بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش نیکی من قبولت دارم ولی فکر کنم فقط 16 را داری درست میگی
برو به پاسخنامه هایی که رستمی تو سایت خودش و اصفهانی تو سایت مرکز گذاشته نگاه کن
من كه حتي براي يك لحظه اصفهاني رو قبول ندارم. مثلا كلي اشتباه تو همون باسخنامه داشت كه داد بيرون. ازموناي مركزم كه هيجي من هر دفعه زنك ميزدم درستش ميكردم به من كفتن واسشون ويرايش كنم! عارف هم نوشته يوال ٢٦ تابلو اشتباس. تابللللو ووووو. تو متن نوشته. حالا اون يكيا رو تا شب با دليل كامل مي نويسم.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این درصدا امیدی به انرژی هس؟؟؟
زبان52
ایستایی 45
طراحی فنی 26
تاسیسات 37

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه حتي براي يك لحظه اصفهاني رو قبول ندارم. مثلا كلي اشتباه تو همون باسخنامه داشت كه داد بيرون. ازموناي مركزم كه هيجي من هر دفعه زنك ميزدم درستش ميكردم به من كفتن واسشون ويرايش كنم! عارف هم نوشته يوال ٢٦ تابلو اشتباس. تابللللو ووووو. تو متن نوشته. حالا اون يكيا رو تا شب با دليل كامل مي نويسم.

26 یادم رفت بگم که آره غلط
ولی اون دو تا رستمی مال سنجشا گفته هر چند من یکیشا غلط زدم

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها همکاری کنین.
سوال یک فنی!!!!!!!31 گزینه الف درسته. ولی در پاسخنامه سنجش 3 رو زده.
درز انقطاع وقتی می زاریم که نسبت طول به عرض بیشتر از 3 باشه که گزینه 3 و 4 شامل اون می شن.گزینه 2 هم غلطه چون مورب نمی زنن.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها همکاری کنین.
درز انقطاع وقتی می زاریم که نسبت طول به عرض بیشتر از 3 باشه که گزینه 3 و 4 شامل اون می شن.گزینه 2 هم غلطه چون مورب نمی زنن.

حاجی راست میگی اصلا یادم رفته بودم . اخه گزینه 3با چهار فرقی نداره ک .اگه سه درسته 4هم درسته
منم الف زدم

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها همکاری کنین.

کاملا موافقم اعتراض می زنیم

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیکی دلیل نمی خواد که!طراح کوره مگه؟خوده متنه که تو گزینه 2 اومده و اونو رد کرده!یارو از الاغ کمتره!

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا طیف رنگی کاشی تو قاجار بود ? اخه من برم به می اینو بگمممممم. کاشی هفت رنگ ک معروفه ماله صفویه . شروعش هم ک همه میدونن اواخر تیموریه . چراااا قاجاااار . خدا ناصرالدین شاه رو بکشه

sadatt

عضو جدید
توجه توجه
لطفا توجه
توروووو خدا توجه
هركي منو يك زرههه توي زبان قبول داره توجه كنه.
اينا سوالات غلط زبان هستند.

١٦ زده ٢ ولي ميشه ٤
١٧ زده ٣ ولي ميشه ١
٢٢ زده ٢ ولي ميشه ٤
٢٦ زده ١ ولي ميشه ٢
من خودم يكيشو درست زدم ولي اشتباه كردم و حاضرم درصدم بياد بايين. لطفا اعتراض كنيد.
اكه كسي متن اعتراض مي خواد دليل اشتباه بودنشونو تا شب ميزارم.
ولي خواهشا توجهههه كنيد. حتي اكه نزدين اينارو اعتراض كنيد

منم این سوالارو رو این گزینه ها زدم کحا اعتراض کنیم؟؟؟؟؟؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا یه سوال؟؟؟
اون قابه که بادبند داش عضو ab رو می خواس، چذا کشش ماکس نمی شه؟؟؟

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا طیف رنگی کاشی تو قاجار بود ? اخه من برم به می اینو بگمممممم. کاشی هفت رنگ ک معروفه ماله صفویه . شروعش هم ک همه میدونن اواخر تیموریه . چراااا قاجاااار . خدا ناصرالدین شاه رو بکشه
اینو به یه کتاب رفرنس بدین مطرحش می کنیم ولی با اطلاعات میدانی نمی شه اثباتش کرد.

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینم کاملا موافقم اعتراض می زنم ولی یه جا باید مدرک پیدا کنیم
عارف دلیل سوال 31 را چی بنویسیم
من یه جا خوندم که نوشته بود طول باید از 3 برابر عرض کمتر باشه ولی یادم نیست کجا

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اصلا نمیشه در مورد رتبه حرفی زد..این مال پارساله..فقط به خاطر درک 500 تا بیشتر شده...

رتبه 382

زبان 32
فن 52
تاریخ 34
درک 35
منظر 13

رتبه 815

زبان 35
فن 57
تاریخ 38
درک 20
منظر 15

samsungs3

عضو جدید
بچه ها اصلا نمیشه در مورد رتبه حرفی زد..این مال پارساله..فقط به خاطر درک 500 تا بیشتر شده...

رتبه 382

زبان 32
فن 52
تاریخ 34
درک 35
منظر 13

رتبه 815

زبان 35
فن 57
تاریخ 38
درک 20
منظر 15
ااهه این رتبه پایینی درصده منه...برا سال پیش

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله اون هم اشتباه و من واسه اون یه رفرنس به کتاب ارائه می دم.من هم حداکثر کشش زدم.
اگه تغییر شکلشو نگاه کنین مث یه طره هستش که آخرش بار متمرکز داره و در اون نقطه خیز میش ماکس!!! ab هم تو قسمت خیز ماکس هستش!!! پس باید کشش ماکس داشته باشه!!! :(

homah

عضو جدید
سلام دوستان از نظر من این سوالات اشتباهه:
فن: 31.1
درز انقطاع ---32.2
حداکثر کشش----39.4----59.3
تاریخ : 79.3صفوی
درک : 96.1----106.4-----110.1

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله اون هم اشتباه و من واسه اون یه رفرنس به کتاب ارائه می دم.من هم حداکثر کشش زدم.

به نظر منم اشتباست اگه این مهار بند طبقات پایین تر بود میشد کشش ولی الان ک بالاترین طبقست حداکثر.کشش رو دارهه

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من اعتراض به سوال 31 رو تو سیستم ثبت کردم.لطفا شما هم این کار رو بکنین و این عکس رو تو توضیحات ،ضمیمه کنین.
http://upload7.ir/viewer.php?file=66677745411688893207.jpg

عارف نیازی به عکس نیست برای این سوال منبع داریم
خواهشا دوستانی که یادشون بگن
منبع خیلی قوی تر از توجیح عکس هست
فکر کنم متاب طراحی لرزه ای باشه اگه کسی دم دستشه نگاه کنه بگه کدوم صفحست

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه دقت کنن واسه هر سوال یه اعتراض بدن و تو آخر می تونن عکس رو ضمیمه کنن.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
عارف نیازی به عکس نیست برای این سوال منبع داریم
خواهشا دوستانی که یادشون بگن
منبع خیلی قوی تر از توجیح عکس هست
فکر کنم متاب طراحی لرزه ای باشه اگه کسی دم دستشه نگاه کنه بگه کدوم صفحست
بله من هم تو رفرنس نوشتم طراحی لرزه ای گلابچی و شما هم بنوییسن.تاشب باید حداقل 10 تا غلط سنجش رو رسانه ای کنیم.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال 91 درک رو هم اعتراض بدیم که 3 تا گزینه هم می شه؟حمل و نقل جاده ای

samsungs3

عضو جدید
سوال 91 درک رو هم اعتراض بدیم که 3 تا گزینه هم می شه؟حمل و نقل جاده ای

من یه چیزی رو با کمال احترام بگم....دلیل نمیشه که ما هرچیزی رو که اشتباه زدیم.....بگیم کلید غلطه......واقعا سوالاتی رو که مطمئن هستیم رو بزنیم.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.