** تا حالا عشق واقعی رو تجربه کردین ؟ **

** تا حالا عشق واقعی رو تجربه کردین ؟ **

• بله

رای: 70 58.3%
  • خیر

رای: 50 41.7%

• مجموع رای دهندگان
    120
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ie222

عضو جدید
نه
طرفم آدم حسابی نبود!
اشتباه کردم که دوستش داشتم

Saman_88

عضو جدید
سلام
من می خواستم اول بله رو بزنم اما یادم افتاد که واقعی نبوده!
اما قصد دارم یه واقعیشو تجربه کنم
این چند ساله از بس سرم شلوغ بوده و سرگرم درس و کار و...........بوده از عشق و دنیای عاشقان عقب موندم.......به سلامتی هر چی عاشقه تو دنیا...........

به سلامتی هر چی عاشقه واقعیه ...........

ie222

عضو جدید
حالا که دیدید......
بده؟

زیادیش آره بده!
ببخشید میگم ولی اینطوری آدم تنها میشه! وقتی نزاره کسی ازش چیزی بدونه بقیه هم زیاد باهاش گرم نمیشن
اینو میگم چون خودمم تا حدی اینطوریم اما نه زیاد و به نظرم بده! آدم خیلی کم صمیمی میشه!

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیادیش آره بده!
ببخشید میگم ولی اینطوری آدم تنها میشه! وقتی نزاره کسی ازش چیزی بدونه بقیه هم زیاد باهاش گرم نمیشن
اینو میگم چون خودمم تا حدی اینطوریم اما نه زیاد و به نظرم بده! آدم خیلی کم صمیمی میشه!
اتفاقا اینطور ادم به کسانی که ارزش دارن ارزش میده....تشخیص اینکه خلقو خوها حتی برای هم کلامی هم به هم میخوره زمان زیادی طول میکشه......

ie222

عضو جدید
اتفاقا اینطور ادم به کسانی که ارزش دارن ارزش میده....تشخیص اینکه خلقو خوها حتی برای هم کلامی هم به هم میخوره زمان زیادی طول میکشه......

من نظرم خلاف نظر شماست!
من با همه هم کلام میشم و به نظرم خوبه! چون شرایط کارمم اینو ایجاب میکنه
هم کللامی دیگه شناخت و...... نمی خواد
مگه بناست چیزی از اون به شما منتقل بشه!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق واقعی وجود داره .... همیشه بوده و بعد از اینم هست ... اون چیزی که بعضیا تجربه کردن ...و بعد از اینکه به هر دلیلی طرفشون رو از دست دادند و حالا از احساسشون پشیمونن ..و از طرفشون متنفرن ... هر چی باشه .. عشق نیست ....

عشق برای وجود داشتن .. به بودن یا نبودن طرف مقابل بستگی نداره ..... اون چیزی رو که ZEUS83 و Saman_88 تجربه کردن .. با این بیانی که ازشون خوندم .. و این احساسی که ازشون مونده.. چیزی جز عشق نبوده .... چون خیلی خوب درکشون میکنم

منم این روزها تنهام .... دلم برای اون دوست و یار قدیمیه تک تک لحظه هام تنگ شده .. میدونم که دیگه رفته ... اما من هنوزم مثل سابق عاشقشم .... میدونم که دیگه مال من نیست ... اما حس من عوض نشده ... دیگه هیچ خبری ازش ندارم .... حتی نمیدونم اون الان که با کس دیگه ای هست در مورد من چه حسی داره؟؟ .. اما مهم نیست ..من اما امیدوارم خوشبخت بشه...هدف منم همین بوده .. خوشبختیش....
حس من هنوزم پا برجاست

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم خیلی دوستش دارم ولی از اینکه نمیتونم بهش بگم

عذاب میکشم:cry:

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظرم خلاف نظر شماست!
من با همه هم کلام میشم و به نظرم خوبه! چون شرایط کارمم اینو ایجاب میکنه
هم کللامی دیگه شناخت و...... نمی خواد
مگه بناست چیزی از اون به شما منتقل بشه!
باکتریاش پرت میشن بهم....:surprised:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق واقعی وجود داره .... همیشه بوده و بعد از اینم هست ... اون چیزی که بعضیا تجربه کردن ...و بعد از اینکه به هر دلیلی طرفشون رو از دست دادند و حالا از احساسشون پشیمونن ..و از طرفشون متنفرن ... هر چی باشه .. عشق نیست ....

عشق برای وجود داشتن .. به بودن یا نبودن طرف مقابل بستگی نداره ..... اون چیزی رو که ZEUS83 و Saman_88 تجربه کردن .. با این بیانی که ازشون خوندم .. و این احساسی که ازشون مونده.. چیزی جز عشق نبوده .... چون خیلی خوب درکشون میکنم

ژمنم این روزها تنهام .... دلم برای اون دوست و یار قدیمیه تک تک لحظه هام تنگ شده .. میدونم که دیگه رفته ... اما من هنوزم مثل سابق عاشقشم .... میدونم که دیگه مال من نیست ... اما حس من عوض نشده ... دیگه هیچ خبری ازش ندارم .... حتی نمیدونم اون الان که با کس دیگه ای هست در مورد من چه حسی داره؟؟ .. اما مهم نیست ..من اما امیدوارم خوشبخت بشه...هدف منم همین بوده .. خوشبختیش....
حس من هنوزم پا برجاست

قربونت منم درررررک کن/////////

ram_call17

عضو جدید

منم مثل شمام اونم از نوع حد زیادش
خوبیو بدی هایی هم داره البته

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره یگه اینم بدبختی منه فعال شن تو باشگاه کاری نداره که روز اول ثبت نام می کنن روز بعد میشن مدیر من بااین سیستم نفتی یه ده سالی باید بیام تا بشم عضو:))

هر چند که بحث تاپیک جداست ولی باید بگم بنده هم نتم در حد دیال اپه

زر خانیم

عضو جدید
عشق واقعی وجود داره اما اکثر مواقع عشق ذرستی نیست شایدم به خاطر همین غیر معمول بودتشه که شیرینه.
فکر کنم من این عشقو تجربه کنم یعنی به نظرم واقعی بود.درسته که اصلا با عقل جور در نمیومد اما هر وقت بهش فکر میکنم یه احساس خوب و یه گرمی مطبوع کل بدنمو میگیره.
بهم آسیب زد اما هیچوقت پشیمون نیستم برا همه کسهایی هک که چنین احساسی رو تجربه نکردن متاسفم

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من در ابراز علاقه به پسرا نباید پیش قدم بشی

اگه کسی رو دوست داری باید یه جوری به طرفت بفهمونی ( با نگاه و یا کارایه دیگه )... اگه اونم واقعا به تو حسی داشته باشه هر چند کم میاد سراغت

پسرا یه اخلاقه بدی که دارن اینه که هر چی بیشتر تحویلشون میگیری ازت دور تر میشن

انگاری همیشه دوس دارن تشنه ی محبت بمونن

اینو مطمئنم

پسرا نیاین اعتراض کنین ها

خودتونم میدونین که اینجوریه

همیشه باید تعادل رو رعایت کرد

محبت زیاد آدم ها رو انگار از هم دور میکنه :razz:

با اجازتون من خودم پسرم:child:

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D:D:D:D

پس اینایی که گفتمو گوش نکن

:w16::w16::w16:
خب پس یه چیزی بگو که گوش کنم:child:http://www.www.www.iran-eng.ir/image/png;base64,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

kiana -m

عضو جدید
سلام

من طرفمو خیلی خیلی دوست دارم

اما عاشق نیستم و 3 ساله که با هم هستیم

خیلی وقتها شده که باهم شدیدا دعوا کردیم

اما همین دوست داشتن نذاشته جدا شیم

به نظر من دوست داشتن حقیقی خیلی از عاشق شدن بهتره

چون عشق خیلی سریع و با حرارت میاد و به همون سرعتم از بین میره

اما دوست داشتن آهسته میاد و هیچ وقت از بین نمیره...

من واقعا به حرفای شما اعتقاد دارم ،دوست داشتن خیلی باارزش تر از عشقه :heart: ;)

tifoid

عضو جدید
من عاشق نیستم اما یکی عاشقمه................... نمیدونم باهاش چیکار کنم.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.