به تاپیک هایی که دعوت میشم سر می زنم...

برام پیش اومده که به تاپیکی امتیاز ندم.

دنیایِ مجازی وسیع و تنوع مطالب در آن بسیاره.

در هر حال دوستان زحمت می کشن و باید قدردانِ محبتشون باشیم.

خیلی قشنگ تر بود که مطلب کلی بیان می شد و اسمی از کاربرِ خاصی برده نمیشد.

از دوستِ خوبم پارمهر هم به خاطر تلاشش ممنونم
.:gol:

Tom Cruise

اخراجی موقت
اینکه یکی از حجم اینترنتش استفاده میکنه برای شما لینک میفرسته واقعا حاضر نیستید ازش تشکر کنید
شاید چند ماه طول میکشید تا خودتون به شخصه به همچین مطلبی بر بخورید
اما یه نفر بجای شما اطلاعات روزو میخونه براتون لینک میذاره کافیه یه کلیک بکیند واقعا انقدر قدرنشناس نباید بود
بهتر بود با یوزر اصلیتون اینکارو میکردید نه اینکه از پشت یه آدم تازه وارد بخواید حرفتونو بزنید

شما نمیتونید چهره کسی رو خراب کنید بازدن این تاپیک فقط نشون دادید چه آدم ترسویی هستید
که شجاعت نکردید از یه یوزره واقعی حرف دلتونو بزنید...
اگه از لینکایی که پارمهر براتون گذاشته ناراحتید بگید زحمت نکشه یه پیج برای شما باز کنه حجم اینترنتش الکی مصرف شه

شما هم از تشکراتون کم نشه

اینکه یکی از حجم اینترنتش استفاده میکنه برای شما لینک میفرسته واقعا حاضر نیستید ازش تشکر کنید
اما یه نفر بجای شما اطلاعات روزو میخونه براتون لینک میذاره کافیه یه کلیک بکیند واقعا انقدر قدرنشناس نباید بود
بهتر بود با یوزر اصلیتون اینکارو میکردید نه اینکه از پشت یه آدم تازه وارد بخواید حرفتونو بزنید

شما نمیتونید چهره کسی رو خراب کنید بازدن این تاپیک فقط نشون دادید چه آدم ترسویی هستید
اگه از لینکایی که پارمهر براتون گذاشته ناراحتید بگید زحمت نکشه یه پیج برای شما باز کنه حجم اینترنتش الکی مصرف شه

مرسی از دعوتت تام کروز خان:D
منم حرفتو قبول دارم خب چ اشکالی داره هرکی برای تاپیکش تبلیغ کنه؟!
استارتر عزیز فک کنم موضوع برا تاپیک زدن کم آوردیا!!!!!!!!!!!!!!! مثلا خودت اگه تبلیغ نکنی کی میفهمه این تاپیکو زدی؟ تبلیغ یه جور اطلاع رسانیه, هرکی ام بخواد تشکر میکنه اگرم نخوا نمیکنه! مجبوری نیس که!

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
مرسی از دعوت یکی از دوستان:gol:

من می تونم بگم نظرم منتفیه؟؟!

منو دعوت می کنن؛ دوست داشته باشم میام نظر میدم لازم باشه امتیاز می دم....
این برا تازه واردها بیشتر عمومیت داره نه برا من
ممکنه از یه تاپیک خوشم نیاد نظرم بی مورد باشه نه نظر می دم نه امتیاز ...
دعوت عروسی نیس که بگم زشته باید برم!؟

:gol::gol::gol::gol::gol:

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز

موافقم حرفت منطقيه
من خودم تا جايي كه تاپيك برام جالب باشه و تكراري نباشه هميشه تشكر كردم

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
دوست عزیزفک نکنم لینک گذاشتن واسه دعوت دوستان به یه تاپیک ارزششو داشته باشه که اینقدر علنی کسی رو محکوم کنید.مسلما هرکسی دوست داره نزدیکانش رودرپستی که میذاره با دیدینشون شریک کنه از نظر شما این چه اشکالی داره ؟عذرمیخوام ولی فکر میکنم برداشتتون اشتباست که به این قضیه فقط به دید تشکر گرفتن نگاه کردید.لااقل واسه من فرق نمیکنه که چه کسی تاپیک زده هرپستی مفید باشه لایقه تشکرهستش والان صرفا به خاطر دفاع ازشخصی که بهش اشاره کردین چون دوستمه تو این تاپیک شرکت نکردم اگه یه تازه واردم اینجور محکوم می کردین حتما واسه دفاع حاضر می شدم.امیدوارم نسبت به دیدگاهتون تجدیدنظر داشته باشین دوست عزیز...

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام و عرض ادب
کوبیدن یک نفر اونم به این شکل شرم آوره.
استارتر گرامی ، با همه احترامی که برای شما قائلم باید بگم ، کاربرهایی که این مطالب رو می ذارن قرار نیس که حتما از خودشون مطلب بذارن ، نشر یه مطلب مفید اونم با شرایط سخت دعوت در این باشگاه قابل ستایش هستش.
در ضمن امتیاز در اینجا برای کسی نان و آب نشده ، چه 20 هزار امتیاز چه 2 امتاز و چه هیچ!!!!
با کاربری که اسمش رو بردین آشنایی چندانی ندارم ، اما فعالیت ایشون رو تا جایی که دیدم بسیار مفید و سازنده بوده .
خدا حفظشون که لینک هایی رو که برای من فرستاده بسیار خوب بودن
بهتره نحوه انتقاد رو یاد بگیرید.
حجم مطالب ارسالی زیاده و ممکنه خیلی از تایپک هایی که دوستان زحمت جمع آوریش رو می کشن دیده نشه.

آخرین ویرایش:

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم از هر تایپیکی یا حتی هر نظری تو اون اتایپیک خوشم بیاد تشکر میکنم
در ضمن به نظر من دوستانی که این کارو میکنن و بقیه رو دعوت میکنن کار خوبی میکنن
و شما استارتر عزیز اگه کسی تایپیکی میزاره و دعوتتون میکنه حتی اگه اون مطلبم براتون تکراری باشه از نظر من نباید یه همچین تایپیکی رو میزدید
چون کسی که بقیه رو دعوت میکنه واسه امتیاز نیست به بقیه احترام گذاشته دعوتشون کرده تا نظرشونو بدونه:mad:
من زیاد پارمهر جونو نمیشناسم ولی همیشه اگه دعوتم میکنه خوشحال میشم و این کارشو تحسین میکنم
شمام با تشکرای ایشون مشکل داشتی دور از شان بود که همچین تایپیکی بزنی:w39:
تنها حرفی که میتونم بزنم متاسفم براتون! ! !
و در آخر مرسی از دعوت دوستمون Tom Cruise

من با کپی پیست کردن مخالفم الکی تعداد پست یوزر بالا میره بدون اینکه یوزر کار خاصی انجام داده باشه ، یه کنترل سی کنترل پی به اضافه تنظیم پست مگه وقتی می بره؟
، ایده آل من اینه که یه نفر که می خواد در یه زمینه پستی بزنه بهتره منابع مختلفی رو جمع بندی کنه . می شه تاپیک های مختلفی مثل "اخبار" " گالری عکس،صدا ، ویدئو، به همراه توضیحات " "مطالب خواندنی " به همراه منبع داشته باشیم .(حالا دلیلش خارج از موضوعه)

با تبلیغ کردن موافقم ، مثله همه جاهای دیگه تبلیغ وجود داره اما این انتخاب خود افراد هست که خوششون میاد یا نه !

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام استارتر عزیز...خب شما تازه واردی شاید عجیب باشه.اما وقتی وقت میزاری و تاپیکیو میزاری دوس داری همه بخونن نه برای تشکر و امثالهم بلکه میزاری که خونده بشه پس ترجیحا بهتره افراد بدونن که تاپیک جدیدو زده شده که این هم با تبلیغات امکان پذیره....

حجم تالارهاو تاپیک فوق العاده زیادن و عملا غیرممکنه هر کسی هر روز تموم تاپیک های جدید ارسالیو ببینه پس تاپیکی بیشتر به چشم میاد که تبلیغات توش باشه..

خب همین تبلیغات هم کار خیلی وقت گیریه...همین که باید پیج به قول شما 20 نفری باز کنی هر کدومم باید 20 ثانیه زمان بگذره تا پیامت ثبت بشه پس زمان قابل توجهی ازت میگیره...

کاش شما لینک تاپیکیو میذاشتید که مطلب مهمی نداشت...اینکه یه اخطار مهم بوده و واقعا لطف استارتر بوده که از جایی که خونده اینجا گذاشته..

خود من هم به شخصه پیش اومده مطلبیو خوندم حتی از روزنامه اما دوس داشتم دوستان هم بدونن چون خیل یمهم بوده و تو باشگاه تو تاپیک مورد نظر نوشتم..پس به نظرم این کار لطف ایشون و امثال ایشونو میرسونه...

پس با این اوصاف اگر هم مطلب مهمی نباشه همین وقتی که گذاشته و انتخاب و دعوت شما بین چندین هزارکاربر واقعا لطف محسوب میشه

و اما در مورد کپی پیست کردن...عزیزم مگه میشه همه ما دانشمند باشیم هر روز از خودمون مطلب تراوش کنیم؟؟؟؟؟؟خُب ما که بر تمام یعلوم و اخبار واقف نیستیم پس باید از تجربیات و آزمایشات و مستندات دیگران استفاده کنیم....

اونه دسته از عزیزانی هم که به علم یدست پیدا میکنن ثبت میکنن تا دیگران استفاده کنن....

حتی تاپیک های علمی هم که پر هستند از مطالب علمی هیچ کدوم زاده عقل استارتر نیست بلکه از کتاب درسی مربوطه است..که طبیعی عم هست...