بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
لغات زبان می شن.
distinct
recounts
collusion
undermining
frugal
flimsy
appliances
challenged
affable
beneficiaries

درصد لغات من54%

منم 6 تا زدم .این طور که شما میگید جوابارو یکیش غلطه. همین سوال 5 مطمئنید میشه frugal? من selective زدم...

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا گفته هر چیز ارزون رو می خوره و من هم frugal رو زدم.یعنی صرفه جو - خسیس- متعادل و میانه رو.
بله حق با شماست:confused:. اگه قسمت دوم جمله نبود شاید selective درست بود.ولی خب من مثه مبتدیا inexpensivo همون گرون معنی کردم:D.هول شدم

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کراون هال میس کدوم گزینه میشد؟ تناسب وتقارن؟
باغ آتلانتیک اساسه طراحیش آب نبوده؟درسته؟
ابعاده پارکینگ چطور؟کسی هست درست زده باشه ومطمئن باشه ؟

بهشته جعفری

عضو جدید
بچه ها کراون هال میس کدوم گزینه میشد؟ تناسب وتقارن؟
باغ آتلانتیک اساسه طراحیش آب نبوده؟درسته؟
ابعاده پارکینگ چطور؟کسی هست درست زده باشه ومطمئن باشه ؟

کراون هال رو درست گفتین
پارکینگ هم میشه اونی که 3 متری بود
آتلانتیک رو مطمین نیستم

mos6762

عضو جدید
با سلام پارسال 13 تیر بود همیشه چند روز قبل ما رمضون هست امسال احتمالا اول تیر باشه .اره شیت 35*50 میدن راندو نمره ندار ولی توی چشم داور تاثیر داره.دالبته دوستانی بودند با کار رواننویسی 64 درصد زدن مهم طراحی و ایده هست

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه این لینک رو ببینید خوبه بگیرم فعلا تا اخر فروردین باهاش کار کنم بعد که نتیجه ها اومد رتبم در حدی که می خوام بود برم کلاس؟نظرتون چیه؟اگه فیلم اموزشی بخوام پیشنهاد بهتر چی میدین؟
http://jamerando.blogfa.com/

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من تا حالا اسکیس نرفتم برای اسکیسم باید ثبت نام کنیم بعد مجاز شدن؟؟؟؟چ جوریاست

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممم مهندس چطور بود

در کل به نظرم بد نبود.......از همه سالا متفاوتر بود.........هنروساخت عالی بود ولی حیف شد زبان نخوندم..........نمیدونم یه سری سوال که شک داشتم زدم کار دستم نده خوبه:D

architect@

عضو جدید
مدرسان شریف زده 72 ساعت بعد از کنکور کلیدها میاد.
پارسه هم یه لینک گذاشته ولی هیچی توش نیس.
برا آکادمی رو کسی میدونه کی میاد؟

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جواب دادم ولی اعتباری نیست بهش.
اتفاقا اعتبار هست. تخمين رتبه ميكنه بين تعداد شركت كنندكان. الكي نيست مثلا ٨٠٠ نفر شركت كنند توي اين تخمين. بين اون ٨٠٠ نفر رتبه ميده. بين ١٠٠٠٠ تارنميده. فقط بين كسايي كه تخمين رتبه شركت كردن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.