بیایید برای قبولی همدیگر در امتحانات دعا کنیم:دی!

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:
من دعا میکنم همه موفق بشیم هم کنکوری و هم ما دانشجوها من از خدا میخواهم نمره همه بالا باشه معدل 17 به بالا خودمم همین طور خدا جون من نمره زیر 17 نمیخواهم باید تلاش کنیم ما موفق میشیم مطمئنم ولی نباید موج منفی بدید (لطفا از موج منفی خودداری کنید:mad:) ;);)

به به
یه زرنگ پیدا شد.
حالا دیدی آمار تاپیک چی میگه painist ? :lol:

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الهُم قَبلتُ همه ی اونا که امتحان دارن:redface:

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دعا میکنم همه موفق بشیم هم کنکوری و هم ما دانشجوها من از خدا میخواهم نمره همه بالا باشه معدل 17 به بالا خودمم همین طور خدا جون من نمره زیر 17 نمیخواهم باید تلاش کنیم ما موفق میشیم مطمئنم ولی نباید موج منفی بدید (لطفا از موج منفی خودداری کنید:mad:) ;);)

تو اینجا چیکار می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:eek::eek: :eek:
17؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:whistle::whistle:
من که دوتا 20 دارم اونم ازمایشگاه فیزیک و مبانی برق
اینقدر به استاده گیردادم که 20 داد
بقیه رو نپرس که شرمندم نمی گم

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا حالا باز خوبه شماها فقط امتحان دارید...
مای بد بخت امتحانا یه طرف پروژه ها هم یه طرف.. :cry:
مگه نه MEG ؟ :crying2:

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من که این ترم اینجوری شدم
:whistle: :w42:
نمی دونم چرا
تازه موقع درس خوندنم اینجوریم
:w46:
:w46:
:evil:
بعد امتحانم اینجوری میشم
:crying2:
:cry:

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمار تاپيك نشون ميده دخترا تنبل ترن!!! :whistle: :w25:
خیر اشتباه کردی دخترا درساشون خوانند الان دعاشون میکنند ولی پسرا الان کاسه چکنم دستشون که چکار کنند پروژ انجام بدند یا درس بخوانند لااقل بگو درس نخوانندحالا بیان توی این تاپیک بلکه ما دخترا دلمون پاکتر براشون دعا کنیم نمرشون بالای 17 بشه این بالای 17 را گفتم چون موج منفی نفرسم ;););););) خوشت اومد چه جوابی دادم حالا چی میگی :que::que::que:

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای ول مدیسا خانوم:D

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا جون ما قبول بشیم این باشکاه ما رو از درس انداخت هی این مهرشاد اومد ما رو اغفال کرد این یوزا اومد نکته اخلاقی گفت سمانه عکس گزاشت منم گول خوردم
خدا ما پاس بشیم:cry::cry::cry:

yasin10

عضو جدید
خدایا خداوندا مقدمات ازدواج این جوانان را فراهم بفرما و ایشان را در امتحانات قتول بگردان مخصوصآ خودم را

خدایا خداوندا مقدمات ازدواج این جوانان را فراهم بفرما و ایشان را در امتحانات قتول بگردان مخصوصآ خودم را

وسلام علیکم آمین یا رب العالمین

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا جون ما قبول بشیم این باشکاه ما رو از درس انداخت هی این مهرشاد اومد ما رو اغفال کرد این یوزا اومد نکته اخلاقی گفت سمانه عکس گزاشت منم گول خوردم
خدا ما پاس بشیم:cry::cry::cry:

از ما كه گذشته ولي چشم......:w18:
مگه من با شما نیستم موج منفی ممنوع :mad::mad::mad::mad:فقط موج مثبت پذیرفته مشود مفهمید سریع مطلب بعدی تون را مثبت کنید لطفا دوباره دعا کنید با موج مثبت ;);););)

yasin10

عضو جدید
yasin10

yasin10

من این ترم، ترم آخرمه همه درسا سختن (ترمو2 ، انتقال حرارت ،ارتعاشات ، طراحی شاسی و... ) وای از 20/10 شروع میشه برام دعا کنید

cordelia

عضو جدید
خدایا تا بحال ازت کم نخواستم و بهم هم کم محبت نکردی .کمک کن شاخ ارشد رو هم بشکنم.
به امید تو.....:gol::gol::gol:

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیر اشتباه کردی دخترا درساشون خوانند الان دعاشون میکنند ولی پسرا الان کاسه چکنم دستشون که چکار کنند پروژ انجام بدند یا درس بخوانند لااقل بگو درس نخوانندحالا بیان توی این تاپیک بلکه ما دخترا دلمون پاکتر براشون دعا کنیم نمرشون بالای 17 بشه این بالای 17 را گفتم چون موج منفی نفرسم ;););););) خوشت اومد چه جوابی دادم حالا چی میگی :que::que::que:

:surprised::surprised::surprised:
يعني ما پسرا دلمون كثيفه؟؟؟