باز هم حجاب و یک سوال شاید تکراری

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم خودم گاهی فکر می کردم کارم درسته . ولی خانوادم جلوم گرفتن بعدفهمیدم که اشتباه می کردم .

حافظ : عمر بگذشت به بی حاصلی .....
بال بگشا و صفیر از شجر طوبی زن....حیف باشد چو تو مرغی که اسیر قفسی (قفس هوای درون رو داره میگه. باهمه و خودمم هستم...برنخوره بهتون)
شاید من دلم بخاد خودم تجربش کنم!
بعدشم مگه چیکار داریم میکنیم که تجربش کنیم!!جوری زندگی میکنم که دلم میخاد.برای خودم.نه مردم نه خونواده نه هیشکی.
اونا نمیخان برای خودت زندگی کنن میخان برای دیگران زندگی کنی!
یه خاسته بیجا هست که بیایم نظراتمونو به بقیه تحمیل کنیم!

ایرانیا فقط برای مردم زندگی میکنن..
خب برای خودت باید مراقب باشی دیگه. برای مردم نیست. البته جامعه همه به گردن هم حق الناس دارن... . برای خودت اون چیزی رو رعایت کن که میدونی درست تره. حجاب رو خدا گفته باید باشه حتما خیری توش هست خب. خودمم باید حواسم باشه خیلی بیشتر رعایت کنم
کلید داریم خخخخخخ
من میگم بذار برم یه بحث دیگه بکنم بااین باشگاه!:D.

• Like
واکنش ها: mnsa

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بال بگشا و صفیر از شجر طوبی زن....حیف باشد چو تو مرغی که اسیر قفسی (قفس هوای درون رو داره میگه. باهمه و خودمم هستم...برنخوره بهتون)

خب برای خودت باید مراقب باشی دیگه. برای مردم نیست. البته جامعه همه به گردن هم حق الناس دارن... . برای خودت اون چیزی رو رعایت کن که میدونی درست تره. حجاب رو خدا گفته باید باشه حتما خیری توش هست خب. خودمم باید حواسم باشه خیلی بیشتر رعایت کنم

من میگم بذار برم یه بحث دیگه بکنم بااین باشگاه!:D.

گفته باشه ولی نگفته خودتونو خفه کنین!
من این حرفارو قبول نمیکنم.
ادامه هم دیگه نمیدم.:D

• Like
واکنش ها: mnsa

mnsa

کاربر فعال
دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم ***
با کافران چه کارت گر بت نمی‌پرست

عشقت به دست طوفان خواهد سپرد حافظچون برق از این کشاکش پنداشتی که جستی

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم ***با کافران چه کارت گر بت نمی‌پرست

منظور این بیت اینه کسی میره یه مجلسی و خودشو قاطی میکنه ولی اهل اون نیست. یا ریاکاره. میگه اگر عاشق نیستی در محفل عاشقان راهی نداری....

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این ملت می نالد از بهر ندانی ....

حجاب رو خدا گفته ! فقط یدونه این برامون از حرف های خدا مهم شده برای همه گفته برای مرد هم گفته.
تا وقتی هرزه گی در ذات باشد با 300 قواره چادر هم نمی توان آن رو پوشانید.
تا وقتی چشم هیزی و پستی در ذات باشد با 1 کیلو ریش و صلوات و پیشانی مهر داغ شده هم نمی توان پاک اش کرد.
.........................................................................................................
جامعه ناسالم و نا آگاه همیشه بهانه ای برای ندانم کاری هایش دارد.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ملت می نالد از بهر ندانی ....

حجاب رو خدا گفته ! فقط یدونه این برامون از حرف های خدا مهم شده برای همه گفته برای مرد هم گفته.
تا وقتی هرزه گی در ذات باشد با 300 قواره چادر هم نمی توان آن رو پوشانید.
تا وقتی چشم هیزی و پستی در ذات باشد با 1 کیلو ریش و صلوات و پیشانی مهر داغ شده هم نمی توان پاک اش کرد.
.........................................................................................................
جامعه ناسالم و نا آگاه همیشه بهانه ای برای ندانم کاری هایش دارد.

اولا نادان خودتی!
دوما بازم مغلطه و سفسطه!.. کسی اینارونگفته.... حوصله هم ندارم دوباره کاری کنم هی توضیح بدم.

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم ***با کافران چه کارت گر بت نمی‌پرست

کافر؟؟؟؟؟؟:surprised:

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا نادان خودتی!
دوما بازم مغلطه و سفسطه!.. کسی اینارونگفته.... حوصله هم ندارم دوباره کاری کنم هی توضیح بدم.
بجای حواله هذیان گویی در تایپیک ها کمی تامل پیشه کن..
حوصله نداری یا نمی دونی یا نمی تونی به خودت ربط داره!
قرار نیست تو چیزی رو دوست داری بر ملت تحمیل کنی.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
محفل ادبی شد رفت! :D

اما جدای از شوخی چرا حجاب رو تو محافل عمومی اختیاری نمیکنن؟ خیلی بهتر میشه

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره. لباس و روسری نداشتن بهتر ازوضعیت خیلیاست. یارو تو دانشگاه هم ول نمیکنه.انگار اومده عروسی

نه اختیاری که نیست، الان ماهواره هم خیلیا دارن ولی ایا قانونیه؟ همین الان سرلخت برو تو خیابون اگه نگرفتنت زیر مشت و لگد بعد بیا هر چی دلت خواست بهم بگو

secret11

عضو جدید
نه اختیاری که نیست، الان ماهواره هم خیلیا دارن ولی ایا قانونیه؟ همین الان سرلخت برو تو خیابون اگه نگرفتنت زیر مشت و لگد بعد بیا هر چی دلت خواست بهم بگو

الان یه کمی دقت کنی اصلا روسری ندارند یا پارچه نازک هست رو سر میندازند کاملا با کمی دقت مشخص هست تمام اعضای بدنشون

اگه اینها راضیت نمیکنه تا فردا حکمی صادر کنند که هر کی روسری داشت در وسط شهر گردانش رو بزنیم

secret11

عضو جدید
اما من در مورد حجاب یه ایده دارم دولت بیاد ازاد بزاره ببینیم چند نفر حجاب رو رعایت می کنند مثل ترکیه بعد هم یه نظرسنجی بذاره ببینیم حجاب بیشتر رای میاره یا بی حجابی
بعد اگه حجاب رای بیشتر اورد از فردا هرکی بی حجاب اومد تو خیابان ها اسیدپاشی کنم صورتش رو
ولی خدایی الان در ایران در حکومت امام زمان بی حجابی مطلق هست!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ظاهرا بحث حجاب اجباری مطرح شد.......جالب است که خود خانم ها در این زمینه پیش قدم نمیشن و بیشتر این آقایون هستند که برای اونها تاپیک میزنند.......

ادامه این تاپیک و گلو پاره کردن عده ای برای اینکه بی حجابی در کشور فراگیر بشه با این شعار که حجاب مصونیت نیست جالب است............با گذاشتن عکسی که یک عده که حجاب رو مصونیت نمیدونن البته اگر فوتوشاپی نباشد.....چون عکس هایی که برای خانم ضد انقلاب در صفحه اش فرستاده میشد مشخص شد جعلی است و حتی بدون اجازه........بنده رو به یاد این کلیپ انداختن......

دست رسانه های ضد انقلاب و اهدافشون خیلی وقته برای ملت رو شده است

http://www.aparat.com/v/lRsdv

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راستش هیچ "انسانی" در اینکه حجاب خوبه شک نداره. اما خود من هم جز اون دسته افرادی ام ک به این نتیجه رسیدم ک با زور هیچی جلو نمیره ک هیچ تازه عقبم میوفته. البته اینو همه میدونن. و از ارزشش کاسته میشه. من اینو تجربه کردم ک هروقت هرچیو به زور بهم گفتن توش ان قلت آوردم. و اما وقتیم ک خودم به حقیقتش رسیدم دیگه کلا ثانیه ای ب اینکه کی چی میگه توجهی نکردم. اما در نهایت کسایی که سعی کردن بهم کمک کننو و شاید من اونموقع متوجه حرفاشون نمیشدم رو همیشه تو لیست آدمای خوب زندگیم میذاشتم. امر به معروف اینا جای خودش اما اینکه کسی خودش به جایی برسه کلا جایگاهش قابل وصف نیستش. به نظرم گاهی باید فرصت داد. وقتی با نصیحت کسی کارش راه نیوفتاد دیگه باید بذاری خودش بره تجربه کنه. خیلی چیزارو نباید تجربه کرد. چون تاوان خ سنگینی باید پرداخت بشه براش. مثلا کاربر eti گفته بود من میخام اونطوری زندگی کنم ک میخام و ... این ک حق هرکس هست تا جایی که ب دیگران اسیب نزنه البته. ولی خیلی چیزا وقتی حرمتش میشکنه جمع و جور کردنش سخته. مثلا چشمی که از حیا میوفته یا دلی که با محبت قهر بشه( مثلا کسی ک آدم میکشه این دلش تا صاف شه یه پروسه خ طولانی رو میخاد از نظر من شایدم هیچ وقت دیگ صاف نشه) به قول معروف مثه این میمونه که تیر بخوری دیگه. تا مدت ها جاش میمونه. به نظرم هر چیزی ارزش اینکه بخوای لج بازی کنی و تجربش کنی نداره. خیلی تجربه ها به جای بزرگتر کردن آدم انقد ادمو کوچیک میکنن که وقتی به عقبت نگاه میکنی خودت از شرم کباب میشی دیگران حالا هیچی. به نظرم تکرار تاریخ و چیزی که امتحانشو پس داده یکی از احمقانه ترین کارهای بشره. به نظرم هر چیزی باید با تحقیق و بررسی به نتیجه ای برسه. اینکه یکی سرجاش نشسته هی ام تو شیپورش داد میزنه حجاب چیه فلان بهمان یا حالا موضوعات دیگ خ کار بیهوده ایه. یا حوصلشو داری دلایلتو میگی یا نه که سکوت کنی خیلی زیبا تره. چون الان یا باید مستدل حرف بزنی یا سکوت کنی. چون مخاطبات خیلی عاقلتر از این حرفان. و اگرم نادان باشن و به خاطر حرف نامستدل شما خدایی نکرده به بیراهه برن اونوقت تهش این میمونه که شما علاوه بر خودت مسئول اشتباهات یکی دیگه ام میشی. پس اگه چیزی نمیدونی یا مطمئن نیستی و در جایگاهی نیستی از نظر علمی که جوابگو باشی پس سکوت کن که خ زیباتره.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ظاهرا بحث حجاب اجباری مطرح شد.......جالب است که خود خانم ها در این زمینه پیش قدم نمیشن و بیشتر این آقایون هستند که برای اونها تاپیک میزنند.......

ادامه این تاپیک و گلو پاره کردن عده ای برای اینکه بی حجابی در کشور فراگیر بشه با این شعار که حجاب مصونیت نیست جالب است............با گذاشتن عکسی که یک عده که حجاب رو مصونیت نمیدونن البته اگر فوتوشاپی نباشد.....چون عکس هایی که برای خانم ضد انقلاب در صفحه اش فرستاده میشد مشخص شد جعلی است و حتی بدون اجازه........بنده رو به یاد این کلیپ انداختن......

کدوم دختری جرات میکنه؟ اگه حرفی بزنه متهم میشه به فاسد بودن.
ولی در عمل امروز داریم میبینیم که چقدر زنهای ما از حجاب اجباری متنفرند.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

;) لایک

متاسفانه بعضی از عزیزان در این زمینه کاسه ی داغ تر از آش هستن :|

ببینید از نظر من اجبار در هیچ زمینه ای خوب نیس بالخره افراد یک جامعه همه مثه هم فک نمیکنن

کاری هم به فلسفه حجاب و ... ندارم اما بارها شاید هزاران بار شاهد بودیم که چندین تاپیک حجاب و ساپورت

نوشتن که هیچکدوم سود مند نبوده و هیچکدوم به نتیجه نرسیده و بیشتر و بیشتر باعث دلزدگی کاربرانی که

قدیمی تر بودن شده به طوری که خانم های باشگاه علاقه ای به شرکت کردن ندارن و به این بحث ها به چشم یک موضوع بی اهمیت تگاه میکنن حالا چه این دلزدگی از طرف مخالفان حجاب بوده چه از طرف موافقان حجاب..

چون این بحث ها و روش های بحث کردن به نظر من دیگه از مد افتاده و فرسایشی شده

:gol:

آخرین ویرایش:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
;) لایک

متاسفانه بعضی از عزیزان در این زمینه کاسه ی داغ تر از آش هستن :|

ببینید از نظر من اجبار در هیچ زمینه ای خوب نیس بالخره افراد یک جامعه همه مثه هم فک نمیکنن

کاری هم به فلسفه حجاب و ... ندارم اما بارها شاید هزاران بار شاهد بودیم که چندین تاپیک حجاب و ساپورت

نوشتن که هیچکدوم سود مند نبوده و هیچکدوم به نتیجه نرسیده و بیشتر و بیشتر باعث دلزدگی کاربرانی که

قدیمی تر بودن شده به طوری که خانم های باشگاه علاقه ای به شرکت کردن ندارن و به این بحث ها به چشم یک موضوع بی اهمیت تگاه میکنن حالا چه این دلزدگی از طرف مخالفان حجاب بوده چه از طرف موافقان حجاب..

چون این بحث ها و روش های بحث کردن به نظر من دیگه از مد افتاده و فرسایشی شده

:gol:
کاسه داغ تر از آش کدومه، مساله حجاب رو زندگی هممون تاثیر میذاره، فقط مختص زنها نیست. این کشور مال همه ایرانی هاست نه یه قشر خاص. نمیدونم چرا درک این قضیه اینقدر سخته واسه بعضیا.
من حرفام رو تو تاپیک زدم، زمان بزودی همه چیز رو مشخص میکنه همانطور که قبلا هم مشخص کرد. من دیگه در این مورد حرفی ندارم که متهم نشم به کاسه داغ تر از آش بودن.

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگر تصویر درستی از اسلام و حجاب ارائه داده بودیم خودشون سر و دست میشکستند برای با حجاب شدن و مسلمون بودن ن اینکه همین افراد داخل هم بی حجاب و بی دین بشوند.

ب عمل کار برآید .......

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر تصویر درستی از اسلام و حجاب ارائه داده بودیم خودشون سر و دست میشکستند برای با حجاب شدن و مسلمون بودن ن اینکه همین افراد داخل هم بی حجاب و بی دین بشوند.

ب عمل کار برآید .......

درسته. ولییعنی آدم خودشم هیچ وظیفه ای نداره؟. باید منتظر دیگران باشه به میلش راهنماییش کنن یا راه و چاهو نشونش بدن؟ .یا مطالعه و تحقیق کنن؟

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکرمیکنم چندتامشکل اساسی وجودداره که اگه همه اینارفع بشه دیگه این بحثابوجودنمیاد
1-همه کسایی که که شب وروزتوفضای مجازی هستن و مطالب روانتشارمیدن برن سرکار
2-همه بپذرین که قرارنیست همه یک جورفکرکنن
3-استارترهای تایپیک های جنجالی ازمباحث به بن بست کشیده قبلی عبرت بگیرن
4-کسانی که همیشه غرمیزنن که کشوردست عده ای خاص هست وماآزادی نداریم خودشان اولابه آزادی بقیه احترام بگذارن
(الان چندساله که به خاطرروزه گرفتن موردتمسخرصمیمی ترین دوستانم میشم)
اینادرست بشه مردم راحتتردرکنارهم زندگی میکنند
باهم دوست باشین

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکرمیکنم چندتامشکل اساسی وجودداره که اگه همه اینارفع بشه دیگه این بحثابوجودنمیاد
1-همه کسایی که که شب وروزتوفضای مجازی هستن و مطالب روانتشارمیدن برن سرکار
2-همه بپذرین که قرارنیست همه یک جورفکرکنن
3-استارترهای تایپیک های جنجالی ازمباحث به بن بست کشیده قبلی عبرت بگیرن
4-کسانی که همیشه غرمیزنن که کشوردست عده ای خاص هست وماآزادی نداریم خودشان اولابه آزادی بقیه احترام بگذارن
(الان چندساله که به خاطرروزه گرفتن موردتمسخرصمیمی ترین دوستانم میشم)
اینادرست بشه مردم راحتتردرکنارهم زندگی میکنند
باهم دوست باشین

لازم شد جواب شما رو بدم
1 من شاغلم (و البته شغلم بهم پیشنهاد شده بخاطر مهارتم و من دنبال شغل نبودم)
2 به بهانه حجاب و عفاف و اسلام دارن 35 سال کشور رو غارت میکنن، کشور رو به فنا بردن ، به پوشش زن و مرد گیر میدن وگرنه ما با پوشش کسی کاری نداریم. بقول شما قرار نیست همه یه جور فک کنن.
3 جهل دوستاتونو به همه نسبت ندید، در انتخاب دوست بیشتر دقت کنید.
4 خود رو صاحب همه چیز و همه کس مملکت دونستن بعضیا از ذهنشون پاک بشه ، اون وقت هست که مردم راحتتر در کنار هم زندگی میکنن.
5 به ما میگین غر میزنیم، بله، آن را که درد است داد است.
ااز اینجور تاپیکها نه فقط در این فروم بلکه همه شبکه های اجتماعی انقدر زده میشه تا پیامش رو همه بشنون و ریشه دروغ و فضولی و ریاکاری خشکیده بشه. این اولیش نبود مطمئن باش آخریش هم نیست. حالا برین همه جا رو فیلتر کنین یا والیبال رو سانسور کنین.

آخرین ویرایش: