بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیشب خیلی ناراحت شدم میگفتی منفی زدی آخه من خودمم تلاش کردم زیاد راضی نیستم اما خوب میگفتم منفی واقعا ناراحت کنندس الان خوبه که منفی نیستی ;)

من اصلا دیشب نخوابیدم . واقعا به هم ریخته بودم . اینها هم خیلی خوب نیست ولی حداقل منفی نیست :confused:

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
بچه ها بين خودمون باشه ولي من كنكور سال ٩١ شركت كردم يعني بهمن ٩٠.ميانگينم نزديك ٢٩ شد رتبم ٨١٠ شد!!اون سال هم ميانگين درك خيلي پايين بود و همه از كنكور ناراضي بودن!البته امسال شايد اينجوري نباشه تجربه اي كه داشتم رو گفتم از منه با تجربه بپذيريد :cry:. الان سر كارم رفتم خونه كارنامه اون سال رو براتون ميذارم.

اتفاقا قبل از کنکور من کنکورای سالای گذشته رو زدم واقعا درک کنکور 91 افتضاح بود :D من خودم الان درکمو 52 زدم اگه تغییر نکنه پاسخ نامه اگه تغییر کنه که .. : ))))) ولی درک سال 91 واقعا بد بود اینو قبول دارم;)

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان20
فن60
تاریخ 50
درک 35
منظر45
کی این زبانو اختراع کرده؟:confused:

میانگین حدود 41 و 42

کلیدای درک واقعا شاهکار بودن چی فکر کردن با خودشون؟سخت بدن خیلی بهتر از اینه که سوال چرت طراحی کنن:razz:

Bita.N.Arch

عضو جدید
سلام . بیتا جان ببخشید میشه خواهش کنم برای منم حساب کنی ؟ برای منظر و داخلی نمی دونم چطوری میانگین بگیرم
زبان 19
فنی 21
تاریخ 37
درک 18
منظر با اقتدار سفید تر از برف :|

میانگین معماریمعماری داخلی معماری منظر

20.822.917.5

ayliin1571

عضو جدید
پیام نور به چه دردم میخوره :(...برم آزاد بهتره...حیف چقدر درس خوندم:(
نا امید نباش پارسال با این میانگیم رتبه تقرینا 2900 بود ولی امسال میانگینا میاد پایین تر احتمال اینکه روزانه و شبانه هم مجاز شی کم نیست :smile:

نگسر

عضو جدید
بچه ها میشه کمک کنید بگید چه طوری با چه مدرک نسبت ب سوال بیمارستان درک اعتراض بزنیم ؟کسی میتونه مطلب مستندی بزاره ک بتونیم بفرستیم.همه میدونیم ک بهداشت اولویت داره ولی چه طوری اینو بهشون حالی کنیم؟

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبتر از اون دوستانی بودن که از کنکور اومده بودن بیرون هر هر و کر کر که واااای چههقدددر اسون بود بعد الان شاید حتی نتونن درصداشونو بگن ،:Dاز اوناا جالبتر کسایی بودن که سال پیش قبول شده بودن و کنکور مارو دیده بودن میگفتن بیخود نگین سخت بود چی بود این،خیلییی اسونتر بود کنکور شما اما حالا که میانگینا و درصدارو دیدن صدایی بلند نمیشه ازشون(انگار اگه قبول میکردن کنکور ما غیییر استانداردترین کنکور بود و کنکور سال پیش استانداردترین،قرار بود اونارو از دانشگاه بندازن بیروم مارو بزارن جای اونا):D:D:);)

اتفاقا اهل کنکور همه میگفتن کنکور سختی بوده... درسته بعضی سوالاتش آسون بود ولی وقتی سراغ گزینه ها میرفتی بدون استثنا بین دوتا گزینه میموندی !!!!
چیز جالبی که شنیدم این بود که همه ی کسایی که حدودا ساعت 9 از جلسه میومدن بیرون میگفتن کنکور آسونی بود! و کسایی که تا آخر سر جلسه بودم و میومدن بیرون بغض کرده بودن!
:biggrin:
من که شنیدم به احتمال زیاد حدودا میانگین 38 امسال رتبه هایی حدود 300 الی 200 میارن و میانگین از سال گذشته پایین تر میاد
اینو گفتم که روحیه بگیریدا ;)
من که با این جوابا گیم اوور شدم رفت :w05:

ترنج

عضو جدید
بچه ها فضای محوری در عین حال مرکزگرا خلاقیت است؟!!!!!مگه خلاقیت پدید آوردن یک چیز نو و نوآوری نیس؟!!!!خب این الگو رو که تو صدر مسیحیت هم داشتیم که!!!!معمارش که هنری نکرده!!!!ولی استفاده از لچکی که واسه بار اول بوده خلاقیت حساب میشه نه؟!!!!!!
اون ساختمونه طبق کدوم کتاب میشه معماری سبز؟!میشه رفرنسشو بگین؟به نظر من که اکوتکه دلیلم دارم!ولی اگه واسش رفرنس داشته باشن سخته قبولوندنش!!!!

sahi123

کاربر فعال
بچه ها فضای محوری در عین حال مرکزگرا خلاقیت است؟!!!!!مگه خلاقیت پدید آوردن یک چیز نو و نوآوری نیس؟!!!!خب این الگو رو که تو صدر مسیحیت هم داشتیم که!!!!معمارش که هنری نکرده!!!!ولی استفاده از لچکی که واسه بار اول بوده خلاقیت حساب میشه نه؟!!!!!!
اون ساختمونه طبق کدوم کتاب میشه معماری سبز؟!میشه رفرنسشو بگین؟به نظر من که اکوتکه دلیلم دارم!ولی اگه واسش رفرنس داشته باشن سخته قبولوندنش!!!!

شما دقیقا 2 سوالی رو گفتین که بدجور از دیشب رو اعصاب منه !

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز

طبق صفحه ی 125کتاب از شرق تا غرق کامل نیا معماری سبز درسته

اما در مورد ایاصوفیه واقعا این گزینه مناسب نیست به هیچ عنوان درسته که ترکیب پلانا خلاقیت بود اما قبل این تو کلیسای مزار مقدس هم به یه صورتی اجرا شده بود و مهمتر از همه کلیسای سن پیتر رم به خاطر چه چیزی از ایاصوفیه الهام گرفته؟همه ی ویژگی های بارز ایا صوفیه رو ول کردن چسبیدن به پلانش که اصلا به روی سوال مربوط نیست

ترنج

عضو جدید
شما دقیقا 2 سوالی رو گفتین که بدجور از دیشب رو اعصاب منه !

ولی به نظر من این دوتا سوال جای توجیه داره واسشون!!!اول باید واسشون خلاقیتو معنی کنیممم:D
اگه به ی سوالی خیلیا اعتراض کنن حتما رو تصمیمشون تاثیر میذاره!

فاطیما8

عضو جدید
زبان:23..با تعداد غلط برابر با درست...:cry:حیف این همه وقت واسه زبان.راحتم بود ولی امان از استرس....
فن:33..دقیقا مساوی با پارسال...غلطام داره سر به فلک میکشه:cry:
تاریخ:33
درک:35 فکر میکردم بالاتر میزنم لعنت به این طراحا:mad:
منظر:18 با اون سوالای عجیب غریب و منظر نخوندنم اینو شاهکار کردم...
با میانگین 30 فکر میکنین روزانه شبانه میارم؟برم اسکیس؟فقط تهران میخواستم ببین به کجا رسیدم؟:cry:بچه ها غیرانتفاعی پیام نور نمیخام به نظرتون قبولم یا برم ازاد؟

ترنج

عضو جدید
طبق صفحه ی 125کتاب از شرق تا غرق کامل نیا معماری سبز درسته

اما در مورد ایاصوفیه واقعا این گزینه مناسب نیست به هیچ عنوان درسته که ترکیب پلانا خلاقیت بود اما قبل این تو کلیسای مزار مقدس هم به یه صورتی اجرا شده بود و مهمتر از همه کلیسای سن پیتر رم به خاطر چه چیزی از ایاصوفیه الهام گرفته؟همه ی ویژگی های بارز ایا صوفیه رو ول کردن چسبیدن به پلانش که اصلا به روی سوال مربوط نیست

در مورد ایاصوفیه حرفتو قبول دارم

این جور که معلومه امسال یکی از طراحا کامل نیا بوده!!!چقد از کتابش سوال اومده!!!
ولی ببین اکوتک ینی ترکیبی از تکنولوژی و مسایل اکولوژیکی و محیط زیست!این چیزی که ما میبینیم علاوه بر مسایل محیط زیست سازه هم در نما آورده و به تکنولوژی هم تاکید داشته!!!!پس نمیتونه فقط معماری سبز باشه مگه اینکه بخوان طوطی وار فقط از طریق یک منبع قانعمون کنن!!!

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی ببین اکوتک ینی ترکیبی از تکنولوژی و مسایل اکولوژیکی و محیط زیست!این چیزی که ما میبینیم علاوه بر مسایل محیط زیست سازه هم در نما آورده و به تکنولوژی هم تاکید داشته!!!!پس نمیتونه فقط معماری سبز باشه مگه اینکه بخوان طوطی وار فقط از طریق یک منبع قانعمون کنن!!!

بعید نیست کامل نیا هم طراح سوال بوده باشه اگر کتابشو دارید یه نیگا بندازید بهش نوشته معماری سبز و گزینه ی درست هم همینه
و مطمعنن طراحان سوال میخوان مارو دور خودمون بچرخونن من خودم زیاد ناراحت نباشید

آخرین ویرایش:

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان:23..با تعداد غلط برابر با درست...:cry:حیف این همه وقت واسه زبان.راحتم بود ولی امان از استرس....
فن:33..دقیقا مساوی با پارسال...غلطام داره سر به فلک میکشه:cry:
تاریخ:33
درک:35 فکر میکردم بالاتر میزنم لعنت به این طراحا:mad:
منظر:18 با اون سوالای عجیب غریب و منظر نخوندنم اینو شاهکار کردم...
با میانگین 30 فکر میکنین روزانه شبانه میارم؟برم اسکیس؟فقط تهران میخواستم ببین به کجا رسیدم؟:cry:بچه ها غیرانتفاعی پیام نور نمیخام به نظرتون قبولم یا برم ازاد؟

بنظر من که واسه روزانه و شبانه مجاز میشی
بشین تا میتونی رو اسکیس کار کن;)

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

متاسفانه منم اسمشو تو لیست ساختمونهای معماری سبز دیدم.............:w05:

وضعیت
موضوع بسته شده است.