بزرگترین آرزوتون چیه؟؟؟

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین آرزوم اینه که بنزین سهمیه بندی نباشه هیچوق تابتونم هرچقددوس داشتم ماشین سواری کنم آخ اگه بشه
خدایاهمه ی جووناروبه آرزوهاشون برسون ولی خداجون اول آرزوی منوبراورده کن بقیه جوونارووللش

atimehr

عضو جدید
باشه باشه........ میگم.........میگم آرزومووووو........... چرا ایقد اسرار میکنید ااا ا ااااااا.......
رضایت کامل پدر از من (مادر که راضیه:D)
بهدشم اینکه خدای یکی یدونه ، اونی که نیمه گمشده منه رو زودتر به نیمه گمشده اون برسونه!!!:redface:
چه قشنگ.

atimehr

عضو جدید
بزرگترین آرزوم اینه که بنزین سهمیه بندی نباشه هیچوق تابتونم هرچقددوس داشتم ماشین سواری کنم آخ اگه بشه
خدایاهمه ی جووناروبه آرزوهاشون برسون ولی خداجون اول آرزوی منوبراورده کن بقیه جوونارووللش
اره راس میگه چقد خوب میشد.

alirad

عضو جدید
اگر ان ترک شیرازی بدست ارد دل مارا به خال هندویش بخشم دو نان و یه خرما را!!:D

ali.fatemi4

عضو جدید
البته قبلش آرزو میکنم براتون خدا یه ماشین خورشیدی بهتون بده که اصلا بنزین نخواد که کیفشو ببرین!!!

alborz_3000

اخراجی موقت
واقعا براتون متاسفم.البته نه برا خودتون.برا سطح فکریتون که خیلی پایینه.
اقا منظور از فارسا، ایرانیاست، هرکسی جز ایرانیا.
چرا یه حرفی میزنید که دعوا راه بیوفته. هرکی ایرانیه و عاشق ایرانه خودیه، هرکیم خودشو ایرانی نمیدونه، بره بمیره

atimehr

عضو جدید
مساله اون حرف نیس.مساله فقر فکری یه ادم تحصیل کردس.اونم اکادمیک.چه دکتر شریعتی هایی که برای جبران این فقر مبارزه کردن.اما حیف...
مهم نیست.خودتونو ناراحت نکنید.خب ادما گاهی اشتباه میکنن.شما بگذرید.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا یه حرفی میزنید که دعوا راه بیوفته. هرکی ایرانیه و عاشق ایرانه خودیه، هرکیم خودشو ایرانی نمیدونه، بره بمیره
بجز فارسها میشه چه کسانی؟تورک ها کرد ها لرها عربها درسته؟

alirad

عضو جدید
اون اریاییه که همه ایرانان نه فارس.
دیگه به خاطرatimehr بحثو تمومش میکنم.شب همگی خوش.

alborz_3000

اخراجی موقت
بجز فارسها میشه چه کسانی؟تورک ها کرد ها لرها عربها درسته؟
بله هرکس تو ایران زندگی میکنه، و عاشق ایرانه، حالا فارس،ترک، عرب، لر، کرد، بلوچ نداره که. هر کسیم بخواد تفرقه بندازه، دوباره بره بمیره
راستی الان بزرگترین ارزوم، کشتن این پشه های لعنتیه

atimehr

عضو جدید
چرا یه حرفی میزنید که دعوا راه بیوفته. هرکی ایرانیه و عاشق ایرانه خودیه، هرکیم خودشو ایرانی نمیدونه، بره بمیره[/QUOTE در کل دعوا نکنید باهم.

alirad

عضو جدید
اخر بحث میخوام یه ارزوی دیگه بکنم.خدایا هیچ کسی را با جهل مجازات نکن.حتی دشمن مرا.که او اگر از جهل خود رهایی یابد دیگر به دشمنی با حق و من که پاسدار حق تو هستم بر نخواهد خواست.!

atimehr

عضو جدید
اخر بحث میخوام یه ارزوی دیگه بکنم.خدایا هیچ کسی را با جهل مجازات نکن.حتی دشمن مرا.که او اگر از جهل خود رهایی یابد دیگر به دشمنی با حق و من که پاسدار حق تو هستم بر نخواهد خواست.!
امیدوارم ارزوت زود زود براورده بشه.