بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

mahboube84

عضو جدید
سلام دوستان
بابا مارم تحویل بگیرین!
اول اینکه بگم واسه رساضیات نیکوکار کتاب خوبیه
چون سر ازمون که تستارو طبقه بندی شوه نمیدن مدام بریم دنبال طبقه بندی شده ها!
پس خوبه نیکوکار و اگه بتونین تستاشو بزنین نشونه تسلط شماست!
باب یکی بگه طراحی مورسان در چه حده؟
میخوام بخرمش اگه خوب باشه!ضرر میکنماااااااااااا:mad::redface:

tanha60

عضو جدید
سلام دوستان
بابا مارم تحویل بگیرین!
اول اینکه بگم واسه رساضیات نیکوکار کتاب خوبیه
چون سر ازمون که تستارو طبقه بندی شوه نمیدن مدام بریم دنبال طبقه بندی شده ها!
پس خوبه نیکوکار و اگه بتونین تستاشو بزنین نشونه تسلط شماست!
باب یکی بگه طراحی مورسان در چه حده؟
میخوام بخرمش اگه خوب باشه!ضرر میکنماااااااااااا:mad::redface:
نمیدونم چی بگم.برای خودمم سواله که درس سنگینی مثل طراحی اجزا چه طور میشه که برای هر فصلش 10 صفحه توضیح داره با یه مشت سوالای بی محتوا که هیچ ربطی به توضیحی که داده نداره چه جوری کتاب خوبیه؟ولی خوب از این کتاب بهتر موجود نیست
ولی من با توجه به ارادتی که نسبت به بچه های این تایپیک دارم بعد از بر گذار شدن کلاسای پارسه سعی میکنم خلاصه ای از مباحث کلاسای حضوری پارسه رو بذارم تا بچه ها استفاده کنن.بلکه دوتا از این بچه ها برای قبول شدنمون دعا کنن;)
ولی در حد خلاصه تا مشکل شرعی هم نداشته باشه:w18:

artarya

عضو جدید
سلام
میخوام ریاضی مهندسی رو شروع کنم. بهترین منبع برای این درس چیه؟
ریاضی مهندسی پوران(حاج جمشیدی):w35: ریاضی نیکوکار:w35:جزوات پارسه
اگه منبع بهتری سراغ دارید معرفی کنید.:w42:

daneshju.m

عضو جدید
منم هستم ، می دونم دیره اما به امید خدا ،شروع کردم.:):gol:

نظرتون درباره خوندن استاتیک ، سیالات و ریاضی مهندسی با هم چیه؟:smile:

daneshju.m

عضو جدید
لطفا در باره کتاب های
1- سیالات مدرسان شریف
2-ریاضی مهنذسی راهیان ارشد
هم نظرتون را بگید.:gol:

ea_mecs

عضو جدید
بابا یه چیزی ام واسه ما ترم 3 ایا بگین

بابا برو خوش باش :biggrin: . دنیا زود گذره . !!!! مگه بیکاری می خوای ارشد بدی!!!! :D
نه ، از شوخی که بگذریم ، سعی کن درس ها رو واقعا مفهومی یاد بگیری . مثل ما دانشجوی شب امتحانی نباش که الان دارم تازه می فهمم که طراحی اجزا چی بوده و ما چی خوندیم!!
تو دروس ریاضی سعی کن خودتو خیلی بالا بکشی که خیلی تو کنکور مهمه.

سپهررادمهر

عضو جدید
می شه یکم از ویژگی های این کتاب و مزایاش در برابر کتاب شیگلی بگی؟با تشکر.
فکر کنم شما متوجه منظورم نشدی این کتابی که من معرفی کردم که مرجع نیست که با شیگلی مقایسه کنیم یه کتاب کنکوریه واسه ارشد.در مورد کیفیتش هم گفتم هنوز خوب نخوندمش سلیقه ها هم متفاوته....فقط من گفتم یه کم حجمش در مقایسه با طراحی مدرسان زیادتر به نظر میاد.
طاعات و عبادات همگی در این ماه قبول.

amintabrizli

عضو جدید
من چون ساخت و تولید خوندم ریاضیات مهندسی نداشتیم ولی می خوام واسه کنکور بخونم به نظرتون ارزششو داره؟
منابع معرفی کنید؟
سطح سوالاش چه جوریه؟;) [FONT=&quot]
[/FONT] [FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست[/FONT]

ea_mecs

عضو جدید
من چون ساخت و تولید خوندم ریاضیات مهندسی نداشتیم ولی می خوام واسه کنکور بخونم به نظرتون ارزششو داره؟
منابع معرفی کنید؟
سطح سوالاش چه جوریه؟;)

به نظر من ، شما می تونید بحث نگاشت و سری فوریه رو بخونید که هر سال از هر کدوم از این فصل ها حتما 1 سوال ساده می یاد که حیفه این ها رو از دست بدین : یعنی 10 درصد!!
سایر فصل ها به نظرم صلاح نیست برین سراغش . چون سنگین هستند. منبع همون معتقدی .

kingi

عضو جدید
سلام
میخوام ریاضی مهندسی رو شروع کنم. بهترین منبع برای این درس چیه؟
ریاضی مهندسی پوران(حاج جمشیدی):w35: ریاضی نیکوکار:w35:جزوات پارسه
اگه منبع بهتری سراغ دارید معرفی کنید.:w42:
من شنیدم ریاضی مهندسی دکتر کریمی خیلی خوبه.ایشون استاد آموزشگاه نصیر هستن و کتاب ایشون هم از انتشارات نصیر هست.من خودم این کتاب خریدم.البته از همون کتاب فروشی که گفتم.چون فکر نکنم جای دیگه ای به جز تهران پیداش کنید.تو سایت شخصی خودشون هم برید اطلاعات خیلی خوبی در مورد کنکور هست.:cool:

daneshju.m

عضو جدید
به نظر شما ، من برای شروع 25% اول کل کتاب ها رو بخونم ، بعد برم سراغ 25% دوم همه کتاب ها یا اینکه اول 2 یا 3 کتاب رو کامل تموم کنم ، بعد برم سراغ کتاب های دیگه ؟؟؟؟:confused:

daneshju.m

عضو جدید
تکرار سوال

در موردریاضی هم چند تا سوال داشتم :

- بعضی ها کتابهای دکتر نیکوکار و بعضیها آقاسی رو پیشنهاد میدن ! از دوستان مستعدی که جدی میخونن لطفا کمک کنند که آیا باید مثلا ریاضی 1و 2 رو از فلان مولف و معادلات رو از مولف دیگر و بهمین ترتیب .... فکر کنم منظورم رو متوجه شده باشید که دنبال جزئیات بیشتری هستم که کدوم کتاب رو برای کدوم درس بخونم چون وقت زیادی دارم صرف خوندن ریاضی میکنم !

این سوال منم هست؟؟؟لطفا راهنمایی کنید کدوم کتاب با کدوم مولف بهتره؟.:(

mashti

عضو جدید
این سوال منم هست؟؟؟لطفا راهنمایی کنید کدوم کتاب با کدوم مولف بهتره؟.:(
ریاضی مهندسی رو نمیدونم ولی بقیه رو اقاسی خیلی خوب گفته البته فقط جلدای 1 شو بگیری بسه - مثلا جلد 2 ریاضی 1 سوالات کنکور چند سال اخیره ولی جلدای 1 متن درس و کلی تست با حل تشریحیه البته معادلاتو باید جفت جلداشم بگیری چون هردو متن درس داره
کلا 6 جلد ریاضی 1و2 و معادلات تقریبا 50000تومن برات اب میخوره

بیگلی

عضو جدید
ریاضی مهندسی رو نمیدونم ولی بقیه رو اقاسی خیلی خوب گفته البته فقط جلدای 1 شو بگیری بسه - مثلا جلد 2 ریاضی 1 سوالات کنکور چند سال اخیره ولی جلدای 1 متن درس و کلی تست با حل تشریحیه البته معادلاتو باید جفت جلداشم بگیری چون هردو متن درس داره
کلا 6 جلد ریاضی 1و2 و معادلات تقریبا 50000تومن برات اب میخوره

این اقای اقاسی اسمش چیه؟بگیم ریاضی 1 و ریاضی 2 اقاسی درسته؟

daneshju.m

عضو جدید
واقعا متشکرم
یکی از دوستان هم یک کتاب خوب برای ریاضی مهندسی معرفی کند.ریاضی مهندسی گاج یا ریاضی مهندسی پارسه یا ریاضی مهندسی دکتر کریمی ؟!!!!

daneshju.m

عضو جدید
جزوه ریاضی مهندسی پارسه

جزوه ریاضی مهندسی پارسه

یک خبر خوب:

هرکی جزوه ریاضی مهندسی پارسه دکتر معتقدی را پیدا نکرده ، بره تو قسمت کتاب های مکانیک همین باشگاه ، یه عزیزی لینک دانلود رایگانش رو گذاشته ... (تاپیک جزوه کامل ریاضی مهندسی پارسه );):gol:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
:)جوابها حدودا 3 هفته ديگه مياد:)
اميدوارم همه قبول بشن

سلام .. با این حساب شمارش معکوس دیگه شروع شده :cry:... خدا آخر و عاقبتشو به خیر کنه :redface:... همه قبول شیم:) .... راستی حالا که خبری نیست اما کسی میدونه شهریه ثابت امسال تقریبا چه قدر میشه ؟؟؟;)

Hooladi

عضو جدید
سلام رفقا
یه سوال
کسی میدونه میشه ترم یک ارشد مرخصی گرفت یا نه؟
خواجه نصیر یا امیرکبیر
ممنون

tanha60

عضو جدید
این قد معروفه که بگی می شناسن
مسعود آقاسی انتشارات نگاه دانش

جمیعا خسته نباشید.میبینم که همچنان دنبال منابع مناسب هستید.
چشم رو هم بزارید شب کنکوره.انقدر دنبال این کتاب و اون کتاب نرید.کتاب خوب کتابیه که نیازای شما رو بر آورده میکنه.این منابعی هم که برای ریاضی میگید همه خوبند یه کدوم بگیرید بشنید بخونید دیگه.(حالا ریاضی رو 100% نزنید)بجای این همه وقت تلف کردن تست بزنید که توی این آزمون هر کی تست بیشتری بزنه برد کرده.
از ما گفتن بود:mad:

highsky

عضو جدید
پارسه واسه هر درس رياضي دو جلد كتاب داره جلد اولش درس و تست تاليفي جلد دومش مجموعه تست هاي سال هاي قبل همه رشته ها ...حتي تست هاي مهندسي برق هم داره ...كتاب هاي نيكوكار هم داشتم ولي تست هاش طبقه بندي نيست من اصلا نخوندم از روش ..به نظر من كتاب هاي پارسه عاليه ...اگه تهران باشيد كتاب فروشي فلاح تو انقلاب هر دو جلدشو مي فروشه ...واسه هر چهار تا درس رياضي هم كتاب داره ....اما دوستم كه شهرستانه از نمايندگي پارسه كتاب هارو خريد ...فقط جلد اول رو دادن و گفتن تست ها فقط ماله خود بچه هاي پارسه هست
با سلام...من جزوه ی درس ریاضی ها رو دارم ولی تست تالیفی نداره...
یکم گیج شدم...یالاخره چند تا کتاب از هرکدوم(درس و تست) هست؟ اول کتاب هم خود معتقدی نوشته که برای آمادگی بیشتر به کتاب های 1.درس و تست های تلیفی 2. کنکور سالهای گذشته
مراجعه کنین..... یعنی مورد 1 درسش از مال من کاملتره؟

nimi

عضو جدید
با درود.
اگر امکان داره بهترین منبع برای طراحی اجزا و دینامیک ماشین و ارتعاشات چی هست.من برای این ها راهیان ارشدو دارم اصلاً خوب نیست.کتاب نیکخواه بهرامی برای ارتعاشات هم اصلا تو بازار نیست.
باتشکر...

Risko

عضو جدید
پارسه شیراز میگه هنوز کتاب ریاضی دکتر معتقدی نیومده !
راسی یه سمینار درس معادلات با حضور دکتر معتقدی گذاشته برای داوطلب های عضو پارسه در شیراز .
به نظرتون ارزش رفتن داره ؟؟

amintabrizli

عضو جدید
به نظر شما ، من برای شروع 25% اول کل کتاب ها رو بخونم ، بعد برم سراغ 25% دوم همه کتاب ها یا اینکه اول 2 یا 3 کتاب رو کامل تموم کنم ، بعد برم سراغ کتاب های دیگه ؟؟؟؟:confused:
به نظر من یه درس تموم کن بعد برو سراغ یه درس دیگه .تستهاشم همزمان با سایر درسها تا شب کنکور ادامه بده...;)
[FONT=&quot]اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست[/FONT]

ea_mecs

عضو جدید
با درود.
اگر امکان داره بهترین منبع برای طراحی اجزا و دینامیک ماشین و ارتعاشات چی هست.من برای این ها راهیان ارشدو دارم اصلاً خوب نیست.کتاب نیکخواه بهرامی برای ارتعاشات هم اصلا تو بازار نیست.
باتشکر...

ارتعاشات دکتر جباری - پوران پژوهش

• Like
واکنش ها: nimi
بالا