بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

navid_nj7

عضو جدید
زبان 5
فن 26.6
تازیخ 3-
درک 46
منظر 1-
میانگین 20
برخلاف همه من درکو بد نزدم :| :))
من جایی مجاز میشم ؟ مثلا غیر انتفایی خیام . امام رضا . اقبال تو مشهد ؟ یا بشینم برای سال دیگه بخونم ؟
منم به جدولتون اضافه کنین

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

سلام بچه ها خسته نباشید
برای جمع بندی منابع اعتراض به سوالات کنکور میتونید از تاپیک
>>>جمع بندی منابع اعتراض به کلید سوالات آزمون ارشد معماری 94 لطفا اعتراضات خود را با ذکر منبع به منظور استناد ارسال بفرمائید
برای بحث و تبادل نظر کماکان میتوانید از همین تاپیک استفاده بفرمائید
لطفا یه تاپیک هم برای هنرهای ساخت درست کنید اینجوری قاطی پاتی میشه

• Like
واکنش ها: Aniz

S.Nazli

عضو جدید
فک می کردم فقط من اون سوالو 4 زدم!!!:w25:
البته نمی گم 4 درسته کلا هیچ وقت تو این موضوعات نظر قطعی ندارم (یعنی کلا نمی دونم کدوم درسته) من ولی هر چی تصور می کنم همین شکلی کار می کنه مغزم، اصلا جور دیگه ای نمی تونم ببینمش! :w20:

manam bahashun movafegham! gozine 4 doroste ! bekhatere jaye dar migam doroste!

Bita.N.Arch

عضو جدید
دوستان به نظرتون من با این درصد ها واسه منظر مجاز میشم که بشینم واسه اسکیس منظر تلاشم رو کنم ؟

نامزبانفنتاریخدرکمنظرمیانگین معماریمعماری داخلی معماری منظر
sahi12303310205521.317.9
27.6
دوستم باید دستت خیلی قوی باشه. تلاشت رو بکن میانگین منظرت 27.6 است.

jeny02

عضو جدید
سلام...
زبان 4.44
فن 41.11
تاریخ 43.33
درک عمومی 15
منظر 18.33

بچه ها میانگین من چند میشه؟مجاز میشم؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بی هیچ امیدواری مجاز میشم یا نه؟؟؟؟من فقط غیرانتفاعی مدنظرمه. درکم کارو خراب کرده خیلی ناراحتم
.زبان5.5
فن36
تاریخ23 ک اگه اون غلط هایی ک کردمو نمیکردم 40میشد ک افسوووو
درک روم ب دیوار_0.5.فقط یدونه درست زدم 6تاغلط
منظر13
نمیشمم مجاز درسته؟!

pzeinali

عضو جدید
این دانشگاه ک میگید غیرانتفاعیه؟؟اساتیدش کیان؟؟ داخلی هم داره؟؟
مارال جان دانشگاه غیر انتفاعیه . واسه دکتر گلابچیه ! الان تو گوگل بزنی سایتش میاد . با توجه به چیزی که تو سایت زده استاداش خیلی خوبن . چون اکثرا اساتید مطرحی هستن و اسماشونو شنیدیم :)

revit

عضو جدید
بچه ها دقت کردین میانگین بالای 50 نداریم. خیلی جالبهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

سلام. بابت تدوین جدول بی نهایت سپاسگزارم.
کنکور خوبی نبود در کل...باز هم خدا رو شکر. من خیلی زحمت کشیدم امیدوارم تو اسکیس جبران کنم. امسال هم مثل پارسال میانگین ها نزدیک به همه بعد راحت میشه با اسکیس قبول شد.

saghi23

عضو جدید
دوستان یه سوال .دفترچه سوالات برای افراد مختلف فرق میکنه.یعنی گزینه ها رو جابجا نکردن؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مارال جان دانشگاه غیر انتفاعیه . واسه دکتر گلابچیه ! الان تو گوگل بزنی سایتش میاد . با توجه به چیزی که تو سایت زده استاداش خیلی خوبن . چون اکثرا اساتید مطرحی هستن و اسماشونو شنیدیم :)
شک کردم ب همون.اما شما گفتی هنر پارس! گرایش داخلی واسه مقطع ارشد داره؟؟؟؟؟؟؟

pzeinali

عضو جدید
میانگین معماریمعماری داخلی معماری منظر

25.726.426.3
سلام . بیتا جان ببخشید میشه خواهش کنم برای منم حساب کنی ؟ برای منظر و داخلی نمی دونم چطوری میانگین بگیرم
زبان 19
فنی 21
تاریخ 37
درک 18
منظر با اقتدار سفید تر از برف :|

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها دقت کردین میانگین بالای 50 نداریم. خیلی جالبهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif
جالبتر از اون دوستانی بودن که از کنکور اومده بودن بیرون هر هر و کر کر که واااای چههقدددر اسون بود بعد الان شاید حتی نتونن درصداشونو بگن ،:Dاز اوناا جالبتر کسایی بودن که سال پیش قبول شده بودن و کنکور مارو دیده بودن میگفتن بیخود نگین سخت بود چی بود این،خیلییی اسونتر بود کنکور شما اما حالا که میانگینا و درصدارو دیدن صدایی بلند نمیشه ازشون(انگار اگه قبول میکردن کنکور ما غیییر استانداردترین کنکور بود و کنکور سال پیش استانداردترین،قرار بود اونارو از دانشگاه بندازن بیروم مارو بزارن جای اونا):D:D:);)

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان پارسال چ درسخون بودن:D:redface:
پارس داخلی نداره اما معماری.بیونیک و دیجیتال داره
بنظرمن دوستانی ک این 3گرایش مدنظرشونه بعد از روزانه و شبانه این دانشگاهو انتخاب کنن
حیف داخلی نداره........ ب عمو گلاب درخواست بدم داخلی بذاره.میذاره؟؟
.
.
.
:confused::D

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
جالبتر از اون دوستانی بودن که از کنکور اومده بودن بیرون هر هر و کر کر که واااای چههقدددر اسون بود بعد الان شاید حتی نتونن درصداشونو بگن ،:Dاز اوناا جالبتر کسایی بودن که سال پیش قبول شده بودن و کنکور مارو دیده بودن میگفتن بیخود نگین سخت بود چی بود این،خیلییی اسونتر بود کنکور شما اما حالا که میانگینا و درصدارو دیدن صدایی بلند نمیشه ازشون(انگار اگه قبول میکردن کنکور ما غیییر استانداردترین کنکور بود و کنکور سال پیش استانداردترین،قرار بود اونارو از دانشگاه بندازن بیروم مارو بزارن جای اونا):D:D:);)

انصافا غیر استاندارد ترییییییییییییییییییییین کنکور بود. خیر نبینن با زندگی ما ها بازی میکنن

Aniz

عضو
کاملا موافقم. اینطوری هم میشه توجیه کرد که:
در و دست در یک سمت قرار دارند یعنی کنار هم اند پس تو انعکاس هم باید کنار هم باشند. گزینه 4 درسته.
ولی در مورد ساختمان جان هانکاک من یه پست قبلا گذاشتم و گفتم این سوال کاملا غلطه و جواب رو هم گفتم که به دلیل جدا شدن فریم از پنجره بوده اون هم انقباض و انبساطهای شیشه دو جداره اون بوده که با فریم (سربی اش اگه اشتباه نکنم) کاملا متفاوت بوده بعد از اون کل شیشه ها رو یک جداره کردن. باد و انعکاس نور خورشید و بقیه گزینه های اون غلطن میتونین سرچ کنین اما باید زبانتون خوب باشه و تو سایتای خارجی دنبالش بگردین
تو سوال آینه پلان سوال برشیه که از بالا بهش نگاه شده...گزینه ها هم برشیه که از پایین به بالا نگاه شده
اگه گزینه سه رو روی پلان بذاریم کاملا به هم منطبقن
بعدشم تو آینه راست و چپ عوض میشه

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . دیشب دو تا درصدم رو اشتباه حساب کرده بودم. میشه منم بذارین توی جدولتون ؟!
زبان 45
فن 43
تاریخ 45
درک 3
منظر 13

:cry:

reza-x

عضو جدید
دوستان یه سوال .دفترچه سوالات برای افراد مختلف فرق میکنه.یعنی گزینه ها رو جابجا نکردن؟

بله فرق میکنه...مثلا کد c با d که سوالاتش هست ...توی هر درس نصف سوالا گزینه هاشون فرق میکنه...باید جوابارو با دفترچه c چک کنید که (کلید) سنجش داده...زبان فقط فرق نمیکنه!

ayliin1571

عضو جدید
تو سوال آینه پلان سوال برشیه که از بالا بهش نگاه شده...گزینه ها هم برشیه که از پایین به بالا نگاه شده
اگه گزینه سه رو روی پلان بذاریم کاملا به هم منطبقن
بعدشم تو آینه راست و چپ عوض میشه
منم کاملا موافقم

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
سلام . دیشب دو تا درصدم رو اشتباه حساب کرده بودم. میشه منم بذارین توی جدولتون ؟!
زبان 45
فن 43
تاریخ 45
درک 3
منظر 13

:cry:

من دیشب خیلی ناراحت شدم میگفتی منفی زدی آخه من خودمم تلاش کردم زیاد راضی نیستم اما خوب میگفتم منفی واقعا ناراحت کنندس الان خوبه که منفی نیستی ;)

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بی هیچ امیدواری مجاز میشم یا نه؟؟؟؟من فقط غیرانتفاعی مدنظرمه. درکم کارو خراب کرده خیلی ناراحتم
.زبان5.5
فن36
تاریخ23 ک اگه اون غلط هایی ک کردمو نمیکردم 40میشد ک افسوووو
درک روم ب دیوار_0.5.فقط یدونه درست زدم 6تاغلط
منظر13
نمیشمم مجاز درسته؟!

اوکی پس مجاز نمیشم خدایی هم تابلو بوددیگه.بازم بیخیال اسکیس شم

masuli

عضو جدید
انصافا غیر استاندارد ترییییییییییییییییییییین کنکور بود. خیر نبینن با زندگی ما ها بازی میکنن
بچه ها بين خودمون باشه ولي من كنكور سال ٩١ شركت كردم يعني بهمن ٩٠.ميانگينم نزديك ٢٩ شد رتبم ٨١٠ شد!!اون سال هم ميانگين درك خيلي پايين بود و همه از كنكور ناراضي بودن!البته امسال شايد اينجوري نباشه تجربه اي كه داشتم رو گفتم از منه با تجربه بپذيريد :cry:. الان سر كارم رفتم خونه كارنامه اون سال رو براتون ميذارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.