بچه های مکانیک دانشگاه آزاد تاکستان

mohammadsina

عضو جدید
سلام بچه ها
منم بعد از 4 سال فراز و نشیب تو دانشگاه تاکستان خلاصه درسم تموم شد و فارغ التحصیل شدم !!
فقط بهتون بگم قدر دانشگاهتون و استاداشو داشته باشید چون استادای پری داره !! تا سعی دارید با استادای سخت گیر درس بر دارید و درس رو به خوبی یاد بگیرید !!!
این ترم خلاصه استاد سلطانی استاد روباتیک خوب ما چروند !! با یه نمره خوب و 3 واحدی قبول شدیم و تموم شد !!
خوش باشید

bladder buster

عضو جدید
استادی که نتونه مطلب و مفاهیم رو درست به دانشجو منتقل کنه و بدتر به قول خودمون مطالب رو بپیچونه ، خودش رو باهوش جلوه بده و دانشجورو خنگ باید بره مخ خودشو تی بکشه. مهدی مسافر هم از این دست آدم ها هست که یه موقع هایی شغلش همین بود.یه داداشی یه حرف معنی داری زد و اونم این بود که:یکی مثل دکتر ایزدی ،نریمان زاده و یا علوینیا که سرشون به تنشون می ارزه خودشونو بگیرند یه چیزی.اما نه یه بیسوادی مثل مسافر که هنوز از آب بندی کارشناسی ارشد درنیومده میاد تدریس میکنه.

سر کلاس برنامه نویسی،دکتر ایزدی یه حرف قشنگی زد اونم این بود:برنامه هایی که هر کدوم از شما مینویسید با برنامه بغل دستی تون باید فرق داشته باشه.چون طرز فکر شما با هم فرق داره.

حالا شما تصور کن یه بابایی رو که از روی کتاب های دیگه دستورات متلب رو یاد گرفته و اومده چند تا تمرین دوره کارشناسی رو با متلب حل کرده و چند تا چرت و پرت دیگه لا بلای برنامش اضافه کرده که دانشجو بگه:یا ابلفضل این دیگه چیه!!؟
من خودم واسه کلاس آزمایشگاه مقاومت مصالح یه برنامه ای رو نوشتم و همش چیزای دیگه ای به ذهنم میرسید و برنامه پیچیده تر میشد.حالا شما تصور کنید که یکی مجبور باشه فکر منو بخونه و از روی اون دستورات متلب رو یاد بگیره.
این چنین به مغلطه انداختن دانشجوی مادر مرده ای رو که ترم 2 نه استاتیک پاس کرده و نه ترمو و نه مکانیک سیالات 2که بدونه فرمول رینولدز چی میشه و یا تو ریاضی مهندسی معادله هوابر ژوکوفسکی چجوری میشه کاری نداره.

بهتره مسافر بجای حرف مفت زدن بره یه چند بارسر کلاس استاد علوینیا بشینه ببینه چجوری باید مطالب رو از پایه، پله به پله درس بده و کلا شیوه تدریس رو یاد بگیره ، اگر توانایی تدریس رو نداره ترکش کنه.مجبورش که نکردند با سرنوشت دانشجوها بازی کنه.​
در ضمن یه چیز دیگه در جواب اونهایی که دانشگاه آزاد رو دست کم گرفتند:نیست که ما تو ایران نیستیم و وضعیت کنکور مسخره حفظی سازمان سنجش رو نمی دونیم. تو گویی دانشگاه گیلان شده هاروارد ، روزی صد تا مارک زوکر برگ تحویل جامعه میده.بس کنید تورا به خدا کم اعصاب ما رو با این مضخرفات خورد کنید.

yjalilian

عضو جدید
استادی که نتونه مطلب و مفاهیم رو درست به دانشجو منتقل کنه و بدتر به قول خودمون مطالب رو بپیچونه ، خودش رو باهوش جلوه بده و دانشجورو خنگ باید بره مخ خودشو تی بکشه. مهدی مسافر هم از این دست آدم ها هست که یه موقع هایی شغلش همین بود.یه داداشی یه حرف معنی داری زد و اونم این بود که:یکی مثل دکتر ایزدی ،نریمان زاده و یا علوینیا که سرشون به تنشون می ارزه خودشونو بگیرند یه چیزی.اما نه یه بیسوادی مثل مسافر که هنوز از آب بندی کارشناسی ارشد درنیومده میاد تدریس میکنه.

سر کلاس برنامه نویسی،دکتر ایزدی یه حرف قشنگی زد اونم این بود:برنامه هایی که هر کدوم از شما مینویسید با برنامه بغل دستی تون باید فرق داشته باشه.چون طرز فکر شما با هم فرق داره.

حالا شما تصور کن یه بابایی رو که از روی کتاب های دیگه دستورات متلب رو یاد گرفته و اومده چند تا تمرین دوره کارشناسی رو با متلب حل کرده و چند تا چرت و پرت دیگه لا بلای برنامش اضافه کرده که دانشجو بگه:یا ابلفضل این دیگه چیه!!؟
من خودم واسه کلاس آزمایشگاه مقاومت مصالح یه برنامه ای رو نوشتم و همش چیزای دیگه ای به ذهنم میرسید و برنامه پیچیده تر میشد.حالا شما تصور کنید که یکی مجبور باشه فکر منو بخونه و از روی اون دستورات متلب رو یاد بگیره.
این چنین به مغلطه انداختن دانشجوی مادر مرده ای رو که ترم 2 نه استاتیک پاس کرده و نه ترمو و نه مکانیک سیالات 2که بدونه فرمول رینولدز چی میشه و یا تو ریاضی مهندسی معادله هوابر ژوکوفسکی چجوری میشه کاری نداره.

بهتره مسافر بجای حرف مفت زدن بره یه چند بارسر کلاس استاد علوینیا بشینه ببینه چجوری باید مطالب رو از پایه، پله به پله درس بده و کلا شیوه تدریس رو یاد بگیره ، اگر توانایی تدریس رو نداره ترکش کنه.مجبورش که نکردند با سرنوشت دانشجوها بازی کنه.​
در ضمن یه چیز دیگه در جواب اونهایی که دانشگاه آزاد رو دست کم گرفتند:نیست که ما تو ایران نیستیم و وضعیت کنکور مسخره حفظی سازمان سنجش رو نمی دونیم. تو گویی دانشگاه گیلان شده هاروارد ، روزی صد تا مارک زوکر برگ تحویل جامعه میده.بس کنید تورا به خدا کم اعصاب ما رو با این مضخرفات خورد کنید.
من دانشجوي دانشگاه آزاد تاكستان نيستم، ولي چون آقاي مسافر رو ميشناسم و حق استادي به گردن من دارند، لازم دونستم به شما كه اينقدر گستاخ هستيد و بي ادبانه در مورد يك استاد صحبت ميكنيد جواب بدم. من خودم دانشجوي فوق ليسانس دانشگاه صنعتي شريف هستم. (به خدا قصدم تحقير شما يا فخرفروشي و از اين حرفها نيست.) من برنامه نويسي با متلب رو شاگرد ايشون بودم و از ايشون ياد گرفتم. خيلي هم استاد مسلطي هست و اين حرفها اصلاً به ايشون نمي چسبه. در ضمن در كلاسي كه من ميرفتم، ايشون از دانشگاه تهران و دانشگاههاي ديگر هم شاگرد داشتند. در وبلاگشون هم نگاه كنيد ميبينيد كه هيچ جا از دانشجوهاي دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتي شريف گلايه نكردن. و فقط از بي سوادي دانشجوهاي دانشگاه آزاد قيامدشت و دانشگاه آزاد تاكستان گلايه كردن. به نظر شما دليلش مشخص نيست؟ من دليلش رو اينجا نمي نويسم تا خداي ناكرده به كسي برنخوره. اما هركسي كه يك كم هوش داشته باشه دليلش رو خودش مي فهمه.

bladder buster

عضو جدید
من دانشجوي دانشگاه آزاد تاكستان نيستم، ولي چون آقاي مسافر رو ميشناسم و حق استادي به گردن من دارند، لازم دونستم به شما كه اينقدر گستاخ هستيد و بي ادبانه در مورد يك استاد صحبت ميكنيد جواب بدم. من خودم دانشجوي فوق ليسانس دانشگاه صنعتي شريف هستم. (به خدا قصدم تحقير شما يا فخرفروشي و از اين حرفها نيست.) من برنامه نويسي با متلب رو شاگرد ايشون بودم و از ايشون ياد گرفتم. خيلي هم استاد مسلطي هست و اين حرفها اصلاً به ايشون نمي چسبه. در ضمن در كلاسي كه من ميرفتم، ايشون از دانشگاه تهران و دانشگاههاي ديگر هم شاگرد داشتند. در وبلاگشون هم نگاه كنيد ميبينيد كه هيچ جا از دانشجوهاي دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتي شريف گلايه نكردن. و فقط از بي سوادي دانشجوهاي دانشگاه آزاد قيامدشت و دانشگاه آزاد تاكستان گلايه كردن. به نظر شما دليلش مشخص نيست؟ من دليلش رو اينجا نمي نويسم تا خداي ناكرده به كسي برنخوره. اما هركسي كه يك كم هوش داشته باشه دليلش رو خودش مي فهمه.
چی شد؟!!
من نگفتم همه ی بچه های دانشگاه آزاد تاکستان باسوادند.
حتما تو دانشگاه شما همه دانشجوهای ترم 2 و یا 3 فرمول رینولدز ویا چرخه ی رانکین رو بلدند و هیچ سوالی هم از استاد نمی پرسند.جل الخالق!!
من خودم یه بار سر کلاس پرسیدم:ببخشید استاد چرا فرآیند دو تا سه را دما ثابت در نظر گرفتیم.ایشون هم در جواب فرمودند:شما وقتی یه چرخه ی ترمودینامیکی ساده را بلد نیستید بروید از مکانیک استعفا بدهید.
شما چنین آدم مغروری را تصور بفرمایید که اصلا اهل منطق و بدون تعصب قضاوت کردن نیست.حالا شاید یک نفری هم با خودش فکر کرد منی که نمیدونم چرخه ی رانکین چجوری می شه یعنی باید برم از مکانیک استعفا بدم و یا شاید مسافر و یا این دوستمون راست میگفته من دانشجوی دانشگاه آزاد هوش کافی ندارم که نتونستم تو ترم 2 چرخه ی رانکین رو یاد بگیرم و یا منی که کنترل پاس نکردم و نمیدونم مکان هندسی ریشه ها چی میشه مخم عیب داره و باید کلا بیخیال دانشگاه بشم.
شما دوست عزیز این قدر به دانشگاه شریف خودت نناز.دانشگاه شریف رتبه 529 رو تو دانشگاه ها داره.شما یک جوری در مورد دانشگاه شریف و تهران صحبت میکنی که انگار شریف از هاروارد و آکسفورد بالاتره و روزی صد تا مارک زوکربرگ تحویل جامعه میده.دانشجوی هاروارد هم جرات نمیکنه درمورد هم میهن خودش اینجوری صحبت کنه.(خود انیشتن هم به خودش همچین جراتی نمیداد که اینچنین در مورد انسان ها زود قصاوت کنه)این خودش نشان بیسوادی شما دوست گرامی است که معلوم نیست چرا هروقت از مسافر انتقاد میشه،سریع جانبدارانه صحبت میکنید.

hughes

عضو جدید

دستت درد نکنه مهندس.حرف دل مارو زدی.

yjalilian

عضو جدید
من نمي دونم شما چه درسي با ايشون داشتيد. اما توي وبلاگشون چند نمونه از امتحانهاي درس محاسبات عددي و برنامه نويسي دانشگاه آزاد تاكستان رو گذاشتن. اصلاً از اين چيزهايي كه شما ميگيد چيزي توش نيست. به نظر من اكثر مسائلش خيلي هم ساده اس و يك دانشجوي متوسط بايد بتونه ازش 15 بگيره. بين يك تا دو تا از سؤالهاي هر امتحانش يك كم فكر مي خواد تا بتوني 20 بشي.

فكر نمي كردم اينقدر ضعيف باشيد!!!!!!!!!!!!!!!

bladder buster

عضو جدید
من نمي دونم شما چه درسي با ايشون داشتيد. اما توي وبلاگشون چند نمونه از امتحانهاي درس محاسبات عددي و برنامه نويسي دانشگاه آزاد تاكستان رو گذاشتن. اصلاً از اين چيزهايي كه شما ميگيد چيزي توش نيست. به نظر من اكثر مسائلش خيلي هم ساده اس و يك دانشجوي متوسط بايد بتونه ازش 15 بگيره. بين يك تا دو تا از سؤالهاي هر امتحانش يك كم فكر مي خواد تا بتوني 20 بشي.

فكر نمي كردم اينقدر ضعيف باشيد!!!!!!!!!!!!!!!
من درس محاسبات عددی رو با ایشون داشتم و حذف کردم.سوالاشو هم نمیدونم چجوری بوده.وبلاگ ایشون هم ***** است.اما قبلا سر زده بودم(و اتفاقا مطالب مفیدی رو هم مینوشت)
راستی حرف از وبلاگ شد یه چیزی یادم افتاد.
(قابل توجه دوستانی که میخواهند کامنت و یا اظهار نظر در وبلاگ آقای مهندس مسافر بگذارند بهتر است هیچ گاه این کار رو نکنند.چون ایشون برای کامنت گذاشتن پسوورد جی میل رو هم میخواند.همیشه به یاد داشته باشید پسوورد اکانت گوگل خودتون رو فقط در سایت گوگل وارد کنید.)

yjalilian

عضو جدید

اتفاقاً آقاي مسافر هم يه چيز شبيه اين رو بارها به ما مي گفت و عملاً هر مسأله اي رو كه مي گفت به دو سه روش برنامه براش مي نوشت و بعدش هم براي يكي دو روش ديگه راهنمايي مي كرد و ازمون مي خواست كه توي خونه انجام بديم. و تأكيد مي كرد كه ممكنه روشهاي ديگري هم به ذهن شما برسه.

yjalilian

عضو جدید
اتفاقاً آقاي مسافر هم يه چيز شبيه اين رو بارها به ما مي گفت و عملاً هر مسأله اي رو كه مي گفت به دو سه روش برنامه براش مي نوشت و بعدش هم براي يكي دو روش ديگه راهنمايي مي كرد و ازمون مي خواست كه توي خونه انجام بديم. و تأكيد مي كرد كه ممكنه روشهاي ديگري هم به ذهن شما برسه.

اين هم مدركش:

برنامه‏نویسی به شیوه فرترن در متلب، و برنامه‏نویسی با کارگرهای درایه به درایه

توي وبلاگش گذاشته بود. البته من لينكش رو اصلاح كردم. آدرس جديد وبلاگش رو هم در امضاي خودش آورده:

http://mmnrecipes.blogno.ir

يه توضيح هم در اول وبلاگش داده. ظاهراً وبلاگ قبليش رو ف.ل.ت.ر كردن.

mr.rahjou

کاربر فعال

JUST MECHANIC

metzelder

عضو جدید
سلام به همگی دوستان
منم در دانشگاه آزاد تاکستان درس میخونم
رشته مهندسی مکانیک سیالات
ترم دوم هستم

azarr

عضو جدید
سلام به همه.کسی میتونه به من بگه که دانشگاه آزاد تاکستان رشته ماشین های کشاورزی داره یا نه؟ و اینکه اساتید این رشته در چه مقاطعی هستن؟ آیا این دانشگاه برای هیئت علمی فوق لیسانس جذب می کنه یا نه.واقعا ممنون میشم

mina1358

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام خوبين؟[/FONT]​
[FONT=&quot]يه سوال از خدمتتون داشتم همسر من كارشناسي ناپيوسته ثبت نام كرد همون سايلاته تاكستان با اين استادا كلاس داره[/FONT]​
[FONT=&quot]ميخواستم ببينم شماها اگه باهاش داشتين حضور و غياب براشون مهمه ؟ و همينطور سختگير هستن يانه؟ طرز نمره دادنشون چجو ريه؟ و جزوهاشونو ازكجا ميشه تهيه كرد؟ كسي هست با اين استاد الانم كلاس داشته باشه؟[/FONT]​
[FONT=&quot]ممنونم ازتون [/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]نام درس[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]و. نظری[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]و. عملی[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]ساعت کلاس[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]ساعت امتحان[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]تاریخ امتحان[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]نام استاد[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]معادلات ديفرانسيل[م[/FONT][FONT=&quot]][/FONT]​
[FONT=&quot]3.0[/FONT]​
[FONT=&quot]0.0[/FONT]​
[FONT=&quot]سه شنبه14:00 [/FONT][FONT=&quot]17:00 [/FONT][FONT=&quot]ش [/FONT][FONT=&quot]308[/FONT][FONT=&quot]مک [/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]11:00[/FONT]​
[FONT=&quot]06/11/90 [/FONT]​
[FONT=&quot]گابله موسي[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]ترموديناميك 2[م[/FONT][FONT=&quot]][/FONT]​
[FONT=&quot]3.0[/FONT]​
[FONT=&quot]0.0[/FONT]​
[FONT=&quot]دوشنبه16:00 [/FONT][FONT=&quot]19:00 [/FONT][FONT=&quot]ش [/FONT][FONT=&quot]101[/FONT][FONT=&quot]مک [/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]08:30[/FONT]​
[FONT=&quot]01/11/90 [/FONT]​
[FONT=&quot]مسلمي مهدي[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]مقاومت مصالح (1)[م[/FONT][FONT=&quot]][/FONT]​
[FONT=&quot]3.0[/FONT]​
[FONT=&quot]0.0[/FONT]​
[FONT=&quot]جمعه16:00 [/FONT][FONT=&quot]19:00 [/FONT][FONT=&quot]ش [/FONT][FONT=&quot]105[/FONT][FONT=&quot]مک [/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]10/11/90 [/FONT]​
[FONT=&quot]معدني سعيد[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]مکانيک سيالات(2)[م[/FONT][FONT=&quot]][/FONT]​
[FONT=&quot]3.0[/FONT]​
[FONT=&quot]0.0[/FONT]​
[FONT=&quot]جمعه13:00 [/FONT][FONT=&quot]16:00 [/FONT][FONT=&quot]ش [/FONT][FONT=&quot]201[/FONT][FONT=&quot]مک [/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]28/10/90 [/FONT]​
[FONT=&quot]مستجيري عبيد کامران [/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]انتقال حرارت(1)[م[/FONT][FONT=&quot]][/FONT]​
[FONT=&quot]3.0[/FONT]​
[FONT=&quot]0.0[/FONT]​
[FONT=&quot]جمعه09:00 [/FONT][FONT=&quot]12:00 [/FONT][FONT=&quot]ش [/FONT][FONT=&quot]418[/FONT][FONT=&quot]پا [/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]14:00[/FONT]​
[FONT=&quot]28/10/90 [/FONT]​
[FONT=&quot]پرتوي نيا علي[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​

[FONT=&quot] [/FONT]​

mr.rahjou

کاربر فعال
امضاء تفاهم نامه همکاری بین واحد تاکستان و دانشگاه مالزی
با حضور روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان و مرکز تحقیقات انسانی ایالت سلنگور کشور مالزی تفاهم نامه همکاری دانشگاهی و فرهنگی امضاء گردید.
به گزارش روابط عمومی واحد تاکستان با حضور دکتر جواد طاهری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان و دکتر حلیمه علی نماینده مرکز تحقیقات ایالت سلنگور کشور مالزی تفاهم نامه همکاری در زمینه های انجام برنامه های آموزشی ، دانشجویی و پژوهشی مشترک ، مبادله استاد ، محقق ، دانشجو و نهایتاً ایجاد فرصت های مطالعاتی برای اعضای هیات علمی دانشگاه منعقد گردید.
طرفین قرارداد پس از تبادل تفاهم نامه ضمن ابراز رضایت از انعقاد این قرارداد آن را نقطه عطفی در گسترش و توسعه مسائل علمی و فرهنگی دو کشور قلمداد نمودند .
در حاشیه این نشست دکتر حلیمه علی در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان اظهار داشت : وجود اساتید و هیات علمی برجسته ، رشته های تحصیلی و امکانات و فضاهای آموزشی مناسب به ویژه دارا بودن مراکز تحقیقات قدرتمند ما را بر آن داشت تا با واحد تاکستان این تفاهم نامه را امضا نماییم .
هم چنین دکتر جواد طاهری سرپرست واحد تاکستان به اهمیت این تفاهم نامه در راستای فعالیت های علمی و آموزشی اشاره و افزود: با تبادل اساتید و اعضای هیات علمی و بهره مند شدن از اطلاعات و تجربیات یکدیگر می توانیم آینده بسیار روشنی را برای دانشجویان و علاقه مندان به تحصیل ترسیم نماییم.
وی در پایان حضور دانشجویان و دانشمندان غیر ایرانی مسلمان در واحد تاکستان را از دیگر مزایای امضاء تفاهم نامه فوق برشمرد.
شایان ذکر می باشد این تفاهم نامه به مدت 5 سال میلادی منعقد گردیده است.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان

gloriya

عضو جدید
سلام من 25 آذر 90 امتحان كارشناسي دادم تو رشته مكانيك سيالات اولويت اولم تهران جنوبه اولويت دومم تاكستان به نظرتون اگه تهرانو قبول نشدم تاكستان قبول ميشم؟

mr.rahjou

کاربر فعال
دانشگاه آزاد تاکستان

دانشگاه آزاد تاکستان

سلام من 25 آذر 90 امتحان كارشناسي دادم تو رشته مكانيك سيالات اولويت اولم تهران جنوبه اولويت دومم تاكستان به نظرتون اگه تهرانو قبول نشدم تاكستان قبول ميشم؟

بله دوست عزیز واحد تاکستان مدته یکساله که ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ناپیوسته رو افزاریش داده و بخاطر این موضوع ترازهای کمی پایینتر از جنوب تهران رو نیز می گیره.....

gloriya

عضو جدید
بله دوست عزیز واحد تاکستان مدته یکساله که ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ناپیوسته رو افزاریش داده و بخاطر این موضوع ترازهای کمی پایینتر از جنوب تهران رو نیز می گیره.....
ممنون از اين كه جواب تايپيكمو دادي يه سوال ديگه هم داشتم معمولا دانشگاه تاكستان هر ترم چند نفر دانشجو رشته سيالات پذيرش ميكنه؟

mr.rahjou

کاربر فعال
طبق روال عادی برای کارشناسی ناپیوسته سیالات هر ترم 80 نفر می گرفت که متاسفانه پارسال فکر کنم حدود 300 نفر پذیرش داشت اما امسال رو نمیدونم.

مدیر گروه کارشناسی نا پیوسته سیالات و تاسیسات میگفت که 1300 نفر دانشجو فقط توی این دو گروه هستند.

arash_441

متخصص انرژی های نو
جداً؟!! یعنی 300 تا دانشجو پذیرش کرده!؟ یا خدا!! بچه ها زود ارشد تموم کنید برید دکتری این دانشجوهای مکانیک پیام نور و آزاد فارغ تحصیل بشن جا براتون نمیزارن از من گفتن بود!

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسخره تر از این دانشگاه تاکستان ندیدم ، یه مش استاد بدبخت بیچاره عقده ای ریختن تو این دانشگاه.

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممم.منم اومدمممممممممممممممممممم. امشب اولین باره دارم این تاپیکو میبینم .خیلی حال کردم .

r.mob

عضو جدید
تاکستان
دلم براش تنگ شده . 1 سال فارغ التحصیل شدم. چه روزایی داشتیم اونجاا ....

singlesajjad

عضو جدید
با سلام به بچه های مکانیک دانشگاه آزاد تاکستان.من دانشجوی ترم سوم مکانیک هستم ،مکانیک دانشگاه استادای خوبی داره فقط مشکل جو دانشگاه هست که اصلا مساعد نیست چون همه به فکر پاسی هستن کسی به فکر علم و یادگیری نیستن .نمیدونم به خاطر مدیریت ...

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیشکی اینجا نیست عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که این ترم گند زدم خدا استادای تاکستانو همه شونو لعنت کنه

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الللللوووووووووو هیشکی نیست؟
الوووووووووووووووو