اولین رفراندوم باشگاه

اولین رفراندوم باشگاه

• با قوانین بی جنبگی و قوانین نمایندگی موافقم

رای: 25 67.6%
  • با قوانین بی جنبگی موافق و با قوانین نمایندگی مخالفم

رای: 2 5.4%
  • با قوانین بی جنبگی مخالف و با قوانین نمایندگی موافقم

رای: 7 18.9%
  • با قوانین بی جنبگی و قوانین نمایندگی مخالفم

رای: 3 8.1%

• مجموع رای دهندگان
    37
  • نظرسنجی بسته .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اصلا

من خودم خیلی تو مناظرات شرکت کردم اما دیدم بیشتر اینها به فحش ختم میشه و بچه ها حتی در کوچکترین مورد ها هم بدون تحقیق با هم مخالفت میکنن به خاطر همین این کار رو با دوستان انجام دادیم و فقط استارتر من هستم وگرنه تا حالا کلی تاپیک عوض کردیم تا به اینجا رسیدیم.

همه و همه مشارکت داشتن و من فقط کاتب بودم و این قوانین هم حاصل تجربیاتیه که کسب کردیم اول این ها رو تنظیم کردیم بعد روش بحث کردیم و حالا هم به رفراندوم گذاشتیم و این بخاطر رنجی بود که بچه ها بخاطر نبود قانون در مناظرات میکشیدن.
مرسی از توجه شما.
میخوام عرض بکنم که قبلآ یه قانونی تو باشگاه بود که بچه ها با هم هم پیمان میشدند و به بچه هایی که جنجالی بودن و یا تاپیکهایی که شر بودن جواب نمیدادند و طرف از رو میرفت و اصلاح هم میشد. اما الان اون کاربر ها همشون رفته اند و بقیه دوستان که موندن , یه جورایی تکرو عمل میکنند و با هم متحد نمیشن که همه باهم و یکجور عمل بکنند. اینو اگه بتونید خیلی موفق میشید.
من اگه ببینم یکی زیادی میکنه میرم تو تاپیکش و هم تذکر میدم و هم یه جورایی بهش میفهمونم که کارش درست نیست و همین قدر هم کافیه.
شما هر چقدر جلو آزادی رفتار و کردار و بیان جوانان را بگیرید خفقان میشه و سر از یه جای دیگه در میاره.
پیشنهاد میکنم به جای این کار ها یک گروه متحد تشکیل بدهید که دسته جمعی جلو این افراد بایستید. حالا چه با اسپم تو تاپیکهاشون و چه با تخریب دسته جمعی تاپیک طرف و چه با بایکوت کردن تاپیک و باز نکردنش .
تو این سالها خیلی از این بحث ها و عملکرد ها شده و هیچکدام جواب نداده. اینم موفق نمیشه. چرا که ما یاد نگرفتیم به حقوق انسان ارزش قائل بشیم.
مخلص همگی : یا علی

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از توجه شما.
میخوام عرض بکنم که قبلآ یه قانونی تو باشگاه بود که بچه ها با هم هم پیمان میشدند و به بچه هایی که جنجالی بودن و یا تاپیکهایی که شر بودن جواب نمیدادند و طرف از رو میرفت و اصلاح هم میشد. اما الان اون کاربر ها همشون رفته اند و بقیه دوستان که موندن , یه جورایی تکرو عمل میکنند و با هم متحد نمیشن که همه باهم و یکجور عمل بکنند. اینو اگه بتونید خیلی موفق میشید.
من اگه ببینم یکی زیادی میکنه میرم تو تاپیکش و هم تذکر میدم و هم یه جورایی بهش میفهمونم که کارش درست نیست و همین قدر هم کافیه.
شما هر چقدر جلو آزادی رفتار و کردار و بیان جوانان را بگیرید خفقان میشه و سر از یه جای دیگه در میاره.
پیشنهاد میکنم به جای این کار ها یک گروه متحد تشکیل بدهید که دسته جمعی جلو این افراد بایستید. حالا چه با اسپم تو تاپیکهاشون و چه با تخریب دسته جمعی تاپیک طرف و چه با بایکوت کردن تاپیک و باز نکردنش .
تو این سالها خیلی از این بحث ها و عملکرد ها شده و هیچکدام جواب نداده. اینم موفق نمیشه. چرا که ما یاد نگرفتیم به حقوق انسان ارزش قائل بشیم.
مخلص همگی : یا علی

نه جلو آزادی کسی رو نگرفتیم

به خاطر همین رفراندوم انجام میدیم. تا همه تابع قانون بودن رو هم یاد بگیرن ولو مخالف نظرشون باشه.الان 22 نفر موافق هر دو دسته قوانین هستند که فک کنم خیلی هم خوبه و تابع جمع بودن رو هم یاد بدیم. و بگیم که نظرات محترم هستند اگر در چهارچوب قوانین باشد.

• Like
واکنش ها: ayja

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببينيد اين حرف شما كاملا با هم تناقض داره.......
با قوانيني كه اينجا توصيف شده،هدف از نماينده نماد حزب هست و به قولي سردمدار اون حزب ......
و يا سنخگوي حزب......
به هر ترتيب چيزي كه مسلمه ما با اين كار تفرقه رو در باشگاه ترويج مي ديم كه اصلا مناسب نيست.....
نكته ي دوم اينكه چرا حتما كسي بايد بالاي سرمون باشه تا درست تصميم بگيريم و به خطا نريم؟
نكته ي بعد اينكه مگه نماينده چقدر اختيارات داره كه بتونه چلوي تنش ها رو بگيره؟؟؟
اگر كسي بخواد خطايي انجام بده و خارج از قوانين حركت كنه مي تونه.چون تعهدي بهش نداره.......
به نظرتون قوانيني كه شما وضع كردين از قوانين باشگاه محكمتر و اصولي تره؟؟؟
باشگاه كه به شخص خاطي هم اخطار ميده هم اگه لازم شد اخراجش ميكنه با اينهمه هستند كساني كه سرپيچي مي كنند و قوانين رو زير پا گذاشته و در مسائل مختلف حرمت رو نگه نمي دارن......
پس كمي واقع بين باشيم......
تناقض؟
واضح بگید من متوجه منظورتون نشدم..............
خب اشاری منم به تفرقه است...........
نظارت لازمه زیرا که اگر کسی خطایی کرد یا قصد منحرف کردن بحث ها رو داشت سریعا رسیدگی بشه و از درگیری های کلامی بین کاربرا جلوگیری شود.....
خب برای همینه که میگویم باید مدیران حضور داشته باشند............
قوانینی وضع نشده فقط به نظر گذاشته شده است.............
باز هم سخنان پر ابهام شما رو درک نکردم.............
در کل قوانین لازمند ولی کافی نیستند ما نیازمند همکاریه تمام دوستان برای رسیدن به نتیجه می باشیم..........:gol::gol::gol:

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه جلو آزادی کسی رو نگرفتیم

به خاطر همین رفراندوم انجام میدیم. تا همه تابع قانون بودن رو هم یاد بگیرن ولو مخالف نظرشون باشه.الان 22 نفر موافق هر دو دسته قوانین هستند که فک کنم خیلی هم خوبه و تابع جمع بودن رو هم یاد بدیم. و بگیم که نظرات محترم هستند اگر در چهارچوب قوانین باشد.
کسی با رفراندوم یاد نمیگیره که تابع قانون باشه.
باشگاه نمیتونه نقش آموزشگاه رو بازی کنه.
حالا شما ادامه بدین تا خودتون خسته بشین.
اداره تالار گفتگوی ازاد هم مدیر باسواد میخواد و هم مدیر روانشناس.
قانونی که سلیقه ای اجرا بشه کسی بهش ارزش قائل نمیشه. حالا هر قانونی.
ممنونم.
اینا نظر من بود. از اینکه توجه کردید ممنونم .
موفق باشید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم باگروه بندی کردن بچه ها مخالفم
این باعث محدودیت میشه
ولی حضور یک هیئت نظارت از بین خودمون مطمئن باشید به نفع باشگاهه

خوب دوست عزیز قبول دارید بحثهایی که اینجا انجام میشه خیلی رو روحیات کاربرا تاثیرگذاره؟
چرا سعی نکنیم همینجا الگوی گفتگومون رو درست کنیم

ببینید دوستان دنبال یک سیستم ایده ال از این بحثا نباشید
ما میخواهیم یه حرکتی رو به جلو داشته باشیم
و اینکه چقدر میتونیم موفق باشیم مونده به حمایت بچه ها
زیاد سنگ اندازی نکنیم
پیشنهاد واسه خوب شدن بدیم

اتفاقا ما میخواهیم اینجا دور هم این رو تمرین کنیم که چه جوری شعور گفتگو و حرف زدن و نظر دادن خودمون رو بالا ببریم
انتقاداتتون به جاست ولی این نکته رو هم در نظر بگیریم که سیستم مدیریتی نرم خیلی بهتر از اخطار و اخراج جواب میده
اگه سیستم اخطار جواب میداد که وضع این نبود

یه خواهش

لطفا نظراتتون رو خلاصه و مفید بنویسید تا بشه همه نظرها رو خوند و روشون فکر کرد
آخه شما توضیحاتتون کامل نیس من چه میدونم دوباره هیئت نظارت کیه ؟ اگه از مدیران باشه کار پیش میره چون به هر حال وسایل لازم رو دارن ولی از کاربران عادی ! فکر نمیکنم توضیح بیشتر .
ما هم میخوایم حرکت رو به جلو باشه ولی با حزب بندی به عقب میریم خودتونم که میگید قبول ندارید پس دلیل اینکار چیه ؟
سیستم اخطار جواب نمیده چون بازم تاکید میکنم یا سلیقه ای عمل میشه یا اصلا اعمال نمیشه ولی در مورد نرم همون مثال دانش آموزی که به احمد آقا گفتم رو دوباره بخونید جواب بدید . این حقیقتیه در جامعه ما که نمیشه ازش گریخت . جامعه ما از مدیران بیشتر حساب میبرن تا افراد دیگه . یا همین تلفات رانندگی چرا کمتر شده با اینکه واقعا ماشینهای حالا کجا و در گذشته کجا به جرات میتونم بگم کنترل بیشتر و برخورد قاطع تر با متخلفان .
اگه شما حرف منو سنگ انداری میدونید یادتون بیاد به حرف من در مورد انتقاد کننده و انتقاد شونده و اگه این حرفا رو واقعبینانه بیان میکنم چون نمیخوام وضع اینجا هم بشه مثل وضع ارکان ... و اگه دروغ گفتیم رو حرفمون بمونیم با اینکه فهمیده باشیم .
خب اگه شما حرف منو سنگ اندازی میدونید پس کاری با این تایپیک نیست .
امیدوارم موفق باشید و بهترین اتفاق برای باشگاه محقق گردد .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید هدف ما هم فراهم کردن بستر برای عدم توهین ها و سازنده تر شدن تاپیکهاست وگرنه مناظرات اگه این قوانین هم وضع نشه به کار خودش ادامه میده بدون اینکه هدفی داشته باشه و صد البته با توهین هم پیش میره.

ما میخوایم بستری فراهم کنیم که اول بدونن بچه ها با هم دوستند و بعد مناظره کنن.

این قوانین هم فقط مربوط به مناظراته و نه جای دیگه و میخوایم اگر جدالی هم پیش اومد در چهاچوب همین مناظرات باشه نه اینکه مثلا کشیده بشه به تاپیک های زرد مثل میوه مورد علاقه شما چیست. چون اونجوری کدورت ها زیاد میشه

به نظر من با اینکار شما علاوه بر رواج توهین موقعی که یه نماینده به شخصی اخطار کنه سبب رواج دروغگویی حزبی هم میشود که با اینا من مخالفم البته اگر مدیران بیان خیلی از این تلفات میتونه کم بشه .اما این حرف چه نوع دوستی با حزب بندی واقعا تو جامعه میبینیم که چقدر افراد با حزب مخالف دوستن . یعنی فکر میکنید قبل از این ما با هم پدر کشتگی داشتیم و حالا جالبه با حزب بندی این درست میشه !مگه قبل از این کشیده میشده ؟! این راهش نیست .

pedram_irani

عضو جدید
آخه شما توضیحاتتون کامل نیس من چه میدونم دوباره هیئت نظارت کیه ؟ اگه از مدیران باشه کار پیش میره چون به هر حال وسایل لازم رو دارن ولی از کاربران عادی ! فکر نمیکنم توضیح بیشتر .
ما هم میخوایم حرکت رو به جلو باشه ولی با حزب بندی به عقب میریم خودتونم که میگید قبول ندارید پس دلیل اینکار چیه ؟
سیستم اخطار جواب نمیده چون بازم تاکید میکنم یا سلیقه ای عمل میشه یا اصلا اعمال نمیشه ولی در مورد نرم همون مثال دانش آموزی که به احمد آقا گفتم رو دوباره بخونید جواب بدید . این حقیقتیه در جامعه ما که نمیشه ازش گریخت . جامعه ما از مدیران بیشتر حساب میبرن تا افراد دیگه . یا همین تلفات رانندگی چرا کمتر شده با اینکه واقعا ماشینهای حالا کجا و در گذشته کجا به جرات میتونم بگم کنترل بیشتر و برخورد قاطع تر با متخلفان .
اگه شما حرف منو سنگ انداری میدونید یادتون بیاد به حرف من در مورد انتقاد کننده و انتقاد شونده و اگه این حرفا رو واقعبینانه بیان میکنم چون نمیخوام وضع اینجا هم بشه مثل وضع ارکان ... و اگه دروغ گفتیم رو حرفمون بمونیم با اینکه فهمیده باشیم .

در مورد هیئت نظارت منم معتقدم سیستم مبهمی وحود داره اما دوست عزیز خواهش میکنم بجای انتقاد صرف پیشنهاد دهید اگر هیئت نظارت مبهمه خب شما پیشنهاد بدید.
در مورد سلیقه ای عمل کردن هم همه دوستان تاکید کردند معیار قوانین است و آن هیئت فقط قانون را اجرا میکنند آن هیئت از همه گروه ها عضو دارد پس جایی برای غرض ورزی ایجاد نمیشود.
به جای دست روی دست گذاشتن و سپردن همه امور به مدیران بهتر است پیشنهاد بدید تا سریعا به مرحله اجرا در بیاد تا بفهمیم خوبه یا بده

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب عزیزم من میگم قبول ندارم حزب بندی رو شما میگید پس اینا چیه
مگه اینا نظر منه؟
منم به عنوان یک عضو نظر میدم نه یه قانونگذار
همه باید نظر بدن
کی گفنه تلفات رانندگی کم شده؟
میشه آمار رسمی بدین؟
من اصلا با این سیستم مدیریتی که اینجا داره اجرا میشه موافق نیستم
عملکردشونم میشه براساس کیفیت تاپیکا و کنترلی که اونا دارند سنجید
من بازم میگم شخص شما با مدیرا ارتباط غیرمعمولی دارید
از طرف مدیرا تاپیک میزنید
تا اونا که تونستید ازشون حمایت میکنید
اصلا دوست ندارید اختیاراتی به کاربرا داده بشه و...
خیلی هم سنگ اندازی میکنید
یه کم کشش یه کم انعطاف یه کم خلاقیت ...
دلبستید به سیستم خشک مدیریتی اینجا و هرکی میخواد یه کار مثبتی انجام بده مخالفت میکنید
من نمیگم کارمون مشکل داره ولی اساس کار درسته
بر جزئیات کار نقدهای بسیاری هست که دوست داریم براساس نظریات دوستان این مشکلاتم حل کنیم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب عزیزم من میگم قبول ندارم حزب بندی رو شما میگید پس اینا چیه

مگه اینا نظر منه؟
منم به عنوان یک عضو نظر میدم نه یه قانونگذار
همه باید نظر بدن
کی گفنه تلفات رانندگی کم شده؟
میشه آمار رسمی بدین؟
من اصلا با این سیستم مدیریتی که اینجا داره اجرا میشه موافق نیستم
عملکردشونم میشه براساس کیفیت تاپیکا و کنترلی که اونا دارند سنجید
من بازم میگم شخص شما با مدیرا ارتباط غیرمعمولی دارید
از طرف مدیرا تاپیک میزنید
تا اونا که تونستید ازشون حمایت میکنید
اصلا دوست ندارید اختیاراتی به کاربرا داده بشه و...
خیلی هم سنگ اندازی میکنید
یه کم کشش یه کم انعطاف یه کم خلاقیت ...
دلبستید به سیستم خشک مدیریتی اینجا و هرکی میخواد یه کار مثبتی انجام بده مخالفت میکنید
من نمیگم کارمون مشکل داره ولی اساس کار درسته
بر جزئیات کار نقدهای بسیاری هست که دوست داریم براساس نظریات دوستان این مشکلاتم حل کنیم
اصلا دلم نمیخواست با این همه توهین و ناسزا و دروغ وارد شم .ولی فقط همینو به دوستانم میگم اینکه افرادی که این چنین نقدپذیرند! ، افرادی که بدون دلیل به کسی تهمت میزنن ، افترا میورزند و از همه بدتر حقیقت رو انکار میکنن ( منظورم کاهش آمار تصادفات است که رییس راهنمایی رانندگی آلمان هم حتی بهش اشاره کرد و کافیه تو اینترنت جستجو کنی نه اینکه تموم شده ولی با افزایش قیمت نسبت به گذشته مقایسه کن ) آیا این توانایی رو دارن که حتی قوانین خودشون رو اجرا کنن البته اگه خودشون نقض نکنن . پس اگر همچین کسانی طبق قوانین باشگاه اخراج شد باید ... .
این نکته بسیار مهم رو بگم این حرفا هیچکدومش به احمد آقا مربوط نمیشد و از ایشون کمال تشکر رو دارم ولی این بار خطاب به ایشون میگم شاید اگر لااقل لینکهای گذشته این اتفاقات رو میزاشتن بهتر میشد بحث کرد ، گفتگو کرد و به نتایج بهتری میرسیدیم . بسیار ممنونم از ایشون و کار خوبی هست ولی عاری از مشکل نیست و متاسفانه مشکلاتی که ممکنه در آینده به کاهش روابط در باشگاه و رواج بدیها ایجاد بشه ( که البته الآن در همین تایپیک نمونه هاشو شاهد هستید ) هر چند که میدونم هدف شما اصلا این نیست . بازم ممنونم ولی من چون به قول دوستان سنگ اندازم که تنها خداوند حقیقت رو میدونه با کمال احترامی که برای شما و کارهاتون قائلم دیگر به این تایپیک نخواهم آمد و اینکه مطمئنن نظر عموم رو با تمام بدیها و اشکالاتی که داره تا حدودی اجرا میکنم و البته اینو بگم که اگر یادتون باشه بنده هم خودم تایپیکی در این باره داشتم ( مسدود شدن باشگاه ) که طبق نظرسنجی بیشترین رای رو وجود افراد قانون گریز و کمترین رای رو نبود قوانین درست آورد .( http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=189737 )

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا دلم نمیخواست با این همه توهین و ناسزا و دروغ وارد شم .ولی فقط همینو به دوستانم میگم اینکه افرادی که این چنین نقدپذیرند! ، افرادی که بدون دلیل به کسی تهمت میزنن ، افترا میورزند و از همه بدتر حقیقت رو انکار میکنن ( منظورم کاهش آمار تصادفات است که رییس راهنمایی رانندگی آلمان هم حتی بهش اشاره کرد و کافیه تو اینترنت جستجو کنی نه اینکه تموم شده ولی با افزایش قیمت نسبت به گذشته مقایسه کن ) آیا این توانایی رو دارن که حتی قوانین خودشون رو اجرا کنن البته اگه خودشون نقض نکنن . پس اگر همچین کسانی طبق قوانین باشگاه اخراج شد باید ... .
این نکته بسیار مهم رو بگم این حرفا هیچکدومش به احمد آقا مربوط نمیشد و از ایشون کمال تشکر رو دارم ولی این بار خطاب به ایشون میگم شاید اگر لااقل لینکهای گذشته این اتفاقات رو میزاشتن بهتر میشد بحث کرد ، گفتگو کرد و به نتایج بهتری میرسیدیم . بسیار ممنونم از ایشون و کار خوبی هست ولی عاری از مشکل نیست و متاسفانه مشکلاتی که ممکنه در آینده به کاهش روابط در باشگاه و رواج بدیها ایجاد بشه ( که البته الآن در همین تایپیک نمونه هاشو شاهد هستید ) هر چند که میدونم هدف شما اصلا این نیست . بازم ممنونم ولی من چون به قول دوستان سنگ اندازم که تنها خداوند حقیقت رو میدونه با کمال احترامی که برای شما و کارهاتون قائلم دیگر به این تایپیک نخواهم آمد و اینکه مطمئنن نظر عموم رو با تمام بدیها و اشکالاتی که داره تا حدودی اجرا میکنم و البته اینو بگم که اگر یادتون باشه بنده هم خودم تایپیکی در این باره داشتم ( مسدود شدن باشگاه ) که طبق نظرسنجی بیشترین رای رو وجود افراد قانون گریز و کمترین رای رو نبود قوانین درست آورد .( http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=189737 )

چرا رو بحث تصادفات زوم میکنی؟
من از شما سوال کردم که اگه آمارش کاهش یافته و جای معتبر خوندید برای ادعاتون مدرک بیارید
من بدون دلیل حرف نزدم
دلیلامم نوشتم اگه غیر از این هست توضیح بدید

ولی اصلا خوشم نمیاد از اونایی که هر وقت یکی میخواد یه کار مثبتی انجام بده بپرن تو و سنگ اندازی کنند
مگه مدیرا زبون ندارند
مگه تو این مدت ندیدن این تاپیکو؟ چرا شما شدید سخنگوی اونا؟
اگه نقد و انتقادی دارید بفرمایید ولی شایسته نیست با این حرکت مثبت از اساس مخالفت کنید
از طرفی قرار نیست من قانون وضع کنم
من فقط یک کاربرم مثل بقیه
نظرمو میگم
این جمع هست که نظراتو تحلیل میکنه و به نتایجی خواهد رسید