بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد 94

pendasht

عضو جدید
وای بچه ها تکمیل ظرفیت اومد!!
برا معماری همین 5 تا دانشگاس؟؟؟ همشم که واحد بین الملله!!!!

واحد لبنان دیگه خیلی خنده آوره ........... واقعا:smile:

فاجعه ترین تکمیل ظرفیتیه ک تا به حال تو عمرم دیدم!!

شاید چون برای ثبت نام و تکمیل ظرفیت مهر از بهمنی ها استفاده کردن اینطور شده .........

احتمالا توی بهمن تکمیل ظرفیت کاملی برگزار بشه!

مسجد جامع

کاربر فعال
سلام منم نفهمیدم و فقط رفتم قسمت اتوماسیون :امور اموزشی:دروس ارائه شده : لیست دروس ارائه شده رو دیدم .زمان ثبت نام هم بهم گفتن مدیر گروه انتخاب واحد انجام میده .الانم قسمت انتخاب واحد رفتم هیچ خبری نبود , شما به دانشگاه زنگ نزدید؟
نه تلفنی جواب نمیشه گرفت تازه من کلی ایستادم جلوی اتاق اون خانم کارشناس گروه معماری که بیاد ازش سوال بپرسم که نیامد .منم گفتم لااقل از شما بپرسم.ولی حداقل این هفته رو میشه صبر کرد.یعنی من این کار رو انجام میدم.حالا اگر خبری شد به هم اطلاع میدیم.

efel2000

عضو جدید
نه تلفنی جواب نمیشه گرفت تازه من کلی ایستادم جلوی اتاق اون خانم کارشناس گروه معماری که بیاد ازش سوال بپرسم که نیامد .منم گفتم لااقل از شما بپرسم.ولی حداقل این هفته رو میشه صبر کرد.یعنی من این کار رو انجام میدم.حالا اگر خبری شد به هم اطلاع میدیم.

راستی الان رفتم قسمت برنامه هفتگی، برنامه هفتگی مشخص کردن و نوشته بود 13 واحد گرفته شده ( داخلی از معماری بیشتره) شما هم ی سر بزن

مسجد جامع

کاربر فعال
نگاه کردم هیچی نزده بود. توی قسمت برنامه هفتگی چیزی نبود.شما چه روز های باید بری. چند روز در هفته هست و چه روز هایی؟

pendasht

عضو جدید
دوستانی که میخواستن تکمیل ظرفیت شرکت کنن ........ناراحت نباشن......!

چون خیلی از بهمنی ها الان ثبت نام کردن .....برای ترم بهمن همه واحد ها نیاز به دانشجو پیدا میکنن ......به همین علت احتمالا توی بهمن ماه تکمیل ظرفیت کاملی برگزار میشه.

:redface:

erfan4877

عضو جدید
بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد 94

چون خیلی از بهمنی ها الان ثبت نام کردن .....برای ترم بهمن همه واحد ها نیاز به دانشجو پیدا میکنن ......به همین علت احتمالا توی بهمن ماه تکمیل ظرفیت کاملی برگزار میشه.

ما که هنوز برا بهمن هم ثبت ناممون نکردن. واقعا دانشگاه ازاد هر واحدش برا خودش برا دانشجوهای ورودی جدید تعیین تکلیف میکنه.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
واحدهاي بين الملل همه خارج از كشوره نميدونم چجوري روشون شده گذاشتن تكميل ظرفيت...!!!!
خب تكميل ظرفيت نميزاشتين كه خياي بهتر بود :d

خب الان میتونن قسم بخورن که به خدا گذاشتیم:Dولی اونجوری دروغ بود:D

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

این که اونیکه قبول میشه ام بتونه شرکت کنه این گند کارو درمیاره!چون هی میخان جاشون بهتر بشه موقعیتو از اونیکه اصلا قبول نشده میگیره-مثل من:w05:

*green*

عضو جدید
دانشکده هنر و معماری شیراز شهرک صدرا هست ولی برای ثبت نام باید به پردیس مراجعه کنید که توی جاده همون صدرا هست ...من رفتم و ثبت نام کردم
چجوری بود؟ جاش داغون نبود؟ بدمسیر نیست؟ چقدر پول دادین؟
سلام خدمت همه دوستان عزیز
بنده ترم بهمن قبول شدم از طریق سایت دانشگاه ثبت نام کردم و شماره دانشجویی گرفتم ولی هیچ پولی واریز نکردم و اصلا به صورت حضوری دانشگاه نرفتم به نظرتون دیگه مشکلی واسه ثبت نام ندارم؟همون بهمن برم واسه ثبت نام؟
کدوم دانشگاه قبول شدین شما؟ کاش منم میشد اینجوری ثبت نام کنم و واسه ترم بعد انتقالی بگیرم. یعنی پولی نریزم فعلا.

میگم این الان چه تکمیل ظرفیتیه؟ 20 تا انتخابم داریم از تو این 5 تا : ))))) کیو مسخره کردن؟

sara_arch65

عضو جدید
دوستان اگه کسی توی یه رشته امتحان بده و قبول بشه بعد بخواد توی تکمیل ظرفیت یه رشته دیگه رو انتخاب کنه امکانش هست؟؟؟

sara_arch65

عضو جدید
نه دوست عزیز چرا داغون ...از نظر محیط خوبه ...مسیرشم بد نیست فقط چون یکم از مرکز شهر دوره مسافت زیاده و معمولا کسایی که ساکن شیراز نباشن توی همون شهرک صدرا یا شهرک گلستان که نزدیک هست ساکن میشن
....این ترم 11 واحد دادن که فعلا 2.20 پرداخت کردیم و حدود 500 دیگه به عنوان مابقی شهریه متغیر..

*green*

عضو جدید
نه دوست عزیز چرا داغون ...از نظر محیط خوبه ...مسیرشم بد نیست فقط چون یکم از مرکز شهر دوره مسافت زیاده و معمولا کسایی که ساکن شیراز نباشن توی همون شهرک صدرا یا شهرک گلستان که نزدیک هست ساکن میشن
....این ترم 11 واحد دادن که فعلا 2.20 پرداخت کردیم و حدود 500 دیگه به عنوان مابقی شهریه متغیر..
دو و دویست؟ یعنی 2700 میشه 11 واحدش؟ نمیشه بیشتر واحد برداشت؟ یا خودشون انتخاب واحد میکنن؟

araghon

عضو جدید

کدوم دانشگاه قبول شدین شما؟ کاش منم میشد اینجوری ثبت نام کنم و واسه ترم بعد انتقالی بگیرم. یعنی پولی نریزم فعلا.

میگم این الان چه تکمیل ظرفیتیه؟ 20 تا انتخابم داریم از تو این 5 تا : ))))) کیو مسخره کردن؟

واحد خرم اباد ترم بهمن قبول شدم و به صورت اینترنتی یه شماره دانشجویی گرفتم فعلا
و

مسجد جامع

کاربر فعال
به نظر شما بهمن ماه هم تکمیل ظرفیت میذارند؟ البته ما دیگه ثبت نام کردیم و میریم ایشالا.

pendasht

عضو جدید
تکمیل ظرفیت و برید نگاه کنید کلی شهر زده

چندتا از واحد ها رو میدونم که تا الان اصلا مقطع کارشناسی ارشد هیچ رشته ای رو نداشتن نداشتن.....:surprised:......!!

فکر کنم یه شبه تصمیم گرفتن ارشد بیارن ..

احتمالا تا سال آینده مدارس سما دانشگاه آزاد هم ارشد معماری تدریس کنن..:redface:

آخرین ویرایش:

pendasht

عضو جدید
دوستان عزیز

مهلت تکمیل ظرفیت تا پایان روز شنبه مورخه 11ر07ر94 می باشد.

ممکن است تمدید شود .........ممکن هم هست مثل بهمن ماه پارسال سر ساعت 12 شب سایت بسته بشه و تمدید هم نشه!

خبر تکمیلی : تکمیل ظرفیت تا پایان روز دوشنبه 13/7/94 تمدید شده است ..........نتایج هم 20 مهرماه

آخرین ویرایش:

*green*

عضو جدید
نتایج درخواست های جابجایی اومد. با جابجایی من به شیراز موافقت شد :)