بچه های مکانیک دانشگاه آزاد تاکستان

farshadd

عضو جدید
شما هم خوشین بابا ها , دانشگاه آزاد تاکستان دیگه کجاست؟؟!!!:biggrin:;)

لطفا" برید ببینید تنها جایی که دو گرایش در کارشناسی ارشد داره و اولین دانشکده مکانیک دانشگاه آزاد کجاست بعدشم یکم جغرافی سوم ابتدایی رو مرور کنید:)

saeid_sr11

عضو جدید
خبر جدید از دانشگاه تاکستان و مر بوط به رشته مکانیک.

7/8/1388 جلسه ای با حضور مدیران گروه و هئیت علمی مکا نیک تشکیل شد. که موضوع آن
در مورد یکسان سازی جزوات تدریس اساتید بوده. نتیجه جلسه فعلا معلوم نیست.

هدف جلسه بالا بردن ارزش علمی جزوات اساتید بوده همینطور سطح علمی امتحانات.

به احتمال زیاد جزوات دکتر علوی نیا و دکتر ایزدی به عنوان جزوات مرجع قرار گیرد.

به محض مطلع شدن از نتیجه جلسه به اطلاعتون می رسونم.

ehsan welder

عضو جدید
ای بابا اگه هماهنگ بشه فقط دانشجو ضرر می کنه
فقط دعا کنید از اساتید همدانی استفاده نکنند :crying::crying:

saeedtat

عضو جدید
هنوز نیومدم

هنوز نیومدم

سلام گرم به بچه های مکانیک تاکستان
من سعید هستم قبلا الکترونیک میخوندم تو تویسرکان ولی ول کردم رفتم خدمت سربازی ولی حالا مکانیک جامدات تاکستان قبولیده شده ام:smile:
البته به خاطر مشغله کاری ترم بعد مزاحمتون میشم
خدا کنه بتونم باحاتون مشارکت کنم!

ممنون

زیرک

عضو جدید
خبر جدید از دانشگاه تاکستان و مر بوط به رشته مکانیک.

7/8/1388 جلسه ای با حضور مدیران گروه و هئیت علمی مکا نیک تشکیل شد. که موضوع آن
در مورد یکسان سازی جزوات تدریس اساتید بوده. نتیجه جلسه فعلا معلوم نیست.

هدف جلسه بالا بردن ارزش علمی جزوات اساتید بوده همینطور سطح علمی امتحانات.

به احتمال زیاد جزوات دکتر علوی نیا و دکتر ایزدی به عنوان جزوات مرجع قرار گیرد.

به محض مطلع شدن از نتیجه جلسه به اطلاعتون می رسونم.
خوشحالمون کردی ولی مگه دانشگاه فقط این دوتا استاد رو داه

amirkhan2

عضو جدید
با سلام.من از دانشجوهای قبلی دانشگاه تاکستانم که پارسال درسم تموم شده.کسی اطلاعی داره که قبولی ارشد تاکستان سختره یا جاهای دیگه مثل کرج و سمنان و...
ممنون.

Skandari

عضو جدید
سوال مهم

سوال مهم

با سلام
دانشجوی ترم اول رشته مهندسی کامپیوتر مقطع کارشناسی گرایش سخت افزار هستم .
ورودی 88 تروم اول رو دارم میگذرونم.
خوب ..... خوش وقتیم ...

سوال .اینکه :

دانشگاه آزاد تاکستان چه رشته هائی برای تحصیل دارد و در صورت امکان چارت تحصیلی و گرایش های آنرا برایم ارسال کنید
یا در صورت امکان آدرس دقیقی برای بدست آوردن جوابم بهم معرفی کنید ؟ اوکی ؟
با تشکر
درضمن آیااطلاع دارید که این دانشگاه رشته سخت افزار دارد یا خیر ؟
چون اینجانب میخواستم از دانشگاه شمال به دانشگاه تاکستان انتقالی بگیرم .

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
محاسبات عددي و برنامه‏نويسي كامپيوتر

محاسبات عددي و برنامه‏نويسي كامپيوتر

قابل توجه دانشجویانی که در ترم 881 با من درس محاسبات عددی و/یا برنامه‏نویسی کامپیوتر داشته‏اند:

نمره‏های غیرواقعی این درسها (درس محاسبات عددی و برنامه‏نویسی کامپیوتر) در ترم 881 را به اداره امتحانات تحویل داده‏ام؛ می‏توانید از سایت دانشگاه پی‏گیری کنید. نمره‏های واقعی را هم می‏توانید در وبلاگ من ببینید.​

مهدی مسافر​

پ.ن. با توجه به اينكه چند روزي است كه دسترسي براي ارسال پست در وبلاگم غيرممكن شده، اين را در اينجا نوشتم.

meytim

کاربر ممتاز
التوضيح الاجمل علي نمرات المأخيذة

التوضيح الاجمل علي نمرات المأخيذة

يكي از بچه‌هاي كلاس برنامه‌نويسي يه پست برام فرستاده كه مسائل مطرح‌شده در اون مسائل مشترك بين اكثر دانشجوهاست. واسه همين اون رو همراه با توضيحاتي اينجا ميارمش. عنوان پست هست "اين راهش نبود"، نام كاربري نويسنده‌اش هم ehsan welder هست. قبل از هر چيز، نوشته‌اش رو بخونيم:

آخه چرا استاد
سر کلاس بجز من کسی تمرین حل میکرد
خبر داشتید که من مشکل داشتم
نمره 10 دادن خیلی سخت بود یعنی تا الان شما به کسی نمره 10 الکی ندادید
من این ترم درسم تموم می شد ولی حالا باید تابستان را هم واحد بردارم.من روی کمک شما حساب می کردم
شما ارزش برای کسی قاعل نیستید
جواب ندادن شما مشخص کننده موضوع هست
این جور سخت گرفتن به دانشجویان درست نیست بالاخره یک روز چوبش رو می خورید.
بجز نفرین چیزی برات نمی مونه
من تا الان پیش کسی این قدر خواهش نکرده بودم برای نمره

خیلی ممنون
با نهایت تشکر واحترامی که قبلا برای شما قاعل بودم یه دوست

حالا يك كم توضيح بدم: آقا احسان يكي از گردانندگان سايت http://qweld.orq.ir هست، كه اتفاقاً سايت خوبي هم هست.​
آقا احسان، شما به من گفتيد كه خودتون معلم هستيد و اين ترم ديگه مثل ترم گذشته يادگيري رو پشت گوش نمي‌اندازيد. اما باز هم تكرار كرديد.​
ـ اگه به ليست نمره‌ها در وبلاگم نگاه كنيد، مي‌بينيد كه از شما فعال‌تر هم سر كلاس داشتم.​
ـ من خبر نداشتم كه شما مشكل داريد، اما خبر داشتم كه همه انسانها مشكل دارند، پس شما در اين مورد با بقيه فرقي نداريد.​
ـ نمره 10 دادن سخت نيست. من به يك تعداد نمره 10 مي‌دم. براي اين كار معقوله كه نمره‌ها رو به ترتيب نزولي مرتب كنم و به اونهايي كه نمره‌هاشون بالاتره 10 بدم. شما بايد با بقيه رقابت مي‌كرديد تا جزو نمره‌هاي بالاي اين ليست مرتب‌شده باشيد. من خيلي نمره الكي داده‌ام؛ نمونه‌اش همين نمره‌هايي كه اين ترم دادم و خودتون بهتر مي‌دونيد كه هيچ كدومتون از يك كسي كه هنوز اون واحد رو برنداشته بيشتر بلد نيستيد. چون هيچ كدومتون هنوز پشت كامپيوتر ننشستيد و متلب رو بالا نياورديد و يك ساعت هم تمرين نكرديد (نگيد اينطور نيست چون حداقل 30 درصد بچه‌ها توي برگه‌هاشون كتباً به اين مساًله اقرار كردن و براش بهونه تراشيدن.).​
ـ آقا احسان سعي كن ديدت رو عوض كني. فكر كن قرار نيست امتحان بدي. يه چيزي ياد بگير، براي اينكه قراره بهت بگن مهندس، نه به واسطه مدركي كه بهت مي‌دن، بلكه به خاطر دانشي كه به دست مياري. مطمئن باش اگه با همون ديد طلبكارانه، كه شما و اكثر دانشجوهاي دانشگاهتون دارن، 10 تا تابستون ديگه هم بري دانشگاه باز هم استحقاق مدركي رو كه قراره بهت بدن نداري. يك كم به خودت بيا.​
ـ در مورد سخت‌گيري، واقعاً من تعجب مي‌كنم؛ چون ديگه از اين آبكي‌تر نمي‌شه. اين رو هم حقيقتاً من مجبورم. وگرنه، كدوم عقلي در كدوم نقطه از دنيا قبول مي‌كنه كه به يك دانشجو 8 نمره اضافه كني؟! كاري كه من و بقيه استادهاي دانشگاه تاكستان به اجبار بارها انجام داده‌ايم. در مورد چوبش هم، چي از اين بدتر كه 4 ماه زحمت بكشي و آخرش اين همه بيسواد تحويل جامعه بدي؟​
ـ نفرين شما هم هيچ اهميتي نداره. اگه يه زمان شنيديد كه در اثر سقوط هواپيما مردم، بدونيد كه به خاطر نفرين شما نيست، به خاطر اينه كه هواپيماهاي ما همه فرسوده هستند و من هم به خاطر شرايط كاري ناچارم از همين هواپيماهاي فرسوده استفاده كنم. در مورد سانحه‌هاي ديگه هم همين‌طور.​
ـ هيچ وقت پيش كسي براي نمره خواهش نكن؛ به جاش درس‌ات رو بخون.​
ـ راستي كمي از وبگردي و به‌هنگام كردن اون سايتتون كم كنيد و وقتش رو به درسهاتون اختصاص بديد.​
مهدي مسافر​

آخرین ویرایش:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه دانشجویانی که در ترم 881 با من درس محاسبات عددی و/یا برنامه‏نویسی کامپیوتر داشته‏اند:

نمره‏های غیرواقعی این درسها (درس محاسبات عددی و برنامه‏نویسی کامپیوتر) در ترم 881 را به اداره امتحانات تحویل داده‏ام؛ می‏توانید از سایت دانشگاه پی‏گیری کنید. نمره‏های واقعی را هم می‏توانید در وبلاگ من ببینید.​

مهدی مسافر​

پ.ن. با توجه به اينكه چند روزي است كه دسترسي براي ارسال پست در وبلاگم غيرممكن شده، اين را در اينجا نوشتم.

سلام استاد
خوشحال شدم وقتی پستتون دیدم.
واقعا دستخوش.

راستی بچه ها منم تاکستانم. کار خیلی خوبی کردید که این تاپیکو راه انداختید/

ehsan welder

عضو جدید

من برای شما پیام خصوصی زدم ولی شما با این کارتون به من توهین کردید
این نمرات درس برنامه نویس هست
شما قضاوت کنید؟

تعداد کل دانشجويان: 85 نفر
تعداد حاضران در جلسه: 41 نفر
تعداد غايبان: 44 نفر
پديده‏هاي جالب اين آزمون:
تعداد کساني که مسأله 1 را درست حل کرده‏اند: 1 نفر کامل، و 1 نفر کپي بخشي از آن​
توضيح: مسأله 1 مشابه يکي از مسائل ميان‏ترم بوده و چندين نمونه همانند آن در کلاس حل شده است.​
تعداد کساني که مسأله 2 را درست حل کرده‏اند: 0 نفر، 1 نفر تا حدودي درست، و 1 نفر هم کپي بخشي از آن​
توضيح: مسأله 2 نمونه‏اي حل‏شده است که در کلاس به آن اشاره کرده‏ام و از دانشجويان خواسته بودم که آنرا از کتاب بخوانند.​
توضيح بيشتر: نمره‌هاي مشترك دو دانشجويي كه در اين پديده‌هاي جالب نقش داشته‌اند، به طور برابر بين دو نفر تقسيم شد.

شما بگید اشکال از دانشجو هست یا از استاد؟

آخرین ویرایش:

ehsan welder

عضو جدید
چرا تو یک کلاس 85 نفری باید 44 دانشجو یک درس رو حذف کنن
چرا باید بین 41 دانشجو فقط یک نفر نمره 10 بگیره
همه کسانی که اینجا هستند خودشون یا دانشجو هستند یا زمانی دانشجو بودند
شما قضاوت کنید؟

n_mostafa

عضو جدید
سلام به همه دوستان و دانشجویان رشته مکانیک دانشگاه تاکستان.من تقریبا 1 سالی هست که از تاکستان فارغ التحصیل شدم.منون از این تاپیک زیباتون. در ضمن این رو هم بگم که در بین دانشگاههای آزاد و حتی خیلی از دانشگاههای دولتی درپیت در شهرستانها دانشگاه آزاد تاکستان در رشته مکانیک بهترینه

peggijaan

عضو جدید
.
تعداد کل دانشجويان: 85 نفر
تعداد حاضران در جلسه: 41 نفر
تعداد غايبان: 44 نفر

پديده‏هاي جالب اين آزمون:
تعداد کساني که مسأله 1 را درست حل کرده‏اند: 1 نفر کامل، و 1 نفر کپي بخشي از آن
توضيح: مسأله 1 مشابه يکي از مسائل ميان‏ترم بوده و چندين نمونه همانند آن در کلاس حل شده است.
تعداد کساني که مسأله 2 را درست حل کرده‏اند: 0 نفر، 1 نفر تا حدودي درست، و 1 نفر هم کپي بخشي از آن
توضيح: مسأله 2 نمونه‏اي حل‏شده است که در کلاس به آن اشاره کرده‏ام و از دانشجويان خواسته بودم که آنرا از کتاب بخوانند.
توضيح بيشتر: نمره‌هاي مشترك دو دانشجويي كه در اين پديده‌هاي جالب نقش داشته‌اند، به طور برابر بين دو نفر تقسيم شد.

شما بگید اشکال از دانشجو هست یا از استاد؟

معلومه ديگه:eek: اشكال از دانشجو هست. اون قسمتي رو كه به رنگ قرمز كردم يه بار ديگه بخوني خودت متوجه ميشي. من رو ياد فيلم مارمولك انداختيد. اون پسره كه همه چيز رو مي نوشت ولي چيزي نمي فهميد. شما هم كار مشابهي كرديد.

Ludwig

عضو جدید
من توی این دانشگاه درس نخوندم همین جوری اتفاقی داشتم دو صفحه قبل رو می خوندم به نظر من جناب استاد کار خوبی نکردند که اسم دانشجو رو منتشر کردند در حالیکه این بنده خدا به ایشون pm زده بودند. همه میدونیم ازاین داستان نویسی ها و خواهش و التماس ها پایان ترم رو برگه های امتحانی وجود داره ولی استاد که نمیاد ابروی دانشجو رو بریزه و اسمش رو منتشر کنه!!:razz:

hasanpogc

عضو جدید
اقا دانشگاه تاكستان توي ارشد بايد خيلي پائين تر از خميني شهر باشه چون من پارسال با تراز 5850 خميني شهر قبول نشدم اما خيلي ها با تراز 5650 توي تاكستان وخيلي جاهاي ديگه قبول شدند

meytim

کاربر ممتاز
من توی این دانشگاه درس نخوندم همین جوری اتفاقی داشتم دو صفحه قبل رو می خوندم به نظر من جناب استاد کار خوبی نکردند که اسم دانشجو رو منتشر کردند در حالیکه این بنده خدا به ایشون pm زده بودند. همه میدونیم ازاین داستان نویسی ها و خواهش و التماس ها پایان ترم رو برگه های امتحانی وجود داره ولی استاد که نمیاد ابروی دانشجو رو بریزه و اسمش رو منتشر کنه!!:razz:

من با اين رسم غلط كه جديداً در دانشگاهها، به خصوص دانشگاه آزاد تاكستان، راه افتاده كه دانشجو به جاي درس خوندن تمركزش رو بذاره روي نوشتن التماس دعا و از اين حرفها كاملاً مخالفم. دارم مبارزه مي‏كنم تا شايد به فراموشي بره. دانشجو برام نوشته "استاد پدر من رفته بود كربلا زيارت و شب امتحان از كربلا برگشت و من نتونستم درس بخونم." بعدش هم از 27 نمره مي‏گيره 0.5 خوب سؤال اينجاست كه اولاً اين موضوع چه ربطي به درس شما داره؟ دوم اينكه، چرا شب امتحان مي‏خواستي درس بخوني؟! مگه مي‏شه يك درس رو شب امتحان ياد گرفت؟! ديگه اينكه چرا اينقدر بد امتحان دادي؟ در طول يك ترم همين قدر به دانش شما اضافه شده؟!

...

meytim

کاربر ممتاز
چرا تو یک کلاس 85 نفری باید 44 دانشجو یک درس رو حذف کنن
چرا باید بین 41 دانشجو فقط یک نفر نمره 10 بگیره
همه کسانی که اینجا هستند خودشون یا دانشجو هستند یا زمانی دانشجو بودند
شما قضاوت کنید؟

براي طرح سؤال، اون هم سؤال هرچند تكراري، متشكرم؛ جوابش رو هم مي‏دونم، اما راه حلش رو نمي‏دونم. واسه همينه كه هر ترم روشهاي مختلف آموزش رو تست مي‏كنم؛ روشهايي كه بر روي بعضي از دانشجويان بعضي از دانشگاههاي ديگه تست شده و خيلي هم جواب داده، اما در دانشگاه آزاد تاكستان هيچكدوم از اون روشها جواب نداده. اميدوارم يكي بياد اينجا و يه راه حل براش بده.

لطفاً اگه علاقمنديد، مثل يه كارشناس جواب بديد نه مثل اين آدمهاي تحصيل‏نكرده؛ يعني قبلش بريد توي وبلاگم يادداشتهام رو ببينيد، جدول نمره‏ها رو ببينيد و بررسي كنيد، بعدش جواب بديد. دقت كنيد كه اكثر خونه‏هاي جداول نمره خاليه، يعني اينكه دانشجوها در طول يك ترم به جاي اينكه درس بخونن و تمرين حل كنن و ... فقط چرت زدن و همه چيز رو موكول كردن به بعد. اون پديده‏هاي جالب هم نشون مي‏ده كه جامعه آماري مورد مطالعه، يك جامعه آماري نرمال نيست. بنابراين استنتاجهاي آماري مربوط به جامعه‏هاي آماري نرمال در اينجا قابل استفاده نيست. اينها رو در جواب به يك كامنت هم نوشته‏ام كه متأسفانه در اونجا فعلاً قابل به جواب دادن نيست:

جناب آقای مهندس مسافر،

وبلاگ شما را اتفاقی دیدم و از صمیم قلب متاسف شدم. در تمام مدت دانشجویی‌ام استادی چنین متکبر و بی‌ اخلاق ندیدم... تمام اساتید دروس پایه و تخصصی من در طول تحصیل بلا استثنا دارای درجه "پروفسور دکتر مهندس" بوده‌اند ولی‌ هیچ زمان به خودشان اجازه نداده اند کسری از این میزان تحقیر که شما بر کل دانشجویان یک دانشگاه روا میدارید به ضعیف‌ترین دانشجوی خود روا دارند.

در دانشگاه ما اگر حد نصاب قبولی کمتر از ۷۵ درصد شود استاد ابراز ناراحتی‌ می‌کند و ایراد را در تدریس خویش میجوید. فراموش نکنید که یک تک نمره نتیجه عمل یک دانشجو را نشان میدهد اما همه نمره‌ها با هم نتیجه عمل استاد را. شما که از ۱۲۶ نفر دانشجو یتان فقط ۱ نفر آن هم با ۱۰ قبول شده است باید عیب را در خود بجویید نه در ۱۲۶ نفر.

بی‌ صبرانه منتظر پاسختان هستم.

یک دانشجوی ایرانی‌ خارج از کشور

يك بار ديگه توضيح بدم كه استنتاج ايشون در صورتي درسته كه جامعه آماري مورد مطالعه يك جامعه آماري نرمال باشه و جامعه آماري مورد مطالعه ما يك جامعه آماري نرمال نيست. اين نوع استنتاج هم از يك تحصيل‏كرده انتظار نمي‏ره. مهم هم نيست كه توي كدوم دانشگاه درس بخونيد، يا توي ايران باشيد يا خارج از كشور؛ علم مستقل از اين حرفهاست.​

meytim

کاربر ممتاز
[FONT=&quot]پيغام جديد[/FONT][FONT=&quot] ehsan welder تحت عنوان "مي دونستم":[/FONT]
[FONT=&quot]
از یک استاد بعید بود
من اگه می خواستم با آبروی شما بازی کنم کاری نداشت
اما پست خصوصی براتون زدم
شما خیلی مغرور هستید و من هم از شما راضی نیستم.
بعد از این مواظب باشید هیچ کلمه اشتباهی ننویسید چون به حراست دانشگاه باید پاسخگو باشید
من تا الان به شما احترام گذاشتم اما شما با این کارتون نشون دادید که اصلا احترامی برای یک دانشجو قائل نیستی

اين رو گذاشتم جهت اطلاع.[/FONT]​

Ali2864

عضو جدید
يك بار ديگه توضيح بدم كه استنتاج ايشون در صورتي درسته كه جامعه آماري مورد مطالعه يك جامعه آماري نرمال باشه و جامعه آماري مورد مطالعه ما يك جامعه آماري نرمال نيست. اين نوع استنتاج هم از يك تحصيل‏كرده انتظار نمي‏ره. مهم هم نيست كه توي كدوم دانشگاه درس بخونيد، يا توي ايران باشيد يا خارج از كشور؛ علم مستقل از اين حرفهاست.​
متاسفم از این بابت که بدون اینکه منو بشناسید در مورد تحصیلات من هم نظر دادید... اما همین موضوع روشن می‌کنه که چقدر اهل احترام گذاشتن به دانشجو و رعایت حقوق ایشان هستید. اینکه نوشتم دانشجوی خارج از کشور هستم از این بابت بود که بعدا نگویید "ما در هیچ دانشگاهی اینهمه پروفسور نداریم که شما ادعا کردید" واگر نه به قول خودتان علم علم است و اینجا و آنجا ندارد. البته مساله آموزش بسیار وابسته به استاد و امکانات کمک آموزشی نیز می‌باشد که ظاهراً دانشجویان دانشگاه شما از هردویش زیاد شانس نداشته اند.
در مورد جامعه آماریتان هم که غیر نرمال است بیشتر این موضوع به سفسطه میماند، طوری حرف میزنید انگار خدای نکرده همه ۱۲۶ نفر عقب مانده ذهنی‌ هستند. بیشتر به نظر می‌رسد به هر دلیلی‌ شما نسبت به این دانشجویان حساسیت و یک نوع حالت دفاعی پیدا کردید. این استنتاج که "۱۲۶ نفر دانشجو در ۳ کلاس مختلف با یک استاد نتیجه بد میگیرند پس باید به استاد شک کرد" منطقی‌ به نظر می‌رسد به تحصیلات بالا هم احتیاج نیست! مال شما به نظر مقداری احساسی‌ می‌رسد !
جدا از این بحثها یک مساله دیگر هم به نام حریم خصوصی است که ظاهراً آن هم برای شما اهمیتی ندارد و اطلاعات شخصی‌ دانشجو و پیامهای خصوصی‌شان را عمومی‌ می‌کنید. و این دیگر مسئله‌ای نیست که بشود سر آن مجادله کرد چون که از لحاظ حقوق شهروندی یک جرم محسوب میشود.
بختیار باشید
علی‌

peggijaan

عضو جدید
متاسفم از این بابت که بدون اینکه منو بشناسید در مورد تحصیلات من هم نظر دادید... اما همین موضوع روشن می‌کنه که چقدر اهل احترام گذاشتن به دانشجو و رعایت حقوق ایشان هستید. اینکه نوشتم دانشجوی خارج از کشور هستم از این بابت بود که بعدا نگویید "ما در هیچ دانشگاهی اینهمه پروفسور نداریم که شما ادعا کردید" واگر نه به قول خودتان علم علم است و اینجا و آنجا ندارد. البته مساله آموزش بسیار وابسته به استاد و امکانات کمک آموزشی نیز می‌باشد که ظاهراً دانشجویان دانشگاه شما از هردویش زیاد شانس نداشته اند.
در مورد جامعه آماریتان هم که غیر نرمال است بیشتر این موضوع به سفسطه میماند، طوری حرف میزنید انگار خدای نکرده همه ۱۲۶ نفر عقب مانده ذهنی‌ هستند. بیشتر به نظر می‌رسد به هر دلیلی‌ شما نسبت به این دانشجویان حساسیت و یک نوع حالت دفاعی پیدا کردید. این استنتاج که "۱۲۶ نفر دانشجو در ۳ کلاس مختلف با یک استاد نتیجه بد میگیرند پس باید به استاد شک کرد" منطقی‌ به نظر می‌رسد به تحصیلات بالا هم احتیاج نیست! مال شما به نظر مقداری احساسی‌ می‌رسد !
جدا از این بحثها یک مساله دیگر هم به نام حریم خصوصی است که ظاهراً آن هم برای شما اهمیتی ندارد و اطلاعات شخصی‌ دانشجو و پیامهای خصوصی‌شان را عمومی‌ می‌کنید. و این دیگر مسئله‌ای نیست که بشود سر آن مجادله کرد چون که از لحاظ حقوق شهروندی یک جرم محسوب میشود.
بختیار باشید
علی‌

من هم اون جواب رو خوندم ولي نديدم كه در مورد تحصيلات شما نظري بده و فقط يك نظر كلي رو مطرح كرده بود. آقاي مسافر استاد من هم بوده و من مي دونم مشكل چيه. اون مي گفت يكي از مشكلات جامعه ما اينه كه ادبيات رو خيلي ضعيف درس مي دن واسه همين اگه يكي هم گير بياد كه درست بنويسه ديگران ازش غلط برداشت مي كنن. خودش از كساني هست كه توي نوشتن خيلي دقت مي كنه و از اينكه ديگران موقع خوندن نوشته هاش دقت نمي كنن خيلي ناراحت مي شه.
در مورد نتيجه گيريتون هم كه گفتيد
به تحصیلات بالا احتیاج نیست من فكر مي كنم به مقدمات آمار احتياجه كه در دبيرستان درس مي دن، ما توي كتاب رياضيات جديد سوم دبيرستان يه چيزهايي خونديم، الآن هم كه كتابها عوض شده. در مورد احساسي بودن هم فكر نمي كنم ايشون احساسي جواب بدن.

در كل با توجه به شناختي كه من از ايشون دارم شما احتمالاً يك جواب ديگه از ايشون مي گيريد كه ديگه روش نمي تونيد چيزي بگيد البته گاهي اوقات هم به بعضيا ترجيح مي ده جواب نده.

peggijaan

عضو جدید
[FONT=&quot]پيغام جديد[/FONT][FONT=&quot] ehsan welder تحت عنوان "مي دونستم":[/FONT]
[FONT=&quot]
از یک استاد بعید بود
من اگه می خواستم با آبروی شما بازی کنم کاری نداشت
اما پست خصوصی براتون زدم
شما خیلی مغرور هستید و من هم از شما راضی نیستم.
بعد از این مواظب باشید هیچ کلمه اشتباهی ننویسید چون به حراست دانشگاه باید پاسخگو باشید
من تا الان به شما احترام گذاشتم اما شما با این کارتون نشون دادید که اصلا احترامی برای یک دانشجو قائل نیستی

اين رو گذاشتم جهت اطلاع.[/FONT]​

:eek: :cry:
استادتونو تهديد كرديد؟

mike2

عضو جدید
من خودم چند ترم توی دانشگاه آزاد درس دادم. فکر می کنم دلیل اصلی این همه حمله ای که که به استاد meytim میشه اینه که همگی از دید دانشجویی به قضیه نگاه می کنن و فکر نمی کنم که هیچ کدوم تا حالا سابقه تدریس دانشگاهی داشته باشن ، و فکر می کنن که برایه یه استاد خیلی راحته که شاگرداشو بندازه ولی اصلا توجه نمی کنن که وقتی شما به عنوان یه استاد در حال تدریس هستی انرژی و توان بسیار بالایی رو سر کلاس مصرف می کنی ، مطالبی که بارها و بارها گفتی رو هی باید تکرار کنی یه مثالو چندین و چند بار باید توضیح بدی و در عین حال هی باید به شاگردایی نگاه کنی که هی به ساعتشون نگاه می کنن که کی بهت بگن خسته نباشی و جمعش کن دیگه...

یه استاد وقتی می آد سر کلاس برایه اون جلسه وقت گذاشته ، طرح درس آماده کرده ( حتی اگه رو کاغذ نیاورده باشه ) ، سعی می کنه برایه هر مطلب مثالهای مناسب و آموزشی آماده کنه، چند تا کتاب مرجع رو مطالعه کنه تا آماده بیاد سر کلاس تا نکنه یه وقت یه دانشجو سوالی رو ازش بپرسه که بلد نباشه( بله همه می دونیم که ندانستن عیب نیست ولی متاسفانه اگه یه استاد جواب یه سوالو آنلاین نتونه بده و بگه باید روش فکر کنم از نظر اکثر دانشجوها بیسواد حساب می شه !!) ، در صورتی که دانشجوها فکر می کنن که تدریس خیلی راحته و سختی فقط مال اونهاست.

من تو مدت تدریسم واقعا وضعیت فجیع آموزشی رو حداقل تو اون چند واحدی که بودم از نزدیک دیدم. دانشجویی که فکر می کنه چون اومده دانشگاه آزاد و داره پول می ده پس دیگه همه چی تمومه ، باید هر ترم استادا با نمره عالی پاسش کنن و اگه این کارو نکنن بهش ظلم کردن ، دانشجویی که زن داره و متاهله فکر می کنه که من استاد باید به خاطر اهمیت نهاد مقدس خانواده بهش نمره مفت بدم. حالا جالبه اون دانشجویی که میاد میگه من برایه پایان ترم مشکل داشتم ،نه تو مبان ترم ، نه تو کوییز های سر کلاس ، نه تو حل تمرین و فعالیت های کلاسی ، هیچ کار مثبتی انجام نداده که من استاد دلمو به این خوش کنم که بله شاید واقعا پایان ترم یه مشکلی براش پیش اومده و شاگزد فعالی بوده و وفتی بهش نمره میدم این احساس برام بوجود نیاد که الان داره تو دل خودش به ریش من می خنده ...

متاسفانه در بین استادا هم آدمایی پیدا می شن که به هر دلیلی سر کلاس فعالیت زیادی نمی کنن، تدریس براشون اهمیتی نداره و چون کلاسشون براشون اهمیت نداره راحتم نمره می دن و بین دانشجوها این استادا محبوبترن. استادی هم که بخواد خلاف این امر باشه چون کسی باهاش واحد نمی گیره مجبور میشه که خودشو با این جریان هماهنگ کنه.

یادش بخیر زمانی که من ریاضی 1 داشتم تو دانشگاه شهید باهنر کرمان دکتر جواد پور استاد این درس بود ،از مجموع 60 نفری که تو کلاس ایشون بودیم 40 نفر افتادن ، هیچ کس مدعی نشد که مشکل از ایشونه یا ایشون سواد تدریس نداره ولی حالا ....