بزرگترین آرزوتون چیه؟؟؟

rahaaaaa

عضو جدید
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]همه درصف ایستاده بودند و به نوبت آرزوهایشان را می گفتند[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]بعضی ها آرزوهای خیلی بزرگی داشتند. بعضی ها هم آرزوهای بسیار کوچک و پست! نوبت به او رسید. از او پرسیدند: چه آرزویی داری؟ گفت : می خواهم همیشه به دیگران یاد بدهم، بی آنکه مدعی دانستن [/FONT][FONT=&quot]([/FONT][FONT=&quot]دانایی) باشم. پذیرفته شد! گفتند چشمانت را ببند! چشمانش را بست[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]وقتی چشمانش را باز کرد، دید به شکل درختی در یک جنگل بزرگ در آمده است! با خود اندیشید: حتما اشتباهی رخ داده، من که این را نخواسته بودم[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT][FONT=&quot]سالها گذشت. روزی داغی اره را بر روی کمر خود حس کرد[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]بازاندیشید: عمر به پایان رسید و من بهره خویش را از زندگی نگرفتم! با فریادی غمبار سقوط کرد. نفهمید چه مدت خواب بود یا بیهوش! با صدایی غریب؛ که از روی تنش بلند می شد؛ به هوش آمد[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]تخته سیاهی بر دیوار کلاسی شده بود[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot][/FONT]

atimehr

عضو جدید
,وااااااااااای رها جان عالی بود.حالا مام باید بگیم بزرگترین ارزومون چیه؟

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزومه خدا را ببینم یقه اشو بگیرم بگم اخه افریدگار این چه وضعشه/.اخه این چه افتضاحیه تو مملکت خراب شده.اخه من چرا باید از خروس خوان تا بوق سگ بدوم دنبال یه لقمه نان و بعضی ها خون امثال منو تو شیشه کردن.
ای کاش ببینمش.ای کاش
دلم خیلی پره.

atimehr

عضو جدید
ارزومه خدا را ببینم یقه اشو بگیرم بگم اخه افریدگار این چه وضعشه/.اخه این چه افتضاحیه تو مملکت خراب شده.اخه من چرا باید از خروس خوان تا بوق سگ بدوم دنبال یه لقمه نان و بعضی ها خون امثال منو تو شیشه کردن.
ای کاش ببینمش.ای کاش
دلم خیلی پره.
همینجوریم بهش بگی میشنوه.بعدشم مهم همون لقمه ی حلال در اوردنه که خیلیا نمیتونن.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه درصف ایستاده بودند و به نوبت آرزوهایشان را می گفتند. بعضی ها آرزوهای خیلی بزرگی داشتند. بعضی ها هم آرزوهای بسیار کوچک و پست! نوبت به او رسید. از او پرسیدند: چه آرزویی داری؟ گفت : می خواهم همیشه به دیگران یاد بدهم، بی آنکه مدعی دانستن (دانایی) باشم. پذیرفته شد! گفتند چشمانت را ببند! چشمانش را بست.
وقتی چشمانش را باز کرد، دید به شکل درختی در یک جنگل بزرگ در آمده است! با خود اندیشید: حتما اشتباهی رخ داده، من که این را نخواسته بودم!
سالها گذشت. روزی داغی اره را بر روی کمر خود حس کرد. بازاندیشید: عمر به پایان رسید و من بهره خویش را از زندگی نگرفتم! با فریادی غمبار سقوط کرد. نفهمید چه مدت خواب بود یا بیهوش! با صدایی غریب؛ که از روی تنش بلند می شد؛ به هوش آمد. تخته سیاهی بر دیوار کلاسی شده بود.

ای بابا چقد دپرسی بود:ی:ی

من بگم؟
به نظر من عاقبت به خیر شدن خیلی جمله ی کلیشه ای شده
ولی تا لحظه ی آخر معلوم نیست میخوای کافر از دنیا بری یا .....
پس ایشالا همه مون عاقبت به ...خیر.... بشیم.....

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کاش ببینمش.ای کاش
دلم خیلی پره.

به صحرا بنگرم دریا ته وینم
به دریا بنگرم دریا ته وینم
چه در شهر و چه در کوه و چه در دشت
به هرجا بنگرم انجا ته وینم

طفلی خدا قایم که نشده
واسه دیدنش لازم نیس جایی بری !

???zendegi

عضو جدید
آرزو میکنم که خدا نگاهشو از ما بنده هاش نگیره.اونایی که مثل من بنده های خوبی واسش نیستن.:(

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
2 تا ارزو دارم ............
1-رضایت خدا و پدرو مادرم
2-تو جهان مطرح باشم

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینکه اول سلامتی خونوادم که از هرچیزی بران ارزشمنده
بتونم زندگی آبرومندانه وشرافتمندانه ای داشته باشم(اگه خدا کمک کنه)

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حال حاضر بزرگترین ارزوم اینه که جوونهای این مملکت که اکثرشون لیاقت بهترین ها رو دارن عاقبت بخیر بشن.

جوونها مخصوصا تحصیلکرده ها و زحمت کشیده ها برن سر کار تا سر بار خانوادشون نباش
ن.

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
.................

.................

خیلی وقته دیگه ارزویی ندارم

rahaaaaa

عضو جدید
به نظر من زندگی بدون آرزو حرکت نداره..کسل کننده ست..من آرزوهام زیاده..اول سلامتی خانوادم..عشقم..خودم دومیش اینه که زوده زوده زود به کسی که لیاقتمو داره وبرام با ارزش ترینه..عشقم برسم..سومیش اینه که عشقم ومن جزء بهترین معمارای دنیا شیم... یکی از آرزوهامم اینه که زودتر ببینش..بالاترین آرزومم اینه که همه به آرزوشون برسن...برای عشقم و من دعا کنین...:gol:

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من آرزوم این بود که همیشه متفاوت باشم.
بعد به چند تا زبون بتونم حرف بزنم. بعد هیچی همینا بودن:w20:

kamyab-90

عضو جدید
اول از همه رضایت خدا
ارزوی من اینه که رئیس کارخونه بشم و بعدش به همه کمک کنم.:smile:

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم خیلی ارزو داشتم حیف که نشد
من فکر می کنم بعضی آرزوها قسمت نیست.
غصه نخورید.شاید اگه به اون آرزوهاتون می رسیدید الان اینجا نبودید یعنی خدای نکرده یه اتفاقی براتون افتاده بود.( نه دئدیم هئش اؤزومده بیلمه دیم )

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من زندگی بدون آرزو حرکت نداره..کسل کننده ست..من آرزوهام زیاده..اول سلامتی خانوادم..عشقم..خودم دومیش اینه که زوده زوده زود به کسی که لیاقتمو داره وبرام با ارزش ترینه..عشقم برسم..سومیش اینه که عشقم ومن جزء بهترین معمارای دنیا شیم... یکی از آرزوهامم اینه که زودتر ببینش..بالاترین آرزومم اینه که همه به آرزوشون برسن...برای عشقم و من دعا کنین...:gol:
18 بار گفت عشقم
کسی که لیاقتمو داره:استعاره از عشقم

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر می کنم بعضی آرزوها قسمت نیست.
غصه نخورید.شاید اگه به اون آرزوهاتون می رسیدید الان اینجا نبودید یعنی خدای نکرده یه اتفاقی براتون افتاده بود.( نه دئدیم هئش اؤزومده بیلمه دیم )
ائله بلییدی!!!!

اروز داشتم پیانو یاد بگیرم ارشدمو بگیرم تدریس کنم اما تبدیل شدیم به ماشین پول ساز!!

• Like
واکنش ها: t#h