به نظر شما وقتی مردم دنیا اسم ایران را میشنوند یاد چی می افتند؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل قول از حرفتو گذاشتم عقده ای توهین نیست پس چیه.
با من نه با هرکس دیگه ای حق نداری اینجا تایپیک نظرسنجی هست وهمه ازادن نظرخودشونو بگن
خودت میدونی هیچکس از کشورش بیزار نیست ومطمن باش هیچکدوم حاضر نمیشیم کشور دیگه ای بخواد برای ما تصمیم بگیره.ولی حقیقت اینه که اوضاع مملکت خوب نیست وما نمیتونیم بگیم که همه چی ارومه........

اولا اینکه حق دارم یا ندارم رو شما نمی تونی واسه من تعییین کنی .
ثانیا برو از اول تاپیک بخون بعد بیا داد قال کن منم اول نظرمو دادم اولین پستو بخون منم نگفتم همه چی ارومه

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
ثانیا برو از اول تاپیک بخون بعد بیا داد قال کن منم اول نظرمو دادم اولین پستو بخون منم نگفتم همه چی ارومه

آقا شهرام تورو خدا بس كنيد ديگه
چرا با هم دعوا ميكنيد
:cry:

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اول خونده بودم . من که مث بعضیا نیستم که دادو قال کنم
حق دارم میبینی که.این همه غرورت واسه چیه؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اول خونده بودم . من که مث بعضیا نیستم که دادو قال کنم
حق دارم میبینی که.این همه غرورت واسه چیه؟

کجای حرفام بوی غرور می داد؟
اینکه حق رو تو نمی تونی واسم تعیین کنی؟
خوب مگه دروغ می گم ؟
مگه تو قاضی یا قانون هستی که بخوای حد و حدود منو شخص کنی؟

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجای حرفام بوی غرور می داد؟
اینکه حق رو تو نمی تونی واسم تعیین کنی؟
خوب مگه دروغ می گم ؟
مگه تو قاضی یا قانون هستی که بخوای حد و حدود منو شخص کنی؟
قانون باشگاه هست . ولی تو هرطور راحتی:razz:

آخرین ویرایش:

jimmi

عضو جدید
یاد تبلیغات منفی ای که پشت سر ایران میشه و البته تصویری که خودمون از خودمون انعکاس میدیم
جنگ - کشتار - آرزوی مرگ کشورهای دیگه + عقب افتادگی - زندگیه دور از تکنولوژی و...
البته اینا مال اکثریت عوام جامعه جهانیه. فقط یه دید کلی و غالباً نادرسته، مهم خودمونیم که کشورمونو چطور بخواهیم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا شهرام تورو خدا بس كنيد ديگه
چرا با هم دعوا ميكنيد
:cry:

باشه من دیگه لال میشم چون الان دوره زمونه بد شده

ولی اخرین حرفامم می زنم می رم اگه بعضی ها نگن مغروره

من نه تو دم دستگاه این مملکتم نه سهمیه دارم نه هیچ چی از طرفداری حکومت به من میرسه . خودم زیاد ضربه خوردم از نا عدالتی های زمونه ولی همیشه سعی کردم خدا رو مد نظر داشته باشم لااقل یخورده وجدان داشته باشم.ادم همیشه باید طرف حق باشه حتی به ضررش مگه راه امام حسیبن جز این بوده؟ من اگه نیمه خالی لیوانو می بینم نیمه پرم می بینم .

همینایی که میان اینجا همش بد میگن و افراطی همش دوست دارن به طور تبلیغاتی همه چیزو بکوبن چه فزقی با خود افراطیون بسیجی (از نظر اقایون) چه فرقی دارن؟ به واالله که فرقی ندارن . من بسیجی ها رو ترجیح می دم چون لااقل حزب باد نیستن رو حرفشون میشه حساب کرد.اگه حرفی می زنن تا اخر پاش وایسادن.
انسان باید واقع بین باشه نه افراطی و تفریطی

وقتی اقایی که ظاهرا خودشو از همه باشگاه محترم تر می دونه و تو امضاش خیلی خودش بزرگ کرده میاد میگه محرم اومد و بساط دختر بازی جور شد اخه ادم چی می تونه به این شخص بگه

قابل توجه صبا خانوم به نظرتون میشه با احترام با چنین شخصی برخورد کرد ؟ ببینم یعنی ما شخصیتمون از امام حسین بالاتره که حق دارند به امام حسین توهین کنن ولی به اشخاص بی ارزشی مثه من اینجا نباید توهین کرد

خدای بالاسر شاهده و از وجدان و ذات هر کس خبر داره

هموتون به خدا می سپارم خدا هممونو به راه راست هدایت کنه.

درود بر غیرت ایرانی و مملکت پرست
موفق باشید.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند وقت پیش با یه نفر بحث میکردم حرفی زد که هنوز دارم بهش فکر میکنم.
البته اگه به خاطر این حرفم بهم اخطار ندن ولی من آدمی هستم که نمیذارم حرفی تو دلم بمونه.
میگفت این ها ایرانی نیستن.این ها مامور هستن تا هویت ما ایرانی ها رو از ما بگیرن.
چند شب پیش هم یه شبکه نشون داد یکی از همینا میگفت ما ایرانی نیستیم ما شیعه و .... هستیم
تو لباس اسلام چه کارایی که نمیکنن...

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره کدام کشور باشه - در بین کشورهای مسلمان منطقه به خصوص پاکستان و افغانستان و گروه تندرو افراطی ایران نماینده اسلام واقعی است که در برابر غرب ایستاده است - بعضی از پاکستانی ها می گویند شما باید به رییس جمهورتان افتخار کنید که این گونه در برابر غرب ایستاده است - ای کاش رییس جمهور ما این گونه بود
بین کشورهای عربی خلیج فارس ایران تهدید دایمی است - بمب اتمی - تروریست - خلیج فارس و دشمنی دیرینه
اروپایی ها هم اخیرا دلخوشی از ایران ندارند - خطر حمله اتمی - دولت دیکتاور - زندان از نقاط تاریک است - هر چند اخیرا مهاجرت نسل تحصیل کرده تا حدودی تفاوت میان دولت و ملت را برای آنها مشخص کرده است - اما میان همین خارجی نشینان هم ایراینان اکثرا به حقه بازی و کلاه برداری مشهور هستند
مثلا در سوئد می گویند : " اگر با ایرانی دست دادی مواظب باش دستت قطع نشود " یعنی ایرانی ها از پشت خنجر می زنند - حرفشان با عملشان فرق دارد . این مورد را عینا از تعداد زیادی شنیده ام
اما در کل بسیار فکر می کنند ایران جای بسیار عقب مانده ای است که خطر اتمی - رییس جمهور تندور و مسایلی از این دست در آن در جریان است .
یکی از خارجی که برای ماموریت به ایران آمده بود می گفت آنچه دیده با آنچه فکر می کرده خیلی تفاوت دارد . ایرانی ها هنوز هم مهمانواز هستند و آنگونه رسانه ها در آنجا منعکس کرده بودند عقب مانده نیستد.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینایی که میان اینجا همش بد میگن و افراطی همش دوست دارن به طور تبلیغاتی همه چیزو بکوبن چه فزقی با خود افراطیون بسیجی (از نظر اقایون) چه فرقی دارن؟ به واالله که فرقی ندارن . من بسیجی ها رو ترجیح می دم چون لااقل حزب باد نیستن رو حرفشون میشه حساب کرد.اگه حرفی می زنن تا اخر پاش وایسادن.

من شخصا،دو تا گروه میبینم،یکی اونی که برای گفتن حرفش،کتک میخوره،میره زندان و دردسر اخراج از دانشگاه یا شغلش رو تحمل میکنه، و دیگری کسی که برای گفتن حرفش،علاوه بر مقادیری اضافه حقوق،جوان پاک نامیده شدن،عگس روی صفحه ی اول روزنامه های فردا شدن،مقادیری هم اب معدنی خنک،ساندیس و نقل و کلوچه دریافت میکنه.....
بین این دو گروه،شخصا گروه اول رو انتخاب میکنم که پای حرفش وایساده!! نمیدونم شما چطور دومی رو میبینی که اصلا پای حرفش وایساده یا نه!!اخه موقعیتش پیش نیومده!!به هر حال،به خود شما مربوطه!!.....

همینایی که میان اینجا همش بد میگن و افراطی همش دوست دارن به طور تبلیغاتی همه چیزو بکوبن

شما رو نمیدونم،ولی من از اینکه میرم تو یه سایتی اعلام میکنم که ماشینمو نیم ساعته تحویل گرفتم و به جز خراب بودن در داشبورد،بد جا افتادن سیستم پخش،خراب بودن تجهیزات صندلی،خراب بودن موتور شیشه بالا بر از ماشین 0 17 میلیونی ام راضی هستم، ناراحتم......
شما رو نمیدونم!! ولی وقتی برای خریدن کتاب مورد نظرم،به مشکل "نبود/ممنوع بودن کتاب در کشورم "مواجه میشم، ناراحتم....
شخصا از اینکه بهترین و با سواد ترین استاد استان محل زندگی ام،در سال 2011 من رو به استفاده از محصول سال 2008 راهنمایی میکنه،ناراضیم!! از اینکه استاد هام،لااقل 4 سال عقبن......
شخصا از اینکه شخصی با لیسانس ابیاری گیاهان دریایی،مسئول سازمانی هست که به کارشناس رشته ی مدیریت احتیاج داره و اون کارشناس مدیریت،داره سر میدون 22 بهمن سیگار می فروشه، ناراضیم( من هر روز ازش سیگار میخرم،ولی هیچقوت سیگار نکشیدم!)
شخصا از اینکه برای ورود به 90 سایت های اینترنتی مورد نظرم،با مشکل روبرو هستم و باید دست به دامان چیز پی ان بشم،ناراضی ام!!
شخصا از اینکه سرعت اینترنتم،برابر با سرعت اینترنت 4 سال پیش دوستم از عراق هستش،ناراضی هستم.....

فکر نمیکنم چیزایی که من ازشون ناراضی هستم،زیاد افراطانه باشن و من بخوام بخاطرش دولتم رو بکوبم!!وقتی بدون هیچ دلیلی،همه چیز دولتیه و دولت هم همه چیز رو فقط به سمت عقب میبره،من باید خوشحالی بکنم که نکنه کسی بفهمه کشور من در سال 2011،داره با قوانین و تفکرات سال 400 میلادی اداره میشه؟و اخرین تکنولوژی موجود در اون،برای سال 2003 هستش؟

alish.refinery

اخراجی موقت
اینقده افتادین به جون هم که اسم ایران را بشنوین یاد چی می افتین!
داشتم اینترنت را میگشتم یک مقاله توی ویکی پدیا دیدم هم گریه ام گرفت و هم خنده ام گرفت!

اینجا نوشته که زنان از تمامی جهان برای فاح.شه گری به ایران آورده میشوند و در ایران از انها سوء استفداه جن.سی میشه!

زنان کشورهائی مانند افغانستان، عراق پاکستان اروپای شرقی چین بنگلادش روسیه اوکراین و ترکیه به ایران آورده میشوند!

http://en.wikipedia.org/wiki/Human_trafficking_in_Iran

چشمام داره چهر تا میشه ! :surprised:

پس چرا من تا حالا چیزی ندیدم نشنیدم؟!

ملت گرسنه ایران که یکی هم خودم هستم مگه پول دارن که روسها و اوکراینیها بیان ایران خودشون را بفروشند؟! :surprised:

توی دوبی همین روسها ساعتی یکی دو میلیون تومن خودشون را میفروشند! توی ایران ساعتی ده هزار تومن هم بهشون نمیدن!

این حرفها برای خراب کردن کشور من و شماست و ما هم داخل کشور داریم خودمان را تخریب میکنیم و هم خارج کشور دارند ما را خراب میکنند!

اون احمقی که این تهمتها را به ایران زده زیرش اضافه کرده که چون دولت امریکا به ایران دسترسی نداره اطلاعات و امار دقیقی وجود نداره!

یکی نیست بهش بگه اخه مرتیکه اگه امار داری پس چه مرگته که میگی اطلاعات و اماری موجود نیست!
اگه امار نداری پس چرا فهرست کشورهای جهان را توی این نوشته لیست کردی و میگی از همه جای دنیا زنان برای سوء استفاده به ایران صادر میشوند؟!

کاش یکی بود میرفت از این ویکی پدیا شکایت میکرد که به ایرانیها توهین کرده اند!

با اینکه فکر نمیکنم حرفام اثر داشته باشه ولی خوب ادم حرف میزنه سبک میشه!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتم اینترنت را میگشتم یک مقاله توی ویکی پدیا دیدم هم گریه ام گرفت و هم خنده ام گرفت!

ای کاش،کمی هم که این فکر میکردین که چه کسانی میتونن توی ویکی پدیا بنویسن،برچسب مطلب رو که به رنگ زرد نوشته شده و ... رو هم می دیدین!!!!
به هر حال،واقعیت اینه که دختران خیلی زیادی از این کشور ها به ایران میان و بین کشور های همسایه،ایران پذیرای خونواده های زیادی هست!!ولی اینکه اونا برای چه شغلی به اینجا میان،فکر نمیکنم این مقاله درست بهش اشاره کرده باشه!
البته،تو بخش بحث در مورد مقاله،اشاره شده که اینها از ایران به کشورهای حاشیه ی خلیج فارس میرن چون ایران نزدیک ترین و راحت ترین راهه!! خیلی ساده هستش،کافیه مقاله رو اپدیت کنین!
ولی ایا دانشش رو دارین؟! اگر دارین،پس ادیت کنین و اگر ندارین،بهتره فقط گریه کنین!

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ میدونید که:

ایران تنها کشوری در جهان است که روی پرچمش را به زبان دیگری نوشته اند

alish.refinery

اخراجی موقت
ولی ایا دانشش رو دارین؟! اگر دارین،پس ادیت کنین و اگر ندارین،بهتره فقط گریه کنین!

واقعا متاسفم که با فردی مثل شما هموطن هستم
کاش توی افغانستان یا افریقا به دنیا می امدم و با فردی مثل شما هم وطن نمیشدم!

حیف از اون همه زحماتی که کوروش به ایران کشید و حالا امثال شما وارث تمدن 2500 ساله شده اید!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم که با فردی مثل شما هموطن هستم
کاش توی افغانستان یا افریقا به دنیا می امدم و با فردی مثل شما هم وطن نمیشدم!

حیف از اون همه زحماتی که کوروش به ایران کشید و حالا امثال شما وارث تمدن 2500 ساله شده اید!

من هم متاسفم که هموطن من،ادمیه که در مقابل اتفاقات گریه میکنه!!! شما حتی توان این رو ندارین که برین تو اون سایت،یه جمله بنویسین که چنین چیزی نیست!! حتی توان این رو ندارین که تو ویکی فارسی یه کاربر درست حسابی پیدا کنین و ازش بخواین اون مقاله رو اصلاح کنه!! اونقوت فکر میکنین،زحماتی که کوروش بزرگ برای من کشیده،حروم شده و قسمتی که مربوط به شماست،داره کاملا استفاده میشه؟!!!!:biggrin:
من مطمئن هستم که اگر توی افغانستان یا افریقا به دنیا می اومدین،توی انجمن گفت و گوی یکی از اون سایت ها می نوشتین که الان دیدم یه سری ادم های دیگه دارن کشورم رو مسخره میکنن و من گریم گرفت! و طرفتون هم میگه اره من هم گریم گرفت و بعد شما میخندین و خوشحال میشین که با هموطن باغیرتی دارین زندگی میکنین و هیچ کدومتون هیچ کاری نمی کنین!!!
رفیق،من سعی میکنم ببینم شما خودتون برای اون مقاله چه قدمی بر میدارین! که زندگی در کشور کوروش بزرگ رو در لیاقت خودتون میدونین،ولی برای دیگران نه!

magnet

عضو جدید
هیچ میدونید که:

ایران تنها کشوری در جهان است که روی پرچمش را به زبان دیگری نوشته اند

جای یکی از دوستان با اون نوع نوشتنش و فونتش خالی !
البته نه جاش خالی یه ، نه این نوع فونتش که چشم و چالمونو در می آورد !

اتفاقاً اسم شمام و ایضاً فامیلی تون هم به زبان دیگه ای است !

ایران کشوری است که روی پرچمش به لفظ جلاله الله مزین شده ، همین .

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

جای یکی از دوستان با اون نوع نوشتنش و فونتش خالی !
البته نه جاش خالی یه ، نه این نوع فونتش که چشم و چالمونو در می آورد !

اتفاقاً اسم شمام و ایضاً فامیلی تون هم به زبان دیگه ای است !

ایران کشوری است که روی پرچمش به لفظ جلاله الله مزین شده ، همین .

برداشت بد نکن
من هر چی که دارم از همین خداست و هر روز شکرش رو به جا میارم بارها هم وجودش رو تو زندگیم دیدم
ولی بحثه من چیز دیگه ایه...

masoomeh.bnv

عضو جدید

من نه تو دم دستگاه این مملکتم نه سهمیه دارم نه هیچ چی از طرفداری حکومت به من میرسه . خودم زیاد ضربه خوردم از نا عدالتی های زمونه ولی همیشه سعی کردم خدا رو مد نظر داشته باشم لااقل یخورده وجدان داشته باشم.ادم همیشه باید طرف حق باشه حتی به ضررش مگه راه امام حسیبن جز این بوده؟ من اگه نیمه خالی لیوانو می بینم نیمه پرم می بینم .

وقتی اقایی که ظاهرا خودشو از همه باشگاه محترم تر می دونه و تو امضاش خیلی خودش بزرگ کرده میاد میگه محرم اومد و بساط دختر بازی جور شد اخه ادم چی می تونه به این شخص بگه

قابل توجه صبا خانوم به نظرتون میشه با احترام با چنین شخصی برخورد کرد ؟ ببینم یعنی ما شخصیتمون از امام حسین بالاتره که حق دارند به امام حسین توهین کنن ولی به اشخاص بی ارزشی مثه من اینجا نباید توهین کرد

موفق باشید.
اقا شهرام عزیز هر وقت میام میبنم چیزایی میگی که واقعا میشه بهت افتخار کرد!!!!!!!!!!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون که پستمو خوندین .
برا حرف اولتون دو جور جواب میدم :
اولا اینکه اینجا از سیاست امریکا بد میگن نه از ملت و پیشرفتشون
یه مثال میزنم : تو فیلمای ایران تحصیلکرده ترین و پولدارترین افراد مقیم امریکا هستن و دانشجوهای نخبه برا ادامه تحصیل میرن امریکا و ... (داریم صراحتا میگیم اونجا یه کشور پیشرفته و با امکانات عالیه ) ولی اونا میان منو تو رو با فیلمی مث 300 به مردمشون معرفی میکنن.

دومم اینکه الان خیلی از ایرانیا فامیل ، دوستی اشنایی اونجا دارن یا اصلا خوشون اونجارو از نزدیک دیدن ... پس اگه اینجا از امریکا بد بگن اکثرا میفهمن دروغه ولی اونجا چی؟ چند درصد امریکایی ها ایرانو از نزدیک دیدن که شناختی که دارن بهشون تلقین میکنن رو بیان بهش شک کنن؟

کاملا حرفتونو قبول دارم
یه خودی خیلی بیشتر از خارجی تو سود و ضرر رسوندن به کشورش موثره ! در گذشته هم اتفاق افتاده
یه نفر خودی با یه امضا تو یه دقیقه نصف کشورو داده به غریبه ( معاهده هایی مث 1881 و ترکمنچای و ...) ولی وقتی داخل همه خوب بودن خارجیا با انواع سلاح ها نتونستن تو 8 سال یه وجبم بگیرن.

من اگه حرفی زدم به کسایی گفتم که حالا که میبینن کشورشون از لحاظ تکنولوژی و ... عقبه به جای کمک به پیشرفتش دارن پیشرفت بقیه کشورارو به سرش میکوبن و اونارو به کشور خودشون ترجیح میدن و فراموش کردن که : وطن يعني گذشته ، حال ، فردا……… تمام سهم يك ملت ز دنيا......... وطن يعني چه آباد و چه ويران ……وطن يعني همين جا ، يعني ايران
:w17::w17::w17:
چی میشد بعضی ها میفهمیدن اینارو.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

موفق باشید.

چند وقت پیش با یه نفر بحث میکردم حرفی زد که هنوز دارم بهش فکر میکنم.
البته اگه به خاطر این حرفم بهم اخطار ندن ولی من آدمی هستم که نمیذارم حرفی تو دلم بمونه.
میگفت این ها ایرانی نیستن.این ها مامور هستن تا هویت ما ایرانی ها رو از ما بگیرن.
چند شب پیش هم یه شبکه نشون داد یکی از همینا میگفت ما ایرانی نیستیم ما شیعه و .... هستیم
تو لباس اسلام چه کارایی که نمیکنن...

ایران عزیزم دوستت دارم...
:w17::w17::w17:
تشکرام تموم شده.
شرمنده من الان تو تحریمم و تحت تعقیب.:biggrin:

omid_66_23

عضو جدید
ایران،رسکش صحیونیستا.

آخر شاهنامه پایان خوشی داشت.:D
دوستان واقعیت زده و آرمان زده لطفن واقعت گرا باشن.;)
قبول مشکل هست . پس هر به اندازه خودش مشکلیو حل کنه.(نا سلامتی فردا مملکت ما مهندسا میسازیم.):cool:
پس 20سال ببینم چیکار کردیما.;)

omid_66_23

عضو جدید
ایران،رسکش صحیونیستا.

آخر شاهنامه پایان خوشی داشت.:D
دوستان واقعیت زده و آرمان زده لطفن واقعت گرا باشن.;)
قبول مشکل هست . پس هر به اندازه خودش مشکلیو حل کنه.(نا سلامتی فردا مملکت ما مهندسا میسازیم.):cool:
پس 20سال ببینم چیکار کردیما.;)