بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen-english

عضو جدید
پاسخ تشریحی زبان عمومی کنکور ارشد مجموعه معماری (صبح جمعه) امسال (ارشد 93)

پاسخ تشریحی زبان عمومی کنکور ارشد مجموعه معماری (صبح جمعه) امسال (ارشد 93)

با سلام حضور دوستان
ازفایل پیوست می تونید سوالات و پاسخ تشریحی زبان عمومی کنکور ارشد مجموعه معماری (صبح جمعه) رو دانلود کنید.

پیوست ها

• Zaban Omoomi-Jome-S-Ans1.pdf
    451.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نیکیییییییییییییییی جوووون...گرامرارو هم میگی؟؟؟ اون since و اون also و من گفتم حتما but also خودمونه...اونم گفتم همون since i was born خودمونه.و....غلطه؟؟؟بقیه رو هم میگی؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
با سلام حضور دوستان
ازفایل پیوست می تونید سوالات و پاسخ تشریحی زبان عمومی کنکور ارشد مجموعه معماری (صبح جمعه) رو دانلود کنید.

من نمیتونم اینو دان کنم...اصلا هیچی نمیاد...:cry:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام حضور دوستان

نگاه کردم دیدم خوب نزدم زبان رو حیف شد .. :( تو 15 تا اول 4 تا درست دارم 4 تا اشتب :(

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیکیییییییییییییییی جوووون...گرامرارو هم میگی؟؟؟ اون since و اون also و من گفتم حتما but also خودمونه...اونم گفتم همون since i was born خودمونه.و....غلطه؟؟؟بقیه رو هم میگی؟؟
يكي ١٥ سوال اولو كذاشتهههههه. ولي قول ميدم تا نيم ساعت ٣٠ تا رو بزارم كامل. اخه مامانم خوابه :))

arefeh

کاربر ممتاز
يكي ١٥ سوال اولو كذاشتهههههه. ولي قول ميدم تا نيم ساعت ٣٠ تا رو بزارم كامل. اخه مامانم خوابه :))

واقعا لطف میکنی عزیزم...ایشالله رتبه اول بشی...ولی نگفتی ک راضی هستی؟؟؟خودت تخمین زدی کجای این کنکور کذایی هستی؟؟

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا لطف میکنی عزیزم...ایشالله رتبه اول بشی...ولی نگفتی ک راضی هستی؟؟؟خودت تخمین زدی کجای این کنکور کذایی هستی؟؟
خواهش ميشه. زبانو خوب زدم فكر كنم ٩٠ اينا. بقيه در حد ٤٠ فكر كنم. كلا شك دار زياد زدم :(

farzad_fkm

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان
١- ٢
٢-١
٣-٤
٤-٣
٥-١
٦-٢
٧-٤
٨-٣
٩-١
١٠-٤
١١-٢
١٢-٣
١٣-٣
١٤-١
١٥-٢
١٦-٤
١٧-١
١٨-١
١٩-٤
٢٠-١
٢١-٣
٢٢-٤
٢٣-٢
٢٤-١
٢٥-٣
٢٦-٢
٢٧-٣
٢٨-٤
٢٩-٢
٣٠-٤

خیلی ممنون nikky

این پاسخ برا کدوم سری دفترچه هست A.B.C.D کدومشون

arefeh

کاربر ممتاز
زبان
١- ٢
٢-١
٣-٤
٤-٣
٥-١
٦-٢
٧-٤
٨-٣
٩-١
١٠-٤
١١-٢
١٢-٣
١٣-٣
١٤-١
١٥-٢
١٦-٤
١٧-١
١٨-١
١٩-٤
٢٠-١
٢١-٣
٢٢-٤
٢٣-٢
٢٤-١
٢٥-٣
٢٦-٢
٢٧-٣
٢٨-٤
٢٩-٢
٣٠-٤
نیکی جونم دست درد نکنه عزیزم ...خیلی لطف کردی...کاشکی گرامر رو نمیزدم...من زبان رو خراب کردم تا اینجا اگه غلط نداشتم میشد 40...اما غلطهام باعث شد بشه 26...:cry:

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها درصد تقریبیه من تا الان اینهاست یه نظرتون میتونم زیر 300 بیارم؟
فن 51%
تاریخ 48%
زبان 26%
درک 40% اگه خوشبینانه زده باشم....بدبینانه 34%
منظر هم خوشبینانه 35% ...بدبینانه 21%
درصدهام خوب نشد...واااای:cry:

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاغاااااا؟من زبان گند زدم...خیلیییییییی غلط زدم...17.77:(میرم تو افق محو شم...:crying2:
بقیه درصدام تعریفی نداره...بین 35 تا 45.نمیدونم اسکیس کار کنم یا نه....:cry:

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها درصد تقریبیه من تا الان اینهاست یه نظرتون میتونم زیر 300 بیارم؟
فن 51%
تاریخ 48%
زبان 26%
درک 40% اگه خوشبینانه زده باشم....بدبینانه 34%
منظر هم خوشبینانه 35% ...بدبینانه 21%
درصدهام خوب نشد...واااای:cry:

اگه زیر 300 نشی زیر 500 میشی حتما...

arefeh

کاربر ممتاز
شماها از كجا درصد ميارين؟؟؟؟

خووو سمانه جان در میاریم دیگه...به همین قشنگی....من فن و تاریخ رو 98% دقیق در اوردم...زبانم ک الان کامل دقیق در اومد فقط منظر و درک مونده ک اونهام در بیاد بهتر میتونم بگم گند زدم یا گل؟؟؟

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
من خیلی به زبان امیدوار بودم ولی فقط 53% ... ناراحتیم از اینه که بر خلاف همیشه -که فقط کلوزا و بعضا لغتا رو غلط داشتم- این بار درک مطلبا رو خیییییییلی غلط داشتم اصلا باورم نمی شه :razz:

خيلي ببخشيد دفترجه D بود.
مرسی بابت جوابا :gol::gol:
راستی خودت چند زدی؟! :d

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی به زبان امیدوار بودم ولی فقط 53% ... ناراحتیم از اینه که بر خلاف همیشه -که فقط کلوزا و بعضا لغتا رو غلط داشتم- این بار درک مطلبا رو خیییییییلی غلط داشتم اصلا باورم نمی شه :razz:

مرسی بابت جوابا :gol::gol:
راستی خودت چند زدی؟! :d
شايد غلط ٢ ٣ تا باشه. ولي هم خودم هم مامانم اينو در اورديم. من خودم سوال ١٠ و ٣٠ رو اشتباه جواب دادم. فكر كنم ٩١ در صد بشه. اميدوارم. ١٠ رو ٣ زدم كه ميشه ٤. ٣٠ رو ١ زدم كه ميشه ٤. اينا طبق دفتر D بودا.

وضعیت
موضوع بسته شده است.