بچه های ارشد ساخت:چه درسایی رو نیمخونند؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام
با توجه به اینکه چیزی تا کنکور نمونده استرس میاد سراغ بچه های ساخت که درسایی مثل زبان رو واقعا چیکار کنن.منکه دیگه وقتشو ندارم راجع به درس مدیریت تولید چی؟کسی هست خونده باشه؟؟؟از سیالاتی ها و دینامیک چی؟

arsana61

عضو جدید
به نظرم با مطرح کردن این مساله استرس رو بیشتر میکنی. کافیه یک نفر بگه خوندم تا بقیه فکر کنن جا موندن. من زبان رو خوندم. چون زبان انتخابیم فرانسه هست و کنکور سال های قبل رو که شبیه سازی کردم زبان روبالای 80 میزنم. ولی درسای ساخت رو خوب نخوندم. این به اون در میشه.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
به نظرم با مطرح کردن این مساله استرس رو بیشتر میکنی. کافیه یک نفر بگه خوندم تا بقیه فکر کنن جا موندن. من زبان رو خوندم. چون زبان انتخابیم فرانسه هست و کنکور سال های قبل رو که شبیه سازی کردم زبان روبالای 80 میزنم. ولی درسای ساخت رو خوب نخوندم. این به اون در میشه.
نه بحث استرس نيست فقط محض اطلاع واسه من فرقي نميكنه شما چي ميخونين و چي نميخونين من كار خودمو ميكنم كسيم نبايد مقيد به نظر كسي باشه.خوبه زبانتون قويه ولي اگه حتي 100 درصد هم بزنين اندازه ساخت واستون ارزش نداره درسته كسي جواب نميده و با پاسخ خوب شما بهتون كمك ميشه ولي فك نكنك اندازه ساخت باشه كه ضريبش 4 برابر.ان شالله كه موفق باشيد

raminbabak

اخراجی موقت
کلا بچه های ساخت وقتی که 2 3 مونده به کنکور قید زبان و دروس تخصصی رو بزنند..
اگر تونستین تا 2 3ماه مونده دروس تخصصی ساخت رو بخونین هیچ بعدش یه مرور کنید وگرنه نخوندین حفظ کردین دیگه نخونید بیشتر رو جامدات وقت بزارین

بالا