بیا زیر کرسی تا قصه های قدیمی رو واست تعریف کنم

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما سنده (چون حسش نیست همه ی صفحاتو ورق بزنم :D)

اگه دکتراش در حد دکترای برق باشه قبوله ها :redface: عمران قبول نیست :D

خوب معلومه که سنده، مرد قانونه و سنداش ... :D
نفرمایید آرش خان نفرمایید، دست شما درد نکنه، اصلا یه سوالی، همین عمرانی که شما قبول نداری، اگه عمرانی نباشه و آبادانی و یه سرپناه، شما اولا کجا میخواستی بشینی زیر کرسی :D دوما مگه برقم دکترا داره؟ :D:D:D

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب معلومه که سنده، مرد قانونه و سنداش ... :D
نفرمایید آرش خان نفرمایید، دست شما درد نکنه، اصلا یه سوالی، همین عمرانی که شما قبول نداری، اگه عمرانی نباشه و آبادانی و یه سرپناه، شما اولا کجا میخواستی بشینی زیر کرسی :D دوما مگه برقم دکترا داره؟ :D:D:D

برق انقدر کلاسش بالاست بهش می گن PHD , وگرنه مثله عمران نیست که به دکتراش می گن , دکترای ادبیات مهندسی :biggrin:

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
برق انقدر کلاسش بالاست بهش می گن PHD , وگرنه مثله عمران نیست که به دکتراش می گن , دکترای ادبیات مهندسی :biggrin:

جان؟ ادبیات؟ فکر کنم ولتاژت کم و زیاد شده، حسابی برنامت بهم ریخته دوست عزیز :D، اتفاقا عمران رشته ایه که شاخ رشته هاست و هر چی ازش بگی کم گفتی ...
نبینم به عمران و عمرانی جماعت چپ نیگا کنی داششششششش ... :D

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
سلام سلام ممد من عشق من عمر من تنظیم کننده ظربان قلب من نوازش دهنده روح من جان من به قربان ان روح بزرگ تو ای کادو هدیه تولد ای مغز گردو اعلا ای پسته خندان دامغان ای پای سیب ای شیرین
ای راحت الحلقوم خوابیده شده در شیره انگور ای عصاره ای استاد ارنولد تو هیکل ای مرام ای اخلاق اسلامی
ای روح جوانمردی قلب من فقط واسه خاطر تو ئه که میزنه ای خاک پات گرانبهاترین ریمیل دنیا کجایی کم پیدا شدی نمیگی ما دل داریم این دل از گوشته از سنگ ؟

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
جان؟ ادبیات؟ فکر کنم ولتاژت کم و زیاد شده، حسابی برنامت بهم ریخته دوست عزیز :D، اتفاقا عمران رشته ایه که شاخ رشته هاست و هر چی ازش بگی کم گفتی ...
نبینم به عمران و عمرانی جماعت چپ نیگا کنی داششششششش ... :D
نه داداش من بیخود بکنم چپ نیگاهتون کنم , من همیشه از بالا بهتون نگاه می کنم :D

magsod

کاربر ممتاز
این جمله یادم رفت بذار این هم اضافه کنم
ای دور کننده بلاها ای رحمت ملت ایران و جهان .ای اورانیم غنی شده 100درصد و بیشتر

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام ممد من عشق من عمر من تنظیم کننده ظربان قلب من نوازش دهنده روح من جان من به قربان ان روح بزرگ تو ای کادو هدیه تولد ای مغز گردو اعلا ای پسته خندان دامغان ای پای سیب ای شیرین
ای راحت الحلقوم خوابیده شده در شیره انگور ای عصاره ای استاد ارنولد تو هیکل ای مرام ای اخلاق اسلامی
ای روح جوانمردی قلب من فقط واسه خاطر تو ئه که میزنه ای خاک پات گرانبهاترین ریمیل دنیا کجایی کم پیدا شدی نمیگی ما دل داریم این دل از گوشته از سنگ ؟

به به، جناب جان نثار 2 :D
خوبی عزیز؟
میگم مقصود جان خداییش اینارو از کجا میاری که اینقدرم به دل میشینه ... :D
والا بودیم، زیر سایه شما ...
کمی کسالت داشتیم که رفع شد خداروشکر ...

---------------------------------------------------------------------------------

آرش جان گفتم که خدمتت اورجینال اورجیناله ... :D:D:D

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز

به به، جناب جان نثار 2 :D
خوبی عزیز؟
میگم مقصود جان خداییش اینارو از کجا میاری که اینقدرم به دل میشینه ... :D
والا بودیم، زیر سایه شما ...
کمی کسالت داشتیم که رفع شد خداروشکر ...

---------------------------------------------------------------------------------

آرش جان گفتم که خدمتت اورجینال اورجیناله ... :D:D:D

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
بله واقعا ایشون ارجینالن:D
بچه ها شبتون به خیر , خوب بخوابین :gol:

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه داداش من بیخود بکنم چپ نیگاهتون کنم , من همیشه از بالا بهتون نگاه می کنم :D

شما از بالا نیگاش کن ...:D
اصلا از هر طرف دوست داری نیگا کن، وقتی که رشته عمران مثل جواهری در میان باقی رشته ها میدرخشه، دیگه فرق نمیکنه از کجا نیگاش کنی ... :D
خب تکبر و غرور توی همه ی رشته های آبکی هست، ولی زیاد به جایی برنمیخوره چون رشته هاش حرفی برای گفتن ندارن در برابر عمران ... :D

magsod

کاربر ممتاز
ممد جان مگه نشنیدی عزیز سخنی که از دل بر اید بر دل نشیند .
ممد نبینم مریض باشی .منم حالم خوب نیود اما به عشق تو میومدم ببینم هستی یا نیستی انمشب به دلم مراد شد میای واسه همین بیدار موندم عشق من .
راستی این ارشی با تو فامیل نیست به ادم فاز تو رو میده .
منم برم خوشحالیدم تو رو دیدم
گهگاهی از این ناپرهیزیها بکن برادر .امشب چه شبی بود مرسی ممد شبمونو پر ستاره کردی .
ارش تو هم بای

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممد جان مگه نشنیدی عزیز سخنی که از دل بر اید بر دل نشیند .
ممد نبینم مریض باشی .منم حالم خوب نیود اما به عشق تو میومدم ببینم هستی یا نیستی انمشب به دلم مراد شد میای واسه همین بیدار موندم عشق من .
راستی این ارشی با تو فامیل نیست به ادم فاز تو رو میده .
منم برم خوشحالیدم تو رو دیدم
گهگاهی از این ناپرهیزیها بکن برادر .امشب چه شبی بود مرسی ممد شبمونو پر ستاره کردی .
ارش تو هم بای

بله بله معلومه، ( راستش چند شب پیش داشتم از این طرفا میذشتم یهو به گوشم رسید که یکی میگه فقط واسه ی تخلیه روحی روانی میاد اینجا، خیلی دنبالش گشتم تا یه درس حسابی بهش بدم، ولی حیف تو لابلای جمعیت گمش کردم ... :D)
نه فامیل نیست، ولی از دوستان خوب ما هستن ...
راستی، مقصود جان بخدا من و آرش پسریم ها، گفتم که یوقت یادت نره ... :D:D:D
چشم، اگه شد بازم میام ...
شبت بخیر و خوشی ....

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چایی و قلیونمون که دیگه امادس!!!!!!

بقول شاعر که میگه، آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ... :D
عزیز دیر اومدی ته دیگشم خوردن ... :D
ما هم دیگه داریم میریم، بفرمایید فردا شبم برنامه داریم، بفرمایید سانس آخر بود ... :D

magsod

کاربر ممتاز
بله بله معلومه، ( راستش چند شب پیش داشتم از این طرفا میذشتم یهو به گوشم رسید که یکی میگه فقط واسه ی تخلیه روحی روانی میاد اینجا، خیلی دنبالش گشتم تا یه درس حسابی بهش بدم، ولی حیف تو لابلای جمعیت گمش کردم ... :D)
نه فامیل نیست، ولی از دوستان خوب ما هستن ...
راستی، مقصود جان بخدا من و آرش پسریم ها، گفتم که یوقت یادت نره ... :D:D:D
چشم، اگه شد بازم میام ...
شبت بخیر و خوشی ....
ممد این دست از کرگی نمک نداشت .
بابا من داشتم با یاسی شوخی میکردم وگرنه من هر چی میگم از ته دله :D
ممد ازت انتظار نداشتم اگه بقیه میگفتن میگفتم شاید کمی حق داشته باشن اما تو حق نداری به احساسات پاک من نصبت /نسبت به خودت شک کنی تو نفس من بیدی .:D
ممد ما کشته مرامیم فرقی نمیکنه خانم باشه یا اقا باشه .:razz:
----------------------------------------------------------------------------
سلام بر برو بچ همیشه کسل همیشه غمگین اقا ول کن زندگی یکی دوروزه ارزششو نداره ول کنید یه کم شاد باشید .:biggrin:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ,خوبین ؟
مقصود جان چطور؟ پاچه هاتو شل کن تا واست بخارم :D

سلام secret-f چطوری؟ تو هم پاچه هاتو شل کن تا مقصود برات بخارونه :smile:

magsod

کاربر ممتاز
سلام حسنی
سلام ارش نفس مصنوعی من حالت خوبه پانکراس من ارش امروز حوصله پاچه خواری نبود .یه عمر زحمت بکش دستمال بکش یعدش این هم جواب ماست ای روزگار گلاب به روت .
سلام برادر مصلح برق خوبی برادر خدا رو شکر

secret_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حسنی
سلام ارش نفس مصنوعی من حالت خوبه پانکراس من ارش امروز حوصله پاچه خواری نبود .یه عمر زحمت بکش دستمال بکش یعدش این هم جواب ماست ای روزگار گلاب به روت .
:surprised:جومونگ خوووبی؟

mosleh.bargh

عضو جدید
سيه چشمي به كار عشق استاد
به من درس محبت ميداد

مرا از ياد برد آخر، ولي من
به جز او عالمي را بردم از ياد

magsod

کاربر ممتاز
سلام به همگي ،قربون دستت اگه آماده است بپر بيار!;)
برادر میلاد بعد از عزض سلام و اراداته خالصانه و احوالپرسی و غیره میشه برادر بگی این نقل قولی که زدی چه ربطی به امروز داشت .:surprised:

:surprised:جومونگ خوووبی؟
سلام سکرتیا وای خوبی حاجی خانم امروز توپ توپیم شمعتون رو بیارید براتون روشن کنم .
:biggrin:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همه:w21:
شب همگی بخیر
خووبین؟

سلام :gol:
سلام کچل جان :gol::gol: چایی یادت نره :biggrin:

سلام حسنی
سلام ای مقصود , ای هدف متعالی جومونگ , ای علت تپش قلب ها ,ای علت گرم شدن کره ی زمین, ای بادام زمینی , ای مغز پسته ,ای شیره ی نارگیل :D:biggrin:
خوبی ؟:smile:

سلام به همگي ،قربون دستت اگه آماده است بپر بيار!;)
سلااااااااااام داش میلاد گلم :gol: چط.وری؟ کنکورو ترکوندی؟:D

mosleh.bargh

عضو جدید
بازم شادي و بوسه ، گلاي سرخ و ميخک
ميگن کهنه نمي شه تولدت مبارک

تو اين روز طلايي تو اومدي به دنيا
و جود پاکت اومد تو جمع خلوت م
ا

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

milad36

عضو جدید
برادر میلاد بعد از عزض سلام و اراداته خالصانه و احوالپرسی و غیره میشه برادر بگی این نقل قولی که زدی چه ربطی به امروز داشت .:surprised:
:biggrin:
اگه مشكل تر ربطشه ؛ غصه نخور ربطش مي ديم ، فكر كردي اين چند روز نبود م كجا رفته بودم ،؟رفته بودم اتصالات ياد بگيرم ديگه!:biggrin::biggrin::biggrin:

magsod

کاربر ممتاز
شكستم توبه ام ساقي، تو هم بكشن سر خم را
بزن سنگي بجام مي كه بشكن بشكن است امشب

شكستم توبه را از بس شكن در زلف او ديدم
دل زاهد شكست از من كه بشكن بشكن است امشب

قدح بشكست و دل بشكست و جام باده هم بشكست
خدايا در سراي ما چه بشكن بشكن است امشب

رفيقان خمره بشكستند و ماهم توبه بشكستيم
تو هم اهل دلي بشكن كه بشكن بشكن است امشب

صفا دارد شكست ساغر و پيمانه و توبه