انتخاب رشته 92 برای بچه های مکانیک-رتبه علمی دانشگاه ها از نظر رشته مکانیک در مقطع ارشد

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot] سلام دوستان عزیز،با توجه به این که نیمه اول اردیبهشت جواب اولیه کنکور ارشد می آیدو انتخاب رشته داوطلبان نزدیک هست،خواستم تاپیکی بزنم که بتوانیم با هم مشورت کنیم و اطلاعات خود را در زمینه رتبه علمی دانشگاه ها بالا ببریم تا انتخاب رشته ایده آلی داشته باشیم.برای آغاز کار،دانشگاه های زیر به ترتیب کدام از نظر رتبه علمی و رشته مکانیک در مقطع ارشد(تبدیل انرژی)بهتر هست؟[/FONT]
[FONT=&quot]دانشگاه ارومیه-بوعلی سینا-صنعتی مالک اشتر-کاشان-رازی-سمنان-محقق اردبیلی-بین المللی امام خمینی قزوین-اصفهان-صنعتی سهند تبریز-صنعتی شاهرود-گیلان-زنجان-صنعتی ارومیه-شهید ایت الله مدنی-حکیم سبزواری-یزد-شهرکرد. [/FONT]

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
"""مقایسه مکانیکی بین سه دانشگاه"""

"""مقایسه مکانیکی بین سه دانشگاه"""

سلام دوستان عزیز،خواستم دانشگاه ارومیه و کاشان و رازی کرمانشاه را از نظر رشته مکانیک خصوصا در مقطع ارشد با هم مقایسه کنید و بگویید که کدام دانشگاه از دیگری به ترتیب برتری دارد؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز این تاپیگو تنها نزارین،ممنون میشم

siavashbehzad1

عضو جدید
یعنی فقط رتبشون واست مهمه !!!!! ببین کجاها راحت تری . هر دانشگاهی تو کارشناسی بهتره تو ارشدم به احتمال بالایه 90 درصد باز بالاتره . از رو رتبه هایه ورودیشونم میشه تشخیص داد. قبولی تو هر کدومشون تنها مزیتش واست ندادن شهریست . تو آزمون استخدامیم فرقی بینشون نیست

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره درسته ندادن شهریه مزیتش هست،ولی میخواستم انتخاب رشته کنم باید بدونم کدوم دانشگاه از نظر رشته مکانیک رتبش بالاتره و بهتره،تا آنو جلوتر بزنم.نزدیکی به خونه هم مهمه برام ولی زیادم مهم نیست!من بچه مازندارانم،تبریز،تهران،مشهد،رشت هرجا باشه میرم!!،ولی دوست دارم تو دانشگاهی تحصیل کنم که گروه مکانیکش کاربلد باشن و باعث پیشرف تو درس و کار در آینده بشه،لطفا راهنماییم کنین

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
"""مهندسی مکانیک طراحی کاربردی دانشگاه فردوسی مشهد یا صنعتی اصفهان؟"""

"""مهندسی مکانیک طراحی کاربردی دانشگاه فردوسی مشهد یا صنعتی اصفهان؟"""

[FONT=&quot]سلام دوستان عزیز،خواستم بدونم که مهندسی طراحی کاربردی فردوسی مشهد بهتره یا صنعتی اصفهان؟از نظر اعتبار و رتبه دانشگاهی،خیلی برام مهمه!!!![/FONT]​

inmo

عضو جدید
سلام دوست عزیز
به نظر من بدون شک صنعتی اصفهان از نظر اعتبار دانشگاه برتریه!
سلام دوستان عزیز،خواستم بدونم که مهندسی طراحی کاربردی فردوسی مشهد بهتره یا صنعتی اصفهان؟از نظر اعتبار و رتبه دانشگاهی،خیلی برام مهمه!!!!​

inmo

عضو جدید
من اگر خودم میخواستم انتخاب رشته کنم اول دانشگاههای تهران رو میزدم (البته به جز عباس پور و ...) بعدش صنعتی اصفهان، شیراز، فردوسی مشهد، بوعلی (که خیلی فارغ التحصیل شدن ازش سخته) ، بابل و .... دیگه یکی از اینا رو قبول می شم :)
دانشگاه سمنان و قزوین و کاشان معمولا به خاطر فاصله کمشون از تهران طرفدار زیاد دارن!
موفق باشید

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]من لیسانسم مکانیک حرارت و سیالات هست . میخوام برای ارشد طراحی کاربردی بخونم،خواستم بدونم که از لحاظ درسی برام مشکلی پیش نمیاد؟طراحی کاربردی بیشتر برای بچه های جامداتی خوبه،من میترسم دروس تخصصی مثل مقاومت3،مکانیک شکست مقدماتی،مقدمه بر اجزای محدود،پلاستیسیته عملی و تغییر شکل،مواد مرکب(کامپوزیتها) که بچه های جامداتی در مقطع لیسانس پاس میکنند من رو در خوندن درس و ادامه تحصیل در این رشته(طراحی کاربردی) دچار مشکل کنه،چون دقیقا همین دروس به صورت پیشرفته تر در رشته طراحی کاربردی هست،مانند دروس اجزا محدود1،مکانیک شکست،مقاومت مصالح پیشرفته،پلاستیسیته،مواد مرکب(کامپوزیت ها) و ....فرض کنین به این رشته آمدم آیا به من دروس تخصصی مثل مقاومت مصالح3 و مکانیک شکست مقدماتی و مقدمه بر اجزای محدود و پلاستیسیته در ترم اول به صورت پیش بهم میدن که من آماده شم و در طوا تحصیل از بقیه کم نیارم؟از شما دوستان عزیزم خواهش میکنم بیشتر برام توضیح بدین و راهنماییم کنین،خیلی میترسم.من دانشگام برای لیسانس زیاد خوب نبود.[/FONT]

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]"""[/FONT][FONT=&quot]مقایسه طراحی کاربردی سه دانشگاه[/FONT][FONT=&quot]"""

[/FONT]
[FONT=&quot]خواستم بدونم که طراحی کاربردی دانشگاه گیلان و صنعتی بابل و فردوسی مشهد به ترتیب کدام قوی تره؟تو سایت هر سه دانشگاه رفتم به نظرم دانشگاه گیلان بهتر باشه،ولی نتونستم رزومه همه اساتید و هیئت علمی دانشگاه گیلان رو ببینم،تو سایت دانشگاه فردوسی هم رزومه اعضای هیئت علمی زده نشده و فقط تعداد استاد و دانشیار و استادیار رو گفته!!اگه میشه راهنماییم کنین،ممنون میشم.[/FONT]​

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
"""مقایسه طراحی کاربردی سه دانشگاه"""

خواستم بدونم که طراحی کاربردی دانشگاه گیلان و صنعتی بابل و فردوسی مشهد به ترتیب کدام قوی تره؟تو سایت هر سه دانشگاه رفتم به نظرم دانشگاه گیلان بهتر باشه،ولی نتونستم رزومه همه اساتید و هیئت علمی دانشگاه گیلان رو ببینم،تو سایت دانشگاه فردوسی هم رزومه اعضای هیئت علمی زده نشده و فقط تعداد استاد و دانشیار و استادیار رو گفته!!اگه میشه راهنماییم کنین،ممنون میشم.
سلام داداشم فردوسی مشهد زده لیست اساتید و رزومه شو دقت نکردی
فردوسی-گیلان-صنعتی بابل

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
""" انتخاب رشته دانشگاه های شرایط خاص"""
سلام دوستان،خواستم بدونم دانشگاه هایی مثل دانشگاه صنعتی مالک اشتر(تدیل انرژی) و دانشگاه امام حسین(طراحی کاربردی) که به صورت نیمه متمرکز(مصاحبه،انجام آزمایشات،و...) دانشجو پذیرش میکنن رو باید در انتخاب چندم قرار دهیم؟یا فرقی ندارد؟ممنون

9144223072

عضو جدید
سلام دوست عزیز از نظر طراحی کاربردی اولویت به این ترتیب است کاشان،رازی،ارومیه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام دوستان،خواستم بدونم دانشگاه صنعتی مالک اشتر-اصفهان چطور دانشگاهی هست؟امکانات(خوابگاه و اینترنت و....)مناسب هست؟سطح علمی اساتید چطور هست[/FONT][FONT=&quot]؟[/FONT][FONT=&quot]آیا اساتید خوبی دارد؟ممنون میشم منو راهنمایی کنین.[/FONT]​

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز برای دیدن کارنامم به لینک زیر مراجعه کن(طراحی 1400-تبدیل2200):
کارنامه
دوست عزیز ببین هروقت توفهمیدی ما رو هم بی خبر نذار،من فهمیدم بهت میخبرم،یا علی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]دوستان، صنعتی سهند تبریز-سیستم محرکه(دکتراشم داره) بعد از انتخاب های تبدیل بزنم خوبه؟به نظرم قبول میشم،سال قبل بین 1475-1919 قبول شدن.بعد محرکه هم انتخابهای طراحی کاربردی رو میزنم،چطوره؟ممنون میشم کمک کنین،من لیسانسم سیالاته.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

saman_me

عضو جدید
دوستان به نظرتون با 970 طراحي كجا قبول ميشم؟؟؟تهران رجايي بهتره يا تبريز؟؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی نیست جوابهای ما رو بده،دمتون گرم،کنکور رو که خراب کردیم رفت حداقل کمکی کنین.

Mojtaba.A

عضو جدید
دوستان با رتبه ی 750 تبدیل، تهران روزانه کجا میشه قبول شد؟
شبانه ی خواجه میشه؟ اگه میشه خوابگاه داره یا نه؟
من هوافضا هم رتبم شده 106. نظرتون درباره ی این رشته چیه؟

مرسی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مرسی

تهران روزانه تبدیل با این رتبه تقریبا غیر ممکنه،ولی شهید عباسپور میتونی قبول شی که برای خوابگاه تعهدی نداره،بهنظر خوابگاه تو کارش نیست،چون تو پوست دفترچه دوم با صراحت گفته،شبانه های دانشگاه های تهران که خوابگاه نداره،شبانه خواجه احتمالش هس قبول شی چون روزانش حدودا تا 410 سال قبل بود،هوافضا رو اطلاعیندارم یا علی

britney

عضو جدید
به نظر من چون هوا فضا میتونی امیرکبیر قبول شی بعد از روزانه ی تبدیل خواجه نصیر(که احتمال قبولیت کمه) هوا فضا بزن.

britney

عضو جدید

مرسی

به نظر من چون هوا فضا میتونی امیرکبیر قبول شی بعد از روزانه ی تبدیل خواجه نصیر(که احتمال قبولیت کمه) هوا فضا بزن.

ariax77

کاربر فعال
با 480 هوافضا کجا میشه قبول شد؟
آخرین رتبه های قبولی تبدیل انرژی و طراحی کاربردی دانشگاهای تهران، اصفهان، شیراز روزانه چنده؟