** تا حالا عشق واقعی رو تجربه کردین ؟ **

** تا حالا عشق واقعی رو تجربه کردین ؟ **

• بله

رای: 70 58.3%
  • خیر

رای: 50 41.7%

• مجموع رای دهندگان
    120
وضعیت
موضوع بسته شده است.

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
شاید عشق وجود نداشته باشه.من که تجربه نکردم واقعا.اگه وجود داشت پس چرا موقعی 2 طرف باهم ازدواج میکنن و ب هم میرسن تموم میشه؟! انگار حسشون می پره!!!

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چنگی به دل نمیزنه این روزا عشقوعاشقی.....از ته دل برات بگم نمونده قلبه عاشقی............:cry:

drippy*

عضو جدید
چقدر نتیجه نظرسنجی عجیبه!!!!!!:surprised:
فکر می کردم گزینه2 بیشتر رای بیاره
باید دید تعریفمون از عشق چیه
به هر حال هرکس یه جور به عشق نگاه می کنه
یکی شکلات وبستنی خوردن با دوست پسرشو عشق میدونه یکیم حاضره از همه چیزش به خاطر عشق بگذره
حتی از با ارزش ترین چیزایی که داره مثل موقعیت،پول،خانواده،آرزوهاش وحتی از خودش
به نظر من عشق واقعی تو دنیای امروز خیلی کم اتفاق میوفته البته این نظر منه

[FONT=times new roman,times,serif]حريم عشق را درگه بسی بالاتر از عقل است کسی آن آستان بوسد که جان در آستين دارد[/FONT]

EECi

مدیر بازنشسته
هی دست رو دلم نذارید!!
هم چیز خوبیه و هم بد!
ما که عمریه این حسها داریم!
عمریست دلم هوای دیدن دارد عاشق شده و میل تپیدن دارد
بقیه شو نمی نویسم!

:D:D:D
حسین جان دل دردمندی داریا مهندس!:cool:
عشقه دیگه چه کار میشه کرد...
خدایا واسه ما هم قسمت کن:redface:
الهی امین!
:gol:

alen.petrosiyan

عضو جدید
سلام

سلام

یک بار واقعی و یک بار توی این باشگاه
جالب اسم هر دو آنها هم یکی بود وقتی از ایران مهاجرت کردم فکر نمی کردم دوباره برگردم به این باشگاه تا اینکه با این شخص آشنا شدم و فقط به خاطره اون است که بیشتر می آیم اینجا
من واقعا دوست داشتم :
وقتی می خندید من خیلی خوشحال می شدم چون خنده اش آرام بخش من بود
وقتی ناراحت می شد یک لحظه ازش جدا نمی شدم که حالش خوب بشه
....
فکر نکنید که همه دختر ها بی ارزش خیلی هام هستن که ارزش بیشتر از این ها رو هم دارن

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

می خوام بدونم تا حالا کسی تجربه ی عشق واقعی داشته ؟

حد اقل کسی بوده که نسبت بهتون عشقه واقعی داشته و یا خودتون درگیره یه عشقه واقعی شدین ؟

ویژگی های عشقه واقعی چیه ؟

کیا تجربه داشتن بگن چطور بوده ؟

از خصوصیات و برخورد ها بگین

اینم بگین که اگه عشقی بوده تهش چی شده ؟

ویژگیهاش: صداقت
اعتماد
معرفت
وفاداری
تا حالا هم به عشق واعی نرسیدم

tahe-t

عضو جدید
بنظر من عشق واقعی تا ابد وجود خواهد داشت! من یک عشق واقعی دارم. باتمام وجود و با احساسی فراتر از احساس یک انسان دوسش دارم! اونم دوسم داره! هر ساعت و هر لحظه بخاطر داشتن هم خدای مهربونمو شکر می کنیم! زیبا ترین احساسی که هر کسی می تونه توزندگیش تجربه کنه عشقه! عشق من کمکم کرد که اینو با همه ی وجودم احساس کنم!!
هادی عزیزم دوست دارم!!:gol:

paria..

عضو جدید
راستش من یه نفر اومد تو زندگیم که با تمام وجودم دوسش داشتم دوریش واسم سخت بود دروغ بهش نمیگفتم اصلا در هر کاری هر جای که بودم سعی میکردم تنهاش نزارم خودمم نمیدونم این همون عاشقی؟؟؟ ولی اون با کمال ارامش بعد 18 ماه گفت منو نمیخواد فهمیدم خیلی وقت با یه دختر دیگه هستش:cry::cry::cry:

soofiomid

عضو جدید
راستش من یه نفر اومد تو زندگیم که با تمام وجودم دوسش داشتم دوریش واسم سخت بود دروغ بهش نمیگفتم اصلا در هر کاری هر جای که بودم سعی میکردم تنهاش نزارم خودمم نمیدونم این همون عاشقی؟؟؟ ولی اون با کمال ارامش بعد 18 ماه گفت منو نمیخواد فهمیدم خیلی وقت با یه دختر دیگه هستش:cry::cry::cry:
چه جاب دقیقا همین اتفا قم واسه من اقتاد ولی بعد 3 سال

soofiomid

عضو جدید
عشق یعنی علاقه شدید قلبی .یعنی طرفتو اونجوری که هست بخوای نه اونجوری که تو می خوای/من فهمیدم که ما به دست هم پیر میشیم نه به پای هم

elman13

عضو جدید

بی وفایی کن وفایت می کنند
با وفا باشی خیانت می کنن
مهربانی گرچه آیین خوشی است
مهربان باشی رهایت می کنند

من واس یکی می مردم که واسم تب هم نمی کرد فقط دوس داشت واسش هلاک باشم همه چیز تموم شد

حالا یکی هست دوسش دارم اما رو نمیدم نمی دونه دوسش دارم همش میخاد واس خودش جا باز کنه

اینو گفتم که وابسته کسی نشین عزیزا

soofiomid

عضو جدید
الان1ساله که جدا شدیم تازه می فهمم آدما چقدر زود دل همو میزنن.تازه فهمیدم چقدر دوسش داشتم.ما جوفتمون قدر همو ندونستیم ادم نباید فقط یک نفرو مقصر بدونه.اونایی که بهشون خیانت شده برن دنبال دلیل بگردن شاید خودشونم بی تقصیر نباشن

elman13

عضو جدید
الان1ساله که جدا شدیم تازه می فهمم آدما چقدر زود دل همو میزنن.تازه فهمیدم چقدر دوسش داشتم.ما جوفتمون قدر همو ندونستیم ادم نباید فقط یک نفرو مقصر بدونه.اونایی که بهشون خیانت شده برن دنبال دلیل بگردن شاید خودشونم بی تقصیر نباشن

تقصیر من و تو نبود تقصیر دستور زبان است که بعد از من و تو او آمد !
اشتباه از خودمونه که بیشتر از خودمون طرفو دوس داشتیم طبیعت این اجازه رو نمیده

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

می خوام بدونم تا حالا کسی تجربه ی عشق واقعی داشته ؟

حد اقل کسی بوده که نسبت بهتون عشقه واقعی داشته و یا خودتون درگیره یه عشقه واقعی شدین ؟

ویژگی های عشقه واقعی چیه ؟

کیا تجربه داشتن بگن چطور بوده ؟

از خصوصیات و برخورد ها بگین

اینم بگین که اگه عشقی بوده تهش چی شده ؟

نه من تجربه نکردم:cool:
اگر هم چیزی بوده واقعی نبوده:cry:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من عشق واقعی فقط به ازدواج ختم می شه
یه زندگی دائمی تا ابد
حتی بعد از مرگ
من هنوز تجربه اش نکردم

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظر من عشق واقعی تا ابد وجود خواهد داشت! من یک عشق واقعی دارم. باتمام وجود و با احساسی فراتر از احساس یک انسان دوسش دارم! اونم دوسم داره! هر ساعت و هر لحظه بخاطر داشتن هم خدای مهربونمو شکر می کنیم! زیبا ترین احساسی که هر کسی می تونه توزندگیش تجربه کنه عشقه! عشق من کمکم کرد که اینو با همه ی وجودم احساس کنم!!
هادی عزیزم دوست دارم!!:gol:

این جور موارد خیلی کنم
خدا بهت ببخشه قدرشو بدون!

الان بیشتر عشقا یه طرفس...:(

Z40674

عضو جدید
من سه ساله با یکی آشنا شدم. خیلیم همدیگه رو دوس داریم. هردومون...... الانم چند وقتی هس نامزد شدیم.... مشکلاتمون زیاده اما علاقهه یکم بیشتره......
به هیچکدوم اجازه جدا شدن نمیده

ehsanstr

عضو جدید
تجربه
باید از تجربه دیگران استفاده کرد تا خود آدم تجربه را بدست آورد

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
نميدونم چي بگم

اما خيلي حس قشنگيه وقتي حس ميكني يكي ديگه هم هست كه قبل توي سينش داره واسه تو مي تپه

وقتي حس ميكني تو عزيزترين فرد براي اون هستي

وقتي يكي كنارت هست كه قسم خورده تا آخر عمر تحت هر شرايطي كنارت باشه (قسم خورده)

خيلي قشنگه

چقدر بده وقتي همون طرف به دليل نامشخصي تو رو زير پا له ميكنه و ميره ........

:cry: خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا صداي منو ميشنوي ؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.