بچه هاي ارشد 91 اينجا تاپيك جزوه هاست

hamidghafari

عضو جدید
جايي واسه به اشتراك گذاشتن جزوات و فايلها مخصوص ارشد 91

با سلام به همه دوستان. به پيشنهاد دوست عزيز fluid2008 اين تاپيك راه افتاد تا بتونيم فايل ها و جزواتو به اشتراك بزاريم. اينجوري به راحتي مي تونيم جزوات رو پيدا كنيم و از پراكندگي دور مي مونه. با تشكر از همه لطفا" جزوات رو اينجا آپلود كنيد.

آخرین ویرایش:

daneshju.m

عضو جدید
منم دانلود کردم ، مشکلی نداشت ، خیلی ممنون
ولی می خواستم یک فایلی اینجا آپلود کنم ، نشد ، همش میگه آپلود نا موفق...:(

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از دوستان.از مدیر تالار درخواست کنید که اسپم ها رو پاک کنه تا تعداد پست ها بالا نره.دوستانی هم که نمیتونند در این سایت آپلود کنند.بهترین گزینه پرشین گیگ هست.اونجا آپلود کنید.لینکش رو اینجا وارد کنید
http://www.persiangig.com/

امین قیاسی 1986

عضو جدید
جايي واسه به اشتراك گذاشتن جزوات و فايلها مخصوص ارشد 91

با سلام به همه دوستان. به پيشنهاد دوست عزيز fluid2008 اين تاپيك راه افتاد تا بتونيم فايل ها و جزواتو به اشتراك بزاريم. اينجوري به راحتي مي تونيم جزوات رو پيدا كنيم و از پراكندگي دور مي مونه. با تشكر از همه لطفا" جزوات رو اينجا آپلود كنيد.

سلام
دوست گرامي لطفا طبق قوانين باشگاه عمل كنيد
تاپيك شما به قسمتي كه مربوط ميشه منتقل شد .

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
دوست گرامي لطفا طبق قوانين باشگاه عمل كنيد
تاپيك شما به قسمتي كه مربوط ميشه منتقل شد .
مگر جاش غیر از جای کنونیش بوده؟مهندس لطفا پست های بدون فایل هم پاک کنید تا تعداد پست ها زیاد نشه.

امین قیاسی 1986

عضو جدید
مگر جاش غیر از جای کنونیش بوده؟مهندس لطفا پست های بدون فایل هم پاک کنید تا تعداد پست ها زیاد نشه.
در حال حاضر همون جاييه كه بايد باشه
دركل هر پست نظري از سوي اعضاست و دست بردن به پست ها ممكنه ،به حريم و حرمت ايشان تجاوز بشه (مگر در موارد ضروري)
از توجه شما ممنونم دوست عزيز

masoud3232

عضو جدید
سلام....خسته نباشید همتونننن....اگه میشه سوالات کنکور ارشد چند سال پیشم بزارید...88 ووو 89 ...87 دارم..قبلتر...مرسی

milix_1986

عضو جدید
درود
بچه ها یه تاپیک بود به اسم
ما-کنکوریهای-ارشد-سراسری-91-از-همین-حالا-شروع-می-کنیم
چی شدش؟
چرا نیست؟

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
man hastam az in be bad miam jozvehaye zyadi ham daram done done mizaram

يه خواهش: لطفا فينگيليسي تايپ نكنيد با قوانين جديد تايپ فينگيليشي منجر به قفل و حذف تايپيك ميشه يه تاپيك واسه طبقه بندي جزوهها زده شده اينم حذف ميشه ها

mbfighter

عضو جدید
سلام به همه رغیبای رفیقم ... :) ..... آقایون لطفا جزوات پارسه رو بزارین تا بخونیم قبول شه بره رد کارش بریم برای دکترا اینشالا..... ( جو گیر شدم )

alborz_2000

اخراجی موقت
سلام به همه رغیبای رفیقم ... :) ..... آقایون لطفا جزوات پارسه رو بزارین تا بخونیم قبول شه بره رد کارش بریم برای دکترا اینشالا..... ( جو گیر شدم )

ارشدت که تموم شه، کنکر دکتری که قبول شی، تازه میرسی به مصاحبه، فعلا فقط به همین ارشد فکر کن، ایشالا یه رتبه خوب میاری.

hamed/s

عضو جدید
فکر میکنم لینکهای استاتیک خراب شده نتونستم دانلود کنم اگه میشه درستشون کنید. خیلی ممنون
در ضمن کسی میدونه کنکورهای آزمایشی کدوم موسسه بهتره ؟

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
فکر میکنم لینکهای استاتیک خراب شده نتونستم دانلود کنم اگه میشه درستشون کنید. خیلی ممنون
در ضمن کسی میدونه کنکورهای آزمایشی کدوم موسسه بهتره ؟

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/277441-%D8%AA%D8%A7%D9%8A%D9%BE%D9%8A%D9%83-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%83-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D9%88-%D9%83%D8%AA%D8%A7%D8%A8

hldv_000

عضو جدید
در خواست جزوه

در خواست جزوه

سلام
دوستان کسی جزوه ریاضی مهندسی دکتر معتقدی رو همراه فایل صوتیش داره؟
من فقط مبحث pde و مشتقات جزئی رو میخوام؟
ممنون

hamin913

عضو جدید
از این به بعد هر کس راهنمایی درباره ارشد خواست در تالار زیر مطرح کنه در این تالار به صورت تخصصی توسط عده ای از رتبه های برتر آزمون ارشد مهندسی مکانیک استفاده شده است.
http://mech-eng.ir/showthread.php?tid=4
منتظر شما در باشگاه مهندسان مکانیک ایران هستیم.

بالا