اگه تموم زندگی فقط خواب باشه؟

VAHID33

کاربر فعال
اگه یه روز از خواب پاشین و ببینین تموم زندگی گذشته تون فقط یه خواب بوده چیکار می کنیین؟ وچه حسی بهتون دست میده ؟؟
:eek::surprised:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااای خیلی بده
مثه شوک میمونه
دقت کردی وقتی یهو خاب میبینی که الان امتحان داریو هیچیم نخوندی یهو ادم قاطی میکنه..حالا از این بدترشو در نظر بگیر....اصن حسه خوبی نیس

VAHID33

کاربر فعال
اینم خوبه.یه زندگی جدید که میتونی از نو شروع کنی .و اشتباهات قبلو تکرار نکنیم

Viniz

اخراجی موقت
زیاد دلتو صابون نزن :دی

آرزو بر جوانان عیب نیست

dawood&torbat haydarieh

عضو جدید
خیلی خوشحال میشم
همه شهرمون(فیض آباد مه ولات) ی ولیمه خوب دعوت میکنم؟!!!!!!!
مگه میشه آدم ی عمر دوباره از خدا بگیره و ناراحت وپریشان باشه؟!!!!!!!!!!!!!!1

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه الان خواب نیستیم؟
کل زندگی یه خواب ،اونم از نوع بسیار کوتاهش

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبونتو گاز بگیر این همه بدبختی کشدیدم تا شدیم این.موهامون سفید شد:D

البته کسی نشدیم ولی خوب خدا رو شکر.

اگه قراره بازم با اون همه دردسر بشیم این خدا نکنه عمر دوباره پیدا کنیم.

VAHID33

کاربر فعال
این حرف برا زمانی خوبه که طرف زندگیه گذشتش و خوب گذرانده-ولی اگه کسی برعکس اون باشه چی پس ؟

hossein1992

عضو جدید
یه نظریه جالب هست که میگه تو جهان چیزی به صورت واقعی وجود نداره وهرتصوری که ما از پدیده ها داریم تنها فضا سازی زهن خود مونه حتی اشخاصم تو این نظریه وجود خارجی ندارن وهمه چیز ساخته دست فکره

VAHID33

کاربر فعال
یه نظریه جالب هست که میگه تو جهان چیزی به صورت واقعی وجود نداره وهرتصوری که ما از پدیده ها داریم تنها فضا سازی زهن خود مونه حتی اشخاصم تو این نظریه وجود خارجی ندارن وهمه چیز ساخته دست فکره

:surprised::eek::cry:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوب میشه
از اول شروع میکنم کلیم حال میده و اشتباهات گذشترو تکرار نمیکنم

ddrraaggoonn

عضو جدید
من یکی از ارزوهام اینه خیلی دوست دارم چنین اتفاقی بیفته ولی خب.........

hossein1992

عضو جدید
درکل به نظر من اگه این جوری بشه بستگی داره به این که بعد از بیدار شدن زندگی به صورت چیزی که الان هست ادامه پیدا کنه به این معنی که یه فرست جدید برای ساختن یه زندگی جدید یا کلا زندگی این جور که ما الان توش هستیم نباشه. اگه فرصتی برای از نو ساختن باشه وبتونیم تو زندگی جدیدمون چیزای که دوسشون داریمم داشته باشیم به نظر من خوبه ولی اگه قراره تو زندگی جدید عشقمون نباشه من که بیدار نشم از اون خواب بهتره.

RZGH

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترسم این است که اخربگویندکه راه نه این است ونه ان..........................
این همه زندگی کردیم بعدیکی ازراه برسه بگه بیدارشو ...............................چی بگم والا بعیدهم نیست................کسی چه می داند شایدزمین جهنم دنیای دیگراست.......................