بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

negar_1986

عضو جدید
ببخشید شما دروس جامداتی رو از روی چه منابعی خوندید ؟
ممنون:smile:
استاتيكو نرسيدم بخونم با معلومات دوران دانشگاه زدم مقاومتم از كتاب پوران پژوهش خوندم...
طراحي اجزا هم جزوه دست نويس پارسه ...از مدرسان شريفم تست ميزدم... در كل جامدات علاوه بر اينكه مطالعه مي خواد شانس هم مي خواد كه تست هايي كه سر كنكور مياد منطقي باشه...

BARAN 59

عضو جدید
سلام بچه ها من با یه عالمه تاخیر دوباره اومدم!
دوستان عزیزم به نظر شما من چطور میتونم انگیزه لازم برای خوندن رو کسب کنم؟ می ترسم وقت بذارم و قبول نشم و ...........
از اونجاییکه می دونید من کارمندم و تا ساعت 6 سر کارم. روزی چند ساعت وقت بذارم می تونم موفق بشم؟

لطفا من رو راهنمایی کنید!

arsana61

عضو جدید
دوستای خوب کسی یه کتاب تست خوب برای علم مواد میتونه معرفی کنه؟ در ضمن من بار اوله که میخوام کنکور بدم میدونید کدوم قسمت ها رو باید بیشتر خوند و کدوم قسمتها رو میشه گذر کرد؟

mortezaramezani

عضو جدید
خطابیه

خطابیه

خطاب به همه به نظر شما خواندن ارشد به نظر شما تاثیری دارد چرا مه در مقطع کارشناسی ارشد همه دروس تحلیلی ومحاسباتی است ودر آینده شغلی شاید تاثیری نداشته باشد مثلا در تیدیل انزژی تنها بع آخر همه دروس کارشناسی پیشرفته اضافه می گردد

arsana61

عضو جدید
دوستای خوب کسی یه کتاب تست خوب برای علم مواد میتونه معرفی کنه؟ در ضمن من بار اوله که میخوام کنکور بدم میدونید کدوم قسمت ها رو باید بیشتر خوند و کدوم قسمتها رو میشه گذر کرد؟

یعنی هیچ کس هیچ کتاب تستی برای علم مواد سراغ نداره؟

respina_518

کاربر فعال
ریاضیات پارسه

ریاضیات پارسه

سلام دوستان
کسی می دونه در مورد کتابهای ریاضی پارسه(معتقدی) توضیح بده
مثلا میگن جلد قدیمیش که کلفت تره کامله و آیا همون دو جلد کتاب جدا برای ریاضی 1 و ریاضی 2 که روش نوشته شده برای رشته های صنایع همونه؟
اگر کسی اطلاعات کاملی داره ممنون میشم

mss.saleh

عضو جدید
آزمون های پارسه

آزمون های پارسه

سلام دوستان
مثلا میگن جلد قدیمیش که کلفت تره کامله و آیا همون دو جلد کتاب جدا برای ریاضی 1 و ریاضی 2 که روش نوشته شده برای رشته های صنایع همونه؟

سلام،
اگه درباره تخفیف و زمان ثبت نام آزمون های پارسه هم توضیح بدید ممنون می شم.

خیلی متشکر

samane.k

عضو جدید
کسی جزوات دستنویس پارسه با فایل صوتیش نداره؟ یا حداقل جایی سراغ نداره واسه فروش؟من خریدارم

سلام. بچه هایی که میخوان تازه کنکور بدن واسه درس زبان ( حتی اگه قصد ندارید به سوالای زبان پاسخ دهید) حتما به این سایت یه سری بزنین.
من که حال کردم.
www.gozineakhar.com

samane.k

عضو جدید
سلام. بچه هایی که میخوان تازه کنکور بدن واسه درس زبان ( حتی اگه قصد ندارید به سوالای زبان پاسخ دهید) حتما به این سایت یه سری بزنین.
من که حال کردم.
www.gozineakhar.com

باور کنید من زبانم در حد مبتدی بود ولی با این نرم افزار 54 درصد زبان زدم.

tanha60

عضو جدید
سلام بچه ها من با یه عالمه تاخیر دوباره اومدم!
دوستان عزیزم به نظر شما من چطور میتونم انگیزه لازم برای خوندن رو کسب کنم؟ می ترسم وقت بذارم و قبول نشم و ...........
از اونجاییکه می دونید من کارمندم و تا ساعت 6 سر کارم. روزی چند ساعت وقت بذارم می تونم موفق بشم؟

لطفا من رو راهنمایی کنید!

سلام دوست عزیز:
منم پارسال مثل شما شاغل بودم و علاوه بر اینها متاهل هم هستم و مخارج زندگی و...
یه کا خوب پیدا کردم.گفتم خوب دیگه درس بسه.اینجا میتونم پیشرفت کنم.تا دو ماه قبل از کنکور روزی 7 تا 8 ساعت درس می خوندم.تا رفتم سر کار جدید.ماه اول کنترل کیفی بودم.بعد رفتم طراحی مهندسی وبعد از سه ماه مدیر تولید شدم وتا دو ماه قبل هم کار می کردم .به خاطر این کار کنکور هم ندادم.تا به خودم اومدم که دیگه کارشناسی ارزش نداره وباید برای ارشد شروع به درس خوندن کنم.هر جوری حساب کتاب کردم نشد.تا تصمیم جدی گرفتم که حتما امسال قبول شم.با مشورت خانواده استعفا دادم و اومدم بیرون اکثر کلاسای حضوری پارسه رو با آزموناش شرکت کردم و آلان روزی 8 تا9 ساعت درس میخونم.اوایل سخت بود .تا اینکه تصمیم گرفتم از هر کدوم از درسای سیالات وارتعاشات وجامدات وریاضی روزی 1 ساعت بخونم نه بیشتر.خیلی راحت بود وخسته نمی شدم.هفته ای 15 دقیقه اضافه کردم تا به اینجا رسیدم.
اینا رو گفتم تا بدونی انگیزه رو کسی نمی تونه بهت بده خودت باید بدست بیاری.انگیزه مربوط میشه به رضایتت از شرایطی که آلان داری.وحتما یه راهی براش پیدا میکونی حتی اگه تا ساعت 9 سر کار باشی.
لیست اولویتهای زندگیت و مرور کن وبدون اگه زحمت بکشی حتما قبول میشی.شک نکن.چون هیچ عملی بدون عکس العمل نمی مونه(تو نیکی کن و در دجله انداز ....)این اعتقادمه وبهش رسیدم.ومطمئنا شما هم بهش می رسی.

آخرین ویرایش:

hasanpogc

عضو جدید
من که حال کردم.
www.gozineakhar.com

باور کنید من زبانم در حد مبتدی بود ولی با این نرم افزار 54 درصد زبان زدم.

زبان توي دانشگاه ازاد واقعا ساده هست
البته ضريب پائيني هم داره
اميدوارم وقت زيادي صرف زبان نكنين
راستي حدود يك ماه ديگه نتايج اعلام ميشه
ببينيم دانشگاه ازاد چه اشي پخته

rattling_boy

عضو جدید
زبان توي دانشگاه ازاد واقعا ساده هست
البته ضريب پائيني هم داره
اميدوارم وقت زيادي صرف زبان نكنين
راستي حدود يك ماه ديگه نتايج اعلام ميشه
ببينيم دانشگاه ازاد چه اشي پخته

سلام

من نظرم برعکس نظر شماست.

به نظر من زبان آزاد خیلی سخت تر از زبان دولتی بود. (البته زبان ساخت با زبان طراحی و تبدیل فرق می کرد)

من توی دولتی تونستم 35 درصد زبان بزنم ولی توی آزاد فقط یه سوال اونم اگه درست از آب دربیاد زدم:(

tanha60

عضو جدید
سلام،
اگه درباره تخفیف و زمان ثبت نام آزمون های پارسه هم توضیح بدید ممنون می شم.

خیلی متشکر

ثبت نام شروع شده وتا اواسط شهریور ادامه داره.
اگر پارسال در آزمونا ی پارسه شرکت کرده باشی 10 درصد
اگر صدا سیمایی باشی 30 درصد
اگر خانواده شهید یا جانباز باشی 10 درصد

tanha60

عضو جدید
سلام دوستان
کتابای ریاضی دکتر معتقدی ویرایش جدیدش هنوز چاپ نشده اگه تهیه نکردید دست نگهدارید تا خبرتون کنم.قراره کامل تر بشه(البته تو موسسه اینجوری میگفتن)
بهترین کتاباش هم همونایی ک قطور تره و دو جلدیه.یه جلد درس ویه جلد تست تالیفی

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااام .... آقا دیگه کسی از افزایش ظرفیت خبری نداره ؟؟؟ بالاخره معلوم نشد اون شایعه 100 نفر پذیرش درست هست یا نه؟؟؟ نتایج 15 شهریور میاد ؟؟؟

hasanpogc

عضو جدید
سلاااام .... آقا دیگه کسی از افزایش ظرفیت خبری نداره ؟؟؟ بالاخره معلوم نشد اون شایعه 100 نفر پذیرش درست هست یا نه؟؟؟ نتایج 15 شهریور میاد ؟؟؟

والا كسي كه از مركز ازمون خبر نداره
اما معلوم نيست اخرش چي ميشه خود واحدها كه ميگن افزايش ندارن اما مركز ازمون ميگه دارن
خلاصه معلوم نيست اخرش چي از اب در مياد
بايد تا يك ماه ديگه صبر كرد ببينيم چي ميشه

سپهررادمهر

عضو جدید
ادم واقعا لذت میبره این قدر بچه های کنکوری با هم صمیمی و دوست هستند درسته با هم رقیب هستن ولی قبلش رفیق هستن به سوالات هم پاسخ میدن منابع خوبی که سراغ دارن را معرفی میکنن حتی به هم دیگه انگیزه میدن باور کنید اشکم در اومد از این همه رفاقت و صمیمت به خدا خیلی دوستون دارم و از تمام وجود ارزوی موفقیت همه را توی کنکور و بقیه مراحل زندگی دارم به دوستی با تک تک شما افتخار و دست بوس همگی هستم.
اینم یه ایه از قران درباره محبت
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] ان احسنتم احسنتم لا نفسكم و ان اساتم فلها
معنی:
[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اگر نيكي كني به خود كرده ايد اگر بدي كنيد به خود بدي كرده ايد[/FONT]

آخرین ویرایش:

hamid19395

عضو جدید
سلام دوستان
برای انتقال حرارت وکنترل اتوماتیک و دینامیک ماشین چه کتابی پیشنهاد میکنید؟

rattling_boy

عضو جدید
والا كسي كه از مركز ازمون خبر نداره
اما معلوم نيست اخرش چي ميشه خود واحدها كه ميگن افزايش ندارن اما مركز ازمون ميگه دارن
خلاصه معلوم نيست اخرش چي از اب در مياد
بايد تا يك ماه ديگه صبر كرد ببينيم چي ميشه

همین یک ماه یک ماه صبر کردن آخر سر پیر میشیم :wallbash::razz::cry:

حالا خدا این همه صبر کردن یه نتیجه ی خوب در بر داشته باشه:(

ea_mecs

عضو جدید
دوستان ، من تو ریاضی مشکل دارم:redface:. یعنی اینکه وقتی دارم درس رو می خونم ، همش رو یاد می گیرم ،اما وقتی تست می زنم ، نمیتونم جواب بدم. بعد که به راه حل نگاه می کنم ، می بینم که چه قدر ساده است!!!!
کسی پیشنهادی برای من داره که چیکار کنم؟؟

arsana61

عضو جدید
سلام
معمولا برای ارشد کتاب علم مواد حسین تویسرکانی انتشارات صنعتی اصفهان ویا گلعزار توصیه میشود

من هم دارم از روی کتاب تویسرکانی می خونم، اما هر چی گشتم یه کتاب جامع تستش رو پیدا نکردم. مرسی

eghbal63

عضو جدید
سلام . منم ساخت و تو لید شرکت میکنم. کتاب کنکور دکتر رازفر (تخصصی ساخت و تولید)
خیلی خوبه حتما بخونید
واسه ریاضی هم کتاب فرزین جمشیدی (پوران پژوهش ) خیلی خوبه

بالا