بچه ها میتونین به جای یاهو و جیمیل و اینا اسکایپ بسازین

roya .m

عضو جدید
خوب حالا باید username & pasword که در ایمیل استفاده می کردیم را وارد کنیم یا جدید بسازیم؟؟؟؟؟؟

ثنا_980

عضو جدید
خوب حالا باید username & pasword که در ایمیل استفاده می کردیم را وارد کنیم یا جدید بسازیم؟؟؟؟؟؟

دانلودش کردی؟
اگه کردی باید یکی جدید بسازی
ولی یه جا ازت یه ایمیل میخواد که در صورت فراموش کردن پسورد ازش استفاده کنی
یعنی مث یاهو و اینا نیس که سوال امنیتی ازت بخواد،اگه این ایمیله لو بره و یکی بتونه ایمیلتو حک کنه ، اسکایپتم حک میشه
اونو یه چیزی بده که کسی نتونه حدس بزنه .میتونی یه چیز الکی بدی یا یکی دیگه بسازی مخصوص اینجور کارا و به کسی ندیش

ایرانیکا

عضو جدید
سلام دوستان
Skype خیلی خوبه اما برای کسی که اینترنت سریع داشته باشه حداقل 128K و ترجیحا 512K یعنی با سرعتهای کم جون آدمو بالا میاره!
توصیه من استفاده از Twitter هست.
ابتدا وارد سایت میشوید با پروتکل اچ تی تی پی اس نه اچ تی تی پی
Https://www.twitter.com بعد یک حساب برای خودتان درست میکنید و بعد دوستان خود را ADD میکنید. حالا هر پیغامی که دوستان شما بفرستند به شما میرسد. مثل SMS است اما در اینترنت. تا حداکثر 140
حرف در هر پیام می توانید بفرستید. اگر فایرفاکس را نصب کنید میتوانید ADD-on Twitter Fox را هم نصب کنید که به محض اینکه کسی برایتان تویت کرد بدون اینکه روی سایت بروید آنرا به شما نشان دهد.

سبز باشید!

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو از صبح می گفتی خوب.پدرم درومدتا الان 25درصدش دانلود شده!:w00::w06::w39:
دانلود کنم یا کنسل؟:wallbash:

ثنا_980

عضو جدید
سلام دوستان
Skype خیلی خوبه اما برای کسی که اینترنت سریع داشته باشه حداقل 128K و ترجیحا 512K یعنی با سرعتهای کم جون آدمو بالا میاره!
Https://www.twitter.com بعد یک حساب برای خودتان درست میکنید و بعد دوستان خود را ADD میکنید. حالا هر پیغامی که دوستان شما بفرستند به شما میرسد. مثل SMS است اما در اینترنت. تا حداکثر 140
حرف در هر پیام می توانید بفرستید. اگر فایرفاکس را نصب کنید میتوانید ADD-on Twitter Fox را هم نصب کنید که به محض اینکه کسی برایتان تویت کرد بدون اینکه روی سایت بروید آنرا به شما نشان دهد.

سبز باشید!

ممنون از تذکرت ایرانیکا جان
راستش من با سرعت کم استفاده نکرده بودم ازش:redface:
این لینکیم که دادی باز نشد، با ***** شکنم امتحان کردم:(

ایرانیکا

عضو جدید
اینو از صبح می گفتی خوب.پدرم درومدتا الان 25درصدش دانلود شده!:w00::w06::w39:
دانلود کنم یا کنسل؟:wallbash:
سلام دوست عزیز
ببخشید ! من این تاپیک را الان خواندم:redface: وگرنه زودتر میگفتم.
راستی GMail هم باز شد. GMail را نمی توانند برای مدت طولانی فییلتر کنند چون میلیونها ایرانی آنجا حساب دارند.
امن ترین راه ارتباطی در اینتر نت استفاده از GMail و گوگل گروپ است. خیلی از Mail ها مثل HotMail آی پی شما را هم می فرستند اما GMail اینکار را نمی کند وآی پی سرور خودش
را میفرسته و یا مثلا یاهو میل شما را بصورت عیر
رمزبندی میفرستد(در مراحلی) اما اگر پروتکل Https را در جی میل انتخاب کنید تمام میلها را رمز گذاری میکند که غیر قابل ردیابی هستند. همان روشی که بانکها اطلاعات پولی را رد و بدل میکنند. استفاده از Google Group خیلی راحته چون همانطور که در پسنهای قبلی گفتم میتوانید با نصب ThunderBird یا حتی با Outlook خود ویندوز مستقیما مکالمات گروه را در کامپیوترتان ببینید بدون اینکه زحمت رفتن روی سایت را بکشید

سبز باشید!

ایرانیکا

عضو جدید
ممنون از تذکرت ایرانیکا جان
راستش من با سرعت کم استفاده نکرده بودم ازش:redface:
این لینکیم که دادی باز نشد، با ***** شکنم امتحان کردم:(
سلام دوست من
چرا با فییلتر شکن میشه من بازهم تستش کردم. اما اگر از فییلتر شکن استفاده می کنید دیگر باید با همان اچ تی تی پی بروید نه اچ تی تی پی اس چون خیلی از فییلتر شکنها پروتکل اچ تی تی پی اس را پشتیبانی نمی کنند!. قبلا بدون فییلتر شکن میشد با پروتکل HTTPS واردش شد اما الان یک لایه فییلتر دیگه اضافه کردند که URL را هم فییلتر میکند.

سبز باشید!

ثنا_980

عضو جدید
سلام دوست من
چرا با فییلتر شکن میشه من بازهم تستش کردم. اما اگر از فییلتر شکن استفاده می کنید دیگر باید با همان اچ تی تی پی بروید نه اچ تی تی پی اس چون خیلی از فییلتر شکنها پروتکل اچ تی تی پی اس را پشتیبانی نمی کنند!. قبلا بدون فییلتر شکن میشد با پروتکل HTTPS واردش شد اما الان یک لایه فییلتر دیگه اضافه کردند که URL را هم فییلتر میکند.

سبز باشید!

ممنون:gol::gol::gol:
با اچ تی تی پی رفت توش

sara-afshar777

عضو جدید
سلام دوستان

سبز باشید!

ممنون ایرانیکا جون ;)
فقط خواستم به بچه ها بگم اگه واقعا ضروری نیس ازشون استفاده نکنین
بزارین یه مدت آبها از آسیاب بیفته :(