** تا حالا عشق واقعی رو تجربه کردین ؟ **

** تا حالا عشق واقعی رو تجربه کردین ؟ **

• بله

رای: 70 58.3%
  • خیر

رای: 50 41.7%

• مجموع رای دهندگان
    120
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید بچه ها تجربیاتشونو گفتن

اما کی میدونه اگه این رابطه طولانی مدت میشد

اگه به وصال تبدیل میشد

آیا هنوزم عشق بود ؟

پری به نظرم اونی که تو حس کردی دوست داشتنه زیاده

فکر می کنم با عشق فرق داره

خودمم بارها این سوال رو از خودم پرسیدم که اگه اون تصادف پیش نمیومد و ما به هم میرسیدیم چی میشد ؟؟؟؟ ایا با گذشت زمان احساس ما نسبت بهم عوض میشد ؟؟؟؟؟ ایا زندگی و روز مرگی باعث مرگ اون همه حس لطیف میشد ؟؟؟؟؟؟؟ خب من در اوج اونو از دست دادم اگه بیشتر طول می کشید و در نشیب اونو از دست می دادم چی ؟؟؟؟؟ ایا بازم همین حسو بهش داشتم و با این همه وابستگی یادشو عزیز میدونستم ؟؟؟؟

بابام بارها ازم پرسیده فرض کن تو رفته بودی فکر میکنی اون این همه مدت به تو و عشقت احترام میذاشت ؟؟؟؟ خودمم جواب این سوالاتو نمیدونم . اینا سوالاتی هستن که زمان باید بهشون جواب بده . ولی یک چیزو خوب میدونم این که اون هنوز مالک و صاحب قلب منه . هیچکس نتونست جای اونو در قلب و مغز من پر کنه . هنوزم وقتی میرم سر قبرش به اون تیکه خاک حس عاشقونه دارم فکر می کنم در تموم دنیا فقط اون تیکه خاک و اون سنگه که واقعا مال منه . هیچ چیز دیگه تو دنیا نیست که واقعا با تمام وجود بخوام داشته باشم جز همون تیکه خاک و یاد کسی که اونجاست .

زینب جان چه فرقی داره اسمش چیه عشق یا دوست داشتن زیاد ؟؟؟؟؟؟؟ از نظر من دوست داشتن مرحله تکامل یافته عشق هست . وقتی تب و تاب اولیه عشق کم کم سرد میشه دوست داشتن بوجود میاد . کسی هست که هماندازه خودت و شاید بیشتر از خودت برات عزیزه . هر چی هست همیشه گفتم خدا واقعا منو دوست داشت که بهم فرصت داد این حسو تجربه کنم . هر چند حالا کار برام خیلی سخته . الان تو برزخی هستم که خودمم ازش سر در نمیارم . مشکل اینجاست که قلبم به کل به هر ادمی دیگه ای میگه ورود ممنوع !!!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخنانی از دکتر علی شریعتی درباره عشق و دوست داشتن :gol:

عشق یک جوشش کور است و پیوندی از سر نابینایی،
دوست داشتن پیوندی خودآگاه واز روی بصیرت روشن و زلال.
.​
.​
.​
عشق بیشتر از غریزه آب می خورد و هرچه از غریزه سر زند بی ارزش است،​
.​
.​
.​
دوست داشتن از روح طلوع می کندو تا هرجا که روح ارتفاع دارد همگام با آن اوج میگرد
.​
.​
.​
عشق با شناسنامه بی ارتباط نیست، و گذر فصل ها و عبور سال ها بر آن اثر میگذارد
دوست داشتن در ورای سن و زمان و مزاج زندگی میکند.​
.​
.​
.​
عشق طوفانی ومتلاطم است، دوست داشتن آرام و استوار و پروقار وسرشاراز نجابت​

.​
.​
.​
عشق جنون است و جنون چیزی جز خرابی و پریشانی “فهمیدن و اندیشیدن “نیست،
دوست داشتن ،دراوج،از سر حد عقل فراتر میرود و فهمیدن و اندیشیدن رااززمین میکند و باخود به قله ی بلند اشراق میبرد.
.​
.​
.​
عشق زیبایی های دلخواه را در معشوق می آفریند،
دوست داشتن زیبایی های دلخواه را در دوست می بیند و می یابد.
.​
.​
.​
عشق یک فریب بزرگ و قوی است ،
دوست داشتن یک صداقت راستین و صمیمی، بی انتها و مطلق.
.​
.​
.​
عشق در دریا غرق شدن است، دوست داشتن در دریا شنا کردن
..​
.​
.​
عشق بینایی را میگیرد، دوست داشتن بینایی میدهد
.​
.​
.​
عشق خشن است و شدید و ناپایدار، دوست داشتن لطیف است و نرم و پایدار.
.​
.​
.​
عشق همواره با شک آلوده است، دوست داشتن سرا پا یقین است و شک ناپذیر
.​
.​
.​
ازعشق هرچه بیشتر نوشیم سیراب تر میشویم از دوست داشتن هرچه بیشتر ،تشنه تر.
.​
.​
.​
عشق نیرویی است در عاشق ،که او را به معشوق میکشاند،
دوست داشتن جاذبه ای در دوست ، که دوست را به دوست می برد.
.​
.​
.​
.عشق تملک معشوق است، دوست داشتن تشنگی محو شدن در دوست
.​
.​
.​
عشق معشوق را مجهول و گمنام می خواهد تا در انحصار او بماند،
دوست داشتن دوست را محبوب و عزیز میخواهد ومیخواهد که همه ی دل ها آنچه را او از دوست
در خود دارد ،داشته باشن
.​
.​
.​
در عشق رقیب منفور است، در دوست داشتن است که هواداران کویش را چو جان خویشتن دارند”
.​
.​
.​
دوست داشتن ایمان است و
ایمان یک روح مطلق است
یک ابدیت بی مرز اس
از جنس این عالم نیست​

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودمم بارها این سوال رو از خودم پرسیدم که اگه اون تصادف پیش نمیومد و ما به هم میرسیدیم چی میشد ؟؟؟؟ ایا با گذشت زمان احساس ما نسبت بهم عوض میشد ؟؟؟؟؟ ایا زندگی و روز مرگی باعث مرگ اون همه حس لطیف میشد ؟؟؟؟؟؟؟ خب من در اوج اونو از دست دادم اگه بیشتر طول می کشید و در نشیب اونو از دست می دادم چی ؟؟؟؟؟ ایا بازم همین حسو بهش داشتم و با این همه وابستگی یادشو عزیز میدونستم ؟؟؟؟

بابام بارها ازم پرسیده فرض کن تو رفته بودی فکر میکنی اون این همه مدت به تو و عشقت احترام میذاشت ؟؟؟؟ خودمم جواب این سوالاتو نمیدونم . اینا سوالاتی هستن که زمان باید بهشون جواب بده . ولی یک چیزو خوب میدونم این که اون هنوز مالک و صاحب قلب منه . هیچکس نتونست جای اونو در قلب و مغز من پر کنه . هنوزم وقتی میرم سر قبرش به اون تیکه خاک حس عاشقونه دارم فکر می کنم در تموم دنیا فقط اون تیکه خاک و اون سنگه که واقعا مال منه . هیچ چیز دیگه تو دنیا نیست که واقعا با تمام وجود بخوام داشته باشم جز همون تیکه خاک و یاد کسی که اونجاست .

زینب جان چه فرقی داره اسمش چیه عشق یا دوست داشتن زیاد ؟؟؟؟؟؟؟ از نظر من دوست داشتن مرحله تکامل یافته عشق هست . وقتی تب و تاب اولیه عشق کم کم سرد میشه دوست داشتن بوجود میاد . کسی هست که هماندازه خودت و شاید بیشتر از خودت برات عزیزه . هر چی هست همیشه گفتم خدا واقعا منو دوست داشت که بهم فرصت داد این حسو تجربه کنم . هر چند حالا کار برام خیلی سخته . الان تو برزخی هستم که خودمم ازش سر در نمیارم . مشکل اینجاست که قلبم به کل به هر ادمی دیگه ای میگه ورود ممنوع !!!!

من این حسه قشنگتو ستایش می کنم

فرق عشقی که ماها بهش میگیم عشق و عشق واقعی در اینه که

این عشقایی که الان هست بعد از سردی به جدایی ختم میشه

اما عشق واقعی به دوست داشتن تبدیل میشه ( چیزی که شاید تبو تاب نداشته باشه اما لذت بخش تر از شورو هیجانه عشقه )

میدونم پری ولی تو باید بتونی کس دیگه ای رو هم دوست داشته باشی

در قلبتو روی دیگران هم باز کنی

تو انسانی و باید زندگی کنی

میتونی دعا کنی که اون دنیا با اون زندگی کنی اما این دنیا چی ؟

حیفه تو نیست پری

حیف نیست جوونیتو بذاری به یاده کسی ؟

مثه زن هایی عمل نکن که شوهرشون میمیره و تو جوونی ازدواج نمی کنن

یه کم که پیر میشن پشیمون میشن

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدا تورو دوسداره که در اوج کسیو از دست دادی.
با چشمای خودت ندیدی که بگذاره و بره.اگه این اتفاق میوفتاد اونوقت میخواستی چیکار کنی؟
اتفاق بدتر اینه که یه نفر که ادعای عشق وعلاقه میکنه امروز ازت خداحافظی کنه وبعد از 2ماه کارت عروسیش بیاد در خونت.
خدارو شکر کن که هنوز احساستو داری.

AVINA

عضو جدید
تا وقتی خودت نخوای برات پیش نمیاد
همه چی دست خودمونه
خوب یا بدو خودت تعیین میکنی
پس بیاید شکست خوردن در یه رابطه رو تعمیم ندیم به همه روابط

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این حسه قشنگتو ستایش می کنم

فرق عشقی که ماها بهش میگیم عشق و عشق واقعی در اینه که

این عشقایی که الان هست بعد از سردی به جدایی ختم میشه

اما عشق واقعی به دوست داشتن تبدیل میشه ( چیزی که شاید تبو تاب نداشته باشه اما لذت بخش تر از شورو هیجانه عشقه )

میدونم پری ولی تو باید بتونی کس دیگه ای رو هم دوست داشته باشی

در قلبتو روی دیگران هم باز کنی

تو انسانی و باید زندگی کنی

میتونی دعا کنی که اون دنیا با اون زندگی کنی اما این دنیا چی ؟

حیفه تو نیست پری

حیف نیست جوونیتو بذاری به یاده کسی ؟

مثه زن هایی عمل نکن که شوهرشون میمیره و تو جوونی ازدواج نمی کنن

یه کم که پیر میشن پشیمون میشن

خودم هم به این نتیجه رسیدم . میدونم دیر یا زود باید اینکارو بکنم . نمیخواهم خیلی به خودم سخت بگیرم . وقتش که بشه و ادم مناسبش رو هم ببینم بهش جدی فکر میکنم . مهمتر از همه اینه که بتونم این بار هم درست تشخیص بدم و ادم مناسبو انتخاب کنم .

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا وقتی خودت نخوای برات پیش نمیاد
همه چی دست خودمونه
خوب یا بدو خودت تعیین میکنی
پس بیاید شکست خوردن در یه رابطه رو تعمیم ندیم به همه روابط

عزیزم کسی قرار نیست رابطشو تعمیم بده.
همه دارن نظر شخصیشونو مینویسن فقط همین.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا تورو دوسداره که در اوج کسیو از دست دادی.
با چشمای خودت ندیدی که بگذاره و بره.اگه این اتفاق میوفتاد اونوقت میخواستی چیکار کنی؟
اتفاق بدتر اینه که یه نفر که ادعای عشق وعلاقه میکنه امروز ازت خداحافظی کنه وبعد از 2ماه کارت عروسیش بیاد در خونت.
خدارو شکر کن که هنوز احساستو داری.

میدونم چی میگی . همین فکر که ممکنه این بار شکست بخورم خیلی منو میترسونه . مخصوصا که بار اول تجربه خیلی خوبی داشتم حالا اگه خدای نکرده شکست بخورم برام خیلی سخت میشه . این فکر باعث شده یک قفل بزرگ رو قلبم زدم

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم چی میگی . همین فکر که ممکنه این بار شکست بخورم خیلی منو میترسونه . مخصوصا که بار اول تجربه خیلی خوبی داشتم حالا اگه خدای نکرده شکست بخورم برام خیلی سخت میشه . این فکر باعث شده یک قفل بزرگ رو قلبم زدم

اصلا اینطوری فکر نکن .
تو یه بار تجربه خوب داشتی پس دوباره هم میتونی یه انتخاب خوب داشته باشی.
تازه روح اون کسی که الانم دوسش داری کمکت میکنه.

ansarweb

عضو جدید

آبجی جون با توکل به خدا برو جلو
انشا الله که زندگی پایدار و مناسب خودت رو بدست میاری

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبجی جون با توکل به خدا برو جلو
انشا الله که زندگی پایدار و مناسب خودت رو بدست میاری

اصلا اینطوری فکر نکن .
تو یه بار تجربه خوب داشتی پس دوباره هم میتونی یه انتخاب خوب داشته باشی.
تازه روح اون کسی که الانم دوسش داری کمکت میکنه.

ممنون از همه تون که برام دعا می کنید و تشویقم می کنید . مطمئن باشید قول میدم اگه روزی دوباره این حسو تجربه کردم بیام همینجا و تاپیک بزنم و خبرشو به همه بدم

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزارید ما هم بگوووووووووییییم
البته تعریف بنده از عشق کمی متفاوته و من اون عشق رو عشق واقعی می بینم
البته نه اون عشق نصیبم شد:cry::cry: و نه این عشقی که داریم درموردش صحبت می کنیم :(:(
چه کنیم مردیم از تنهایی:D
آیا کسی هست منو به عشق خودم برسونه ومن نیز اونو به عشق واقعی برسونم:biggrin:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته نه اون عشق نصیبم شد:cry::cry: و نه این عشقی که داریم درموردش صحبت می کنیم :(:(

احتمالا منظور شما عشق اسمانی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یک جور حرف بزنید بتونیم رمز گشایی کنیم .:biggrin::biggrin:

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا منظور شما عشق اسمانی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یک جور حرف بزنید بتونیم رمز گشایی کنیم .:biggrin::biggrin:
مگه شما مهندس نیستید دیگه با احتمالات سر و کار نداشته باشید
گزاره های درست و غلط :eek:
شوخی کردم:D
رمز گشایی نیاز نداره :confused:
یکی پیدا بشه که من اونو به عشقش برسونم و اون منو به عشقم برسونه و هردو با عشق زندگی کنیم:D
کسی است:que::cool:

آخرین ویرایش:

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w24:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه شما مهندس نیستید دیگه با احتمالات سر و کار نداشته باشید
گزاره های درست و غلط :eek:
شوخی کردم:D
رمز گشایی نیاز نداره :confused:
یکی پیدا بشه که من اونو به عشقش برسونم و اون منو به عشقم برسونه:D
کسی است:que::cool:

خیر مهندس نیستم . رشته ام زبانشناسی انگلیسیه . :)

خالا فهمیدم منظورتون چیه .;)

گشتیم نبود

نگرد نیست:gol:

حالا میخواهید تا مدیرا نیستن خودتون یک تاپیک بزنید و شرایط دلخواهتون بگید بلکه خدا کمک کنه و کسی پیدا بشه :biggrin::biggrin:

البته به محض پیدا شدن باید بهم مژدگونی بدهید :gol::gol:

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

خیر مهندس نیستم . رشته ام زبانشناسی انگلیسیه . :)

خالا فهمیدم منظورتون چیه .;)

گشتیم نبود

نگرد نیست:gol:

حالا میخواهید تا مدیرا نیستن خودتون یک تاپیک بزنید و شرایط دلخواهتون بگید بلکه خدا کمک کنه و کسی پیدا بشه :biggrin::biggrin:

البته به محض پیدا شدن باید بهم مژدگونی بدهید :gol::gol:

خوب خدا رو شکر که منظور ما رو متوجه شدید
ما هم می گردیم ببینیم پیدا می کنیم یا نه
فوقش مینشینیم به انتظار تا.........:biggrin:

birzamini

عضو جدید
لطفا عاشق نشوید !

لطفا عاشق نشوید !

عشق

از اول دوران جوانی شروع میکنم :child:

همیشه دوست داشتم تو زندگیم یه عاشق واقعی بشم و با کسی که دوست دارم و دوستم داره ازدواج کنم :w08:

همیشه فکر میکردم عشق با یک نگاه شروع میشه و همیشه دنبال این نگاه بودم :w02:

ولی اینطور نشد و عشقه من با پیشنهاد یه دختر شروع شد و الان عشقی رو دارم تجربه میکنم که بدونه هم نمیتونیم زندگی کنیم :heart:
ولی اگه یکبار دیگه بدنیا بیام اصلا دوست ندارم عشق رو تجربه کنم :w39:

نمیدونم میشه به این گفت عشق یا .... نمیدونم فقط اینکه دیگه اصلا دوست ندارم کسی عشق رو تجربه کنه

آخرین ویرایش:

darya68

عضو جدید
سلام من عشق تجربه کردم در واقع دارم تجربه اش میکنم هنوز اخرش معلوم نیست اما لااقل حالا البته بعد مدتها صبر و شاید عشق یکطرفه می دونم که دوسم داره رفتارش اینو میگه اما هنوز با زبونش نگفته ، همه ی زندگیمه، این روزا که مجبورم چند وقتی دوریش رو تحمل کنم دارم دیوونه میشم .کاش حرف بزنه ....نبودنش یعنی دلیلی برای زندگی ندارم ،و همه ی زیبایی ها برام رنگ می بازند، برای من بی عشقی بدتر از مرگه...نمی دونم چطوری زندگی بدون عشق ممکنه،چطوری میشه شاد بود میشه لذت برد، برای من ممکن نیست وقتی عاشق بشین تازه دنیا رنگی میشه اونوقته که میفهمین دنیا بدون کسی که همه ی زندگیتونه ،کسی که حاظرین براش بمیرین ،حتی تنها کسیه که اگر قرار باشه بمیرین نگرانش میشین چقدر بیمعنیه. امیدوارم تجربش کنید

آخرین ویرایش:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

می خوام بدونم تا حالا کسی تجربه ی عشق واقعی داشته ؟

حد اقل کسی بوده که نسبت بهتون عشقه واقعی داشته و یا خودتون درگیره یه عشقه واقعی شدین ؟

ویژگی های عشقه واقعی چیه ؟

کیا تجربه داشتن بگن چطور بوده ؟

از خصوصیات و برخورد ها بگین

اینم بگین که اگه عشقی بوده تهش چی شده ؟

متاسفانه نداشتم تا حالا و نمی دونم کسی عاشق من بوده یا نه؟ ولی فکر کنم عشق واقعی وجود نداره چون عاشق واقعی فرق نمی کنه زن یا مرد کسیه که برای عشقش جونش رو فدا کنه و فکر نمی کنم در زمانه ما اصلا چنین چیزی مفهوم داشته باشه چون عشق در زمان ما بیشتر مثل یه جور تجارت شده تا عشق واقعی.
مردها به خاطر منافع خودشون و زن ها هم به خاطر منافع خودشون عاشق می شن. شاید حرف من به مزاج خیلی ها خوش نیاد ولی واقعیت همینه. برای اکثر مردها زیبایی ظاهری و فیزیکی و برای زن ها هم فقط ثروت و جایگاه اجتماعی و عناوین مهمه. به خاطر ایناس که به هم عشق می ورزند و از خود محبت بروز می دهند نه چیز دیگه.

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق

از اول دوران جوانی شروع میکنم :child:

همیشه دوست داشتم تو زندگیم یه عاشق واقعی بشم و با کسی که دوست دارم و دوستم داره ازدواج کنم :w08:

همیشه فکر میکردم عشق با یک نگاه شروع میشه و همیشه دنبال این نگاه بودم :w02:

ولی اینطور نشد و عشقه من با پیشنهاد یه دختر شروع شد و الان عشقی رو دارم تجربه میکنم که بدونه هم نمیتونیم زندگی کنیم :heart:
ولی اگه یکبار دیگه بدنیا بیام اصلا دوست ندارم عشق رو تجربه کنم :w39:

نمیدونم میشه به این گفت عشق یا .... نمیدونم فقط اینکه دیگه اصلا دوست ندارم کسی عشق رو تجربه کنه

الان هم عاشقی هم از عشق متنفری؟! عجب پارادوکسی هستی شما. یه تجدید نظری بکن چون اگه اینکارو نکنی بیر زمانی می فهمی که عشق برات هیچ مفهومی نداره و به پوچی زودهنگام می رسی!

birzamini

عضو جدید
متاسفانه نداشتم تا حالا و نمی دونم کسی عاشق من بوده یا نه؟ ولی فکر کنم عشق واقعی وجود نداره چون عاشق واقعی فرق نمی کنه زن یا مرد کسیه که برای عشقش جونش رو فدا کنه و فکر نمی کنم در زمانه ما اصلا چنین چیزی مفهوم داشته باشه چون عشق در زمان ما بیشتر مثل یه جور تجارت شده تا عشق واقعی.
مردها به خاطر منافع خودشون و زن ها هم به خاطر منافع خودشون عاشق می شن. شاید حرف من به مزاج خیلی ها خوش نیاد ولی واقعیت همینه. برای اکثر مردها زیبایی ظاهری و فیزیکی و برای زن ها هم فقط ثروت و جایگاه اجتماعی و عناوین مهمه. به خاطر ایناس که به هم عشق می ورزند و از خود محبت بروز می دهند نه چیز دیگه.

وجود داره دارم تجربه اش میکنم !

الان هم عاشقی هم از عشق متنفری؟! عجب پارادوکسی هستی شما. یه تجدید نظری بکن چون اگه اینکارو نکنی بیر زمانی می فهمی که عشق برات هیچ مفهومی نداره و به پوچی زودهنگام می رسی!

هنوزم عاشقم !
چرا هم عاشقم هم متنفرم چون ...
وقتی ببینی قرار جدا بشی نمیتونی و قرار کناره هم باشی خیلی سخته تحمل مشکلات
وقتی کسی که دوستش داری خودکشی کنه
وقتی کسی رو که دوستش داره از خونه بزنه بیرون و با هزار التماس راضی ش کنی برگرده خونه
وقتی بودنه کناره هم معنیش برای جامعه گناه حرام جرم باشه
وقتی خانواده ها دلیل جدایی باشند و باید یکی شون رو انتخاب کنی
وقتی هم قسم میشی که یه روز از خونه با هم بزنی بیرون و دیگه برنگرید
وقتی تمام مشکلات قرار رو سرت خراب بشن

اون وقته که هم عاشقی هم نفرت داری از عاشقی !

vafaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ عشقی به سرانجام خوب نمیرسه من که تا حالا ندیدم

و نخواهم دید

و برا همین میگم کشکه نه عشق

لیلی و مجنون -- شیرین و فرهادو...........

اینا هم اگه به هم می رسیدن عشق هیچوقت معنی نمیگرفت چون از بین می رفت

tiamf

عضو جدید
عشق

عشق

عشق واژه قشنگیه اما فقط تو واژه
عشق همیشه با غمه
اگه خواستی عاشق بشی واسه غماش آماده باش
بدون که غم که عشقو قشنگ میکنه
بدون غم لذت عشقو درک نمیکنی
:heart::heart::heart::heart::heart:

AVINA

عضو جدید
عشق صدای فاصله هاست

فاصله..دوری...خیلی چیزا رو میشه وقتی ازش دوری...بیشتر حسش میکنی...بیشتر میفمیش...شاید..بیشتر بچزونیش و عذابش بدی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ عشقی به سرانجام خوب نمیرسه من که تا حالا ندیدم

و نخواهم دید

و برا همین میگم کشکه نه عشق

لیلی و مجنون -- شیرین و فرهادو...........

اینا هم اگه به هم می رسیدن عشق هیچوقت معنی نمیگرفت چون از بین می رفت

اینو منم کاملا موافقم . اگر نبود هجر و جدایی کی داستان لیلی و مجنون اینهمه جانگداز و جاودان میشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.