اگه من هنوز ازدواج نکردم ..................... طنز

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
دم اذان به جای این حرفا بیاین دعا کنیم بختمون باز شه
دعا به جای خودش.اما دعا بدون تلاش فایده نداره.هرکاری را باید از راه خودش انجام داد.
میخوای من تو اتاقم بشینم و دعا کنم خدا یه حوری از پنجره اتاقم بفرسته داخل؟

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعا به جای خودش.اما دعا بدون تلاش فایده نداره.هرکاری را باید از راه خودش انجام داد.

میشه راهشو به مام بگین؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همین خیال باش عزیز
باش تا صبح دولتت بدمد انشااله

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی پس همدرد زیاده
نه بابا.من میخوام اقدام کنم.اما شما باید منتظر باشین تا دیگران اقدام کنن یا می تونید کاری کنید که دیگران مشتاقانه اقدام کنن.دخترا که این چیزا را خوب بلدن.شما بلد نیستی؟؟؟

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا.من میخوام اقدام کنم.اما شما باید منتظر باشین تا دیگران اقدام کنن یا می تونید کاری کنید که دیگران مشتاقانه اقدام کنن.دخترا که این چیزا را خوب بلدن.شما بلد نیستی؟؟؟

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازند

نه متاسفانه ما از این کارا بلد نیستیم
شما مثل اینکه خیلی واردی یه دوره آموزشی بذار:D

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا همیشه موضوعات یا راجع به این چیزاست یا سیاسیه!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا همیشه موضوعات یا راجع به این چیزاست یا سیاسیه!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم با شما موافقم ولی نمی دونم سیاسی هار چرا زود حذف میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ولی اینا رو نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
گر صبر کنی ز غوره حلوا سازند

نه متاسفانه ما از این کارا بلد نیستیم
شما مثل اینکه خیلی واردی یه دوره آموزشی بذار:D
من می تونم کلاس برا پسرا بگذارم.اما هر وقت کسی رفت رو مخم و کاری کرد که من فکر کنم که خودم مشتاق به ازدواج با اونم ازش میخوام برای خانم ها کلاس بذاره.
البته هزینه اش زیاده..................
اما فعلا من شدم بخت باز کن به فکر ازدواج با هر دختری می افتم قبل از مطرح کردن خواستگاری طرف شوهر می کنه.........

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می تونم کلاس برا پسرا بگذارم.اما هر وقت کسی رفت رو مخم و کاری کرد که من فکر کنم که خودم مشتاق به ازدواج با اونم ازش میخوام برای خانم ها کلاس بذاره.
البته هزینه اش زیاده..................
اما فعلا من شدم بخت باز کن به فکر ازدواج با هر دختری می افتم قبل از مطرح کردن خواستگاری طرف شوهر می کنه.........

عجب پا قدمی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی.منم تا آخر این هفته قراره بیکار بشم.یکی از فامیلای رئیسم درسش تموم شده قرارداد منو فسخ کردن:(:confused::cry:

دی ............من قراره بشم چون اگه ارشد قبول نشم مجبورم.................................آی خداااااااااااااااااااا