بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saghi23

عضو جدید
دوستان یه سوال .دفترچه سوالات برای افراد مختلف فرق میکنه.یعنی گزینه ها رو جابجا نکردن؟

خواهش میکنم جوابمو بدین .سوالای دفترچه برای افراد مختلف فرق میکنه و گزینه ها رو جابه جا میکنن؟من پارسال بررسی نکردم.الان دوستم خیلی ناراحته اخه گزینه هایی که جواب داده جابه جا شده

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خواهش میکنم جوابمو بدین .سوالای دفترچه برای افراد مختلف فرق میکنه و گزینه ها رو جابه جا میکنن؟من پارسال بررسی نکردم.الان دوستم خیلی ناراحته اخه گزینه هایی که جواب داده جابه جا شده

تو هر کد گزینه ها جابجا میشن.

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز

منظورتون اینه که مثلا تو دفترچه f گزینه ی درست 3هستش تو دفترچه dگزینه ی درست4؟خوب تو 4تیپ دفترچه گزینه هارو یجوری میچینن که اکثرا جواب 4تیپ دفترچه گزینه هاشون فرق داشته باشه

hanie1

عضو جدید
زبان 30
فن 44
تاریخ 30
درک 10
منظر 25
میانگین 27.90
به نظر شما بالای 2000 میشم؟؟ اصلا احتمالش هست که شبانه قبول بشم؟؟؟ :cry::(

samira-arch

عضو جدید
فک می کردم فقط من اون سوالو 4 زدم!!!:w25:
البته نمی گم 4 درسته کلا هیچ وقت تو این موضوعات نظر قطعی ندارم (یعنی کلا نمی دونم کدوم درسته) من ولی هر چی تصور می کنم همین شکلی کار می کنه مغزم، اصلا جور دیگه ای نمی تونم ببینمش! :w20:
منم اون سوال درکو 4 زدم
سرجلسه خیلی روش فکر کردم به گزینه 4 رسیدم
اما بعدش که بچه ها گفتن 3 درسته خودمم به این نتیجه رسیدم که اونا راس میگن ومن اشتباه کردم
با دیدن کلید این سوال خوشحال شدم ولی بعدش که اون یکیا رو دیدم دیگه خوشحالی یادم رفت:(

reza-x

عضو جدید
زبان 30
فن 44
تاریخ 30
درک 10
منظر 25
میانگین 27.90
به نظر شما بالای 2000 میشم؟؟ اصلا احتمالش هست که شبانه قبول بشم؟؟؟ :cry::(

پارسال میانگین 29 رتبه 2100
اورد...امسال که میانگین پایینه حتما بهتر میشه

hanie1

عضو جدید
آخه پارسال با این میانگین بالای 2000 بود رتبه ها با این رتبه هم که نمیشه جایی دولتی قبول شد اصلا نمیدونم باید چیکار کنم

oham lucky

عضو جدید
سلام

سلام

من دومین سالیه که کنکور دادم. پارسال که فقط در حد تستای کنکور سالای پیش خوندم وضعیت درصدام بهتر از امسالی که این همه وقت گذاشتم بود :w09:
اینم درصدام
زبان 0
فن 21
تاریخ 21
درک 35
منظر 15
ای خداااااا بازم مجاز نمیشم:w22:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دقیقا درسته
این مطلبو سرکلاس استادمون ک دکترای شهرسازی دارن گفتن
گلم من کمی تحقیقات انجام دادم و متاسفانه جسته گریخته ملتفط(ملطفت!) شدم باد درسته.البته چون به طرز وحشتناکی گشنمه حوصله نداشتم کامل بخونم متنو( فسفر لازم داشت:D) عصر دوباره میرم سراغش;). فقط طراح سوال شیطنت کردن گفتن تخته چند لای روشن ینی مثلا نورم بازتاب میده!!!ای باهوش، ای دانای توانا خب نمیاد برج و چوب مشکی کار کنه که

بااین موضوع هم موافقم
بهداشت تو بیمارستان حرف اولو میزنه.من بااساتیدمم صحبت کردم همینو گفتن! مصالح بافت دار تمیزکردنش خیلی سخته و خطرآلودگیش بالاست
مارال جون نگفته مصالح بافت دار...گفته بافت مصالح.....خب اینطوری مد نظرش بوده که یه بافتی باشه که تمییز کردنش آسون باشه!
....نمیدونم چرا حس میکنم الاناس که به خاطر طرفداری از طراحان محترم سوال تهدید به مرگ بشم:cool:
بچه ها یه چیزی بگم بمب خندس به خدا..... یکی از همکلاسیام همینجوری الکی معماری به معماری شرکت کرده....چن روز پیش تو دانشگاه دیدمش گفتم کنکور چطوری بود؟.....گفت باز سازی پس از سانحش خیلی آسون بود!!!!!.................هیچی دیگه دوستم
.......من
.....البته تو دلم خندیدما

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

پارسال میانگین 29 رتبه 2100
اورد...امسال که میانگین پایینه حتما بهتر میشه
جدولی چیزی از میانگین قبولی پارسال هست?میشه لینک بدین?

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوووووم میشی
تفن و تاریخو خوب زدی
پیام نور و غیرانتفاعی ک حتما مجاز میشی
برو سر تمرینت بدو
واقعا؟؟؟
راست میگید منم غیرانتفاعی میخام دیگه..یکم غیرطبیعی نیس مجاز شدنم درک منفی زدم اخه...وای اگه مجازبشماا

mcqueen

عضو جدید
درصدهامو حساب کردم..... امسال که همینجوری رفتم ولی سال دیگه مجبورم قبول شم.... یکم نا امید شدم زبان و درک خیلی غلط داشتم :(
یکی به من امیدواری بده
زبان33.33
فن4.44
تاریخ8.88
درک13.33
منظر-1.6
تاریخ0
سانحه1.6

ترنج

عضو جدید
سلام گزینه 4 درسته

ببخشید اشتباه نقل قول گرفتم کیوان جان تو دفترچه e هم همون 4 میشه؟مطمئنی؟

اینم برا من سواله چرا گزینه ی 4شد؟

خب این جوابش درسته.فقط من نمیدونم کدوم گزینه رو زدم.ببین اگه به رنگ گنبد و کاشی و قالی و هر چی که تو هنر ایرانی هس نگاه کنیم ی رنگ زمینه میبینی که رنگ غالبه دیگه.مثلا تو گنبد رنگ زمینه نخودی یا آبی فیروزه ایه که از نظر بصری رنگ غالبه و بقیه رنگها مقدارشون کمتره و در حاشیه قرار می گیرند که این ترکیب رنگ در عین کثرت باعث وحدت و یگانگی رنگ ها میشود.موندم چرا این تحلیل اون موقع به ذهنم نرسید!:Dیادم نمیاد چی زدم!!!فقط گزینشو یادداشت کردم.

نگسر

عضو جدید
زبان ۳۲
فن ۴۰
تاریخ ۴۶
درک باکمال تاسف و اندوه فراوان ۸
منظر ۲۳.۳۳
میانگین ۲۹.۴۸

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلم من کمی تحقیقات انجام دادم و متاسفانه جسته گریخته ملتفط(ملطفت!) شدم باد درسته.البته چون به طرز وحشتناکی گشنمه حوصله نداشتم کامل بخونم متنو( فسفر لازم داشت:D) عصر دوباره میرم سراغش;). فقط طراح سوال شیطنت کردن گفتن تخته چند لای روشن ینی مثلا نورم بازتاب میده!!!ای باهوش، ای دانای توانا خب نمیاد برج و چوب مشکی کار کنه که

مارال جون نگفته مصالح بافت دار...گفته بافت مصالح.....خب اینطوری مد نظرش بوده که یه بافتی باشه که تمییز کردنش آسون باشه!
....نمیدونم چرا حس میکنم الاناس که به خاطر طرفداری از طراحان محترم سوال تهدید به مرگ بشم:cool:
بچه ها یه چیزی بگم بمب خندس به خدا..... یکی از همکلاسیام همینجوری الکی معماری به معماری شرکت کرده....چن روز پیش تو دانشگاه دیدمش گفتم کنکور چطوری بود؟.....گفت باز سازی پس از سانحش خیلی آسون بود!!!!!.................هیچی دیگه دوستم
.......من
.....البته تو دلم خندیدما

بازسازی معمولی بود من تند تند زدم اما نمیدونم چجوریه:cool:

Bita.N.Arch

عضو جدید

میتونی این صفحه رو بخونی
http://www.pulitzer.org/archives/5826

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بیایید ب بعضی سوالا ک تابلو غلط جواب دادن اعتراض کنیم بخدا من هنگ کردم درکم منفی شد..اخه اون بیمارستان ک تابلوو ،یا اکوستیک الویت داره تو سالن ها..بخدا فقط همینا درست بشه درکم از منفی درمیاد.
ویا تو تاریخ چندتاسوال هست ..تو جزوه قابوسی اونو جز اکوتک نوشته یا کلیسا ایاصوفیه..
درمورد اینکه اگه درصدها مثلن 10درصد اومده پایین تر ،واونی ک سال پیش میانگین 29درصد شده 2900،حالا مثلن 19درصد میشه 2900؟؟؟
بچه ها بازم خاهش میکنم ب سوالا اعتراض کنیم بخدا بااون سوالا حدقل مطمن میشم غیرانتفاعی مجازم..بازم خاهش میکنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.