بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اخ ببخشید من این پست شما را نخوونده بودم :redface:باشه فقط بگید کدومش:que:

خواهش میکنم عزیزم ، نیازی نیست... ;)

اتفاقا موضوع خوبیه ... فقط گفتم برا اینکه دوستان شروع کنن همین....
به نظر من که موضوع خوبیه:gol:
تا دوستان که میخوان شروع کنن نظرشون چی باشه
موفق باشید...:gol:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
با اجازه ی
mm_enginee
عزیز من کارشو میزارم اینجا

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
این طرح رو و پشت جلد برداشتمونه

کل کار رو بعد از بازدید استاد عکس میگیرم میگذارم تو قسمت برداشت

ببینین چطور شده

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
ببخشید این کوشولوی ما به من میگه سیم سیم....:D
چشـــــــــــــــــــم .بذار کنکورم رو بدم ... اتفاقا یه فکرایی تو سرم هست ...;)
سکرته فعلا....:D(به دومان گفتم . اما نگفتم موضوع چیه... بذارید ایشون هم برگردن ما هم کنکورمون رو بدیم ... امیدوارم بتونیم اونم شروع کنیم البته موضوع جدائیه اسکیس نیست... ولی ربط داره به روند طراحی .و مخصوصا به فرم مربوطه)

قبلا موضوع گذاشته بودن ... الان میگردم میذارم ...
اگه دوست داشتین از موضوعاتش انتخاب کنید....;) حداقل کمک میکنه به طرح موضوع جدید;)
سیم سیم من تشکرام تموم شده
دشتت ملشی

Ardalan Off

عضو جدید
بازم سلام
اینم طرح 1 من
هنرستان پسرانه ی 24 کلاسه
با 6 رشته
منتظر نظراتتون هستم

هم واسه طرحش هم راندوش
خیلی بید ببخشید آخه وقت نبود با دوربین موبایل عکس گرفتم کیفیت افتضاحه
اون گوشه ها که مقوا تغییر رنگ داده رو کاریکاتورهایی متناسب با موضوع پرسپکتیو کشیدم که متاسفانه اصلا مشخص نیس باید ببخشید
مقواهام هم بنفش باز و بنفش بادمجونیه + سفید

پلان طبقه 2

پلان طبقه سه رو دیگه نمیزارم
مثله طبقه اوله با این تفاوت که بخش آموزشی دیگه نداره
بعد توجه کنین که از دوتا مقوای رنگی یک در میان استفاده کردم و این 2 تا مقوا حول مقوای اصلی 2تا در میون میچرخه و از پایین سمت چپ شروع میشه:w30:
مرسی..

--

منم می خواستم کارامو بزارم ولی از شانس بد اکثر عکسا مات شده :(

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
وای دستت درد نکنه عزیز داشتم دق میکردم آخه خودم بلد نیستم...........:)
میسیییییییییییییی کلی ذوق کردم ممنون.......:gol::gol::gol:
اگه بعد از آپ کردن کارتو کپی پیستت کنی اینجا مشکل حل میشه

mkm-arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب کسی نظر خاصی هم در مورد کار من نداشت نه؟
سلام
خسته نباشي خانم مهندس
كاره خيلي خوبي شده;)
فقط من جاي خالي عنوان كارتو حس ميكنم
كيفيت عكست هم يه خرده پائين بود نميشد كامل زوم كرد رو كار
موفق باشي
منتظر كارهاي بديت هستيم:w17::w27:

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشي خانم مهندس
كاره خيلي خوبي شده;)
فقط من جاي خالي عنوان كارتو حس ميكنم
كيفيت عكست هم يه خرده پائين بود نميشد كامل زوم كرد رو كار
موفق باشي
منتظر كارهاي بديت هستيم:w17::w27:
سلام
مرسی
در مرد جای عنوان درست میگس ولی از بعد ترم 2 که استادم گفت خط درشتت یه نموره بده :دی
دیگه خودم نمی نویسم
اون کادر کرم وسط کار که روی شیت پایینی اومده بود جای اسم بود که گذاشتم بعدا یکی از دوستام بنویسه
مرسی از دقتت
کییتم خوب بود اولش
واسه سایت کوچیک کردم
شاید بهتر باشه تک تک مدارک رو بذارم
ممنون از نظرت
:gol::gol:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كارش حالا اول شد يا نه؟
من يه نكته اي كه به ذهنم مي رسه كه شايد بهش توجه نكردين
اينه كه توجه به همخواني داشتن چيزي كه طراحي مي كنيم با موضوعي كه به ما داده شده
براي مثال همون طرحي كه گفتين اول مي شه و به نظر من هم شيت بنديش خوب و در حد قابل قبول هست ولي به نظر من با موضوعش يعني كوكدستان همخواني نداره
اين البته نظر منه و شايد درست نباشه ولي در هر حال ممنون كه كارهاتون رو گذاشتين;)

راستي اين رو هم بهتون بگم كه خوش به حالتون اين قدر به فكرتون هستن كه براي مسابقات كشوري باهاتون اسكيس كار مي كنن:cry:

این که میبنی برامون مسابقه میزارن به دلیل وجود چند استاد دلسوز هستش ! وگرنه دانشگاه ما از این کارا نمیکنه
بله کار اون آقا اول شد . من هم قبول نشدم . نمیدونم گفتم یا نه ولی 9 نفر می خواستن من دهم شدم . البته من میتونستم قبول بشم حجمم رو یه چیزی چرت زدم . آخه همش توی این فکر بودم که وقت کم میارم و نصفه میشه بدون اینکه فکر کنم دوتا دونه مکعب گذاشتم روی هم تا رفت .
این که شما میگی کانسپتش خوب نبوده باید بگم درست میگی . وقتی امتحان دادیم داشتیم برمیگشتیم این آقا نیما ما که این شیت رو کشیده بود خودش گفت اصلا کانسپتم خوب نبود . ولی با این حال من میتونم بگم یکی از حرفه ای ترین اسکیس بازان ایرانه !

باید بدونی رنگ جیغ رو کجا به کار ببری، نباد کل شیتت رو با رنگ جیغ راندو کنی چون تبدیل میشه به نقاشی کودکان، ولی یه رنگ جیغ (مثلا قرمز یا آبی خیلی پر رنگ) اگه جای درستی به کار برده بشه راندوی شیت رو کاملا حرفه ای میکنه، در ضمن سعی کن انتقاد پذیر باشی و از انتقاد ها در جهت پیشرفت کارت استفاده کنی، کسی قصد اذیت کردن شما رو نداره توی این دنیای مجازی ناراحت شدن شما سودی واسه کسی نداره.

نه نه اصلا فکر نکنید که من ناراحت شدم . ;) من فقط گفتم که استفاده از رنگهای جیغ نمره خوبی توی اسکیس داره !

اینم بگم که من به مورخ 22 تیر آخرین روزی بود که دانشگاه رفتم منظورم اینه که دانشگاهم تموم شد در 4 ترم با معدل کل 18.60 صدم . حالا اگه کنکور جای بدی قبول شدم میتونم بدون کنکور برم کارشناسی دانشگاه آزاد ورامین .
اینو جدید کشیدم . برای درس طراحی معماری 1 توی کاردانی چطوره ؟

abno0s

عضو جدید
خطاب به مهیار
سلام
اسکیس خودت قابل تحمل ولی بقیه نه!
ازاد مشهد خیلی بچه هاش قوین

جدا؟ امیدوار باشم به خودم؟:"> (زیاد شنیدم در مورد معماری آزاد مشهد... ولی نمی دونم راسته یا نه:"> کارا رو می ذارم حالا نظر بدید...)

abno0s

عضو جدید
یه نصیحت خواهرونه (از طرف خواهر خیلی خیلی خیلی کوچیکت...)

یه نصیحت خواهرونه (از طرف خواهر خیلی خیلی خیلی کوچیکت...)

رنگ هایی که انتخاب میکنی اصلا جالب نیست جیغ هم هست :que:

منم موافقم... من به عنوان یه دوست ِ خیلی کوچولو که هیچی بلد نیست اما دوس داره همون چیزایی رو هم که بلده به دوستاش بگه اینو میگم... استفاده از رنگ زرد توی یه شیت... باعث میشه چشم به طور غیر عادی فقط همون لکه زرد رو ببینه... بقیه شیت به نما نمیاد... یَنی در اصل... همه کارتون میشه همون رنگ زرد... اینو یکی از استادا میگفت... هیچوقت سعی نکنین از رنگ زرد واسه یه سطح تقریبا بزرگ توی شیتتون استفاده کنین... رنگای به قول دوستمون جیغ اگه درست به کار برده نشن نه تنها امتیاز مثبت ندارن بلکه کار رو زیر سوال هم می برن!
امیدوارم ناراحت نشی... فقط یه چیزی بود که میدونستم تو بهتر شدن راندو ها بهت کمک میکنه...
(در ضمن... کارای دوستت رو ببین... رنگا رو محکم و با جرات رو کاغذ میذاره! مشخصه از ترکیب رنگاش نمی ترسه... اما شما...کمرنگ... و شاید با استرس... یَنی من خط ها و راندوتو میبینم حس میکنم دو دلی... می ترسی... نترس... آخر ِ آخرش اینه که کارت خراب میشه دیگه... بدتر از این که نیست... ;) )

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
افرودیته جان مرسی از اینکه کارو انجام دادی از این سری هر موضوعی بیاد منم یه کار میذارم

یه نظر اینکه ای رنگ رو یکم یک نواخت به کار بردی
و اینکه تو پرسپکتیوت اون دری که بستس فضای جلوش واسه حرکت و باز بسته شدن در مناسب نیست فکر کنم اون قسمت یکم کار داره هنوز

این نظر من بود:gol:
خسته هم نباشی;)

mona.h

عضو جدید
فکر کنم تابستون برای همه فرصت خیلی خوبیه.
اگه موافقین از این هفته، هر هفته 1 موضوع انتخاب کنیم،4 روز مهلت ارسال شیت ،3 روز هم نقد شیت ها.
از فردا شروع کنیم؟
از موضوع های ساده شروع می کنیم.موافقین اولین موضوع ویلای یک معمار باشه؟
مدارک دلخواه،اقلیم دلخواه(ولی حتماً اقلیم خاصی رو در نظر بگیرین.)
از فردا تا 4 روز وقت دارین شیت هاتون رو بذارین.

ارشیتکت86

عضو جدید
فکر کنم تابستون برای همه فرصت خیلی خوبیه.
اگه موافقین از این هفته، هر هفته 1 موضوع انتخاب کنیم،4 روز مهلت ارسال شیت ،3 روز هم نقد شیت ها.
از فردا شروع کنیم؟
از موضوع های ساده شروع می کنیم.موافقین اولین موضوع ویلای یک معمار باشه؟
مدارک دلخواه،اقلیم دلخواه(ولی حتماً اقلیم خاصی رو در نظر بگیرین.)
از فردا تا 4 روز وقت دارین شیت هاتون رو بذارین.

اره موافقم ولی دوست دارم بچه هایی که ارشد امتحان دادن هم شرکت کنند نکته بگن

تا ما چوچولو ها یاد بگیریم نحوه اسکیس و.......ویلا رو دوست نداره اما غر زدن ممنوع

123 حرکت:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.