انگار پاساژ مریم هم آخر دنیا نبود...

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند وقت پیش یه تاپیک زدم به اسم ... پاساژ مریم آخر دنیاست... ... حالا در راستای همون تاپیک این مطلب رو بخونید..
من که نمیدونم چی بگم ، بهتره شما نظر بدید...
روزنامه شرق در بخشی از یک گزارش خود با تیتر "یک ست لباس؛ 50 میلیون تومان" می نویسد:
در یکی از کوچه‌های بین جردن - ولیعصر بوتیک خانگی وجود دارد که ورود به آن نیازمند هماهنگی و تایید مشتریان ثابت آن است. در این بوتیک خانگی که مساحتی بیش از 300مترمربع دارد طراحی هوشمندانه و مبلمان ایتالیایی چشم را نوازش می‌کند و ساعت‌ها حضور در آن به لحظه‌ای می‌ماند.

پذیرایی و لباس یک شکل کارکنان از دیگر نکاتی است که این بوتیک را از سایر هم‌ردیفان خود متمایز می‌کند. «کونز»، «لیوایز»، «پرادا»، «ویکتوریا»، «آرمانی»، «ورساچه»، «رجیو کالابریا» و لباس‌هایی با امضای «آمانچیو اورتگا» معرف‌ترین طراح اسپانیا از جمله برندهایی است که در این بوتیک خانگی عرضه می‌شود.

خرید یک پالتو و یک جفت کفش از این بوتیک حداقل 15‌میلیون‌تومان هزینه دربر خواهد داشت و اگر به فکر خرید تمامی لباس‌های خود از این بوتیک باشید، باید چیزی حدود 50‌میلیون‌تومان برای یک ست لباس کنار بگذارید.

کت و شلوار 28 میلیونی با کمربند دو‌میلیون‌تومانی را می‌توانید با یک جفت کفش لویی ویتون هشت‌میلیون‌تومانی «ست» کنید. کراوات، گیره کراوات و دکمه سردست‌ها (جواهر نشان) نیز چیزی حدود 10‌میلیون‌تومان برایتان هزینه خواهد داشت. قیمت پیراهن اما در این بوتیک داستان دیگری دارد و همچون سایر اجناس بر اساس نوع جنس، رنگ‌های طبیعی استفاده شده و شرکت تولید‌کننده تعیین می‌شود. پیراهن مورد نیاز برای ست مورد اشاره را می‌توان با قیمت یک میلیون و 700‌هزارتومان خریداری کرد تا با لباس زیر 200‌هزارتومانی و جوراب صد‌هزارتومانی ست مورد نظر در نهایت 50 میلیون ناقابل برای شما تمام شود.

تابناک
۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۴:۲۴

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دوستای عزیز من تو این باشگاه میدونن این ست 50 میلیونـــــــــــــــــــــــــــی دل خوش نمیاره:smile:...
(حالا واقعا نمیاره !!!!؟؟:surprised:)

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اشکالش چیه؟!
خب اونایی که مفت خوردن باید یه جا مال مردم رو حیف و میل کنن یا نه؟!
اونی که پولش با زحمت و حساب و کتاب بدست اومده باشه که نمیره پونزده میلیون بده برای پالتو و ...
بهتر که این پولای دزدیشون تو همین مملکت خرج بشه و بیرون نره...
سال حمایت از کار و تولید ایرانی نیست مگه؟!
پس به جای حسادت...!!!! ازشون حمایت کنید...

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشکالش چیه؟!
خب اونایی که مفت خوردن باید یه جا مال مردم رو حیف و میل کنن یا نه؟!
اونی که پولش با زحمت و حساب و کتاب بدست اومده باشه که نمیره پونزده میلیون بده برای پالتو و ...
بهتر که این پولای دزدیشون تو همین مملکت خرج بشه و بیرون نره...
سال حمایت از کار و تولید ایرانی نیست مگه؟!
پس به جای حسادت...!!!! ازشون حمایت کنید..
.
اسم مارکارو خوندی دیگه! کدومش ایرانی بود؟ آها نکنه اون طراح اسپانیاییه ایرانیوالاصل بوده:biggrin:

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خیر فروشنده ایرانی بوده...
شما یه کم با نقادی طنز آشنا شی بد نیست...
اعصاب نداریا!مگه چی گفتم عصبانی شدی؟
عزیز دل وقتی شما از یه برند ایتالیایی خرید میکنی داری از کمپانیه ایتالیایی حمایت میکنی نه پول ایرانی فروشنده صرفا یه دلاله نه سرپیازه نه ته پیاز
چشم من نقادی طنزمو قوی میکنم ولی یکمم شوما دید اقتصادی تو قوی کن

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن جورابای خوبی دارن.دیگه پا بو نمیده .

دیگه رفتیم تو تابستون جوارب نمیخواد ....ولی اگه بخوای برا شوما میخرم فرداهم که روز پدر/پسر ه کادو میدمت خوبه؟

شما لازم داری.
اسپم بازی ممنوع :surprised:

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز دل وقتی شما از یه برند ایتالیایی خرید میکنی داری از کمپانیه ایتالیایی حمایت میکنی نه پول ایرانی فروشنده صرفا یه دلاله نه سرپیازه نه ته پیاز
"سال حمایت از کار و تولید ایرانی نیست مگه؟! "
خب معلومه که منظور maenad .... این حرفش یه جور تیکه ست دیگه...

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما از کجا فهمیدی من عصبانیم و اعصاب ندارم؟!
چشم دل داری انگار؟!
کلا انگار نگرفتی چی گفتم... اونایی که باید میگرفتن گرفتن
شما راحت باش...;)

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
"سال حمایت از کار و تولید ایرانی نیست مگه؟! "
خب معلومه که منظور maenad .... این حرفش یه جور تیکه ست دیگه...
الان من متوجه نشدم وضعیت گلو بلبلوسمبل الانه ....نگم دیگه بقیشو ، چه ربطی به اون فروشگاهه داشت!

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
فاجعه است ... این اختلاف طبقاتی بین مردم جامعه ی من تاسف باره ... هیچ وقت نمی خوام همچین ثروتی . یه عده به نون شب محتاج واسه پرداخت بدهی کلیه می فروشن یه عده ...

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان من متوجه نشدم وضعیت گلو بلبلوسمبل الانه ....نگم دیگه بقیشو ، چه ربطی به اون فروشگاهه داشت!

:surprised:

شما از کجا فهمیدی من عصبانیم و اعصاب ندارم؟!
چشم دل داری انگار؟!
کلا انگار نگرفتی چی گفتم... اونایی که باید میگرفتن گرفتن
شما راحت باش...;)

:w26:

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما اول تشکر کن بعد پیام بده ...
واقعا مردم 50 میلیون میدن لباس میخرن...یه سری واسه یه تشکر زدن بخالت می ورزیند...
:surprised:

آخی!:redface:
گشنه مرده تشکرای منی!:surprised:
زودتر میگفتی خب!:w01:
جمله نغز از بابا پیرجو!
در مقابل کاری که برای مردم انجام می دهی انتظار تشکر نداشته باش، این خود نوعی گدایی ایست. "پیرجو"

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه همون پاساژ مریم آخر دنیاس, اونجا قیمت یه ساعت 130 میلیون بود ! پس یه ست لباس 50 میلیونی همچین چیز عجیبی نیس

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جمله نغز از بابا پیرجو!
در مقابل کاری که برای مردم انجام می دهی انتظار تشکر نداشته باش، این خود نوعی گدایی ایست. "پیرجو"

یه تاپیک اون طرف تر بود که گفته بود نظر تون در مورد ایران چیه افتخار می کنید یا ...

گفتم به ایرانی بودنم اره اما به .....

ایا به عصو بودن توی باشگاه افتخار می کنید یا باعث .....

شاید اون جملم در مورد ایران اینجا هم صدق کنه!!!

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
جمله نغز از بابا پیرجو!
نه تنها به تشکر شما بلکه به حضور شما هم نیازی نیست...
واسه من از پیرجو نقل قول میکنی...
نذار بگم ادمین گفته که: در صورتی که کاری برای کسی انجام دادی و تشکر نکرد همانا بدان که او از گدا گداتر است...
;)

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه تنها به تشکر شما بلکه به حضور شما هم نیازی نیست...
واسه من از پیرجو نقل قول میکنی...
نذار بگم ادمین گفته که: در صورتی که کاری برای کسی انجام دادی و تشکر نکرد همانا بدان که او از گدا گداتر است...
;)

کو؟:lol:
پَ چرا من ندیدم؟:whistle:
خو اصلن دیگه نمیام! بی جنبه:razz:

بالا