بیایید اندکی بیندیشیم!!!!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
فایل صوتی حاضر، پاسخ به برخی شایعات پخش شده در دنیای مجازی هست که گاهی بسیاری از اونها بشدت مضحک هستند! اما با ناآگاهی و زودباوری خیلی از ماها برای دیگران فرستاده شده و یک فرهنگ بد و ناامن رو برای خودمون تولید میکنیم!؛

لطفاً تا آخر گوش کنید:

http://s3.picofile.com/file/8220824184/AUD_20151004_WA0000_3_.m4a.html

هرمطلبی براتون میاد تحلیلش کنید و به کلمه به کلمه ش حساس باشید و اگر هم نقدی بهش داشتید بدون رودربایستی و البته با آرامش مطرح کنید.

- من یکبار یه مطلب رو دیدم یک نفر در یکی از گروه های مجازی فرستاد و در اون این جمله هم اومده بود (هرچند سرتاپاش نقد بود اما من صرفاً به این جمله خلاصه وار انتقاد کردم و منظورم این بود کلاً مطلب های اینچنینی بسیار سطح پایین و سبک هستن)؛
جمله همچین محتوایی داشت: . . . برق رو ادیسون اختراع کرده و اما ما با اومدن برق (پس از قطعی) به اعراب درود میفرستیم!! . . .
من هم در جواب گفتم ...ما به پیامبر! درود میفرستیم و ...! .
!!!....

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفاً طوطی نباشیم

لطفاً طوطی نباشیم

طبق حرف های گویندهء این فایل، غیرت و ......... ما رو هدف قرار دادن تا . . .

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک اینکه چقدر خوش صداست! دمش گرم
دوم اینکه خیلی از حرفهاش صحیح و محترمانه هستش.عاقلانه هم هست.
سوم اینکه چقدر جای خالی چنین برنامه هایی در تلویزیون خالیه

ایشون تو رادیو یا جایی هستن؟! دوست دارم باقیشم گوش بدم.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک اینکه چقدر خوش صداست! دمش گرم
دوم اینکه خیلی از حرفهاش صحیح و محترمانه هستش.عاقلانه هم هست.
سوم اینکه چقدر جای خالی چنین برنامه هایی در تلویزیون خالیه

ایشون تو رادیو یا جایی هستن؟! دوست دارم باقیشم گوش بدم.

آره فکرکنم توی رادیو هست. من یه سری کلیپ صوتی دیگه ازش دارم.البته یه داستان کوتاه رو تعریف میکنه..داستانشم جالبه...اگه میخوای برات میفرستم.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره فکرکنم توی رادیو هست. من یه سری کلیپ صوتی دیگه ازش دارم.البته یه داستان کوتاه رو تعریف میکنه..داستانشم جالبه...اگه میخوای برات میفرستم.
اره بزار استفاده می کنیم،بچه ها هم شاید دوست داشته باشن

ویرایش» همینجا بزار. هر پست یدونه فایل یه توضیح کوچیکی هم بده هر فایل در مورد چی میگه...

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
فایل بخش اول؛
من خودم از جایی دارمش که انگار اولش نیست!. دیگه نتونستم کاملش رو هم گیر بیارم متاسفانه!. ولی همین مقدارش هم خیلی خوبه. مشخصه چی به چیه.
-
یه نقاش وارد کاخ پادشاه میشه و میخواد نقاشیش رو درمعرض دید پادشاه و فروش قرار بده....ولی شرط اینه که نقاشی شامل هرموردی هست، شامل یک مورد خاص نباشه! ...

http://s1.upload7.ir/downloads/H8FP...yCMPH5oFA4CWMuf/audio_2015-11-04_16-10-12.ogg

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
فایل بخش آخر / پنجم

فایل بخش آخر / پنجم

شب آخر پادشاه با دلشکستگی میخوابه و درخواب یک بشارت و یک راهنمایی رو دریافت میکنه... در نهایت و پس از بیدار شدن یک اتفاق جالب رخ میده ...
خب خودتون کامل گوش کنید...
در آخر یک سری معانی زیبا ازاین داستان شاعر معاصر؛ "نظامی"، برای شخصیت های داستان و درواقع هدف داستان و کنه اون بیرون کشیده میشه . . .

http://s1.upload7.ir/downloads/TjZh...Atcbs2WBR5qecKX/audio_2015-11-04_16-10-56.ogg

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!!!!.

سلام!!!!.

ایرانی باشعور با سلام ‼️

کشور سوریه همیشه یکی از امن ترین کشورهای عرب بود، اما از چند سال قبل خیلی نامرئی اما مدام، به اختلافات قومی و مذهبی و حتی شهری و طایفه ای در این کشور دامن زده شد... اخبار و شایعاتی پخش شد که خیلی راحت باعث اختلاف مذاهب یا قومیت ها یا حتی ساکنان شهرهای مختلف و طرفداران تیم های مختلف می شد. مثلا یک روز شایع شد پزشکی کرد تبار مردم قبایل عرب را مسموم کرده و یک بار شایع شد راننده ای از شهر حمص پانزده مسافر اهل حلب را به داخل دره فرستاده و خودش از اتوبوس بیرون پریده و ... وقتی جنگ داخلی به راه افتاد ناگهان همه این اختلاف ها و کینه ها و نفرت ها سرباز کرد و تسویه حساب ها همسایه به همسایه و شهر به شهر و دین به دین و مذهب به مذهب و قوم به قوم شروع شد...»

این حکایت آشنا نیست؟ دقت کرده اید در چند وقت اخیر چقدر از این ماجراهای در ایران داشته ایم؟ دقت کرده اید چه حجمی از این اخبار غیر رسمی و بعد قضاوت های احساساتی و حجم عظیمی از واکنش های افراطی را در سطح جامعه و شبکه های اجتماعی دیده ایم؟
اصلا نمی خواهم به این احتمال فکر کنم، اما اگر منافع سلطه طلبان جهانی، این باشد که جنگ داخلی در ایران راه بیافتد... فکر می کنید اتفاقی که در صربستان و کرواسی و بوسنی با مردمانی با فرهنگی نسبتا بالا افتاد، دوباره ممکن نیست؟
واقعیت اینست که عده ای آگاهانه یا از روی جهل در حال دامن زدن به اختلافات قومی مذهبی,وگروهی هستند. در حال حاضر هر کسی را که نگاه می کنی حس می کنی از دیگران نفرتی عظیم و خشمی انبار شده دارد که تنها جرقه ای می خواهد تا منفجر شود

ما از گسترش این حجم نفرت و کینه و خشم علیه همدیگر نگرانیم

بیاییم منافع ملی را فدای منافع فردی نکنیم بیاییم به خاطرمنافع گروهی انسجام ملی را خدشه دار نکنیم

ما وظیفه داریم بجای غرق شدن در منافع جریانی وباندی به فقر زدایی وحل مشکلات ومعضلات کشور همت کنیم
همه ما وظیفه داریم با وحدت وهمدلی تلاش کنیم مشکل معیشت مردم , اعتیاد, بیکاری , مشکل زنان آسیب دیده وکودکان کار حل کنیم
ماباید همزمان با رفع تحریم ها موانع تولید را مرتفع کنیم وبه اشتغال مولد بیاندیشیم وریشه اقتصاد دلالی را خشک کنیم

ما باید با هویت بخشی شهرها وتعریف ماموریت های جهانی ومنطقه ای به افزایش تعلق خاطر شهروندی کمک کنیم باید رشد اقتصادی وحفظ منافع ملی ویکپارچگی را بعنوان یک ضرورت بدانیم

,, احیای اخلاق در چارچوب گسترش صلح وآرامش ضرورت امروز جامعه ما هست.
حرف نمی زنیم عمل می کنیم.
ایرانی هستیم همدیگر رادرک می کنیم وبه شایعه گوش نمی دهیم ... دست دردست یکدیگر، همانند زنجیر محکم ، میهن خویش کنیم آباد.

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
در روزگاری که بهانه های بسیار برای گریستن داریم
شرم خندیدن، به مضحکه هم میهنانمان را بر خود نپسندیم.
کار سختی نیست نشنیدن، نخواندن و نگفتن لطیفه های توهین آمیز...
با اراده جمعی این عادت زشت را به ضدارزش تبدیل کنیم.

Uchiha Itachi

عضو جدید
برق رو ادیسون اختراع کرده و اما ما با اومدن برق (پس از قطعی) به اعراب درود میفرستیم!! . . .
!!!....

سلام، ممونوم از تاپیکتون، عجیبه، من تا حالا متوجه این نکته نشده بودم.

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، ممونوم از تاپیکتون، عجیبه، من تا حالا متوجه این نکته نشده بودم.

سلام. خواهش میکنم. * چه نکته ای؟!. بهتر نبود پیامم رو ناقص نقل قول نمیکردید؟ !

"
من هم در جواب گفتم ...ما به پیامبر! درود میفرستیم نه اعراب! ."

ali-gold

کاربر فعال
فایل صوتی حاضر، پاسخ به برخی شایعات پخش شده در دنیای مجازی هست که گاهی بسیاری از اونها بشدت مضحک هستند! اما با ناآگاهی و زودباوری خیلی از ماها برای دیگران فرستاده شده و یک فرهنگ بد و ناامن رو برای خودمون تولید میکنیم!؛

لطفاً تا آخر گوش کنید:

http://s3.picofile.com/file/8220824184/AUD_20151004_WA0000_3_.m4a.html

هرمطلبی براتون میاد تحلیلش کنید و به کلمه به کلمه ش حساس باشید و اگر هم نقدی بهش داشتید بدون رودربایستی و البته با آرامش مطرح کنید.

- من یکبار یه مطلب رو دیدم یک نفر در یکی از گروه های مجازی فرستاد و در اون این جمله هم اومده بود (هرچند سرتاپاش نقد بود اما من صرفاً به این جمله خلاصه وار انتقاد کردم و منظورم این بود کلاً مطلب های اینچنینی بسیار سطح پایین و سبک هستن)؛
جمله همچین محتوایی داشت: . . . برق رو ادیسون اختراع کرده و اما ما با اومدن برق (پس از قطعی) به اعراب درود میفرستیم!! . . .
من هم در جواب گفتم ...ما به پیامبر! درود میفرستیم و ...! .
!!!....

این فایل صوتی بعضی جاهاش خالی هست و چیزی نمیگه..چرا اینطوریه؟

ali-gold

کاربر فعال
سلام.خالی؟!. خالی نیس!...یعنی دقیقا چجوریه؟. حالا من یه بار دیگه ازهمین جا دانلود میکنم و گوش میدم!...

یعنی بعضی از قسمتاش دیگه حرفش قطع میشه و باید کمی صبر کرد تا ادامشو گوش داد!!..در واقع بعضی حرفاش حذف شده!!!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی بعضی از قسمتاش دیگه حرفش قطع میشه و باید کمی صبر کرد تا ادامشو گوش داد!!..در واقع بعضی حرفاش حذف شده!!!

سلام. فایل اصلیش حذفی نداشت ولی لابد لینکش مشکل پیداکرده جدیداً !. چون من الان ازاین لینکی که گذاشتم،دوباره انلود کردم گوش دادم، قطع شده بود نمیدونم چرا !!!..راست میگید..ولی اوایلی که گذاشتم و بچه ها گوش دادن مشکل نداشت!.... دوباره فایل صوتیشو پیدا میکنم تو گوشیم و دوباره آپلودش میکنم. یکم صبر کنید. مرسی...

ali-gold

کاربر فعال
سلام. فایل اصلیش حذفی نداشت ولی لابد لینکش مشکل پیداکرده جدیداً !. چون من الان ازاین لینکی که گذاشتم،دوباره انلود کردم گوش دادم، قطع شده بود نمیدونم چرا !!!..راست میگید..ولی اوایلی که گذاشتم و بچه ها گوش دادن مشکل نداشت!.... دوباره فایل صوتیشو پیدا میکنم تو گوشیم و دوباره آپلودش میکنم. یکم صبر کنید. مرسی...

سلام...لطفا اطلاع بدین هر وقت آپلود کردین