بهترین لپ تاپ برای یک معمار

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من می خوام اپل بگیرم راهنمایی کنید تا قیمت 2ملیون

اگه اپل بگیری تو تهیه نرم افزار ها به مشکل بر میخوری...

مگر اینکه به خوای به هزار زور و زحمت بجای مک روش ویندوز نصب کنی، که اونم کاره غیر منطقی ایه...

اگه میخوای این کارو بکنی پس چرا رفتی دنبال اپل...

اپل سخت افزار خودشو متناسب با سیستم عامل خودش تنظیم میکنه.... یعنی اپل روی سیستم عامل خودش بیشترین کارایی رو داره ;)

maryam28

عضو جدید
سلام. دوستان در مورد اون لپ تاپ اچ-پی ک معرفی کردم فقط ضایعمون کردن!!!!!!!!:( منم دیروز رفتم پاساژ رضا!!! یه لپ تاپ دیدم باقلوا!!! هلو!!! با لباتون بازی میکنه!!!!:D البته اگه دوباره ضایع نشم!!!!

ما که ضایع نکردیم
این حرفا چیه؟؟؟؟؟
ما فقط نظدمونو گفتیم

راجع به این مدل دل که گفتین:وزنش زیاده
صفحه نمایشش هم بزرگه
به نظر من سونی بگیرید بهتره
با ابن قیمت میتونید یه سونی خوب بگیرید
اگه خواستین یه مدل معرفی میکنم

masoud_persia

عضو جدید
الان لپ تاپها خیلی قدرتشون بالا رفته، مهم نیست واسه چه کاری بخوای تقریبا همشون جواب میدم(البته دیگه خیلی هم ارزون نباشه).
واسه همین به نظر من بهترین لپ تاپ اپل هست. چون از نظر طراحی بی نظیر هست و رقیبی براش وجود نداره. بعضی از دوستان گفتم که تو تهیه نرم افزار به مشکل میخوری. اینم درست نیست چون میتونی ویندوز 7 رو روش نصب کنی کامل هم ساپورت میکنه. میتونید کارتخصصی رو تو ویندوز انجام بدید و کارهای عادی رو تو مکینتاش که خیلی واسه این کار مناسب هست.

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان لپ تاپها خیلی قدرتشون بالا رفته، مهم نیست واسه چه کاری بخوای تقریبا همشون جواب میدم(البته دیگه خیلی هم ارزون نباشه).
واسه همین به نظر من بهترین لپ تاپ اپل هست. چون از نظر طراحی بی نظیر هست و رقیبی براش وجود نداره. بعضی از دوستان گفتم که تو تهیه نرم افزار به مشکل میخوری. اینم درست نیست چون میتونی ویندوز 7 رو روش نصب کنی کامل هم ساپورت میکنه. میتونید کارتخصصی رو تو ویندوز انجام بدید و کارهای عادی رو تو مکینتاش که خیلی واسه این کار مناسب هست.

اینو به شما حق میدم که بهترین لپتاپ اپل ;)

ولی ببینید دوست عزیز هیچکس چنین کاری نمیکنه که اپل بخره تا بخواد روش ویندوز نصب کنه...

این یه کاره کاملا غیر منطقیه....

البته معذرت میخوام که چنین حرفی رو میزنم ولی ما ایرانی ها بعضی وقت ها عادت داریم که بعضی از چیزها رو تو جای غیر تخصصی استفاده کنیم

nasimesahel

عضو جدید
سلام به همگی.
من یه لپ تاپ میخوام حدود 1300000،بین چند مورد شک دارم،اگه کسی از قیمتها هم اطلاعی داره ممنون میشم اگه بگه،اینم مدلها:

asus n82

asusn61jq

asus a42ja

lenovo y560

hp dv6-3050

hp "-2142

hp-2170

msi -gt660

مرسی

alen.petrosiyan

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به همگی.
من یه لپ تاپ میخوام حدود 1300000،بین چند مورد شک دارم،اگه کسی از قیمتها هم اطلاعی داره ممنون میشم اگه بگه،اینم مدلها:

asus n82

asusn61jq

asus a42ja

lenovo y560

hp dv6-3050

hp "-2142

hp-2170

msi -gt660

مرسی

سلام
مدل لپ تاپ من
lenovo y560
هست.خیلی ازش راضی هستم قیمتش حدود 1250000است.صفحه ی کیبورد بسیار خوب دارد طوری که بعد از تایپ زیاد احساس درد در انگشتانت نمی کنی.ویندوز 7 اصل دارد.انتی ویروسش مک آفی و دارای افیس و به همراه برنامه های جانبی. سرعت پردازش فوق العاده ای دارد.نسبت به سیستم سونی خیلی بهتر و کارآمدتر
اتوکد و کتیا را به راحتی اجرا میکند آخ هم نمی گوید.

nasimesahel

عضو جدید
lenovo y560

lenovo y560

سلام
مدل لپ تاپ من
lenovo y560
هست.خیلی ازش راضی هستم قیمتش حدود 1250000است.صفحه ی کیبورد بسیار خوب دارد طوری که بعد از تایپ زیاد احساس درد در انگشتانت نمی کنی.ویندوز 7 اصل دارد.انتی ویروسش مک آفی و دارای افیس و به همراه برنامه های جانبی. سرعت پردازش فوق العاده ای دارد.نسبت به سیستم سونی خیلی بهتر و کارآمدتر
اتوکد و کتیا را به راحتی اجرا میکند آخ هم نمی گوید.

ممنون بابت جواب
من شنیدم صفحه نمایش lenovo y560 کنتراست و روشنایی خوبی نداره!!
نظر شما در این مورد چیه؟راستی چه مدتیه که از این لپ تاپ استفاده میکنید؟
کسی اطلاعی نداره؟؟

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی.

asus n82

asusn61jq

asus a42ja

lenovo y560

hp dv6-3050

hp "-2142

hp-2170

msi -gt660

مرسی

سلام

پیشنهاد من ASUS. چون خودم ایسوس دارم و خیلی هم راضی ام...

ایسوس از همه لحاظ یک لپتاپ بی نقصه...

اگه پستای چند صفحه قبلو بخونی به نتایج خوبی میرسی ;)

ممنون بابت جواب
من شنیدم صفحه نمایش lenovo y560 کنتراست و روشنایی خوبی نداره!!
نظر شما در این مورد چیه؟راستی چه مدتیه که از این لپ تاپ استفاده میکنید؟
کسی اطلاعی نداره؟؟

دقیقا همینطوره دوست عزیز....

neda...

عضو جدید
سلام اگه میشه این مدل سونی که گفتی بگو من سونی دوست دارم

elymah12886

عضو جدید
سلام منم ميخوام لپ تاب بخرم ولي واقعا با مشكل مواجه شدم قيمتش تا 2 ميليون مشكل ندارم قيافشم خيلي مهم نيست ولي كارايي بالايي ميخوام داشته باشه
ممنون ميشم كمكم كنين.متشكرم

سلامه

عضو جدید
سلام ميشه لطفا نظرتونو در مورد dell 15 58 بگين
همچنين در مورد sony مدل f136 fG/B
ممنون ميشم سريع جواب بدين
واسه كاراي معماري ميخوام

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ميشه لطفا نظرتونو در مورد dell 15 58 بگين
همچنين در مورد sony مدل f136 fG/B
ممنون ميشم سريع جواب بدين
واسه كاراي معماري ميخوام

با توجه به این که شما از لپتاپ برای کارای نسبتا سنگین معماری میخواین استفاده کنین توصیه میکنم دنبال DELL نرین. چون DELL موقع کارای سنگین داغ میکنه و ظرفیت خنک کردن خودشو به خوبی نداره...

سونی هم بخاطر اینکه نسبت به پولی که براش هزینه میشه قدرت مناسبی رو در اختیار نمیداره، مناسب ما معمار ها که انتظار قدرت زیاد رو داریم نیست...

توصیه من به شما اینه که دنبال ASUS و ACER باشین ;)

سلامه

عضو جدید
با توجه به این که شما از لپتاپ برای کارای نسبتا سنگین معماری میخواین استفاده کنین توصیه میکنم دنبال DELL نرین. چون DELL موقع کارای سنگین داغ میکنه و ظرفیت خنک کردن خودشو به خوبی نداره...

سونی هم بخاطر اینکه نسبت به پولی که براش هزینه میشه قدرت مناسبی رو در اختیار نمیداره، مناسب ما معمار ها که انتظار قدرت زیاد رو داریم نیست...

ممنونم كه جواب دادين
ميشه بگين چه نوع ASUS خوبه ؟ منظورم مدلشه؟ واينكه بهتره چند هسته اي باشه؟
با قيمتي حدود 1400
ممنون ميشم

mohsenplasma

عضو جدید
toshiba

toshiba

آقا یه سوال. لطفن بی تعصب بهم بگین:D
توشیبا چطوره؟
من 5 سال a2 tecra داشتم. باور کنید همه بلایی سرش اومد هنوز سالمه. ولی دیگه با cpu 1.5 و رم 1 جواب نمیده یه هیچوجه. چرا tecra a11 نگیرم؟ کارت گرافیکش هم کواردو هستش که اصلن مکانیزمش واسه ی رندرینگ عالیه
سرعت پردازشگر : 2.66 گیگاهرتز نوع پردازشگر : Intel® Core™ i7-620QM L2 Cache : 6 کیلوبایتF.S.B : 1066
حافظه اصلی : 4096 مگابایت نوع حافظه : DDR3 1066

نوع کارت گرافیک : QUADRO NVS 2100M حافظه گرافیکی : 1775 مگابایتحافظه اختصاصی:(Dedicated)512 مگابایتحافظه اشتراکی:(Shared)1263 مگابایت

قیمتش هم 1350000 هستش. نظر موافقتون چیه؟;)

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم كه جواب دادين
ميشه بگين چه نوع ASUS خوبه ؟ منظورم مدلشه؟ واينكه بهتره چند هسته اي باشه؟
با قيمتي حدود 1400
ممنون ميشم

مدل Pro N53JN با قیمت 1،390،000

آقا یه سوال. لطفن بی تعصب بهم بگین
توشیبا چطوره؟
من 5 سال a2 tecra داشتم. باور کنید همه بلایی سرش اومد هنوز سالمه. ولی دیگه با cpu 1.5 و رم 1 جواب نمیده یه هیچوجه. چرا tecra a11 نگیرم؟ کارت گرافیکش هم کواردو هستش که اصلن مکانیزمش واسه ی رندرینگ عالیه
سرعت پردازشگر : 2.66 گیگاهرتز نوع پردازشگر : Intel® Core™ i7-620QM L2 Cache : 6 کیلوبایتF.S.B : 1066
حافظه اصلی : 4096 مگابایت نوع حافظه : DDR3 1066

نوع کارت گرافیک : QUADRO NVS 2100M حافظه گرافیکی : 1775 مگابایتحافظه اختصاصیDedicated)512 مگابایتحافظه اشتراکیShared)1263 مگابایت

قیمتش هم 1350000 هستش. نظر موافقتون چیه؟

شما که با توشیبا کار کردی و بهش اطمینان کامل داری، باز هم از توشیبا استفاده کن. مدل های تکرا توشیبا که به مدل های مهندسی معروف هستن، تقریبا میشه گفت هم در برابر ضربه و هم در برابر گرد و خاک مقاوم هستن.

سلام. برو dell xps 501 رو بخر. عالیه. قیمتشم 1.400.000. حرف نداره. شک نکن!!

من فقط از رو تجربه خودم و اطرافیانم میگم که کسی سراغ DELL نره... چون واقعا دیدم که اذیت میکنه... چون DELL اصل تو ایران نیست.

feri.lynn

عضو جدید

با سلام ! کی گفته سونی قدرت نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما 1 نگاه به سریه F سونی بنداز!!

Dota_Eng

کاربر فعال
لپ تاپ هرچی باشه فرقی نداره
یک مهندس باید اطلاعات روز دنیا رو داشته باشه
این روز ها چه چیز هایی که نمیشنویم

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام ! کی گفته سونی قدرت نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما 1 نگاه به سریه F سونی بنداز!!

دوست عزیز من چنین حرفی رو نزدم که سونی قدرت نداره :) منظورم اینه که نسبت به هزینه ای که براش میشه قدرت مناسب رو در اختیار شما نمیذاره... سونی برند گرونیه. قدرتی رو که برای لپتاپ 1،500،000 تومنی بهتون میده، همون Performance رو برند های دیگه با هزینه های زیر 1میلیون و 100 در اختیار شما میذارن. ;)

لپ تاپ هرچی باشه فرقی نداره
یک مهندس باید اطلاعات روز دنیا رو داشته باشه
این روز ها چه چیز هایی که نمیشنویم

منظورتون چیه؟؟؟ :surprised:

feri.lynn

عضو جدید
دوست عزیز من چنین حرفی رو نزدم که سونی قدرت نداره :) منظورم اینه که نسبت به هزینه ای که براش میشه قدرت مناسب رو در اختیار شما نمیذاره... سونی برند گرونیه. قدرتی رو که برای لپتاپ 1،500،000 تومنی بهتون میده، همون Performance رو برند های دیگه با هزینه های زیر 1میلیون و 100 در اختیار شما میذارن. ;)

:surprised: 2 تا مثال بزنید ببینیم زیر 1/100000 چی میدن ؟؟؟ که سونی همونو میده 1/500000 ؟؟؟؟؟
مثلا مدل F133FX با کانفیگی که داره , کدوم برند دیگه زیر 1/100000 میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :surprised::surprised::surprised:

Behzad Rastegar

عضو جدید
سلام همکار عزیز،در جوابت باید بگم گزینه های زیادی وجود داره ولی بر عکس تفکرات که فکر میکنن گرافیک باید بالا باشه ولی 3D MAX به RAM & CPU بالا احتیاج داره ولی از نظر برند با اینکه خودم DELL دارم ولی ایسوس رو پیشنهاد میکنم چون خدای سخت افزاره،اگه اطلاعاتی در مورد طراحی مرکز خرید داری خوشحال میشم بدونم

feri.lynn

عضو جدید
سلام همکار عزیز،در جوابت باید بگم گزینه های زیادی وجود داره ولی بر عکس تفکرات که فکر میکنن گرافیک باید بالا باشه ولی 3D MAX به RAM & CPU بالا احتیاج داره ولی از نظر برند با اینکه خودم DELL دارم ولی ایسوس رو پیشنهاد میکنم چون خدای سخت افزاره،اگه اطلاعاتی در مورد طراحی مرکز خرید داری خوشحال میشم بدونم

عرض ادب همکار عزیز . حرف تون در مورد کارت گرافیک کامل صحیح . به نظرتون 1یک شرکت تایوانی می تونه خدای سخت افزار باشه یا یک شرکت ژاپنی و آمریکایی؟؟

m_architect

عضو جدید
عرض ادب همکار عزیز . حرف تون در مورد کارت گرافیک کامل صحیح . به نظرتون 1یک شرکت تایوانی می تونه خدای سخت افزار باشه یا یک شرکت ژاپنی و آمریکایی؟؟

ببینید شرکتی مثل اسوس با سابقه ای که داره نشون داده محصولاتش تضمین کننده ی اعتبارشن. من خودم اسوس گرفتم و واقعا راضیم. مخصوصا اینکه واسه کارای سنگین نسبت به بقیه لب تاپا خیلی کمتر داغ میکنه. اسوس سابقه درخشانی تو سخت افزار داره. البته این دلیل نمیشه که قدرت سونیو نادیده گرفت. اون هم محصولت فوق العاده ای داره.

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من میخوام لب تاپ بگیرم تا نهایت دیگه 2 میلیون به نظرتون apple یا vaio
برای کارای 3d max و revit می خوام شما کد.م برند و کدو مدلش پیشنهاد میکنین؟

بالا