بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد 94

baris25akarsu

عضو جدید
بچه یه سوال الان امروز من رفتم دانشگاه قبلیم که کارشناسی خونده بودم بهم مدرکمو ندادن گفتن یا باید پایان خدمتتو بیاری یا اشتغال به تحصیل و برای ثبت نام هم مدرک اصل می خوان یا سفته حالا یکی می دونه سفته چقدر می خوان ؟؟؟

pendasht

عضو جدید
بچه یه سوال الان امروز من رفتم دانشگاه قبلیم که کارشناسی خونده بودم بهم مدرکمو ندادن گفتن یا باید پایان خدمتتو بیاری یا اشتغال به تحصیل و برای ثبت نام هم مدرک اصل می خوان یا سفته حالا یکی می دونه سفته چقدر می خوان ؟؟؟

یه نامه گواهی از دانشگاه قبلی که ببری ثبت نامت میکنن...... سفته هم میگیرن برای ضمانت مبلغشم مهم نیست چون اونا که نمیخوان نقدش کنن! ..... من برای کارشناسی دو سال پیش 400 دادم...و بعدا هم که مدرکو بردم سفته هامو پس دادن.

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام واسه ارشد 1500000هزار تومان سفته میخوان که 4500 تومن میشه بعدازاینکه مدرکت رو دادی سفته رو پس میدن.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام واسه ارشد 1500000هزار تومان سفته میخوان که 4500 تومن میشه بعدازاینکه مدرکت رو دادی سفته رو پس میدن.
من ٣ ميليون سفته دادم به دانشگاه چون مدركم موقت بود.
ارشد ٣ ميليون
دكتري ٦ ميليون سفته ميخوان واسه مدرك موقت.

pendasht

عضو جدید
دوستان عزیز

سایت آزمون برای تکمیل ظرفیت هنوز بسته نشده ........... کسانی که میخوان شرکت کنن بهتره که زودتر اقدام کنن

همچنین تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ارشد 94 از تاریخ يکشنبه 1394/7/12 لغایت پنجشنبه 1394/7/16 در سایت سنجش می باشد.

آخرین ویرایش:

مسجد جامع

کاربر فعال
همیشه این صفحه ها رو توی این تاپیک چک میکنم اما حرفی برای گفتن نیست دوستان عزیز ان شاء الله که موفق باشید بالاخره تا تکمیل ظرفیت بهمن ماه اگر اعلام بشه کماکان غیر مستقیم سری به این صفحات میزنیم.

erfan4877

عضو جدید

همیشه این صفحه ها رو توی این تاپیک چک میکنم اما حرفی برای گفتن نیست دوستان عزیز ان شاء الله که موفق باشید بالاخره تا تکمیل ظرفیت بهمن ماه اگر اعلام بشه کماکان غیر مستقیم سری به این صفحات میزنیم.
دوست عزیز شما سایت اخبار دانشگاه آزاد و روابط عمومی دانشگاه ازاد رو چک کن .

فرستاده شده از LG-D858HKِ من با Tapatalk

pendasht

عضو جدید
خب ....به سلامتی فکر کنم که اکثر بچه های این تاپیک ثبت نام کردن و امیدوارم که واحد هایی که رفتن مورد علاقشون باشه....

تکمیل ظرفیت هم تموم شد .....بنده هم موندم برای ترم بهمن:razz:.......نتایج تکمیل ظرفیت بیستم اعلام میشه ...کسانی که شرکت کردن ما رو هم از نتیجشون باخبر کنن...

پیشنهاد میکنم اگه موافق باشین این تاپیک تا بهمن باز بمونه تا باز هم به کمک همدیگه از اخبار ثبت نام ها و تکمیل ظرفیت ترم بهمن مطلع بشیم.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چند جلسه از کلاستون تشکیل شده است ؟!
من امروز صبح به دانشگاه ازاد واحد تهران شمال زنگ زدم گفت می تونی برای ثبت نام ورودی مهر بیای ؟
من ورودی بهمن قبول شدم ... ! .:cry:
به نظرتون برم دیر نیست ! .

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ....به سلامتی فکر کنم که اکثر بچه های این تاپیک ثبت نام کردن و امیدوارم که واحد هایی که رفتن مورد علاقشون باشه....

تکمیل ظرفیت هم تموم شد .....بنده هم موندم برای ترم بهمن:razz:.......نتایج تکمیل ظرفیت بیستم اعلام میشه ...کسانی که شرکت کردن ما رو هم از نتیجشون باخبر کنن...

پیشنهاد میکنم اگه موافق باشین این تاپیک تا بهمن باز بمونه تا باز هم به کمک همدیگه از اخبار ثبت نام ها و تکمیل ظرفیت ترم بهمن مطلع بشیم.

پیشنهاد پسندیده ایه:)

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من امروز صبح به دانشگاه ازاد واحد تهران شمال زنگ زدم گفت می تونی برای ثبت نام ورودی مهر بیای ؟

ب نظر من برو الان ثبت نام کن،
نه دیر نیست

b_arch_5

کاربر بیش فعال
برو ثبت نام
دانشگاه ما همچنان داره ثبت نام میکنه....!!!!
واسه دانشگاه آزاد این امر کاملا طبیعیه!!!!

*green*

عضو جدید
حتماً ثبت نام کن. شک نکن. هنوز کلاسی تشکیل نشده بابا.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دانشگاه ازاد تهران شمال رفتم
مسئولین بی ادب و بی شخصیت که حتی جواب سوالتون نمی دهند !
ازشون می پرسی که کلاست کجاست همه جواب سر بالا میدهند !!! .
و به تو می گویند به من ربطی ندارد !!! مشکل تو است !!! .
تازه دانشگاه ما مثل مهدکودک است !!! یک خرابه داخل هروی دانشگاه کردند !!! مخصوص بر و بچ عمران و معماری ...
انقدر درپیت که اموزش و ... کوفت و زهرمار در هروی نیست بلکه در حکیمیه است !
من از یک دانشگاه معمولی مانند دانشگاه شمال امل به این دهکوره امدم !!! الان مثل چی پشیمون هستم !!! حیف 3 میلیون تومان پول !!! .
ببین دانشگاه ازاد تهران چیه ... که من حس می کنم دانشگاه قبلی من بهشت بود !
خوب درس بخونید همین دانشگاه دولتی و غیرانتفاعی تهران قبول بشوید بیخود عمرتون داخل دانشگاه ازاد با مسئولین بی ادب و بی شخصیت و بی فرهنگش معطل نکنید .

erfan4877

عضو جدید
بچه هایی که رفتن انتخاب واحد کردن چه واحد هایی رو برداشتن ؟؟ این نامردها به ما 2 واحد زبان جبرانی دادن:eek:. یعنی اگه زبان 20 هم بگیری تو معدل تاثییر نداره:mad:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بچه هایی که رفتن انتخاب واحد کردن چه واحد هایی رو برداشتن ؟؟ این نامردها به ما 2 واحد زبان جبرانی دادن:eek:. یعنی اگه زبان 20 هم بگیری تو معدل تاثییر نداره:mad:

زبان....!!!!:eek::surprised:
بعضی از واحدها رو دانشگاه آزاد جبرانی میزاره فقط به خاطره پول:D
مثلن واسه ما وصایا رو جبرانی گذاشتن :biggrin:

erfan4877

عضو جدید

زبان....!!!!:eek::surprised:
بعضی از واحدها رو دانشگاه آزاد جبرانی میزاره فقط به خاطره پول:D
مثلن واسه ما وصایا رو جبرانی گذاشتن :biggrin:
من وصایا رو دوره کاردانی سال 85 پاس کردم خدایااااا

فرستاده شده از LG-D858HKِ من با Tapatalk