بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای گلم سلام و خسته نباشید... من این چند روز کامنتاتون رو خوندم و کلی هم استفاده کردم... ولی صبر کردم تا کلید بیاد.

به نظر من این کلید خی غلط داره...صن باورم نمیشه! آدم شاخ در میاره!!! من اینایی که به نظرمیومد رو نوشتم. لطفا نگاه کنید، ببینیم اگه واقعا غلطه اعتراض کنیم. اینجور الکی حقمون ضایع نشه!

اینم سوالایی که منظورم هست :

فنی
3-34 و 4-44 و 3-55

تاریخ
3-66 و 4-69 و 4-71 و 3-79 و 3-81 و 6-81

درک
3-91 و 4-97 و 1-105 و 3-106 و 4- 107 و 4-108 و 1-110

منظر
3-116 و 1- 119 و 4-126
با بعضی هاش موافقم و من تاشب سوالات غلط فن و درک رو در میارم تا بچه ها بحث کنن روشون. و اگه هر سوال رو 40 نفر اعتراض بدن حتما رسیدگی می کنن.من نمی گم ماله منو درست بگن ولی سوالو به همه بدن و نمرش واسه همه باشه.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
شقاقی بهتر از عسگریه .شک نکن. استادای مرکز رو من دیدم و بدرد نمی خوره.
ممنون از راهنماییتون..
ولی یادمه قیابکلو گفته عمق درخت اگه به 50متر برسه تا 5دسیبل کم میکنه صدارو که میشه همون کمتر از 5دسیبل

دقیقاا..منم تو کتاب کنکاش دیدم 5 بود..

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چی بالاتر بهتر نفیسه جون:biggrin:
خوب منظورت چه دانشگاهیه؟
تهران؟
یا فقط روزانه؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای گلم سلام و خسته نباشید... من این چند روز کامنتاتون رو خوندم و کلی هم استفاده کردم... ولی صبر کردم تا کلید بیاد.

به نظر من این کلید خی غلط داره...صن باورم نمیشه! آدم شاخ در میاره!!! من اینایی که به نظرمیومد رو نوشتم. لطفا نگاه کنید، ببینیم اگه واقعا غلطه اعتراض کنیم. اینجور الکی حقمون ضایع نشه!

اینم سوالایی که منظورم هست :

فنی
3-34 و 4-44 و 3-55

تاریخ
3-66 و 4-69 و 4-71 و 3-79 و 3-81 و 6-81

درک
3-91 و 4-97 و 1-105 و 3-106 و 4- 107 و 4-108 و 1-110

منظر
3-116 و 1- 119 و 4-126

من این سوالاتت را موافقم
79 -- 86
97 -- 105 -106 -110
119

منم سوال 107 را اشتباه زدم ولی حالا که دقت کردم دیدم من اشتباه زدم نه اون

امیدهک1

عضو جدید
پس بهتره تا کچل وشکم گنده نشدی بری وگرنه هرجا بری ردت میکنن!

نه دیگه ساده ای ها...من مو سرم به اندازه کل خانواده رشد داره...پس از اون لحاظ خیالم راحته...شکم گنده هم...یکم سخته ولی خوب یه کاریش می کنیم...من یه مدت دنبال دختر خوب گشتم پیدا نکردم...
بعد کلا از زن گرفتن منصرف شدم...:biggrin:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییتون..

دقیقاا..منم تو کتاب کنکاش دیدم 5 بود..

کتابش کتابخونس ولی اگه کسی داره کتابشو یه چرخی بزنه همون پاراگراف رو یه عکس بگیره
من فکر کنم اون بوته هایی هم ک تو سوال ذکر شده رو در نظر بگیریم 7تا11درست باشه چون پایین درخت رو هم میپوشونه

shima 70

عضو جدید
:(

:(

بچه ها با میانگین 26 من به چی الا میتونم امیدوار باشم؟؟؟:cry:چقد اسکیس نیاز دااارم خو یکی کامل بیاد بگه بهم دیگه:(

امیدهک1

عضو جدید
واقعا رفتن به اونجا رو خدمت می دونی یا سو استفاده از جوونای مملکت می دونی؟

ببخشید اینا را می گم...حماقت خریت و بیشعوریه مسئولین کشور می دونم...ولی جدا دنبال معافیتم که با هزار پارتی جور شه دعا کن یکشنبه جوابش میاد..

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوب ! ارشد عمران داره یا معماری ؟
:biggrin:
ارشد هنر های ساخت بنیان خانواده :biggrin:

اقا دلخور نشین یه موقعاااااااااااااا..شوخی بود...انشاا.. که قبولین...سلام ما رو هم به امار رضا برسونین..یادت نره هااااااااااااااا

p.yari

عضو جدید
نه دیگه ساده ای ها...من مو سرم به اندازه کل خانواده رشد داره...پس از اون لحاظ خیالم راحته...شکم گنده هم...یکم سخته ولی خوب یه کاریش می کنیم...من یه مدت دنبال دختر خوب گشتم پیدا نکردم...
بعد کلا از زن گرفتن منصرف شدم...:biggrin:

ازدواج که ارشد نیست درصدات پایین باشه قبولت نکنن! بالاخره یه جا به غلامی قبولت میکنن! نگران نباش.:D

homah

عضو جدید
سلام دوستان از نظر من این سوالات اشتباهه:
فن: 31.1---32.2---39.4----59.3
تاریخ : 79.3
درک : 96.1----106.4-----110.1

آخرین ویرایش:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا اگه اعتراض بدیم ، به اهدافمون می رسیم.شاید حذفش کردند!باید یه تیم بشیم!پویان کجایی!!!!!!!!!!!!!گردان رو آماده حمله کن.عارفه کجایی.سجی تانکارو روشن کن.نفیسه فلاسک رو بیار.سمانه کارت سوختو بیار.بچه همه به خط، آماده حمله به صفحه پاسخگویی سنجش......................

فلاسک پیدا نکردم خو

من امسال سازمان سنجش کچل کردم خو الان سر چی قرار اعتراض کنیم

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چندتا سوال تخصصی:
1)واسه ارشد هم سهمیه منطقه تاثیر داره؟
2)شبانه حدودا هزینش چقدر میشه؟
3)ازمون اسکیس چندم هست؟
4)بچه ها میشه از الان درخاست داد که ازمون اسکیس فقط تهران نباشه و هر استان بر گزار بشه؟کلا موافقین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.