بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dmn

عضو جدید
منم الف زدم. ولى ج درسته. فکر کن از در ج وارد خونه ميشه. سمت چپ فضاى پذيرايي هست وسط. اشپزخونه و سمت راست هم اتاق هاى خواب. اينطورى خيلى خوب فضاها تفکيک ميشن بدون دخالت..

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها با میانگین30 درصد امیدی به قبولی هست؟کلاس اسکیس برم یا نه؟ کسی میتونه بگه رتبم حدودا چقدر میشه؟:(
تو رو خدااااااااااا:(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

رتبه فکر کنم 1500تا 2200باید باشید . اگه هرجایی ک قبول شدید رو قبول میکنید چرا اسکیس نرید?برو ثبت نام کن یه اسکیس 50بزن حتما یه جایی قبول میشی حتی شایدم روزانه

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان میانگینت 42 میشه ؟؟؟ 42 علمو صنعت میاره؟
زبان چی میکنه این وسط :|

زبان رو شما یه دزس 2واحدی در نظر نگیر .به نظر من ارزش زبان 4واحده .. خیلی تاثیر داره. تصاعدی هم تتاثیر داره. با اسکیس 40 فکز کنم شهید بهشتی هم میارم. یکی از دوستان با رتبه 132 و اسکیس نمیدونم چند بهشتی داره میخونه . حالا باید امارشو بگیرم ببینم چقدر زده اسکیسو

aasahar

عضو جدید
رتبه فکر کنم 1500تا 2200باید باشید . اگه هرجایی ک قبول شدید رو قبول میکنید چرا اسکیس نرید?برو ثبت نام کن یه اسکیس 50بزن حتما یه جایی قبول میشی حتی شایدم روزانه

یعنی واقعا با اسکیس 50 درصد ممکن روزانه هم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان رو شما یه دزس 2واحدی در نظر نگیر .به نظر من ارزش زبان 4واحده .. خیلی تاثیر داره. تصاعدی هم تتاثیر داره. با اسکیس 40 فکز کنم شهید بهشتی هم میارم. یکی از دوستان با رتبه 132 و اسکیس نمیدونم چند بهشتی داره میخونه . حالا باید امارشو بگیرم ببینم چقدر زده اسکیسو
خوبه پس...برو بچسب ب اسکیس

آخرین ویرایش:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان روم به دیوار 2.22

فن 42.22

تاریخ 47.78

درک 48.39

منظر 40

میانگین 37.43

بنطرت رتبه ام چند میشه بدون روحیه دهی و این حرفا دقیق بگو باشه:D
خودت خواستیااااا خخخخخ
350 تا 500 (بسته ب معدل و میانگین امسال متفاوته )

aasahar

عضو جدید
بچه ها با رتبه 1500 هم میشه با اسکیس خوب روزانه قبول شد؟چقد اسکیس باید زد؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا با یه اسکیس 50 تایی بنظرت کجاها میتونم قبول شم
دوست من 540 پارسال با اسکیس 45 فکر کنم حدودا الان یزده
یکی دگ هم با 450 تقریبا و اسکیس 50و خورده ای الان علمو صنعت
:smile:
من برم بخوابم دگ ... گیجه گیجم
شبتون بخیر دوستان گلم

omid0000

عضو جدید
غاااااژاااااار میشه خخخخخخخ
من خودم نزدم این سوالو ...بین صفوی و قاجار هم شک داشتم اما بعد یادم اومد ی جا خونده بودم ک قاجاره :|
حالا نمیدونم ...راستو دروغش با خودشون
میگم صفحه 283 و 284 سبک شناسی رو یه نگاه بندار اگه دم دستت هست... به نظر صفوی نمیاد؟ چون همش میگه قاجارا رنگای خوب رو کنار گذاشتن... نمیدونم... من ک دیگه گیجیدم! خدا کنه درکا درست بشه!

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوخی نکن...من میرم خدمت که از شماها دفاع کنم...جلوی دشمن فرضی را بگیرم...خوب می خوای چکار کنم...پاسپورت می خوام خوب...این همه پول ریخته تو عراق ماهی 6 میلیون می دن...دو یال می ریم اونجا کار می کنیم یه دانشگاه می زنیم...

حالا جدی عراق خبریه بگید مام بریم!

من کارت پایان جزر رو دارم:)

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها با رتبه 1500 هم میشه با اسکیس خوب روزانه قبول شد؟چقد اسکیس باید زد؟

باميانگين 35 حدود رتبه چند ميشه؟؟؟....:(...:(
دلم نیومد تا صبح تو استرسش باشید
چک کنید از اینجا و اینم بدونید ک اینا تقریبی هستن و هر سال متفاوت ...بچسبین ب اسکیس
نتایج ارشد 92 ( لطفا جدول را تکمیل کنید)

mahfo

کاربر بیش فعال
سلام دوستان,من که دفترچم کدش c بوده الان چجوری باید بفهمم درصدامو؟

pouya86

عضو جدید
1

1

بریم دنبال کار الان دوستام که دیپلم دارند ماهی چند میلیون کار میکنند و ما هیچ درس رو بعدا هم میشه ادامه داد اول درامد مهمه.من که فعلا دیگه شرکت نمیکنم.

pouya86

عضو جدید
خواهرم مترجمی زبان شرکت کرده میگه هنوز یک ساعت نشده تو کلاس فقط دو سه نفر بودند اینقد که سخت بوده.طراح سوالای کنکور ارشد شدیدا عقده ای هستند.

معمارباشی

عضو جدید
Re: بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

یعنی واقعا با اسکیس 50 درصد ممکن روزانه هم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینو هزار بار گفتم بازم می گم یکی از قبولی های ارشد پارسال دانشگاه یزد با رتبه 1900 و اسکیس 73 درصد روزانه یزد قبول شد ... البته بعد روزانه ها شبانه ها رو زده بود که معلوم شد حتی شبانه شهید بهشتی هم آورده بوده!!!!

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

shima 70

عضو جدید
اینو هزار بار گفتم بازم می گم یکی از قبولی های ارشد پارسال دانشگاه یزد با رتبه 1900 و اسکیس 73 درصد روزانه یزد قبول شد ... البته بعد روزانه ها شبانه ها رو زده بود که معلوم شد حتی شبانه شهید بهشتی هم آورده بوده!!!!

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
به نظرت با 2500 چقد اسکیس باشه شبانه یزدو میشه اورد؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.