بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehmari

عضو جدید
عزیزم انرژی ایلام اگه می خواد مثلا سانس بیاره قبول شه امیدوارم هیچ وقت قبول نشه بره توی اون جهنمممممممممممممم ای الهام حیف که بره اونجا خودش بدبخت کنه ،البته همه تون حیفید ، فقط یک نصیحت فوق العاده دوستانه از من به شما ، سعی کنید موقع انتخاب رشته اسم دانشگاه ایلام را دیدید قشنگ یک خط بکشید روش که دیگه نبینید بدرد توی سطل زباله میخوره الان معماریش و انرژی اش ارزش خوندن نداره

پ امید هیچ وقت به جای در و پیت نبندید البته من درباره بقیه جاها تجربه ندارم متاسفانه یک تجربه که داشتم و براتون نوشتم

منم در مورد دانشگاه محقق اردبیلی همین نظر رو دارم. دو ساله ارشد آورده و اساتیده که دوقطبی شدند. از ارشد های ورودی 91 بهم گفتن اینجا چیزی افزوده نشد هیچ از دست دادیم. هنگام انتخاب مد نظرتون باشه.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w24:

آره تو هم سربازی رفته باشی هم بهت کار میدن هم زن ! باور کن بهتر از ارشده !
والا ما خدمت کردیم نه کار درست و حسابی داریم نه زن(البته زنو خودم نرفتم دنبالش هاااااااااا:D

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
قیابکلو که 7 تا 11 من مطمئنم.اونو من تو منظر خوندم که هر 33 متر درخت کاری 7 دسی بل کم می کنه.مشکا من تو فن اون حداکثر کششی و فرودگاه جدست.
نمي خوام بحث كنما ولي اداري من ديدم اينه نوشته بود كه اكه تو اداري اين رعايت نشه راندمان كاركنان ميره بايين و اين براي كشور هاي خارجي خيلي فاجعه و بده. حالا فوقش تو عينك فروشي افتاب ميادو خوب نمي تونن عينك بخرن ولي نوشته جشم زدكي و افتاب و خيركي توي اداره حياتيه.
منم اونو ٧ تا ١١ زدم. فنو نمي تونم نظر بدم راستش شانسي درست زدم.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم افتخار میکنم ک این میانگین 45دزصد رو تو زمان خدمتم گرفتم . یعنی الان یه سال سربازم و 8ماه دیگه تمام میشه تو همین دوران درس خوندم و حتی هزارتومن هم برای کنکورم هزینه نکردم.نه کتاب نه جزوه خریدم همش یا دانلود یا کتابخونه

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا4 جلسه اون میاد و رفتن به کلاس اون شرط قبولی نیست.ساله قبل من حداقل 5 نفر رو می دونم که با اون کار می کردن و نتیجه بدی گرفتن تو کنکور.

اصفهان در حال حاضر فقط عسگری هست که مرکز اومده و شقاقی ایوان خانه...نظرتون چیه؟

karanka

عضو جدید
سنجش یه نیمچه تعارفی زده ....دوستان همت کنن اداری ، عینک فروشی خواهد شد...

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 می رساند، کلید اولیه سوالات بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است. این کلید اولیه غیر قابل استناد است پس از دریافت نظرات داوطلبان و صاحب نظران کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد. در صورت تمایل می توانيد حداکثر تا تاریخ 8/12/92 با مراجعه به سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org از طریق سیستم ارسال و درخواست نسبت به تکمیل فرمی که برای دریافت این نظرات آماده گردیده است اقدام نمایید. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طریق اینترنت دریافت خواهد شد و به موارد ارسالی از طریق دیگر رسیدگی نخواهد شد.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمي خوام بحث كنما ولي اداري من ديدم اينه نوشته بود كه اكه تو اداري اين رعايت نشه راندمان كاركنان ميره بايين و اين براي كشور هاي خارجي خيلي فاجعه و بده. حالا فوقش تو عينك فروشي افتاب ميادو خوب نمي تونن عينك بخرن ولي نوشته جشم زدكي و افتاب و خيركي توي اداره حياتيه.
فنو من مطمئن جده غلطه و با یه صفحه توضیح به خدمتشون می رسم.
تو زبان هم غلط داریم.تو اونا رو آماده کن. من هم فن رو.بین بچه ها پخش کنیم تا همه با هم بزنن و زیاد بشه.
درک هم باید اعتراض بدیم به عینک فروشی و اندرونی درونی و یکی دیگه هم بود که یادم نمیاد.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم افتخار میکنم ک این میانگین 45دزصد رو تو زمان خدمتم گرفتم . یعنی الان یه سال سربازم و 8ماه دیگه تمام میشه تو همین دوران درس خوندم و حتی هزارتومن هم برای کنکورم هزینه نکردم.نه کتاب نه جزوه خریدم همش یا دانلود یا کتابخونه
تکبیر..............مخلص هر چی سربازهه.داداش تانک مانک چی تروکندی تاحالا:D

cloud2

عضو جدید
سلام بچه ها
میگن من خیلی افتضاع شده نمراتم میخواستم ببینم به این درصدا رتبه چند میشه اصلا مجاز میشم
فن 7/77
تاریخ2
درک11
منطر11
اصلا میتونم آزمون اسکیس شرکت کنم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم با عجله عینک فروشی زدم ولی اداری درسته.............تو جزوه قیابکلو نوشته

shima 70

عضو جدید
اصلا من که رفتم عروس شم دلتون بسوزه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:w02::w33::w32::w40::w14::w38:

تازه خواستگارم گفته دلم نمیخواد ادامه تحصیل بدی !
والا تازه دانشگاه آزاد رو خدا واسه چی آفریده ؟ ! واسه ماها !

یه فامیل داشتیم معتقد بود دختر زشته میرن دانشگاه ( خوشگلام عروس میشن )
فدات شم فقط هماهنگ کن تاریخ عروسیمون یکی نشه دوست دارم همه بتونن راااحت شرکت کنن :w31:اره والا خو ازادم دلل داره ازادم به دانشجوی خوب نیاز داره دیگه ماها میریم اونجا فقط واسه بقیه...فردین زندست!

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها منو ببینین دیگه ..... میانگین 30 و 44 اسکیس چند درصد میخواد واسه تهران؟

shima 70

عضو جدید
دمت گرم . درسته اعتراض قبلیا رو نیستم ولی این عینک فروشی رو هستم چون مطمنم درست زدم
اقا اینو نوشته بود تو جزوه اساتید !!!همین یه دونه سوالو با تکیه بر اطلاعاتم جواب دادما شمام برید بزنین داغونش کنین منم میرم معتاد میشم والاااا:w18:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با عجله عینک فروشی زدم ولی اداری درسته.............تو جزوه قیابکلو نوشته
چون قیابکلو گفته درسته؟!!!!!!!!!!!!!!
عینک فروشی اونجا کشکه؟!!!!!!!!من یه اعتراض واسه این حتما می نویسم.

امیدهک1

عضو جدید
از این که عمرتو اونجا تلف می کنی ناراحت نیستی؟

شوخی نکن...من میرم خدمت که از شماها دفاع کنم...جلوی دشمن فرضی را بگیرم...خوب می خوای چکار کنم...پاسپورت می خوام خوب...این همه پول ریخته تو عراق ماهی 6 میلیون می دن...دو یال می ریم اونجا کار می کنیم یه دانشگاه می زنیم...

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوخی نکن...من میرم خدمت که از شماها دفاع کنم...جلوی دشمن فرضی را بگیرم...خوب می خوای چکار کنم...پاسپورت می خوام خوب...این همه پول ریخته تو عراق ماهی 6 میلیون می دن...دو یال می ریم اونجا کار می کنیم یه دانشگاه می زنیم...
واقعا رفتن به اونجا رو خدمت می دونی یا سو استفاده از جوونای مملکت می دونی؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی یه چیزی رو خیلی حال کردم این بود ک کلیزه یعنی سیرک. بچه ها اینجا میگفتن کلیزه همون کلسئومه

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
فدات شم فقط هماهنگ کن تاریخ عروسیمون یکی نشه دوست دارم همه بتونن راااحت شرکت کنن :w31:اره والا خو ازادم دلل داره ازادم به دانشجوی خوب نیاز داره دیگه ماها میریم اونجا فقط واسه بقیه...فردین زندست!

شیما جان منم میرم آزاد...خداوند گر ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری.....ما در سزاسری رو بست اما آزاد بازه...بابااا

p.yari

عضو جدید
چون قیابکلو گفته درسته؟!!!!!!!!!!!!!!
عینک فروشی اونجا کشکه؟!!!!!!!!من یه اعتراض واسه این حتما می نویسم.

چه گیری میدی ! ادری بابا اینو منم درست زدم و با اطمینان هم زدم چرا شما ها یادنمیگرین !:biggrin:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی یادمه قیابکلو گفته عمق درخت اگه به 50متر برسه تا 5دسیبل کم میکنه صدارو که میشه همون کمتر از 5دسیبل

cloud2

عضو جدید
یکی جواب من نمیده
سلام بچه ها
میگن من خیلی افتضاع شده نمراتم میخواستم ببینم به این درصدا رتبه چند میشه اصلا مجاز میشم
فن 7/77
تاریخ2
درک11
منظر11

omid0000

عضو جدید
دوستای گلم سلام و خسته نباشید... من این چند روز کامنتاتون رو خوندم و کلی هم استفاده کردم... ولی صبر کردم تا کلید بیاد.

به نظر من این کلید خی غلط داره...صن باورم نمیشه! آدم شاخ در میاره!!! من اینایی که به نظرمیومد رو نوشتم. لطفا نگاه کنید، ببینیم اگه واقعا غلطه اعتراض کنیم. اینجور الکی حقمون ضایع نشه!

اینم سوالایی که منظورم هست :

فنی
3-34 و 4-44 و 3-55

تاریخ
3-66 و 4-69 و 4-71 و 3-79 و 3-81 و 6-81

درک
3-91 و 4-97 و 1-105 و 3-106 و 4- 107 و 4-108 و 1-110

منظر
3-116 و 1- 119 و 4-126

p.yari

عضو جدید

تازه من درصدامو دست پایین گرفتم اونایی که شک داشتم رو غلط حساب کردم - وگرنه تازه شاید مجازم بشم سراسری و شبانه سبزه وار هم بیارم .:redface:

وضعیت
موضوع بسته شده است.