ایران یا اسلام؟؟؟

ایران یا اسلام؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    73
  • نظرسنجی بسته .

nazanin1811

کاربر فعال
چرا تغییر دین محال ممکنه .... اسلام اجازه داده کسی دینشو عوض کنه ....اما چون انتظار داشته که این تغییر دین بر اساس هوا و هوس نباشه و حتما با تحقیق انجام بشه .... برای کسی که دینشو از اسلام عوض کرده ....اما دوباره می خواد مسلمون شه مجازات گذاشته ...

اما کسی که میخواد دینشو از اسلام عوض کنه آزاده ...

و اگه نخواد دوباره مسلمون شه چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعدم كي گفته ميشه.نميشه مرتد يعني مرتد. بابا من تحقيق هم كردم اولا كه تو ايران تحقيق معنا نداره چون هر چي كتاب هست همش يكطرفست بعدم آخرش بايد مسلمون ميموندم .

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:

خیر نیستن. کجاشون شهیده؟ این حرف یه حرف احمقانه هست که تو رسانه ها باب شده و من همیشه آی حرص می خورم از دست اینا. به نظر بعضی ها (فرقی نمی کنه چه جبهه ای باشن) مردن ، کشته شدن و در راه خدا جان باختن یکی هست و به همش می گن شهید.

خیلی دلم می خواد بهشون بخندم ولی خندم نمی گیره.

با آرزوی بهترین ها برای تو آدم منطقی :gol:
ممنون از اینکه مودبانه نقل قول کردین و مثل خیلیا سریع جبهه نگرفتین . :gol:
.
خب , حالا سوال من اینه که این راه خدا رو کی تعیین می کنه کدوم وریه ؟! کسی هست که بتونه جواب بده ؟!

mr1991

عضو جدید
ممنون از اینکه مودبانه نقل قول کردین و مثل خیلیا سریع جبهه نگرفتین . :gol:
.
خب , حالا سوال من اینه که این راه خدا رو کی تعیین می کنه کدوم وریه ؟! کسی هست که بتونه جواب بده ؟!
من میدونم !!!
فکر کنم آغا تعیین میکنه !!!!

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ربطی داره من مسلمونم هر جای دنیا بدنیا میومدم وقتی پدر مادرم مسلمن باشن مسلمون بودم دیگه
اما شما مثل اینکه زیاد احکام اسلامو نمیدونی اینی که الان تو جامعه اسلامی میبینی اسلام ناب نیست اسلام همه جا گفته از خاکت دفاع کن پیشرفت کن تحقیق کن وطن فروشی نکن
حرف یه عده دزد که اسم مسلمونو گزاشتن بیخیال شو
من عاشق کشورمم اما قبلش یه مسلمونم هر جای دنیا هم بدنیا میومدم عاشق کشورم بودم

48055

عضو جدید
چه ربطی داره من مسلمونم هر جای دنیا بدنیا میومدم وقتی پدر مادرم مسلمن باشن مسلمون بودم دیگه
اما شما مثل اینکه زیاد احکام اسلامو نمیدونی اینی که الان تو جامعه اسلامی میبینی اسلام ناب نیست اسلام همه جا گفته از خاکت دفاع کن پیشرفت کن تحقیق کن وطن فروشی نکن
حرف یه عده دزد که اسم مسلمونو گزاشتن بیخیال شو
من عاشق کشورمم اما قبلش یه مسلمونم هر جای دنیا هم بدنیا میومدم عاشق کشورم بودم
فكر نكنم اينا يه عده باشن . ماشاالله خيلين . ببين اول آدم بايد انسان باشه . به قول امام حسينتون اگر مسلمان نيستيد آزاده باشيد . اين خيلي حرفه اگه بري تو بحرش . بايد به همه ي عقايد حتي عقايدي كه خالي از پشتوانه ي عقلي هم هست احترام گذاشت:smile: چون اون ها هم طرفداراني دارن كه با ما زندگي ميكنند :smile:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه فرقي هم داره ............ همه يك روز ميمرن بعد وقتي مردي نميگن بچه كجايي كه ........... ميگن خدا رو دوست داري يانه

همه ما آفريده هاي خداييم ............. من از اين حرفهاي نژاد پرستانه متنفرم ...... كه بخوام بگم مسلمونم يا يهودي ......يا بگم ايرنيم يا افغاني ............ تنها چيزي كه باعث تفاوت ميان انسانهاست درجه ايمان اونهاست حالاشايد يك اصلا بي دين باشه ولي از من به خدا نزديك تر باشه پس اون برتر از منه

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسیر رو واسه مسلمین طرفدار حکومت که آقا تعیین کرده
بقیه مسلمینم چون با شعورترند و نیازی به آقا بالاسر ندارند خودشون مسیر صحیح را پیدا میکنند
بقیه هم که مثل من زیاد در بند این حرفا نیستند به عقل و منطقشون میچسبند و راه درست از غلط تشخیص میدن.. لااقل این طوری اگه غلط برم فقط خودم راه رو اشتباه رفتم ولی اونایی که دنباله روی آقایانند اگه آقا راه رو غلط بره همه همچون .... در پیش میروند:biggrin:

saeed kordestani

عضو جدید
من ایرانی ام و مسلمانم. به ایرانی بودن خود افتخار می کنم ولی وطنم اسلامه.
ببخشید ها فکر نمیکنی گفتن عبارت :وطنم اسلامه از طرف یه مهندس با سواد خیلی قشنگ نیست؟:warn::que: توصیه میکنم کتاب فارسی سوم دبستان قسمت قید مکان و .... رو مجددا مطالعه بفرمایید:biggrin:

khordadi

عضو جدید
اسلام اومد که تعصب رو از بین ببره، تعصبی که باعث میشه انسانیت پایمال بشه
وطن پرستی حس با ارزشیه ولی نباید ارزشهای انسانی رو به خاطر اون نادیده بگیریم
من یه مسلمان ایرانیم
اما قبل از اون انسانم
امام علی گفتن: با مردم مهربان باش چرا که عده ای از آنان برادر دینی تواند وعده ای دیگر در آفرینش همتای تو

آدمی را آدمیت لازم است:gol:

آیاتای

عضو جدید
ایران یا اسلام؟؟؟

ایران:gol:
ایرانی دارای آیین خودشه و مسلمانی یک فرهنگ وارداتی است...

البته ارزش یک کشور به عملکرد جهانی آن است نه به تعصبات مردمی آن. نمیتوانید ایران را از کره زمین جدا دوست داشته باشید اما میتوانید از قسمتی که هویت شما در آنجا شکل گرفته و خاطرات تلخ و شیرینتان و دلبستگی های گوناگونتان که در انجا رخ داده را دلیل بر دوست داشتنتان عنوان کنید

بالا